For Honor بخش داستاني و تک نفره نيز خواهد داشت.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
درود
iG0td.jpg

ماه قبل كمپاني يوبيسافت در كنفرانس E3 خود با نمايشي جذاب از For Honor جديدترين محصول اين شركت در سبك HnS رونمايي كرد. عنواني جاه طلبانه كه با شبيه سازي نبرد هاي بزرگ و حس شمشيرزني واقعي قصد دارد تجربه جديدي در ميان بازي هاي اين سبك ارائه نمايد.

مراسم معرفي و نمايش گيم پلي For Honor توانست توجه افراد زيادي رو به خود جلب كند، اما يك ايراد بزرگ در آن ديده ميشد، نبود بخش Single Player. نمايش و توضيحات سازندگان تماما پيرامون بخش آنلاين و مولتي پلير اين عنوان بود و هيچگونه سخني از بخش تك نفره و داستاني بازي در مراسم به ميان نيامد و به نحوي كه همگان به اين نتيجه رسيدند كه For Honor نيز يك عنوان تماما Online و صرفا Multi Player باشد. هر چند در خبری خوشحال کننده یوبیسافت اعلام کرده است که فرضیات فوق الذکر اشتباه بوده و For Honor دارای بخش تک نفره نیز خواهد بود.
آیا For Honor کمپین (تک نفره) نیز خواهد داشت؟

بله یک کمپین تک نفره نیز در For Honor وجود دارد که اطلاعات تکمیلی در مورد این بخش (از For Honor) بعدا اعلام خواهد شد. همچنین بازیکنان قادر خواهند بود که تمام بخش های مولتی را به صورت تک نفره و در برابر AI بازی کنند.

داستان این بخش در چه موردی خواهد بود؟

در این لحظه تنها چیزی که میتوانیم از این بخش بگوییم این است که داستان در زمانی شبیه به قرون وسطی رخ میدهد. این برهه به مانند یک واقعیت متفاوت میماند که در آن عصر تاریک، که در واقعیت در اروپا رخ داد از قبل نیز بسیار تاریک تر بوده و مدت زمان بسیار زیادتری دوام آورده است.

دوره ای مالامال از مبارزات نامتناهی و جنگ میان سه قطب متفاوت. دورانی که در آن مهمترین افراد تاریخ اشخاصی هستند که بازیکن نقش آنان رو به عهده خواهد گرفت: مبارزان درجه یک، قهرمانان واقعی میدان جنگ، افرادی که با تکیه بر توانایی های مبارزه و دانششان از جنگ میتوانند تاثیر بسزایی بر تغییر دادن سمت و سوی نبرد بگذارند.

For Honor قرار است در تاریخی نامعلوم برای PS4، X1 و PC عرضه شود. در ادامه میتوانید جدیدترین تریلر این عنوان تحت نام Accolades(تمجید) که دیرزو منتشر شد را دانلود کنید.

rgaLM.jpg

For Honor Accolades Trailer
1080p

منبع

خبر اصلی(بجز تریلر که واقعا جدیده) برای یک ماه پیشه (همون موقع که بازی معرفی شد) ولی خب چون بینابین خبرای E3 گم شده بود رسما فکر نکنم کسی اصلا میدونست بازی همچین قابلیتی هم داره. برای همین گفتم بد نیست ترجمه اش کنم.

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
یه خبر فوق العاده برای ما HnS بازا...ولی یوبی دانگرید میکنه بازیو به تریلرا اعتماد نکنید مخصوصا این دیگه ای پی جدیده
علی دانته به نظرت کمبوها همشون Heavy نیستن؟سنگینن به نظر من هک اند اسلش خب به سرعت کمبوهاست اگه فقط سنگین باشه
که تجربه بازی خسته کننده میشه

والا به صورت طبیعی توی باقی بازیهای سبک من زیاد با کمبوهای سنگین حال نمیکنم ولی اگر بتونند ایده ای که اینجا برای شبیه سازی شمشیرزنی واقعی دارن رو درست پیاده کنند میشه انتظار داشت چیز جالبی بشه. حالا قرار بود یه سری کد بدن به بازیکنایی که توی سایتش ثبت نام کردن تا بتا تستینگ انجام بشه، باید ببینیم نظر بازیکنا بعد از انجام بتا چیه :D ایده اش که خیلی باحال به نظر میاد.

من که خیلی دوست دارم بازی موفق بشه و یه چیز ناب از آب در بیاد :D

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
خبر خوشحال کننده ای بود. اما ای کاش بخش تک نفره و داستانی GR W رو هم فراموش نکنند، قبلا هم گفتم انصافا حیفه بازی ای که واقعا پتانسیل بخش داستانی و تک نفره رو داره رو MMO کنند اگر اینطور بشه واقعا ناامید می شم ....

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
انصافا اون چیزی که نشون دادن رو دیگه نمی‌شه دانگرید کرد :D یعنی‌ به نظر من چیزی که نشون دادن همون چیزی هست که قرار هست تحویل بگیریم.یه تریلر over-polish شده الکی‌ تبلیغاتی نبود اصلا.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
به بازی که با بخش مولتیش رونمایی میشه اصلا نمیشه به بخش داستانیش اعتماد کرد .انتظاراتمون رو نباید الکی بالا ببریم . در کل امیدوارم این بازی نقطه عطفی باشه برای یوبی بلکه برگرده به دوران اوجش هر جا پیش هر کی میرم میبینم کسی نیست از این بازی خوشش نیومده باشه

آخرین ویرایش:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
درسته که یوبی سابقه خوبی نداره سر دانگرید و... اما... :d
این دفعه واقعا بازی رو روی کنسول رو نشون دادن و توی e3 هم قابل بازی بوده،فکر نکنم دانگرید کنن این دفعه.

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,046
من از کسایی هستم که کلا مخالف بازیا فقط مولتیو انلاینم اما تو این یه مورد واقا باید گف که کاش فقه مولتی بود و سینگل نداشت:d چون احتمالا بشه پاشنه اشیل بازی کلا جنس گیم پلی fh جوریه که باید دو تا ادم جلو هم باشن یجورایی تا بشه حس کرد اون چیزی که مد نظره سازنده هاشه و اینو میشه از صحبتا سازنده ها رو نمایشا گیم پلیشم فهمید چیزیم که از سینگل نشون ندادن کلا و انگار تمرکز شدید رو انلاینه. امیدوارم حدسا من اشتباه باشه و سینگل بازی یه چیزه الکی که فقط به کیفیت بازی ضربه میزنه نباشه :d
پتانسیل بازیم شدید بالاس اصن بخاطره استایلو تیریپ کارگردانشم که شده باید به این امید داشت :d فک نکنمم خبری از دانگرید باشه تو این مورد چون گرافیک همون گرافیکه یونیتیه

g4m3r

کاربر سایت
Oct 7, 2013
777
نام
saeid
یوبی سافت استاد هایپ کردن ملت تو نمایش اولیس:d
از wD بگیر تا the vision که هر روز از گرافیک دانگرید شده بازیا بگیر تا گیمپلی تکراری که با نمایش عالی کل بازی رو تو دمو چند دقیقه ای خلاصه میکنه اما بشخصه حتی تو نمایش اولیه honor هم بوجد نیومدم
امیدوارم حدالقل این یکی برعکس روال چند ساله ubi از این به بعد پیشرفت رو تو بازی ببینیم تا پسرفت تا تبدیل به آشغال واقعی نشه

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
بازیای اخیر یوبی به شدت به شدت به شدت آنلاین محور و صرفاً مولتی ـن ، این بنده خدا اگه یه کمپین مــــرد داشته باشه چیز خیلی خوبی ازش در میاد :D تصور یه HnS اونم توی همچین دوران تاریخی غنی ای دیوانه کنندس :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
خبر خوشحال کننده ای بود. اما ای کاش بخش تک نفره و داستانی GR W رو هم فراموش نکنند، قبلا هم گفتم انصافا حیفه بازی ای که واقعا پتانسیل بخش داستانی و تک نفره رو داره رو MMO کنند اگر اینطور بشه واقعا ناامید می شم ....

[h=1]Ghost Recon Wildlands Announced, Is Open-World[/h]
The whole game is playable by yourself or with three friends—the game dynamically scales.
Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands gives players unprecedented freedom. Players can engage in the entire game solo or team up with up to three friends in co-op to roam freely in this gigantic playground.

[h=1]Ghost Recon: Wildlands – Single Player, Open World, Tactical Action and More [/h]
it looked to be another multiplayer only offering from the publisher, but according to the press release, Wildlands can be played alone or with your friends as a cooperative title.
Whether going it alone or teaming up with friends in co-op, players in Ghost Recon Wildlands will never encounter the same situation twice, providing endless possibilities and creative freedom to cultivate very personal stories and experiences with the game.

اینم دقیقا همون روز خبر SP داشتنش اومد ولی خب باز مثل For Honor لابلای اخبار E3 گم شد.

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
^^^^^
آره درسته تو اکثر خبرهای معرفی این بازی مشابه چنین چیزهایی گفته شده، اما تا جایی که من اطلاع دارم اشاره نشده که بازی ماد داستانی که بشه به صورت آفلاین بازی کرد (یه چیزی مثل فارکرای و اساسین) داره .... من این رو دوست دارم و واقعا امیدورام از زبان سازنده ها بشنوم....

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,700
نام
علی
جدیدا بازیهای یوبیسافت در ابتدا بخش چند نفره اند و بعد از بخش تک نفره رونمایی میکنن:d
که اونم معمولا گیمر بازی نکنه سنگین تره

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,071
نام
سهند
یه خبر فوق العاده برای ما HnS بازا...ولی یوبی دانگرید میکنه بازیو به تریلرا اعتماد نکنید مخصوصا این دیگه ای پی جدیده
علی دانته به نظرت کمبوها همشون Heavy نیستن؟سنگینن به نظر من هک اند اسلش خب به سرعت کمبوهاست اگه فقط سنگین باشه
که تجربه بازی خسته کننده میشه
دوره دانگرید دیگه تموم شده چون امسال همه بازیها روی کنسول اجرا شدن
گرافیکشم که خیلی شاخ نبود که بگی WOW ولی خیلی خوب بود فیزیکش . به هر حال بعید میدونم چیزی از کیفیت نهایی کم بشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر