Multi Platform For Honor

سازنده
Ubisoft Montreal
تاریخ انتشار
February 14, 2017
ناشر
Ubisoft
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
y1xi_fh-marching-fire-feature-image.png

Title: For Honor
Developer:
Ubisoft Monteal
Publisher: Ubisoft
Release Date: 14-Feb 2017
Director: Roman Campos-Oriola
Platforms: PC - PS4 - Xbox One
Official Website
MINIMUM
OS: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
PROCESSOR: Intel Core i3-550 | AMD Phenom II X4 955 or equivalent
VIDEO CARD: NVIDIA GeForce GTX660/GTX750ti/GTX950/GTX1050 with 2 GB VRAM or more | AMD Radeon HD6970/HD7870/R9 270/R9 370/RX460 with 2 GB VRAM or more – See supported List */**
SYSTEM RAM: 4GB
Resolution: 720p@30FPS
Video Preset: Low
VSync: Off

RECOMMENDED
Resolution: 1080p@ ~60FPS
Video Preset: High
VSync: Off
OS: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
PROCESSOR: Intel Core i5-2500K | AMD FX-6350 or equivalent
VIDEO CARD: NVIDIA GeForce GTX680/GTX760/GTX970/GTX1060 with 2 GB VRAM or more | AMD Radeon R9 280X/R9 380/RX470 with 2 GB VRAM or more – See supported List */**
SYSTEM RAM: 8GB
For Honor یکی از IP های جدید شرکت یوبیسافت است که در جریان E3 2015 معرفی شد.

8fag_6g9y_6-18-2015_6-30-20_pm.jpg

اطلاعات بازی:

• For Honor یک بازی مبارزه ای سوم شخص با سلاح سرد است.
  • سیستم مبارزات بازی توسط سازندگان Art of Battle نامیده می شود.
  • اساس مبارزات در بازی، به مقابله رو در رو با دشمن و استفاده از امکانات گیم پلی مانند قابلیت های هر هیرو، زمان بندی و ... است.
  • موارد مهمی در گیم پلی این عنوان وجود دارد که موجب نوین بودن آن در صنعت گیم می شود. مانند 3 جهت اصلی برای حمله و دفاع!
  • در مبارزات علاوه بر 3 جهت اصلی و خط سلامتی، خصوصیات منحصر به فرد هر هیرو و استامینا نقش اساسی بازی می کنند. همچنین حرکات مشترکی مانند Parry و Guard Break نیز در بازی وجود دارد.
  • سعی شده که سرعت مبارزات در بازی به واقعیت نزدیک باشد، بنابراین انتظار حرکات عجیب و گیم پلی بسیار سرعتی را نباید از آن داشت.
  • در حال حاضر 22 هیرو در بازی وجود دارد. 6 هیرو مخصوص هر یک از فکشن های شوالیه ها، وایکینگ ها و سامورایی ها و 4 هیرو که با آپدیت Marching Fire به بازی اضافه گشته و متعلق به گروه Wu Lin هستند.
  • هیرو ها در بازی به چهار کلاس تقسیم می شوند.
    • Vanguard: کلاس نرمال بازی هستند. اصولا فراگیری فنون آن ها از سایرین راحت تر است و به تازه وارد ها توصیه می گردد. قدرت تهاجمی و تدافعی این گروه به صورت متعادل تقسیم شده است.
    • Heavy: همانطور که از اسم این گروه پیداست، هیروهای این گروه بیشتر جنبه تدافعی دارند، سرعت ضربات به نسبت پایین تر اما با قدرت بیشتر!
    • Assassin: هیروهای این گروه خط سلامتی کمتری دارند، ضربات سریعی وارد می کنند و در دفاع نسبت به سایرین ضعیف تر هستند.
    • Hybrid: این گروه از هیروها بین 3 کلاس بالا جای می گیرند و معمولا ترکیب 2 تا از آن ها هستند. فراگیری مبارزات با این دسته به علت پیچیدگی بالا سخت تر است.
  • شاید بتوان گفت 90 درصد تمرکز بازی بر روی بخش Multiplayer است، با این حال بازی بخش Story Mode نیز دارد که به آن پرداخته خواهد شد. اما بخش چند نفره این عنوان شامل چندین مد می شود که به شرح زیر است:
    • Duel: این مد مخصوص مبارزات تک به تک است. در این حالت مواردی مانند Gear Stats و Revenge Mode غیر فعال هستند و هیرو شما تنها شخصی سازی ظاهری خود را حفظ می کند.
    • Brawl: در این مد مبارزه به صورت 2vs2 صورت می پذیرد. در این مد نیز خبری از Gear Stats نیست، اما می توانید از Revenge Mode استفاده نمایید.
    • Elimination: در این حالت مبارزات به یک دوئل 4vs4 گسترش پیدا می کند که در آن هم Gear Stats فعال است و هم Revenge Mode. همچنین Modifierها نیز در قسمت های مشخص نقشه قابل دسترسی هستند.
    • Skirmish: این مد مانند Team Death Match بوده و هر تیمی که بتواند زودتر به میزان معینی امتیاز برسد برنده مسابقه است. این حالت نیز 4vs4 است.
    • Tribute: این حالت تا میزانی مشابه مد معروف Capture the Flag است. در این مد 3 پرچم در نقشه وجود دارد که بازیکنان هر تیم باید آن ها را بدست آورده و با برگرداندن به Base و قرار دادن آن در یکی از بخش های مشخص شده و محافظت از آن پیروز میدان گردند. پرچم ها در هر بخشی قرار داده شوند موجب اضافه گشتن قدرت تهاجمی، قدرت دفاعی و هوشیاری می گردند که بسته به موقعیت بازی استراتژی خاصی را ایجاد می کنند. هر تیمی که بتواند هم زمان هر 3 پرچم را در اختیار گیرد و مدت کوتاهی از آن محافظت کند برنده میدان است. در غیر این صورت هر تیمی که در انتهای زمان مشخص شده، پرچم بیشتری در اختیار داشته باشد برنده خواهد شد.
    • Domonion: محبوب ترین مد بازی Domonion است که در آن دو تیم 4 نفره بر سر کنترل نقاط به رقابت می پردازند. هر تیم که به امتیاز 1000 برسد تنها یک شانس به تیم مقابلش داده می شود که این امتیاز را بازگرداند و در غیر این صورت بازنده میدان خواهد بود.
    • Breach: این مد بازی جدیدترین مد است که در آپدیت Marching Fire اضافه گشت. در این حالت یک تیم به قلعه تیم مقابل حمله می کند و باید از سد 2 در بزرگ گذشته و فرمانده مدافع را بکشد. در مقابل تیم مدافع باید از ورود مهاجمان جلوگیری کند. این مد بزرگ ترین نقشه های بازی را به خود اختصاص داده و زمان بیشتری برای اتمام هر راند آن لازم است.
  • در توضیحات بالا به چند مورد اشاره شد که هر یک را معرفی می کنیم:
    • Gear Stats: در بازی هر هیرو پیشروی (Progression) مخصوص به خود را دارد. یعنی با هر کدام که بازی کنید، امتیاز و لِول مخصوص به همان هیرو را دریافت می کنید. شخصی سازی هیروها دو دسته است. دسته اول کاملا ظاهری بوده که شامل رنگ، Ornament و ... می شود. دسته Stats هیرو را تا درصدی تغییر می دهد. مانند افزایش قدرت حمله تا 10% و ... ! البته در آپدیت Marching Fire سیستم Perk جایگزین Stats خواهد شد. به این صورت که با ترکیب Weapon و Armorها مختلف، می توانید Perkهای مختلفی را فعال کنید و هیرو را بر اساس نوع بازی خود شخصی سازی نمایید.
    • Revenge Mode: این حالت با نواری نمایش داده می شود که در صورت پر شدن آن می توانید فعالش کنید. در این حالت قدرت حمله و دفاع شما تا میزان قابل توجهی افزایش می یاید که در شرایط یک در مقابل چند دشمن بسیار کارآمد است. پیش از سیستم Perk بسیاری از عوامل آن مانند مدت زمان فعال بودن، میزان افزایش قدرت حمله و دفاع و ... به Gear Stats وابسته بود.
    • Modifier: مودیفایرها در مد های خاص در قسمت های از نقشه وجود دارند که با بدست آوردن هر کدام یکی از قابلیت های شما به صورت چشمگیری برای مدت زمانی مشخص افزایش می یاید.
  • موارد بسیاری در گیم پلی بازی نقش دارند که توضیح همه آن ها از حوصله تاپیک خارج خواهد بود و پیشنهاد می گردد بازیکنان با تجربه بازی به آن ها پی ببرند.
  • با وجود اینکه تمرکز بازی بر روی بخش چند نفره است، اما بخش داستانی بازی کامل بوده و روایت مناسب به همراه داستانی جالب، شخصیت های به یاد ماندنی و ... را در اختیار می گذارد. همچنین این بخش برای آماده شدن و فراگیری اصول اولیه و اصلی بازی بسیار مناسب است.

تیم سازنده بازی از روز عرضه به پشتیبانی کامل از آن پرداخته و علی رقم مسیر دشوار، سخت و نا امید کننده ای که پیش رویشان قرار گرفته بود، توانستند بازی را در مسیر دست خود قرار دهند. و حالا با کسب 15 میلیون بازیکن بازی همچنان به راه خود ادامه می دهد و سازندگان گفته اند که پشتیبانی از بازی ادامه دارد و این بازی همچنان گسترده تر و بهتر می شود.

Coming with Marching Fire
4hnv_fh_game-info-v2-faction-wulin_ncsa.png

Wu Lin Faction

Shaolin
93is_10-16-2018_1-11-23_pm.jpg

The Shaolin are fierce warrior monks known for their athletic, monkey-like fight style, and their prowess with a staff. They hold their written prayers close to them at all times

Tiandi
1x5c_10-16-2018_1-11-59_pm.jpg

The Tiandi are loyal protectors to Kings, Queens, and Emperors. They are masters of the dao blade, the weapon of choice for these Royal Guards

Jiang Jun
ea2m_10-16-2018_1-12-22_pm.jpg

The Jiang Jun are generals among the Ancient Chinese armies. They are wise leaders who have mastered the guandao weapon

Nuxia
yzgc_10-16-2018_1-12-42_pm.jpg

The Nuxia are trained bodyguards and assassins who often disguised their talents through dance. They are deadly artists of the hook swords

New PVP Mode: Breach
Live the fantasy of storming or protecting a well-fortified castle equipped with ballistas, fire cauldrons, and archers
Attackers must breach the castle using a battering ram, while defenders must try to stop them at all costs to protect their lord
This strategic, team-based multiplayer mode brings an adrenaline-fused layer of depth to the game, along with three new maps

Arcade Mode
Arcade is a new solo or co-op mode where players fight battles and earn rewards that carry over to all multiplayer modes. Explore new Heroes and level them up before taking them into PvP. Offering infinite replayability, this quick play mode will deliver a new battle every time with varying objectives, enemies, and modifiers

Graphical Enhancements

Three New Maps Exclusive to Breach Mode

Perks

New User Interface

New Gears for Every Hero

Fight & Game Balance
.
.
.​

What's Coming Next
s52v_forhonorharbinger.jpg

• بازی به مبارزات تن به تن به صورت سوم شخص و با شمشیر و سلاح های سرد توسط 3 گروه می پردازد.​
  • نمایش بازی از قسمت چندنفره بازی بوده که دو گروه مقابل هم قرار می گیرند، و برای به دست آوردن کنترل موقعیت های استراتژیک به مبارزه می پردازند.​
  • در هر تیم 4 پلیر به عنوان رهبر و تعداد زیادی از سربازان به عنوان لشگر بازیکنان را همراهی می کنند.​
  • مبارزات با شمشیر و سلاح های سرد دیگر مخصوص به هر گروه مانند تبر و یا کاتانا شکل می گیرد.​
  • مبارزات به صورت تن به تن و سوم شخص می باشد. در طول مبارزه فقط دکمه زدن به کار نمی آید، بلکه می توانید جهت ضربه ، نوع ضربه و شدت آن را خودتان کنترل کنید، همه ی این موارد در هنگام دفاع کردن و دفع حملات هم به کار می آید.​
  • بازی مد های مختلفی را دارد که هنوز اطلاعات کاملی از آن در دسترس نیست.​
  • بازی را می توانید به صورت تک نفره هم انجام دهید، اما هنوز معلوم نیست که آیا بخش داستانی برای بازی در نظر گرفته شده یا همین مد های بازی را می توان با Bot انجام داد.​
  • در طول بازی شما Level Up می شوید و می توانید سلاح ها و زره های خود را آپگرید کنید.​
  • بازی تا به حال شامل 3 کلاس معرفی شده می باشد که احتمال زیاد در نهایت هم همین 3 کلاس را در بازی خواهیم دید. اما هر کدام از آن ها دارای سبک مبارزه متفاوت، انیمیشن های متفاوت ، تفاوت ظاهری و نقات قوت و ضعف خود می باشند. همچنین هر کدام از کلاس ها دارای Ability های مختلفی نیز می باشند، مثلا در یکی از نمایش ها کلاس سامورایی دستور شلیک تیر بر سر دشمنان را داد.​
  • هر کدام از کلاس ها قابلیت انتخاب شخصیت مرد با زن را دارند.​
  • بازی دارای المان های فانتزی مانند وجود دراگون نیست.​
  • در مد نشان داده شده (Capture) وقتی تیمی هر 3 نقطه استراتژیک را در دست بگیرد تیم مقابل قابلیت Respawn خود را از دست می دهد.​
  • تاریخ انتشار بازی هنوز به طور دقیق معلوم نیست، اما احتمال عرضه آن در سال 2016 می رود.​

تصاویر بازی

آخرین ویرایش:

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
آره رنگشون طلایی که میشه چون فلزی هم هست بنده و بساطشون خیلی خفن میشن:D

دقیقا فکر کنم اینایی که سپر دارن هم خوشگل میشن! وارلرد و والکاری از وایکینگ ها که دیدم خفن بودن:D
این یارو گرز دار شوالیه ها چی بود؟ اونم خوبه!+سنت و در رده ی بعدی گلادیاتور:D

ولی فعلا چون نمیخوام با شوالیه دیگه ای بازی کنم، سنت و گلادیاتور رو فعلا میزارم کنار:-"

حالا...وارلرد یا والکاری؟:-" وارلرد رو باهاش بازی نکردم، ولی والکاری...اینم سخته:-" اصلا این تنبلی برای تمرین کردن بد دردیه=))

ولی نامردا تو DLCها ونگارد ندادن=)) ، کلاس به این خوبی:-"
اره تقریبا میشه گفت سپردارا خیلی خوشکلن.اون کانکوئر هم خفنه الان نرف شده هیچی نداشت الان بدتر هم شده با اون نرو به نظرم.وارلرد هم یه هیروی کلاس هویه یه ذره سخته باهاش به نظرم واست چون از واردن و گلاد میخوایی بری به این هیرو.بهترینش همون والکریه یه هیرو فوق العاده خفنه من خودمم والکری رپ 25 دارم حرکاتشم سختی نداره فقط ترکیبیه لایت لایت هوی سپر هم داره دفاعش خوبه با والکری راحت میتونی یاد بگیری بزن تو کارش که راه بیفتی همه رو میترکونی.
اون تنبلی تمرین هم اپدیت بیاد ارنا مود اضافه شه بخاطر همون لذتشم که شده میریم بازی کنیم لعنتی خیلی خوبه این موده
واریورز دن امروز یه سری اطلاعات دادن. الان نمیتونم فردا مینویسم اما یه مورد هست بگم :D
میدونم چک می کنید منشن نمی کنم :D
سجاد زون واردن بود گفتم بلاک کنی گارد بریک فری میده؟ بیخیال چیزی که گفتم .فیکسش کردن :D در دویل های احتمالی آینده کماکان منتظر زون های متعدد باش :D
امیر حسین تو هم زون زدنو بذار تو برنامت :D سجاد میدونه خیلی جوابه زون واردن :D

پ.ن: پری را یه تغییرات اساسی درجه یک دادن . دیگه با پری گارد بریک نمیگیره کسی :x گارد بریک هم نرف شده فقط میشه یه لایت زد (خوش به حال ما که لایت دومم برامون گرانتیه :D )

خلاصه اینکه تغییرات خیلی عالیی در راستای افنسیو کردن پلیرا کردن. خوش به حال من :D
این واسه افتخار نیست که:|:D
زون واردن:| محمد همینجوریش من اینو به سختی بلاک میکردم بعد بلاکشم با قدرت تمام مربع رو فشار میدادم و یه هوی تو کله طرف خالی میکردم یعنی این کابوس منه خدا میدونه ته هلثم بوده با این زون مردم:Dدوئل هم بخوریم به هم واردن داشته باشی لفت میدم بی سر و صدا:Dحالا روش دارم کار میکنم چند دفه پریش کردم
بیخیال بابا خودت کابوسی به امیرم یاد میدی:Dولی جدا از خوشی زون واردن یکی از کلیدی ترین کمبوهای فور انره خیلی خفن و سریعه مخصوصا اونجایی که چند نفری دارن میزننت و یه ریونج میگیری سریع زون میزنی هلثشون به فنا میره.
:|بازم با این نرف پری بازی به نفع شما واردن دارها شد لایت بزنید تمومه :|ولی جدی بازی تغیراتش یهویی خیلی شد امیدوارم ریزش پلیر نگیره سرور اختصاصیم داره میاد تا بازی جایگاه اصلیشو بدست بیاره هرچند بازی از همه جهات فوق العادست اگه سرور داشت به نظرم به راحتی میتونست یه بازی انلاین بسیار محبوب بشه.
@blechh
تو این سیزن که گفتن هیرو نمیدن و فقط رفع باگ و بالانس کردن هیروها و کانتنتای هفتگی و ایونت و...کلا سیزن خیلی بزرگ و خوبیه با ساپورت بالا
قابلیت بوست هم داره میاد اونجوری که وقتی سلاحت رو حذف میکنی بجاش یه امتیازی میگیره همون امتیاز رو حالا خرج بوست میکنی

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
اره تقریبا میشه گفت سپردارا خیلی خوشکلن.اون کانکوئر هم خفنه الان نرف شده هیچی نداشت الان بدتر هم شده با اون نرو به نظرم.وارلرد هم یه هیروی کلاس هویه یه ذره سخته باهاش به نظرم واست چون از واردن و گلاد میخوایی بری به این هیرو.بهترینش همون والکریه یه هیرو فوق العاده خفنه من خودمم والکری رپ 25 دارم حرکاتشم سختی نداره فقط ترکیبیه لایت لایت هوی سپر هم داره دفاعش خوبه با والکری راحت میتونی یاد بگیری بزن تو کارش که راه بیفتی همه رو میترکونی.
اون تنبلی تمرین هم اپدیت بیاد ارنا مود اضافه شه بخاطر همون لذتشم که شده میریم بازی کنیم لعنتی خیلی خوبه این موده

زون واردن:| محمد همینجوریش من اینو به سختی بلاک میکردم بعد بلاکشم با قدرت تمام مربع رو فشار میدادم و یه هوی تو کله طرف خالی میکردم یعنی این کابوس منه خدا میدونه ته هلثم بوده با این زون مردم:Dدوئل هم بخوریم به هم واردن داشته باشی لفت میدم بی سر و صدا:Dحالا روش دارم کار میکنم چند دفه پریش کردم
بیخیال بابا خودت کابوسی به امیرم یاد میدی:Dولی جدا از خوشی زون واردن یکی از کلیدی ترین کمبوهای فور انره خیلی خفن و سریعه مخصوصا اونجایی که چند نفری دارن میزننت و یه ریونج میگیری سریع زون میزنی هلثشون به فنا میره.
:|بازم با این نرف پری بازی به نفع شما واردن دارها شد لایت بزنید تمومه :|ولی جدی بازی تغیراتش یهویی خیلی شد امیدوارم ریزش پلیر نگیره سرور اختصاصیم داره میاد تا بازی جایگاه اصلیشو بدست بیاره هرچند بازی از همه جهات فوق العادست اگه سرور داشت به نظرم به راحتی میتونست یه بازی انلاین بسیار محبوب بشه.
@blechh
تو این سیزن که گفتن هیرو نمیدن و فقط رفع باگ و بالانس کردن هیروها و کانتنتای هفتگی و ایونت و...کلا سیزن خیلی بزرگ و خوبیه با ساپورت بالا
قابلیت بوست هم داره میاد اونجوری که وقتی سلاحت رو حذف میکنی بجاش یه امتیازی میگیره همون امتیاز رو حالا خرج بوست میکنی
درمورد این سیزن میدونم
منظورم اینه کلا چیزی نگفتن که دوباره برا بازی هیرو جدید میاد؟ مثل رینبو که سال اول و دوم داره

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
سوالی اساسی!:-"
بهتر از واردن داریم خدایی؟:-" در راستای اینکه زیبایی ظاهری>>> کارآمدی، من بهتر از واردن چیزی نمیبینم=))
خیلی خوبه بی وجدان:)) حتی سلاح های غیر لجندریشم خوجگلن:-"

حالا یک عدد سوال، میشه آیتم هایی که داریم رو Favorite کرد؟ کاش جنین قابلیتی بود که اشتباهی به فناشون ندیم:-" (حالا هست و من نیافتم:)) )

پ.ن: من چرا حسم نمیاد با غیر از واردن بازی کنم:( اگرم بیاد، باز همون Knightها به نظرم خفنند:-" این همه زدم، هنوز یه کلاس دومی هم ندارم:)) :|
مشکل واردن همین زیبایی>> کاراییشه. نصف قیافش ابیلیتی داشت من هیچی دیگه نمی خواستم :D
شاید من بعد این همه خسته شدم اما جدا از تعداد و تنوع فوق العاده ای که شمشیراش داره، به نظرم اونقدری که باید فوق العاده نیستن. های لندر شمشیرهاش خیلی خفن تره:/
همه ی هیروها از لحاظ ظاهری تو فکشن خودشون خوشکلن خب تو داستان هم گفته میشه نایت ها طلا دارن نسبت به بقیه همینم باعث زیباییشون شده.
نه قابلیتی که گفتی نیستش اما برعکس امکان مارک + پاک کردن چندتایی ایتما وجود داره با استفاده از مربع
سنت هم خیلی خوبه هیچکدوم از هیروها هم ابهت سنت رو ندارن کلا شاخ فور انر سنته.وارلرد والکری گلاد همه اینا خوبن. زمانی که لجندری برسی اول کاره الان رپ های بالای 20 هم یه سری ایتم سلاح خیلی خوشکل دارن که باید بگیریشون.غیر از شامان که به نظرم هیچ زیبایی نداره.البته همیشه سعی کن از اون ایکونای خفنی که با Mytic ها فروخته میشن استفاده کنی اگه از نایت ها استفاده میکنی.
با همه هیروها که نه ولی حداقل تو هر فکشن و هر نوع هیرویی باید با یکی بازی کنی خودتو فقط مختص به یه هیرو تکی اونم از نوع ونگارد نکن به مشکل برمیخوری.:D
خداوکیلی ریدر کجاش خوشگله؟:D یا مثلا شوگوکی؟البته شوگوکی یه طنز خاصی هم تو ظاهرش هم تو حرکاتش هست:D
سنت شاخ فور انر نیست. بولی و بچه قلدره بازیه:D همه حرکاتش هم نشون میده اینو:D اما اره انصافا شمشیرهاش خیلی معرکن.یه شمشیر باسیلیسک داره من هر وقت اینو میبینم دردم میگیره:D اما زره هاش با اینکه قشنگن تنوع ندارن به اندازه واردن و برینگر و...(البته بیشتر منظورم کلاه خوداشه.)
ایتم های لجندری و... به رپ ۸ برسی کاملا انلاک میشن.
انصافا حرفت درسته. یعنی بعد از اینکه سنت را انلاک کردم فهمیدم چقدر زجر به خودم میدادم:/
از نایت ها سنت و واردن و گلاد را داشته باشه به نظرم کافیه.
پ.ن: امضاتو عشقه سجاد:x

آره رنگشون طلایی که میشه چون فلزی هم هست بنده و بساطشون خیلی خفن میشن:D

دقیقا فکر کنم اینایی که سپر دارن هم خوشگل میشن! وارلرد و والکاری از وایکینگ ها که دیدم خفن بودن:D
این یارو گرز دار شوالیه ها چی بود؟ اونم خوبه!+سنت و در رده ی بعدی گلادیاتور:D

ولی فعلا چون نمیخوام با شوالیه دیگه ای بازی کنم، سنت و گلادیاتور رو فعلا میزارم کنار:-"

حالا...وارلرد یا والکاری؟:-" وارلرد رو باهاش بازی نکردم، ولی والکاری...اینم سخته:-" اصلا این تنبلی برای تمرین کردن بد دردیه=))

ولی نامردا تو DLCها ونگارد ندادن=)) ، کلاس به این خوبی:-"
کلا یه سری چیزایی داره که تو کامیونیتی فور انر خیلی معروفه(البته خیلی چیزا را بچه های اینجا نمیدون بیشترشون. مثلا volcano نایت ها ه خودش یوژه کلی میمه:D) . این خوشگلی و کار امدی هم روندش این بوده از سیزن 1:
واردن و اوروچی تو سیزن 1 قوی ترین هیرو ها و خوشگل ترین بودن. اوروچی از همه بهتر بود چون خیلی سریع بود و دمیج هم بد میداد. بعدش واردن بود که حریف مستقیم اوروچی بود(هنوزم هست) و چون ورتکس را هم داشت به شدت قدرتمند بود.این وسط یه چیزی بود به اسم edge lord و edgy walking که هنوزم هست :D اج لورد به واردن هایی می گفتن که زرهشون بلک یرون بود و بعضا کلا سیاه پوش بودن. اجی واکینگ هم به اروم راه رفتن واردن ها بعد نبرد میگن که واقعا لذت بخشه و یه حال خاصی داره(فقط هم واردن این اج واک را درست انجام میده. من چند بار با سنت امتحان کردم تاثیر زیادی نداشت:D )
تو سیزن ۲ سنت اومد جای اوروچی و واردن را گرفت. به خصوص چون واردن هم نرف شد و سنت هم انبلاک ایبل های فوق العاده ای داشت. خلاصش این که تو سیزن ۲ سنتوریون هم به جمع اج لورد ها پیوست:D و تقریبا تا اواخر سیزن هم پادشاهی می کرد(به خصوص با وجود انلاک تک وحشتناکش که اگه تو لوپش می افتادی فقط باید دسته را میذاشتی زمین و صبر می کردی تا راند تموم بشه). خوشبختانه سیزن ۳ بود که هم انلاک تک درست شد هم سنت نرف شد. البته انصافا تاثیر سنت رو بازی خیلی بود و پلیرها با سرعت خیلی بیشتری به مکانیک های بازی مسلط شدن.
سیزن ۳ هم گلاد اومد و پادشاهی کرد. ظاهرش هم واقعا عالیه. سیزن ۴ هم نوبت شمن بود که اونو ولش کن کلا:D
برای الانم اگه یه هیرو میخوای که کار باهاش راحت باشه برات تو سامورایی ها اوروچی خیلی خوبه. سبک بازیش هم ۷۰-۸۰ درصد مثل واردنه.
سجاد گفت والکری را بردار ولی من توصیه نمی کنم. هیرو خیلی خوبیه اما نیاز به تسلط داشتن روی موو ستش داره. بین وایکینگ ها وارلورد و ریدر راحت ترین هل هستن. کندن.ولی قوین. من بودم وارلورد را برمیداشتم چون هم بازی باهاش راحته هم اینکه اپشن های دیفنسیو و افنسیو فوق العاده ای داره.

از نظر خوشگلی کلی هم نایت ها کلا یه سر و گردن بهتر بقیه اند. وایکینگ ها هم وارلود و والکری هر دو تا خوشگلن. سامورایی ها هم رپ۱ با رپ ۱۰۰ چندان تفاوت ظاهری نداره:D

@blechh

:D خب یکی از اصلی ترین کاربرهای زون واردن همینه دیگه. حکم فینیشرو داره:D
:D :D :D به انیمیشنش دقت کن. زون اوروچی هم دقیقا عین زون واردنه. اونم بتونی دفاع کنی اینم میتونی.
بذار بدونه تو لول های پایین اشک بقیه را باهاش میشه در اورد:D اره تو چند به تک خوب جواب میده.ولی ریکاوریش بده(بود) نمیشد سری چند بار پشت هم زد.
اره دیگه:D لایت اولو بزنی لایت دوم گارانیه و بعدش هم....میزروم:D اما در کل بیشتر از همه به نفع سنت شد چون یه هوی گارانتی داره به جای لایت.بیشترین ضرر را هم شوگوکی کرد. دیگه نمیتونه هلت بده بک بریکر بزنه:D
بعید میدونم ریزش پلیر بیره. اتفاقا به نظر حرکت خیلی خوبی کردن و من واقعا راضیم. الان بازی فقط رو فینت و گارد بریک می چرخه و اصلا رئال نیست. تو یه نبرد واقعی شما ضربه میزنی اما تو فور انر یه جوری بود فقط فینت می کردی تا طرف گول بخوره پری و گارد بریک بگیری که خیلی حوصله سر بره از نظر من. اما الان واقعا میشه هوی زد(حالا بلاک هم شد مهم نیست).بدون ترس از اینکه یه سنت پری کنه ضربتو و بعدش ۷۵ واحد از جونت بره.یا مثلا ریدر بی خود و بی جهت بگیردت و نه تنها استامینات را خالی کنه، استانت کنه و با یه حرکت عملا بازیو ببازی.
قبول دارم. اما خب یوبی ریسک نکرد دیگه. اما برا فور انر ۲ مطمینا حرکاتی که سر این زدنو نمیزنن عین ادم ریلیز می کنن بازیو:D

________________________________________________________________________________________________

خب میدونم خیلی نوشتم اما کوتاه سعی می کنم تغییرات پچ جدید و صد البته سیزن را بگم:
۱.ریکاوری زون واردن از ۱۱۰۰ms شده ۹۰۰ و دیگه گاردبریک فری نمیده.
۲.ضربات های لندر همشون الان دمیج بیشتری میدن. ضرباتش بین ۵ تا ۱۰ واحد افزایش دمیج داشتن. همچنین یه سری باف های خوب دیگه هم داشته.
۳.لایت اتک از بالای اوروچی نرف شده و دبل لایتش به جای ۳۳ تا الان ۲۰ تا دمیج میده. به جاش دیفلکتش ۴۵ تا دمیج میده که خب اگه بخورید الفاتحه:D
۴. پری تغییر کرده: با پری یه لایت یدونه هوی میشه زد(۹۰۰ میلی سکند. مثلا ریدر میتونه زون بزنه) و با پری هوی یه لایت میشه زد(۶۰۰ میلی سکند. مثلا واردن میتونه دبل لایت بزنه). دیگه بعد پری گاردبریک گارانتی نیست. خلاصه اینکه بازی از حالت طاقت فرسای فعلی در میاد داینامیک تر میشه(به گفته سازنده ها). به طور کلی با این حرکت بازی متعادل میشه. چون هیروهای قوی دیگه پانیش هاشون را نمیگیرن و هیروهای ضعیف تر میتونن راحت تر بازی کنن.
۵. سوپر ارمور کنکویرر برمیگرده تو این پچ اما با ریلیز شدن موو ست جدیدش کلا برداشته میشه.
۶. زون نوبوشی نرف شده و ۲۰ تا دمیج(۳۳ بوده) میده. ضربه کیکش ۰.۲ میلی سکند سریع تر شده اما اگه جاخالی بدین گارد بریک گارانتی دارین. یه سری تغییرات دیگه هم داشته و یه جورایی میشه گفت نرف شده.
۷. احدی اسکرمیش بازی نمی کنه(:D) ولی سیستم ری اسپاونش تغییر کرده.
۸. ارنا مود و سرورها در طول سیزن به بازی اضافه میشن.
۹. این سیزن ارمور جدید طراحی نکردن اما برا هر هیرو ۳ تا سلاح جدید طراحی شده(خیلی هم خوشگلن اونایی که نشون دادن:x)
10.پرش شمن هم انگار نیم متر کمتر شده.

• Like
Reactions: sajadkh

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
مشکل واردن همین زیبایی>> کاراییشه. نصف قیافش ابیلیتی داشت من هیچی دیگه نمی خواستم :D
شاید من بعد این همه خسته شدم اما جدا از تعداد و تنوع فوق العاده ای که شمشیراش داره، به نظرم اونقدری که باید فوق العاده نیستن. های لندر شمشیرهاش خیلی خفن تره:/

خداوکیلی ریدر کجاش خوشگله؟:D یا مثلا شوگوکی؟البته شوگوکی یه طنز خاصی هم تو ظاهرش هم تو حرکاتش هست:D
سنت شاخ فور انر نیست. بولی و بچه قلدره بازیه:D همه حرکاتش هم نشون میده اینو:D اما اره انصافا شمشیرهاش خیلی معرکن.یه شمشیر باسیلیسک داره من هر وقت اینو میبینم دردم میگیره:D اما زره هاش با اینکه قشنگن تنوع ندارن به اندازه واردن و برینگر و...(البته بیشتر منظورم کلاه خوداشه.)
ایتم های لجندری و... به رپ ۸ برسی کاملا انلاک میشن.
انصافا حرفت درسته. یعنی بعد از اینکه سنت را انلاک کردم فهمیدم چقدر زجر به خودم میدادم:/
از نایت ها سنت و واردن و گلاد را داشته باشه به نظرم کافیه.
پ.ن: امضاتو عشقه سجاد:x

کلا یه سری چیزایی داره که تو کامیونیتی فور انر خیلی معروفه(البته خیلی چیزا را بچه های اینجا نمیدون بیشترشون. مثلا volcano نایت ها ه خودش یوژه کلی میمه:D) . این خوشگلی و کار امدی هم روندش این بوده از سیزن 1:
واردن و اوروچی تو سیزن 1 قوی ترین هیرو ها و خوشگل ترین بودن. اوروچی از همه بهتر بود چون خیلی سریع بود و دمیج هم بد میداد. بعدش واردن بود که حریف مستقیم اوروچی بود(هنوزم هست) و چون ورتکس را هم داشت به شدت قدرتمند بود.این وسط یه چیزی بود به اسم edge lord و edgy walking که هنوزم هست :D اج لورد به واردن هایی می گفتن که زرهشون بلک یرون بود و بعضا کلا سیاه پوش بودن. اجی واکینگ هم به اروم راه رفتن واردن ها بعد نبرد میگن که واقعا لذت بخشه و یه حال خاصی داره(فقط هم واردن این اج واک را درست انجام میده. من چند بار با سنت امتحان کردم تاثیر زیادی نداشت:D )
تو سیزن ۲ سنت اومد جای اوروچی و واردن را گرفت. به خصوص چون واردن هم نرف شد و سنت هم انبلاک ایبل های فوق العاده ای داشت. خلاصش این که تو سیزن ۲ سنتوریون هم به جمع اج لورد ها پیوست:D و تقریبا تا اواخر سیزن هم پادشاهی می کرد(به خصوص با وجود انلاک تک وحشتناکش که اگه تو لوپش می افتادی فقط باید دسته را میذاشتی زمین و صبر می کردی تا راند تموم بشه). خوشبختانه سیزن ۳ بود که هم انلاک تک درست شد هم سنت نرف شد. البته انصافا تاثیر سنت رو بازی خیلی بود و پلیرها با سرعت خیلی بیشتری به مکانیک های بازی مسلط شدن.
سیزن ۳ هم گلاد اومد و پادشاهی کرد. ظاهرش هم واقعا عالیه. سیزن ۴ هم نوبت شمن بود که اونو ولش کن کلا:D
برای الانم اگه یه هیرو میخوای که کار باهاش راحت باشه برات تو سامورایی ها اوروچی خیلی خوبه. سبک بازیش هم ۷۰-۸۰ درصد مثل واردنه.
سجاد گفت والکری را بردار ولی من توصیه نمی کنم. هیرو خیلی خوبیه اما نیاز به تسلط داشتن روی موو ستش داره. بین وایکینگ ها وارلورد و ریدر راحت ترین هل هستن. کندن.ولی قوین. من بودم وارلورد را برمیداشتم چون هم بازی باهاش راحته هم اینکه اپشن های دیفنسیو و افنسیو فوق العاده ای داره.

از نظر خوشگلی کلی هم نایت ها کلا یه سر و گردن بهتر بقیه اند. وایکینگ ها هم وارلود و والکری هر دو تا خوشگلن. سامورایی ها هم رپ۱ با رپ ۱۰۰ چندان تفاوت ظاهری نداره:D

:D خب یکی از اصلی ترین کاربرهای زون واردن همینه دیگه. حکم فینیشرو داره:D
:D :D :D به انیمیشنش دقت کن. زون اوروچی هم دقیقا عین زون واردنه. اونم بتونی دفاع کنی اینم میتونی.
بذار بدونه تو لول های پایین اشک بقیه را باهاش میشه در اورد:D اره تو چند به تک خوب جواب میده.ولی ریکاوریش بده(بود) نمیشد سری چند بار پشت هم زد.
اره دیگه:D لایت اولو بزنی لایت دوم گارانیه و بعدش هم....میزروم:D اما در کل بیشتر از همه به نفع سنت شد چون یه هوی گارانتی داره به جای لایت.بیشترین ضرر را هم شوگوکی کرد. دیگه نمیتونه هلت بده بک بریکر بزنه:D
بعید میدونم ریزش پلیر بیره. اتفاقا به نظر حرکت خیلی خوبی کردن و من واقعا راضیم. الان بازی فقط رو فینت و گارد بریک می چرخه و اصلا رئال نیست. تو یه نبرد واقعی شما ضربه میزنی اما تو فور انر یه جوری بود فقط فینت می کردی تا طرف گول بخوره پری و گارد بریک بگیری که خیلی حوصله سر بره از نظر من. اما الان واقعا میشه هوی زد(حالا بلاک هم شد مهم نیست).بدون ترس از اینکه یه سنت پری کنه ضربتو و بعدش ۷۵ واحد از جونت بره.یا مثلا ریدر بی خود و بی جهت بگیردت و نه تنها استامینات را خالی کنه، استانت کنه و با یه حرکت عملا بازیو ببازی.
قبول دارم. اما خب یوبی ریسک نکرد دیگه. اما برا فور انر ۲ مطمینا حرکاتی که سر این زدنو نمیزنن عین ادم ریلیز می کنن بازیو:D

________________________________________________________________________________________________

خب میدونم خیلی نوشتم اما کوتاه سعی می کنم تغییرات پچ جدید و صد البته سیزن را بگم:
۱.ریکاوری زون واردن از ۱۱۰۰ms شده ۹۰۰ و دیگه گاردبریک فری نمیده.
۲.ضربات های لندر همشون الان دمیج بیشتری میدن. ضرباتش بین ۵ تا ۱۰ واحد افزایش دمیج داشتن. همچنین یه سری باف های خوب دیگه هم داشته.
۳.لایت اتک از بالای اوروچی نرف شده و دبل لایتش به جای ۳۳ تا الان ۲۰ تا دمیج میده. به جاش دیفلکتش ۴۵ تا دمیج میده که خب اگه بخورید الفاتحه:D
۴. پری تغییر کرده: با پری یه لایت یدونه هوی میشه زد(۹۰۰ میلی سکند. مثلا ریدر میتونه زون بزنه) و با پری هوی یه لایت میشه زد(۶۰۰ میلی سکند. مثلا واردن میتونه دبل لایت بزنه). دیگه بعد پری گاردبریک گارانتی نیست. خلاصه اینکه بازی از حالت طاقت فرسای فعلی در میاد داینامیک تر میشه(به گفته سازنده ها). به طور کلی با این حرکت بازی متعادل میشه. چون هیروهای قوی دیگه پانیش هاشون را نمیگیرن و هیروهای ضعیف تر میتونن راحت تر بازی کنن.
۵. سوپر ارمور کنکویرر برمیگرده تو این پچ اما با ریلیز شدن موو ست جدیدش کلا برداشته میشه.
۶. زون نوبوشی نرف شده و ۲۰ تا دمیج(۳۳ بوده) میده. ضربه کیکش ۰.۲ میلی سکند سریع تر شده اما اگه جاخالی بدین گارد بریک گارانتی دارین. یه سری تغییرات دیگه هم داشته و یه جورایی میشه گفت نرف شده.
۷. احدی اسکرمیش بازی نمی کنه(:D) ولی سیستم ری اسپاونش تغییر کرده.
۸. ارنا مود و سرورها در طول سیزن به بازی اضافه میشن.
۹. این سیزن ارمور جدید طراحی نکردن اما برا هر هیرو ۳ تا سلاح جدید طراحی شده(خیلی هم خوشگلن اونایی که نشون دادن:x)
10.پرش شمن هم انگار نیم متر کمتر شده.
جایی از بین این بحث ها نگفتن هیرو جدید در فصل های اینده میاد؟:D
بنظر من سلطان حال حاضر هیروها Aramusha هست دفاع کردن ضربات سبکش یه اعصاب بی نهایت اروم و متمرکز می خواد:D مخصوصا با فول بلاکی که داره ضربات چرخشیه خیلی از هیروها رو کاملا نابود میکنه:D مخصوصا برشرکر:D

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
جایی از بین این بحث ها نگفتن هیرو جدید در فصل های اینده میاد؟:D
بنظر من سلطان حال حاضر هیروها Aramusha هست دفاع کردن ضربات سبکش یه اعصاب بی نهایت اروم و متمرکز می خواد:D مخصوصا با فول بلاکی که داره ضربات چرخشیه خیلی از هیروها رو کاملا نابود میکنه:D مخصوصا برشرکر:D
نه چیز خاصی نگفتن.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
نه چیز خاصی نگفتن.
حتما فصل های بعد هیروی جدید میدن! بالاخره یه دلیلی برای اینکه ملت سیزن پس سال دوم بخرن یا استیل خرج کنند و یا بیشتر بازی کنند باید باشه دیگه:D

من امیدوارم بودم این سیزن بخش داستانی جدید هم بدن:)) آخه تو لوگوش آپولیون بود:-" بخش داستانی میخوام:(

وارلرد هم دو دست زدم افتضاح بودما:)) حرکت که نمیکنه کلا=)) انگار لاکپشت:D
اون دو دست(Dominion) به شکل فاجعه واری باختیم! عرق شرم بر پیشانیم نشسته بود! البته هم احتمالا تیم ما فاجعه بود، هم تیم حریف خیلی خوب بودن(با دو تیم مختلف البته رفتیم=)) )، کلا اینگونه شد که در مجموع 5کیل گرفتم:| ولی با این وضعیت افتضاح اول تیم بودم:| افتضاح بود کلا دیگه...
اون دست آخرم تیم حریف دوتا شینوبی و دوتا شمن بودن، مگه میزاشتن نفس بکشیم=))
چقدرم از این پرش و گاز گرفتن شمن بدم میاد:|

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
حتما فصل های بعد هیروی جدید میدن! بالاخره یه دلیلی برای اینکه ملت سیزن پس سال دوم بخرن یا استیل خرج کنند و یا بیشتر بازی کنند باید باشه دیگه:D

من امیدوارم بودم این سیزن بخش داستانی جدید هم بدن:)) آخه تو لوگوش آپولیون بود:-" بخش داستانی میخوام:(

وارلرد هم دو دست زدم افتضاح بودما:)) حرکت که نمیکنه کلا=)) انگار لاکپشت:D
اون دو دست(Dominion) به شکل فاجعه واری باختیم! عرق شرم بر پیشانیم نشسته بود! البته هم احتمالا تیم ما فاجعه بود، هم تیم حریف خیلی خوب بودن(با دو تیم مختلف البته رفتیم=)) )، کلا اینگونه شد که در مجموع 5کیل گرفتم:| ولی با این وضعیت افتضاح اول تیم بودم:| افتضاح بود کلا دیگه...
اون دست آخرم تیم حریف دوتا شینوبی و دوتا شمن بودن، مگه میزاشتن نفس بکشیم=))
چقدرم از این پرش و گاز گرفتن شمن بدم میاد:|
سیزن پس سال دوم کو اخه؟:D اره اگه برنامه داشته باشن برا هیرو جدید خب سیزن پس هم میدن. اما فعلا که خبری نیست. تنها چیزی که میدونیم اینه که برای سیزن های اینده فعلا ری ورک کردن هیروهای سیزن ۱ تو برنامشون هست. حالا اینکه مپ جدید و هیرو و اینا بدن فعلا معلوم نیست. ولی اگه بدن جدا امیدوارم هوپلیت حتما جوزوشون باشه:x اصلا با اون نیزه و سپر خداست ::x
مگه غیر از این انتظار داشتی؟:/ وارلورد اصلا معروفه به لاکپشت:D جدا از اینا کلا همتون داغون بودید که اونجوری شده نتیجه. منم از این بلا ها سرم زیاد اومده:)) :/ مورد بوده الیمینیشن باختم .بعد کلا ۳ بار مردم فقط و ۱۰ تا کیل گرفتم تو ۳ تا راند که تو کل تیم حریف حتی یکی هم اندازه من کیل نگرفته. به جاش هم تیمی هام مجموعا ۳ تاشون ۰ تا کیل گرفتن:/ یا دومنیون تنهایی ۱۱۰۰ امتیاز و نزدیک ۲۰ تا کیل گرفتم اما باختم:/
حالا اینا به کنار احیانا از فول بلاک استنس استفاده نکردی؟ انالوگ راستو رو به عقب بگیری فول بلاک میشه ضربه های عادیو نمیخوری:D
بخش داستانی هم که نه ولی ارنا مود یه سری کات سین هم انگار داره:D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
سیزن پس سال دوم کو اخه؟:D اره اگه برنامه داشته باشن برا هیرو جدید خب سیزن پس هم میدن. اما فعلا که خبری نیست. تنها چیزی که میدونیم اینه که برای سیزن های اینده فعلا ری ورک کردن هیروهای سیزن ۱ تو برنامشون هست. حالا اینکه مپ جدید و هیرو و اینا بدن فعلا معلوم نیست. ولی اگه بدن جدا امیدوارم هوپلیت حتما جوزوشون باشه:x اصلا با اون نیزه و سپر خداست ::x
مگه غیر از این انتظار داشتی؟:/ وارلورد اصلا معروفه به لاکپشت:D جدا از اینا کلا همتون داغون بودید که اونجوری شده نتیجه. منم از این بلا ها سرم زیاد اومده:)) :/ مورد بوده الیمینیشن باختم .بعد کلا ۳ بار مردم فقط و ۱۰ تا کیل گرفتم تو ۳ تا راند که تو کل تیم حریف حتی یکی هم اندازه من کیل نگرفته. به جاش هم تیمی هام مجموعا ۳ تاشون ۰ تا کیل گرفتن:/ یا دومنیون تنهایی ۱۱۰۰ امتیاز و نزدیک ۲۰ تا کیل گرفتم اما باختم:/
حالا اینا به کنار احیانا از فول بلاک استنس استفاده نکردی؟ انالوگ راستو رو به عقب بگیری فول بلاک میشه ضربه های عادیو نمیخوری:D
بخش داستانی هم که نه ولی ارنا مود یه سری کات سین هم انگار داره:D
میدن خو:-" وگرنه اگر خبری از سال دوم نبود، نمیومدن سرور بدن:D میزاشتن FH2 میدادن:D
حالا این سیزن به تهش برسیم معرفی میکنند:D

هم هیرو جدید میدن، هم مپ! اصلا بازی بدون مپ جدید صفایی نداره:-"(برای من که فقط واردن میزنم، مپ>>>هیرو:)) )

دیگه خیلی لاکپشته وار لرد! البته دوتا ضربه میزنه حریف میمیره، ولی خوب..لاکپشته:))
فول بلاکم هنوز بهش عادت ندارم، تو تمرین امتحانش نمودم، ولی تو اون دو دست هنوز برام قابل درک نبوده:)) البته به عنوان سوتی اشتباهی استفاده کردم=)) مثلا رو به روی حریف قرار گرفتم خواستم حرکت کنم به عقب، رفتم تو این حالت:| ولی کلا سخته:D
بعد این سریع ها رو مگه میشه بلاک کرد، تا میای به خودت بیای، چپ و راست و بالا و پایین، از همه طرف میزنند یا میگیرنت=))

همممم...کاتسین...کلا از آرنا مود و آچدیت جدید چیزی ندیدم، هرچی شما بگید چی شده:)) ، ولی بازم...من بخش داستانی میخوام:(

• Like
Reactions: Oakenshield

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
بعد این سریع ها رو مگه میشه بلاک کرد، تا میای به خودت بیای، چپ و راست و بالا و پایین، از همه طرف میزنند یا میگیرنت=))

همممم...کاتسین...کلا از آرنا مود و آچدیت جدید چیزی ندیدم، هرچی شما بگید چی شده:)) ، ولی بازم...من بخش داستانی میخوام
ملت تو لولای بالا با همین فول بلاک یه میکس اپ هایی میرن ادم میمونه از کجا و چرا جونش داره کم میشه:D
استوری هم من خودمم واقعا دوست دارم. وقت کنم هم استوری بازیو یه بار دیگه میرم.اما کانتنت جدید بعید میدونم بدن.

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
ملت تو لولای بالا با همین فول بلاک یه میکس اپ هایی میرن ادم میمونه از کجا و چرا جونش داره کم میشه:D
استوری هم من خودمم واقعا دوست دارم. وقت کنم هم استوری بازیو یه بار دیگه میرم.اما کانتنت جدید بعید میدونم بدن.
ملت حرفه این:-"
من هر از گاهی میام سراغ بازی برای تفریح و یکم بزن بزن:)) ، کلا اونجوری نیست که تمرکز زیادی روش بزارم، برای همین حس تمرینم نمیاد:))
ولی با این حال به نظرم از بقیه ی بازی هایی که آنلاین زدم، بیشتر بازیش کردم! خوب دووم اورده! فکر کنم همش به هاطره خفنیته واردنه:-"

منم در کل بعید میدونم آپدیت داستانی بدن، ولی خوب...یکم فانتزی و اینا بد نیست:D همیشه چشم به راهش میمونم:))

• Like
Reactions: Oakenshield

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
سلام دوستان
این بازی نسخه معمولیش رو بگیرم یا دلاکس رو ؟

دلاکس ارزش خرید داره ؟

ممنون
یا گلد بگیر که سیزن پس داشته باشه. یا معمولی بگیر. دیلاکس چندان چیز خاصی نداره.

• Like
Reactions: dooste.man83

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
ممنون
سیزن پس اش ارزش هزینه کردن داره ؟ چون خیلی گرون تره
نه زیاد:D اگه خیلی بازی کنید میتونید محتویات اصلی سیزن پس(هیروها) را با پول داخل بازی بخرید. در کل ببه نظر من نسخه معمولی را بخرید خیلی بهتره.

• Like
Reactions: dooste.man83

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر