flOw

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
سلام...

این بازی ابتدا در تاریخ 22 فوریه ی 2007 روی شبکه ی Online PS3 یعنی PSN عرضه شد. و توانست از Gamespot نمره ی نسبتا" خوب 7.1 رو کسب کنه. پس از اینکه این بازی روی PSN از استقبال نسبتا" خوبی برخوردار شد، تصمیم بر port کردن بازی روی PSP گرفته شد و سرانجام در تاریخ 6 مارچ 2008 این بازی بر روی PSP هم عرضه شد ( بعد از گذشت تقریبا 13 ماه از عرضه ی بازی روی PS3 )

944710_20080314_embed002.jpg

این بازی رو سایت گیم اسپات Review کرده و بهش امتیاز 7 داده ( 0.1 پایین تر از نسخه ی PS3 آن، خودم فکر میکنم به خاطر نبود Motion Sensor در پی اس پی بوده ! )

نکات خوب:

good_art_house_s.gif
good_outstanding_design_s.gif

صحنه های زیبا، کنترل خوب

نکات بد:

bad_short_s.gif

Multiplayer بی جا ( به عقیده ی گیم اسپات نباید برای بازی بخش مولتی پلیر در نظر میگرفتن ! )، بازی خیلی خیلی کوتاه هست ( در حد 2 یا 3 ساعت )

944710_20080314_embed003.jpg

و در آخر من خودم نسخه ی PS3 بازی رو بازی کردم، بازی واقعا" زیباست و 100% به دوستان توصیه میشه. هرچی سرچ کردم که ببینم میتونم لینک دانلودی از بازی پیدا کنم، بی نتیجه بود و متاسفانه لینک دانلودی از این بازی توی Net پیدا نکردم. دوستان اگر لینکی اومد حتما" تو این تاپیک بذارن که همه از این بازی استثنائی لذت ببریم.

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
دوست عزیز میشه کمی راجع به سبکه بازی توضیح بدی ؟
سبک بازی خیلی خلاقانه طراحی شده. شما کنترل یک موجودی رو در دست دارید و باید در اعماق آب یه چیزایی بخورید و اینا.

برای اینکه بیشتر با سبک بازی آشنا بشید این ویدیو رو دانلود کنید:

17632-t_flow_vr_gt.jpg

HD: http://www.gametrailers.com/download/17631/t_flow_vr_gt_h264.wmv

83MB

SD : http://www.gametrailers.com/download/17632/t_flow_vr_gt.wmv

25.6MB

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,686
نام
Sepehr
دوستان اگر لینکی اومد حتما" تو این تاپیک بذارن که همه از این بازی استثنائی لذت ببریم.
اين بازي چون از طريق PSN براي PSP ارائه شد راهي به جز خريد از PSN نداره... چون UMD نبوده كه ملت ازش ايميج بگيرن و بتونن كپيش را بازي كنن...
دوست عزیز میشه کمی راجع به سبکه بازی توضیح بدی ؟
شما يك موجود كوچك در اعاق دريا هستيد كه بايد سعي كنيد موجودات كوچكتر از خودتون را بخوريد و كم كم رشد پيدا كنيد و البته مواظب موجودات بزرگتر و هم اندازه خودتون هم باشيد كه به شما آسيب نزنن...
چند وقت پيش يه دمو از اين بازي به صورت فلش تو اينترنت ديده بوده بودم و بازيش كردم... واقعآ جالب بود...

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
مم 3 روز پیش تورنت این بازی رو گرفتم و دانلود کردم
به جرات میگم از بهترین بازی هایی بود که روی psp بازی کردم
الان موجود سویمه یعنی دلفینه هستم
گیم پلیش جوریه که آرامش میده به آدم
من که خیلی خوشم اومد ازش و پیشنهاد میکنم بازی کنید

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
خب بلاخره منم دیشب تونستم Flow رو بازی کنم
در یک کلام میشه گفت بازی جذابیه,همین
یکم هم توش نوآوری داره که اونم همچین چیزه خاصی نیست با این سبک بایدم نوآوری داشته باشه.;)
در آخر همونطور که سپهر توصیه کرد منم پیشنهاد میکنم این بازی رو از دست ندین چون واقعه در نوع خودش جالبه.;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر