Multi Platform FINAL FANTASY XIV Online

FFXIVCE.jpg

خب همونطور که میدونید این بازی که شماره چهارم سری محبوب و مشهور Final Fantasy محسوب میشه قراره 30 سپتامبر برای PC عرضه بشه ، سبک بازی MMO RPG هست و همانند FFIX که چند سال پیش بصورت آنلاین عرضه شد این بازی هم فقط دارای بخش آنلاین هست.
با توجه به تصاویر منتشر شده از بازی باید انتظار یک بازی خوب و قوی توی این سبک رو داشته باشید البته ممکنه این بازی هم مثل بقیه MMO RPG ها زیر سایه WOW نتونه موفقیت خیلی بزرگی رو کسب بکنه اما پتانسیل بالایی برای این کار داره ، ناشر بازی هم طبق معمول Square Enix هست.
بتای بازی بصورت محدود و بوسیله ثبت نام در نظر سنجی مربوطه از فردا کار خودش رو شروع میکنه شما از همین الان میتونید از طریق این لینک ثبت نام کنید و منتظر دریافت ایمیل تایید و شروع نسخه بتا باشید.

tirdad666

کاربر سایت
Dec 18, 2007
838
سعی کن پا به پای لول بالا رفتن کویست های اصلی رو بری در کنار مراحل فرعی.به محض اینکه تونستی وارد گروه بشی اینکارو انجام بده.و همینطور انتخاب شغل ها و کلاس ها هر وقت اجازه داد کلاس دوم سوم و ... رو انتخاب کن.چون با مراحل فرعی لولت میره بالا اما مراحل اصلی رو بری و کلاس های اضافه رو برداری خیلی اسپل های جدید لباس و اسلحه خوب میده بهت.حتما وارد گروه شو چون یه دنیای دیگه باز میکنه تو شکل بازی کردنت

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
این levequest ها رو حتما الان باید انجام بدم؟ نمیشه بعدا انجام شون بدم؟

توضیحاتی که بازی راجع به هرچی میده رو بخون :D

Leveuest ها تموم ندارن که بخوای تمومشون کنی و فقط برا کمک کردن به Level up شدن هستن چون EXP خوبی میدن و انجامشون اصلا واجب نیست

seraphickv3

کاربر سایت
Nov 21, 2013
212
می دونم، توضیحات رو هم خوندم. می خواستم بدونم که شاید بعضی quest ها فقط با levequest ها باز میشن که میگین این جوری نیست. ممنون
ان شاء همین امروز هم a realm reborn و هم heavensward رو می خرم

seraphickv3

کاربر سایت
Nov 21, 2013
212
این quest های معمولی رو من وقتی به یه شهر دیگه رفتم، دیدم اون quest ها تو اون شهر level 1 شده اند. این اتفاق برای quest های شهر اولیم هم میفته که از level 1 بشن یا باید برم تک تک monster بکشم که واسه class های دیگه level up شم؟

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
این quest های معمولی رو من وقتی به یه شهر دیگه رفتم، دیدم اون quest ها تو اون شهر level 1 شده اند. این اتفاق برای quest های شهر اولیم هم میفته که از level 1 بشن یا باید برم تک تک monster بکشم که واسه class های دیگه level up شم؟

برای اینه که شما بنا به کلاسی که انتخاب میکنید تو یکی از شهرای اصلی بازی میایید مثلا اگه اول بازی Archer باشید اولین شهری که توش هستین New Gridaniaست و اگر Arcanist باشید Limsa Lominsaست برا همین عادیه که هر شهری Quest های لول 1 داشته باشه چون هرکسی میتونه لول 1 تو یکی از این شهرا باشه اینجوری نیست که همه از یه جا شروع کنن و به ترتیب همه چیز آزاد بشه

لول آپ کردن که با کشتن دشمنای معمولی نیستن :D شما تا Lvl15 بهترین راه رفتن همون Story Quest هاست بعدش Levequest ها و وقتی به 15 رسیدی Dungeon ها باز میشن که هم EXP زیادی میدن هم هیجان انگیز ترن هم Loot های بدرد بخوری دارن

seraphickv3

کاربر سایت
Nov 21, 2013
212
ممنون.
لطفا ID ها تون رو بدین.
من وقتی هر دو بازی رو گرفتم، از free trial ام که ۱۰ روز مونده بود، پرید هوا و days remaining فقط ۳۰ روز شده~X(

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
ممنون.
لطفا ID ها تون رو بدین.
من وقتی هر دو بازی رو گرفتم، از free trial ام که ۱۰ روز مونده بود، پرید هوا و days remaining فقط ۳۰ روز شده~X(

هاا؟ 30 شده؟ مطمعنی؟ چون Free Trial ها 14 روزن یا بازی رو تونستی بخری بالاخره؟ :D

آیدی:

NoctisSasuke

من این چند وقته امتحانای سختی دارم خیلی کم آنلاین میشم ولی بعد 29م میتونی منو 24 ساعته آنلاین پیدا کنی :D

آخرین ویرایش:

seraphickv3

کاربر سایت
Nov 21, 2013
212
بازی رو هر ثانیه می تونستم بخرم . ولی امروز خریدم برای اینکه نمی خوام کار امروز رو بعدا‌ انجام بدم:)
گنجشک پر...۱۰روز باقی free trail پر:((

tirdad666

کاربر سایت
Dec 18, 2007
838
عجیبه بپره فری تریال!
من دیسک فیزیکی خریدم یک ماه مجانی داشت وسطش شارژ کردم اضافه شد بهش.شاید چون بازیت کامل شده و از تریال دراومده مقدار شارژ یک ماهه نشون میده.
من توی شیوا هستم و دسترسی به هم نداریم متاسفانه اما بهر حال ایدی من : ediaz4444
-----------------------
به نظرم حالا که خریدی بازیو از اول بازی کن تا از تمام امکانات استفاده کنی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر