PlayStation Final Fantasy XVI

سازنده
Creative Business Unit III
تاریخ انتشار
June 2023
ناشر
Square Enix
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 5
Opera Snapshot_2022-04-08_114535_na.finalfantasyxvi.com.png
Some are kings, some knights, some naught but pawns—but all shall play
.their part in a game guided by the unforgiving hand of fate

-----------------------------------------------------------------------------------

استدیو سازنده: Square Enix Creative Business Unit III
ناشر: Square Enix
کارگردان: Hiroshi Takai
کارگردان خلاق و نویسنده اصلی: Kazutoyo Maehiro
کارگردان هنری: Hiroshi Minagawa
طراح شخصیت ها: Kazuya Takahashi
تهیه کننده: Naoki Yoshida
آهنگساز: Masayoshi Soken
پلتفرم: PS5
تاریخ انتشار: 22 ژوئن امسال (1 ام تیر ماه)

"شخصیت های اصلی"

"کلایو راسفیلد"
1683049798817.png

"جاشوا راسفیلد"
1683049928661.png

"جیل واریک"
1683050245354.png

Opera Snapshot_2022-04-09_165551_na.finalfantasyxvi.com.png
"ولیستیا"
Opera Snapshot_2022-04-08_111824_na.finalfantasyxvi.com.png

"آیکون‌ها و دامیننت‌های آن‌ها"

Opera Snapshot_2022-04-08_114149_na.finalfantasyxvi.com.png

"قلمروها های داخل ولیستیا"

Opera Snapshot_2022-04-08_113134_na.finalfantasyxvi.com.png
Opera Snapshot_2022-04-08_113350_na.finalfantasyxvi.com.png

"تریلر معرفی بازی"

Opera Snapshot_2022-04-08_114842_na.finalfantasyxvi.com.png

.تمامی اطلاعات پست اول توسط Reza.zareei ترجمه شده است.

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,332
نام
امیر حسین
دمو چند گیگه؟
ما که حجت برمون تموم شده و منتظر بازی هستیم صرفا، ارزش داره بگیریم یا صبرش بدیم دیگه:-"

• Like
Reactions: reza8

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,730
دمو چند گیگه؟
ما که حجت برمون تموم شده و منتظر بازی هستیم صرفا، ارزش داره بگیریم یا صبرش بدیم دیگه:-"
18.65
پ ن: دمو چون نزدیک ریلیز اومده کاش بصورت Trial بود که کلشو می گرفتیم دیگه نیاز به دانلود دوباره نبود

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,358
نام
ماکان
دمو چند گیگه؟

اسپویل نکن بازی رو بیشتر از این:D تو که میخری حتما، پس نیازی به دمو نداری:D دو هفته دیگه میاد خود بازی میری دیگه:D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,332
نام
امیر حسین
اسپویل نکن بازی رو بیشتر از این:D تو که میخری حتما، پس نیازی به دمو نداری:D دو هفته دیگه میاد خود بازی میری دیگه:D
پیش خرید شده:-"
ولی خوب این همون شروع بازیه:-" در اصل زدنش برای جلوگیری از اسپویل میتونه باشه، چون احتمالا از امروز نت پر میشه ازش:))

اما به قول امیر وقتی داره یه هفته قبل میاد و حالت Trial هم نیست، آدم بیکاره 20GB مصرف کنه؟ :-"

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,484
نام
نیما
سلام رفقا من تاحالا فاینال فنتسی بازی نکردم :D از اونجایی که چندتا نسخش رو پلاسه ، پیشنهاد میکنید از کجا شروع کنم که آماده شم برای این نسخه؟ در رابطه با داستان هم یوتیوبی جایی هست بتونم داستان کل سری رو متوجه بشم ؟ چون به نظر دنیای بزرگی داره و نسخه های فراوون!

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,332
نام
امیر حسین
سلام رفقا من تاحالا فاینال فنتسی بازی نکردم :D از اونجایی که چندتا نسخش رو پلاسه ، پیشنهاد میکنید از کجا شروع کنم که آماده شم برای این نسخه؟ در رابطه با داستان هم یوتیوبی جایی هست بتونم داستان کل سری رو متوجه بشم ؟ چون به نظر دنیای بزرگی داره و نسخه های فراوون!
داستان هر شماره مجزا از شماره های دیگه هست، یعنی 7 و تمام زیر مجموعه هاش هیچ ربطی به مثلا نسخه 10 نداره:-"

برای بازی کردن 16 ، نیازی به زدن هیچ شماره دیگه ای نیست

---

صرفا ولی اگر بازی خوب میخوای، 7ی که رو پلاس هست رو بزن :D

• Like
Reactions: N!ma

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,484
نام
نیما
داستان هر شماره مجزا از شماره های دیگه هست، یعنی 7 و تمام زیر مجموعه هاش هیچ ربطی به مثلا نسخه 10 نداره:-"

برای بازی کردن 16 ، نیازی به زدن هیچ شماره دیگه ای نیست

---

صرفا ولی اگر بازی خوب میخوای، 7ی که رو پلاس هست رو بزن :D
مرسی، کلا علاقه مند هستم که در رابطه با دنیاش یه سری اطلاعات کسب کنم. حالا یه کانال یوتیوب پیدا کردم که هر نسخه رو توضیح میده:

اگر جای دیگه هم شما سراغ داشتید بگید که برم ته و توهشو در بیارم :D

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,038
ایونت بازی رو دیدم عجب چیزی بود واقعا. فک نکنم تا حالا هیچ پابلیشری برای بازیش یه همچین ایونت پرو پیمونی گذاشته باشه. پنل های مختلفی داشت برای داستان گیمپلی موسیقی و کلی صحبت ها شد. پنل گیم پلی خیلی خوب بود آخرش یه باس فایت اوردن که باس 15 لول بالاتر از کارکتره بود که اول دسته رو دادن به مکسیمیلیان دود خوب میرفت ولی مرد بعدش دسته رو هیروشی(کارگردان اصلی) ازش گرفت مکس گفت شما بزنین من ببینم حالا اینم دسته رو داد به سوزوکی(کارگردان کامبت)
گفت بزنش :D اینم غیرتی شد یجوری بازی میکرد همه ضربه هارو parry میکرد کل سالن کف کرده بودن:D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,358
نام
ماکان
ایونت بازی رو دیدم عجب چیزی بود واقعا. فک نکنم تا حالا هیچ پابلیشری برای بازیش یه همچین ایونت پرو پیمونی گذاشته باشه. پنل های مختلفی داشت برای داستان گیمپلی موسیقی و کلی صحبت ها شد. پنل گیم پلی خیلی خوب بود آخرش یه باس فایت اوردن که باس 15 لول بالاتر از کارکتره بود که اول دسته رو دادن به مکسیمیلیان دود خوب میرفت ولی مرد بعدش دسته رو هیروشی(کارگردان اصلی) ازش گرفت مکس گفت شما بزنین من ببینم حالا اینم دسته رو داد به سوزوکی(کارگردان کامبت)
گفت بزنش :D اینم غیرتی شد یجوری بازی میکرد همه ضربه هارو parry میکرد کل سالن کف کرده بودن:D

لینکش رو بده منم ببینم:D

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
847
نام
سید محمد حسین
عجب بازی ایه عجب بازی ایه .لعنت به من که دمو را دانلود کردم الان این ۱۲ ۱۳ روزو چطوری صبر کنم تا ریلیز بشه .
بازی تو همه چیز تکمیله هم گرافیک خوبی داره هم موسیقی بی‌نظیری داره هم صدا گذاری شخصیت ها عالیه هم داستان خفنی داره تو مایه های بازی تاج و تخت . انقدر داستانش خوبه با اینکه اولاش خیلی کات سین داره همه را آدم با لذت میبینه.مثبت هیجده هم داره.
کامبت بازی هم عالیه کسایی که jrpg دوست ندارن واقعا میتونه یه نقطه شروع باشه براشون این بازی.
فقط امیدوارم منتقدها عنتر بازی در نیارن متای بالای ۹۰ را بگیره چون حقشه واقعا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر