Multi Platform Fortnite

سازنده
Epic Games
تاریخ انتشار
July 2017
ناشر
Epic Games
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
Screen-Shot-2014-07-08-at-8.34.05-AM.png

Developer:Epic Games
Publisher:Epic Games
Platform:PC-Xbox1-PS4
Genre:Survival
Mode:Single-player, multiplayer

Fortnite جدیدترین ساخته Epic Games و People Can Fly که در سبک بقا بوده و بصورت Early Access با قیمت 40 دلار منتشر شده است و در تاریخ نامشخصی در سال 2018 نیز بصورت کامل رایگان خواهد شد.
در حال حاضر این بازی شامل دو بخش مجزا می شود:
Save The World
در این مد بازیکن با ماموریت های متنوع و زیادی روبرو می شود که با تکمیل آن ها سطح شما بالاتر رفته و به آیتم ها و بخشهای جدیدی دسترسی پیدا میکنید و می توانید از بین ده ها Skill بازی بسته به نیاز خودتون اونایی که مد نظرتون هست رو آزاد کنید.ماموریت های بازی از ساخت پایگاه برای خود تا نجات گروهی از انسان ها و دفاع از یک منطقه علیه زامبی ها و ... رو شامل میشود.در حین بازی نیز میتوانید در نقشه بزرگ بازی بدنبال Material و آیتم برای خود باشید.بازی شامل ده ها مدل اسلحه(انواع اسلحه سرد و گرم) و کاراکتر می باشد.
این مد در حال حاضر پولی هستش و با حداقل 40 دلار میتوانید به بازی دسترسی داشته باشی تا سال 2018 که کل بازی رایگان میشه.نسخه های گرانتر آیتم های داخل بازی رو شامل میشن که البته خود بازیکن میتونه با وقت گذاشتن تو بازی اونارو بدست بیاره.
Battle Royal
جدیدترین مد بازی که از زمان عرضه کاملا رایگان هستش و حسابی سروصدا کرده.در این بخش 100 بازیکن به نقشه بزرگی فرستاده میشن و برای بقا باید با یکدیگر مبارزه کنن.میتونین تا 4 نفر تیم بشین و گروهی بازی کنین.هر چندوقت یکبار هم دور تا دور نقشه مه گرفته و کوچکتر میشه.
سطح و پیشرفت شما تو بخش Save The World به Battle Royal انتقال پیدا نمیکنه و باید هر دفعه که وارد نقشه میشید از صفر شروع کنید.
Ninja
قابلیت این کلاس سرعت زیاد برای گشتن در محیط و قابلیت های ویژه در Melee Combat هستش.
Constructor
قابلیت این کلاس مهارت در ساخت و ساز هستش که میتونه ساختمان های ساخته شده رو ارتقا بده و از لحاظ مقاوت تقویتشون کنه.
Soldier
قابلیت این کلاس در درگیری با زامبی های بازی هستش که میتونه از قدرت هایی مثل بمب و راکت و ... استفاده کنه.
هر کلاس نیز شامل چندین زیرمجموعه میشه که هرکدام تمرکزشون روی یک شاخه از مهارت های کلاس اصلی است.آیتم های بازی نیز توسط رنگ دسته بندی دارن که با بصورت زیر هستش:
- Common -
- Uncommon -
- Rare -
-Epic -
-Legendary -
- Mythic -
فرق رنگ ها در بازی به این صورت هست که هر آیتم تا سطح 20 قابل ارتقا بوده و بعد از سطح 20 یک ستاره به آیتم تعلق میگیره.آیتمی که Mythic هستش دارای ستاره های بیشتر و قابلیت های اضافه هستش.
آیتم های بازی نیز به 2 صورت به بازیکن داده خواهد شد:
1-با انجام Challenge یا بازکردن llama ها دستور ساخت کاراکتر یا ایتم های بازی به بازیکن داده میشه که بسته به سطحی که آیتم داره بازیکن قابلیت Update اون رو داره و تا هرتعداد نیاز باشه قابلیت ساخت اون آیتم رو خواهید داشت.
2-با انجام برخی ماموریت ها و یا باز کردن صندوق ها در نقشه آیتم آماده با قابلیت های شانسی به بازیکن داده میشه که بعد از یک مدتی خراب میشن(تمام اسلحه ها چه سرد و چه گرم بعد از یه مدتی خراب میشن منتهی اگر دستور ساخت اون رو داشته باشید میتونید هر تعداد خواستید باز بسازید ولی آیتم هایی که آماده داده میشن خراب بشن دیگه نمیتونید استفاده کنید و قابلیت هایی هر اسلحه داره که مدت زمان خراب شدن رو کم یا زیاد میکنه)
_____
بازی فعلا در مرحله Early Access هستش و از زمان عرضه تا الان بخشهای بسیاز زیادی به بازی اضافه شده که آخریش Battle Royal حسابی معروف شده.هرچندوقت یکبار نیز Event جدیدی در بازی شروع میشه و تا یک مدت محدودی در دسترسه و مراحل و آیتم های مخصوص به خودش رو داره.
Fortnite%2Fblog%2Fpatch-v-1-6---fortnite-battle-royale%2FFortnite_BR_Key-Art_w-Logo_ENG-1920x1080-3e2ce1453476b725fa59e7aeb6ecb90e4b75a0df.jpg

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: pouria.sh

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,534
آره، پینگ ME مشکل داره! اوائل خیلی بالا بود، بعد از مدتی کمتر از اروپا شد ولی الان دوباره برگشته بالا! نمی دونم مشکل از اپیکه یا ISPـهای ایران! :-??
من چند سیزن پشت هم بتل پس گرفتم. ولی الآن با اینکه بخش STW رو دارم و می تونم ویباکس جمع کنم، 2-3 سیزنه بیخیالش شدم و فقط برای دل خودم می رم بازی! اینجوری بیشتر بهم می چسبه و زیاد وقت نمی ذارم براش!
تو چپتر جدید بازی تغییرات خوبی داشته و شخصا راضی ام ازش. نمی دونم آیا به خاطر تغییرات تو سرور بازیه یا اینترنت ایران، ولی پکت لاست خیلی کمتر شده این سیزن! :-??
در کُل اون لذتی که قدیم بهم می داد رو نداره دیگه، ولی بازی دوست داشتنیه! مخصوصا وقتی با رفیق رُفقا پلی می دیم! :-j
سرور ME پینگش مشکل داره چون اصلا توی خاورمیانه نیست، بردن توی هند که مثلا به شرق آسیا هم بتونه سرویس بده ولی پینگ هم برای خاورمیانه داغونه هم برای بقیه آسیا :))

• Like
Reactions: Dr.Trax

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,054
سرور ME پینگش مشکل داره چون اصلا توی خاورمیانه نیست، بردن توی هند که مثلا به شرق آسیا هم بتونه سرویس بده ولی پینگ هم برای خاورمیانه داغونه هم برای بقیه آسیا :))
شرق آسیا مگه خودش سرور نداره!؟ :|
منو باش خیال می کردم تو اماراته! :|

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
مشخصا زمانی که بازی میکردم هر کدام بله هم ایپکس هم فورتنایت پابجی بازی نکردم اما مشخصا این بازی های اسکیل محور هستن بازی های فکری نیستن سختی بازی بر اساس ایتم های شما و دشمن سنجیده میشه و اینترنت و استراتژی تیمی و بیشتر بر اساس هماهنگی تیمی بنا شده نه بر اساس اینکه شما چقدر در بازی فکر میکنی که معما های سخت بازی های دهه قدیمی حل کنی برای مثال تو بازی سایلنت هیل با کلی معما طرف بودیم و یکی از انها معمای پیانو بود همین معما بدم 90 درصد همین گیمر ها عمرا بتونن حلش کنن یا حتی عمرا از بخش اول بازی Parasit eve بتونن جلوتر برن چه برسه برن مرحله های بعدی یا اینکه وقتی به مشکل بر میخوری که یک دشمن داری که خیلی سخت هستش و ایتم مورد نیاز نداری چطور باید استراتژی بچینی که بتونی دشمن شکست بدی با تشخصی قدرت نقاط ضعف غول های قدیمی شکستشون بدی بازی سخت بود ملت بیشتر فکر میکردن .

خدایش خودت خندت نمیگیره مکانیزم پیچیده چی ؟ اینکه همش بدویی ایتم جمع کنی این بکشی بعد تو استورم گیر نکنی و دیوار بسازی چی این پیچیده هستش ؟ این بهش میگن اسکیل ترینینگ شما داری فقط یک کاری مثل حفظ کردن انقدر انجام میدی که میشه musel memory ربطی به پیچیدگی و ... نداره .

این که بازی های مثل فورتنایت و ایپکس و پابجی پیچیده هستن همونقدر جوک هستش که بگیم بازی مثل کانتر یا کال اف دیوتی بخش انلاین یا حتی کیلزون بخش انلاین یا هیلو بخش انلاین پیچیده هستن شما هرچقدر تمرین بیشتری داشته باشی بهتر میشی مپ بهتر میشناسی و بهتر میشی از نظر تیر اندازی و مپ بهتر میشناسی برای اینکه بهتر بازی کنی این ربط به اسکیل تمرین شما داره نه ربط به اینکه شما چقدر فکر میکنی یا اینکه بازی چقدر سخت اینکه یکی اسلحه بهتری داشته باشه یا اینکه اینترنت بهتری داشته باشه یا بیشتر از شما بازی کرده باشه بازی بهتر بشناسه ربطی به سختی بازی نداره.

بله بحث اینجا نیست اما چه چند لایه ای جوری صحبت میکنین انگار فقط خودتون بازی کردین دقیقا به همین خطم میشه شما ایتم نداشته باش ببینم میتونی بازی ببری . خداییش خودتون خندتون نمیگره شیوه جدید بازی کردن تا دیروز میتونستی بپری از کوه دمیج نمیخوردی فرداش اپدیت دادن که نخوری بعدش جامپ پد دادن بعدش گند اسلحه شاتگان در امد شما به اینها میگی روش جدید بازی کردن .

ما بهش میگین ساختار بازی تغییر دادن شما فقط داری ساختار جدید یاد میگیری که بازی کنی بازی همونه ایتم جمع کن بقیه بکش به اخر رسیدی برنده شو همین حالا تا دیروز داخل توپ نمیتونستی بری الان میتونی تا دیروز ... نداشتی الان داری اینها جزو ساختار بازی ربطی به چند لایه بودن نداره . مثل این میمونه من تا دیروز میخواستم برم روی پشتبام با طناب میرفتم دیروز نردبام خریدم فردا اسانسور نصب کردم هیچ فرقی نداره من دارم بالا میرم. حالا تا دیروز نمیدونستم نردبام چطور استفاده کنم حالا دارم استفاده میکنم ربطی به پیچیدگی بازی نداره شما برای خودتون بزرگش کردین .

انقدر بیکار نشدم برم برای اینکه یک بازی انجام بدم ویدیو کس دیگه ای نگاه کنم یا اینکه تحلیل طرف از بازی کردن ببینم . =)) این بازی تنها دلیلی که تو صدر فقط به خاطر اپدیت و تغییر پیوسته در بازی وگرنه هیچ چیز عجیب قریب چند لایه فکری عجیبی نداره .
من نمیدونم شماها کی یاد میگیرید درست بدون توهین بحث کنید. یکی از راه هایی که تو بازی هایی مثل فیفا یا هر بازی آنلاین دیگه ای پیشرفت کنی این که ویدیو های حرفه ای ها رو ببینی. من بعضی مواقع لذت میبرم از این کار و خیر بیکارم نیستم سرم شلوغ. چجوری شما فوتبال نگاه میکنی نمیگی بیکارم مگه بازی یه عده دیگه رو نگاه کنم؟

ساختار بازی که معمولا ثابت اگر منظور آپدیت آیتم و بعضی اکشن هاست که اون به ساپورت قوی اپیک برمیگرده و الا هسته اصلی بازی کاملا ثابت. و به نظرم این تغییرات کوچیک خیلی بازی رو داینامیک تر کرده.
منظور من از چند لایه بودن گیم پلی دقیقا هسته خود ساخت و ساز که ایده واقعا بکر و قوی هست و همین الان شما تو یوتوب سرچ کنی fortnite building meta با هزاران ویدیو مختلف روبه رو میشی که هیچ ربطی به آپدیت نداره.
مسئله خیلی مهم دیگه ای که هست مسئله نگه داشتن تمپو گیم پلی که کار هر کسی نیست. تمپو و هارمونی گیم پلی فورتنایت به شدت حرفه ای و حساب شدست و اینجوری نیست که همه چیز به آیتم ها ربط داشته باشه یه سرچ کنی میبینی ملت با کلت چی کار میکنن.

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
من نمیدونم شماها کی یاد میگیرید درست بدون توهین بحث کنید. یکی از راه هایی که تو بازی هایی مثل فیفا یا هر بازی آنلاین دیگه ای پیشرفت کنی این که ویدیو های حرفه ای ها رو ببینی. من بعضی مواقع لذت میبرم از این کار و خیر بیکارم نیستم سرم شلوغ. چجوری شما فوتبال نگاه میکنی نمیگی بیکارم مگه بازی یه عده دیگه رو نگاه کنم؟

ساختار بازی که معمولا ثابت اگر منظور آپدیت آیتم و بعضی اکشن هاست که اون به ساپورت قوی اپیک برمیگرده و الا هسته اصلی بازی کاملا ثابت. و به نظرم این تغییرات کوچیک خیلی بازی رو داینامیک تر کرده.
منظور من از چند لایه بودن گیم پلی دقیقا هسته خود ساخت و ساز که ایده واقعا بکر و قوی هست و همین الان شما تو یوتوب سرچ کنی fortnite building meta با هزاران ویدیو مختلف روبه رو میشی که هیچ ربطی به آپدیت نداره.
مسئله خیلی مهم دیگه ای که هست مسئله نگه داشتن تمپو گیم پلی که کار هر کسی نیست. تمپو و هارمونی گیم پلی فورتنایت به شدت حرفه ای و حساب شدست و اینجوری نیست که همه چیز به آیتم ها ربط داشته باشه یه سرچ کنی میبینی ملت با کلت چی کار میکنن.

توهین ؟ شوخی میکنی دیگه ؟ خیر یکی از راههای که میتونی در بازی های انلاین پیشرفت کنی اینکه بیشتر بازی کنی با کسای که بهتر از شما هستن و از شکست هات چیز یاد بگیری شما با کپی پیست کردن بازی یکی دیگه بازیکن خوبی نمیشی فقط داری کاری که اون انجام داده که بازی برده تکرار میکنی ما این قضیه در رشته تحصیلی خودم هم دارم خیلی ها به اسم برنامه نویس هستن اما بیشتر کپی پیست کار هاستن تا برنامه نویس این قضیه هم جزو همون حساب میشه چیزی که همیشه به شاگرد هام در دانشگاه یاد دادم خلاق باشن تا دنباله روی بقیه.

دقیقا چون فوتبل هم بازی میکردم یک زمانی زیاد فوتبال نگاه نمیکنم فقط نتیجه دنبال میکنم و خلاصه بازی نگاه میکنم دقیقا بیکار نیستم بشینم 90 دقیقه بازی نگاه کنم به جاش میشینم دوتا چیز یاد میگرم یا اینکه بازی میکنم یا کار میکنم .

خیر این تغییرات کوچیک بازی داینمیک تر نمیکنه پویایی بازی با این چیزا تغییر نمیکن بلکه پویایی محیط بازی که تغییر میکنه شما تا الان میتونستی 4 تا اسلحه حمل کنی یا 999 تا چوب یا .. یا اینکه شما باید اخرین نفر باشی تا برنده باشی الان هم همینه هیچ تغییری نکرده 100 تا خون داری 100 تا شلید پس ساختار بازی یکی هستش محیط بازی و موارد موجود در محیط که تغییر کرده که دقیقا به اپدیت ها بر میگرده.

من با اید بکر بودنش یا نبودنش کاری نداشتم حتی نگفتم بازی بدی هستش یا بازی نیست یا سرگرم کننده نیست فقط گفتم در مقایسه با بازی های قدیمی هیچ وقت قابل مقایسه نیستن و بقیش میتونی پایین بخونی:
:| نمیگم اون بازی ها بد هستن یا ... وقتی طرف 10 دلار سر یک اسکین مسخره خرج میکنه و حاضر نیست یک بازی خوب بخره مشخصا وضعیت بازار خراب میشه و دیگه سازنده ها میرن طرف بازی های که پول براشون داره و خلاقیت و نبوغ فراموش میکنن .

من از اول هم گفتم با خود بازی من مشکلی ندارم نگفتم بازی بدی هستش یا من بازی نمیکنم یا نکردم یا .... چطور متوجه این موضوع نمیشین خدایش نمیدونم فقط بازی فکری داستان محور چلنجیگ .... نیست میخواین قبول کنین میخواین قبول نکنین بازی بر اساس اسکیل شماست همین شما هر چقدر بیشتر بازی کنی بهتر میشی اما ایا در مقابل فکر یک نفر دیگه هم میتونی بهتر باشی ؟ میتونی وقتی یک کلی معما در کنار سختی های که باید انوع مختلف طرح های معمایی در بازی حل کنی خوب باشی معما طرح میکه حلش کنی و برنده باشی ؟ برای مثال یک بازی مثل Portal ? یا silent hill یا ... که ربطی به اسکیل نداره ربط به فکر و حل نوع تمام کردن بازی داره ؟ یا TLOU مد Grounded ؟

آخرین ویرایش:

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,093
نام
MohammadAli
من از اول هم گفتم با خود بازی من مشکلی ندارم نگفتم بازی بدی هستش یا من بازی نمیکنم یا نکردم یا .... چطور متوجه این موضوع نمیشین خدایش نمیدونم فقط بازی فکری داستان محور چلنجیگ .... نیست میخواین قبول کنین میخواین قبول نکنین بازی بر اساس اسکیل شماست همین شما هر چقدر بیشتر بازی کنی بهتر میشی اما ایا در مقابل فکر یک نفر دیگه هم میتونی بهتر باشی ؟ میتونی وقتی یک کلی معما در کنار سختی های که باید انوع مختلف طرح های معمایی در بازی حل کنی خوب باشی معما طرح میکه حلش کنی و برنده باشی ؟ برای مثال یک بازی مثل Portal ? یا silent hill یا ... که ربطی به اسکیل نداره ربط به فکر و حل نوع تمام کردن بازی داره ؟ یا TLOU مد Grounded ؟
اسکیل تو این بازی که خیلی مهمه ولی استراتژی شما هم واسه شروع کردن هر فایت و تموم کردنش مهمتره. در مورد معما و این چیزا نمیدونم منظورت چیه بازیای خوبی واسه این علاقت هستن میتونی کوییز آف کینگز بریزی رو موبایلت و معما حل کنی و لذت ببری. شما چهار تا ویدیو از بازی ببین اگه یه فرد باهوش با مهارت متوسط کسی که فقط تو این بازی از لحاظ بیلدینگ قویه درگیر بشن 100% اون فرد باهوش برنده فایت هست چون اسپم کردن بیلد تو فورتنایت اصلا کار معقولی نیست و فقط در برابر پلیرای تازه کار و ضعیف کارآمده. در مورد اسلحه برتر خیلی استریمرها چلنج برد بازی با اسلحه Common رو عین آب خوردن میرن و اصلا موضوعی نیست که دربارش بحث بشه چون زیاد تفاوتی بین اسلحه لجندری و کامن تو فورتنایت وجود نداره که بخاد نتیجه یه فایت رو مشخص کنه.
در مورد خرید اسکین هم باید ببینید این بازیهای داستان محور فکری شما به چه مشکلی دچار شدن که پلیرا ترجیح میدن پول خرج بازی F2P کنن ولی اون بازیا رو نخرن. شاید یکی از مشکلاتشون شدیدا به ورطه تکرار افتادن و بورینگ بودنش باشه چیزی که اصلا تو بازیایی مثل رینبو و فورتنایت تجربه نمیکنید و هر مچ داستان خودشو داره. در تک‌تک المان‌های فورتنایت خلاقیت و نبوغ به چشم میخوره خیلی از کمپانیای بزرگ خاستن با ساخت بازی‌های هم‌سبک تو این موفقیتش شریک شن ولی شکست خوردن. فورتنایت تنها بازی‌ هست که از مخاطب ۵ ساله تا ۶۰ ساله رو جذب کرده کاری که بازیایی که مثال زدید اصلا توش موفق نبودند. اتفاقا وجود فورتنایت برای صنعت گیمینگ موحبتی هست و نظر خیلی از افراد رو نسبت به گیم عوض کرده.

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
دوستان بازی تاپیک موبایل نداره؟
تفاوت نسخه مود و اورجینالی که سایتا گذاشتن در چیه
دیتای بازی رو از کجا میتونم پیدا کنم؟
با vpn دانلود ۶ گیگ دیتا صبر ایوب میخواد

yasu

کاربر سایت
Aug 27, 2017
170
نام
محمد
سلام دوستان یه سوال دوستان این بازی برای ایران بن شده؟ من میتونم رو xbox بازی کنم بدون مشکل نت؟ اوضاع چطوره کلا؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
توهین ؟ شوخی میکنی دیگه ؟ خیر یکی از راههای که میتونی در بازی های انلاین پیشرفت کنی اینکه بیشتر بازی کنی با کسای که بهتر از شما هستن و از شکست هات چیز یاد بگیری شما با کپی پیست کردن بازی یکی دیگه بازیکن خوبی نمیشی فقط داری کاری که اون انجام داده که بازی برده تکرار میکنی ما این قضیه در رشته تحصیلی خودم هم دارم خیلی ها به اسم برنامه نویس هستن اما بیشتر کپی پیست کار هاستن تا برنامه نویس این قضیه هم جزو همون حساب میشه چیزی که همیشه به شاگرد هام در دانشگاه یاد دادم خلاق باشن تا دنباله روی بقیه.

دقیقا چون فوتبل هم بازی میکردم یک زمانی زیاد فوتبال نگاه نمیکنم فقط نتیجه دنبال میکنم و خلاصه بازی نگاه میکنم دقیقا بیکار نیستم بشینم 90 دقیقه بازی نگاه کنم به جاش میشینم دوتا چیز یاد میگرم یا اینکه بازی میکنم یا کار میکنم .

خیر این تغییرات کوچیک بازی داینمیک تر نمیکنه پویایی بازی با این چیزا تغییر نمیکن بلکه پویایی محیط بازی که تغییر میکنه شما تا الان میتونستی 4 تا اسلحه حمل کنی یا 999 تا چوب یا .. یا اینکه شما باید اخرین نفر باشی تا برنده باشی الان هم همینه هیچ تغییری نکرده 100 تا خون داری 100 تا شلید پس ساختار بازی یکی هستش محیط بازی و موارد موجود در محیط که تغییر کرده که دقیقا به اپدیت ها بر میگرده.

من با اید بکر بودنش یا نبودنش کاری نداشتم حتی نگفتم بازی بدی هستش یا بازی نیست یا سرگرم کننده نیست فقط گفتم در مقایسه با بازی های قدیمی هیچ وقت قابل مقایسه نیستن و بقیش میتونی پایین بخونی:

یکم دیر دیدم این پستتو :D
با کلیت حرفت موافقم که هرچی اینا رو بیشتر بازی کنی بهتر میشی قطعا همینطوریه اما اینکه فکر نیاز نباشه و فقط بحث اسکیل باشه مخالفم.
بازی های این شکل مخصوصا بتل رویالا قدرت تصمیم گیری با سرعت بالا میطلبه، مثلا وقتی بین دوتا تیم میمونی یکی ممکنه بهترین Aim و Movement ـو داشته باشه ولی اینقد احمق باشه بدون فکر بره وسطشون و یکی دونفرم به بهترین شکل بزنه ولی در آخر میبینی به دوتا نوب که خیلی بازیشون بدتره میبازه (دیدم که میگم) چون بی فکر عمل میکنه، قطعا هرچی بیشتر بازی کنی اینا هم بیشتر دستت میاد و میفهمی کی باید راش بدی کی نه اما بنظرم چیزی که تغییر نمیکنه سرعت تصمیم گیریت تو فایتای سریع هست، ویدئو 1000 IQ Plays میبینی طرف تو بدترین شرایط ممکنه یک سری تصمیماتی میگیره پشمات میریزه اگه خودتو بزاری جاش مطمئنی گند میزنی تو اون شرایط.
درسته این موضوعات تو همه بازیای آنلاین مثل کانتر و cod و رینبو و اینا هست اما تو بتل رویال شدید پررنگ میشه چون میدونی مثل بقیه بازیا نیست بمیری بگی مردم انشالله 30 ثانیه دیگه تو راند بعدی جبران میکنم :D تو بتل رویال مردن با ارزشه چون کل لوت و زحمتت از بین میره برا همین موقعی که تو شرایط سخت قرار میگیری خیلی راحت تر هول میشی و تصمیم گیری و فکر کردن برات سخت میشه که بنظرم جذاب ترین بخشش همینجاست.

• Like
Reactions: esm nadaram

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,103
من امروز برای اولین بار بازی رو یه تستی زدم!
رفتم بتل رویالش 2 بار بازی کردم 2 بارم اول شدم :)) مگه میشه؟! انقدر راحت بود که آدم احساس میکرد داره با دختر بچه های زیر 5 سال بازی میکنه!!
دوستان بازی انقدر راحته یا شانس من بوده؟!
بعدم یکم فضای بچه گونه ای داره، با یه مَن ریش و پشم بشینیم پاش واقعا؟!!

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,093
نام
MohammadAli
من امروز برای اولین بار بازی رو یه تستی زدم!
رفتم بتل رویالش 2 بار بازی کردم 2 بارم اول شدم :)) مگه میشه؟! انقدر راحت بود که آدم احساس میکرد داره با دختر بچه های زیر 5 سال بازی میکنه!!
دوستان بازی انقدر راحته یا شانس من بوده؟!
بعدم یکم فضای بچه گونه ای داره، با یه مَن ریش و پشم بشینیم پاش واقعا؟!!
از دو فصل پیش Skill Based Matchmaking به بازی اضافه شده و چند تا گیم اولتون فقط با بات هست و پلیر واقعی توش نیست.

• Like
Reactions: Sir Daniel

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,103
از دو فصل پیش Skill Based Matchmaking به بازی اضافه شده و چند تا گیم اولتون فقط با بات هست و پلیر واقعی توش نیست.

آهان
اینجا هم توضیحاتی داده:
You might not be playing real people on Fortnite anymore

پس ظاهرا ماها که تازه کاریم برای اینکه با پلیرهای خیلی شاخ در نیوفتیم و بتونیم راحت تر پیشرفت کنیم با بات ها مچ میشیم.
بدم نیست دیگه خیلیا چند ساله دارن بازی میکنن نمیشه الان باهاشون مچ شد! :D

• Like
Reactions: Mohammad@li

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,093
نام
MohammadAli
آهان
اینجا هم توضیحاتی داده:
You might not be playing real people on Fortnite anymore

پس ظاهرا ماها که تازه کاریم برای اینکه با پلیرهای خیلی شاخ در نیوفتیم و بتونیم راحت تر پیشرفت کنیم با بات ها مچ میشیم.
بدم نیست دیگه خیلیا چند ساله دارن بازی میکنن نمیشه الان باهاشون مچ شد! :D
‌‌آره قبل از اضافه شدن Skill based matchmaking وضع بازی خیلی بد شده بود. پلیرای بازی خیلی زیادن و خیلیا به عنوان یه شغل به بازی کردن فورتنایت نگاه میکنن (حقم دارن افراد زیادی ازش پولدار شدن) و ۲۴ ساعت در حال تجربش هستن. لابی‌های بازی اون موقعا تبدیل شده بود به جولانگاه این افراد و بازیکنای معمولی مث من هم هیچ شانسی نداشتن چه برسه به تازه‌کارها. :D

• Like
Reactions: Sir Daniel

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,054
این چه داستانیه!!!!!!
برنامه EXITLAG زدم برای کاهش پینگ سرور خاورمیانه، یه همچین اروری داد.
150308

الان بعد چند روز رفتم بازی کنم، دیدم نوشته BANNED !!!!!!!!!!!! :|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|
اکانت با سه سال قدمت و STW پرید!!!! :|
ایمیل زدم بهشون ولی فکر نمی کنم تاثیری داشته باشه!!!
چی کار کنم الان؟؟؟ :|

• Like
Reactions: Mohammad@li

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر