Multi Platform FINAL FANTASY XIV Online

FFXIVCE.jpg

خب همونطور که میدونید این بازی که شماره چهارم سری محبوب و مشهور Final Fantasy محسوب میشه قراره 30 سپتامبر برای PC عرضه بشه ، سبک بازی MMO RPG هست و همانند FFIX که چند سال پیش بصورت آنلاین عرضه شد این بازی هم فقط دارای بخش آنلاین هست.
با توجه به تصاویر منتشر شده از بازی باید انتظار یک بازی خوب و قوی توی این سبک رو داشته باشید البته ممکنه این بازی هم مثل بقیه MMO RPG ها زیر سایه WOW نتونه موفقیت خیلی بزرگی رو کسب بکنه اما پتانسیل بالایی برای این کار داره ، ناشر بازی هم طبق معمول Square Enix هست.
بتای بازی بصورت محدود و بوسیله ثبت نام در نظر سنجی مربوطه از فردا کار خودش رو شروع میکنه شما از همین الان میتونید از طریق این لینک ثبت نام کنید و منتظر دریافت ایمیل تایید و شروع نسخه بتا باشید.

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398
يه مطلب جالبي واسه چند وقت پيش بوده يه بنده خدايي اومد تو توييتر از دوستش پرسيد بين wow و ffxiv كدومو انتخاب كنم :| بعدش بين اكانت توييتر wow و ffxiv بحث ميشه ميان ميگن بازي منو بگيرين بع دلايلي بهتره =))

Attachments

• IMG_1541.PNG
    IMG_1541.PNG
    409.8 KB · مشاهده: 16
  • IMG_1543.PNG
    IMG_1543.PNG
    433.7 KB · مشاهده: 15
  • Like
Reactions: NewEvil and BoxBox

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398
يه مطلب جالبي واسه چند وقت پيش بوده يه بنده خدايي اومد تو توييتر از دوستش پرسيد بين wow و ffxiv كدومو انتخاب كنم :| بعدش بين اكانت توييتر wow و ffxiv بحث ميشه ميان ميگن بازي منو بگيرين بع دلايلي بهتره =))
بعدش اخرش blade and soul مياد ميگه پس ما اينجا هلوييم ديگه :D

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398
یعنی لول بیست و هفت thaumaturge
و لول ده archer:D
حتما براي thm يه تانك ولنسر و conjurer و arcanist رو لول اپ كن همزمان به باف هاش نياز پيدا مي كني حتما و براي ارچرت هم همينطور نيازه ، من اون اولا بعضي از كاراكترامو لول اپ نكرده بودم بعدش كار برام سخت تر شد :D ،cool down هاي gladiator نيازت مي شه ، البته بايد تمركزتو بزاري واسه مين استوري اول :D

• Like
Reactions: arman79714

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398
حتما براي thm يه تانك ولنسر و conjurer و arcanist رو لول اپ كن همزمان به باف هاش نياز پيدا مي كني حتما و براي ارچرت هم همينطور نيازه ، من اون اولا بعضي از كاراكترامو لول اپ نكرده بودم بعدش كار برام سخت تر شد :D ،cool down هاي gladiator نيازت مي شه ، البته بايد تمركزتو بزاري واسه مين استوري اول :D
يه چيزي هم كه خيلي خيلي مهمه بايد بدوني كه متاسفانه كسايي كه سابقه تو mmorpg ندارن نميدونن مورد داريم تا لول 60 يارو نميدونه dot يا aoe چيه يا passive buff ها رو نميدونه چيه همش on off مي كنه حتما رو اينا تمركز كن ،مثلا يارو نميدونه damage over time چيه همش داره اونو اوررايت مي كنه واسه همين نميتونه dps كنه حتما اينا رو ياد بگير خيلي چيزاي ديگه هست حالا اگه كمك خواستي بگو :D

• Like
Reactions: arman79714

tirdad666

کاربر سایت
Dec 18, 2007
836
مرسی فرشاد جان اما پشتیبانیش صحبت کردم گفت موجودی ندارند ممکنه تو هفته بیاد.یک سایت هم پرداخت کردم اما میگه ممکنه چند روز دیگه تهیه کنه. چند تا سایت دیگه هم سراغ داشتم هیچکدوم ریجن اروپا نداشتند.انگار دیگه بی خیال این بازی شدند برای تایم کارتش

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,151
نام
آریا
مرسی فرشاد جان اما پشتیبانیش صحبت کردم گفت موجودی ندارند ممکنه تو هفته بیاد.یک سایت هم پرداخت کردم اما میگه ممکنه چند روز دیگه تهیه کنه. چند تا سایت دیگه هم سراغ داشتم هیچکدوم ریجن اروپا نداشتند.انگار دیگه بی خیال این بازی شدند برای تایم کارتش
Final Fantasy XIV: A Realm Reborn EU 60-Day Prepaid Time Game Card | Buy on Kinguin
ازین جا هم میتونی بخری
فروشنده - █ ▇ خرید محصولات دیجیتالی(CD Key انواع بازی و ...) از Kinguin.net بدون کارمزد با کمترین قیمت ▇ █

mosiibat

کاربر سایت
May 31, 2017
22
سلام دوستان گل. لطفا اگه میشه پی اس ان ایدی ادد کنید.واقعا چندتا سوال دارم که اگه کسی کمک کنه ایشالا با 3.4 تا از دوستام وارد بازی میشیم. سوال در مورد خرید شارژ ماهیانه که شما از کجا خرید میکنید که به صرفه تره و ساخت اکانت در اروپا .و مثل اینکه 2 مدل مختلف میشه اکانت ساخت.درسته؟ لطفا اد کنید my psn id : mosiibat بعد واسه شارژ ماهیانه نوشته که 1 کاراکتر در سرور 8 کل سرورا
ی مدل دیگه زده 8 کاراکتر در سرور 40 تا مکس.گیجمون کرده.ممنونم اگه جواب بدید.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر