final fantasy7 به طور کامل روی little big planet2 بازسازی شد!

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
5901536894_64f88d46bc_z.jpg

گیمری به نام "جیمی کولیور" حدود شش ماه وقت آزاد خود را صرف کرد تا داستان و جزییات کامل بازی FF7 را روی بازی LBP2 اجرا کند.او در 20 مرحله تمام داستان-سوالات-موسیقی ها-دشمنان و غول های بازی را قرار داده است.او حتی سیستم مبارزه بازی را هم به طور کامل در LBP2 پیاده کرده است.برای دیدن ویدیو ها به منبع مراجعه کنید.

**نکته:lbp2 یک بازی پلتفرمر است که امکانات زیادی را برای ساخت مرحله در اختیار بازی کنان میگذارد و شاید بتوان گفت خلاق ترین community را بین تمام بازی های این نسل دارد.بازی در سال 2011 عرضه شد و با نمره 91/100 یکی از بهترین بازی های آن سال شناخته شد.
منبع:The entire Final Fantasy 7 story recreated in LittleBigPlanet 2 • News • PlayStation 3 • Eurogamer.net

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
واقعا که LBP بهترین سری بازی تاریخ کنسول PS3 هست >:d< لامصب خود بازی یه کنسول هست برای ساخت بازی :d

Tidus

کاربر سایت
Apr 30, 2008
1,122
ابزارها و امکاناتی که این بازی در اختیار گیمر میزاره به حدی هستش که میشه هر چیزی رو خلق کرد .
تنها بازی هستش که بدون پرداخت هزینه ای به 100 ها مرحله که با ایده های فوق العاده خلق شدن دسترسی داری و میتونی ازشون لذت ببری .
دم Media Molecule گرم :d

آخرین ویرایش:

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
یعنی ساخت فن هاست یا سازنده الان ؟:d

اوخِی ^^ جیجیلی ^^ جیجیلی بیل بیلی ^^ سفیروث جوجو هم ندیده بودیم که دیدیم ^^

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
یعنی ساخت فن هاست یا سازنده الان ؟:d
یکی این لیتل بیگ پلانت یکی هم ماینکرفت کلا حد و مرزی ندارن!
این که سیستم مبارزه رو هم میشه توش عوض کرد,ماینکرفت هم من یکی رو دیدم یه CPU با 8 بایت رم ساخته بود روش برنامه نویسی هم میشد کرد:|

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
یکی این لیتل بیگ پلانت یکی هم ماینکرفت کلا حد و مرزی ندارن!
این که سیستم مبارزه رو هم میشه توش عوض کرد,ماینکرفت هم من یکی رو دیدم یه CPU با 8 بایت رم ساخته بود روش برنامه نویسی هم میشد کرد:|
البته توی lbp2 چند مود مختلف هست که میشه ماینکرفت رو بازی کرد:d
امیدوارم یه روز ماینکرفت روی ps3 هم بیاد چون اصلش به همون مولتی و کامیونیتی بازیش هست.

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
البته توی lbp2 چند مود مختلف هست که میشه ماینکرفت رو بازی کرد:d
امیدوارم یه روز ماینکرفت روی ps3 هم بیاد چون اصلش به همون مولتی و کامیونیتی بازیش هست.
همین الان هم بینهایت سرور داره بازی!ولی اگه برای PS3 بیاد که چه بهتر,تعداد بیشتری بازیش میکنن:D
فکر کنم فقط برادر منه که میگه تراوین از ماینکرفت خلاقیتش بیشتره:|

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
همینه که من نشستم 4.7 گیگ بازیو دانلود کردم که دوباره مرحله بسازم:D
همین الان سعی میکنم اساسینز 1 رو بطور کامل بازسازی کنم :D ( god bless me ) :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر