Multi Platform FINAL FANTASY XIV Online

FFXIVCE.jpg

خب همونطور که میدونید این بازی که شماره چهارم سری محبوب و مشهور Final Fantasy محسوب میشه قراره 30 سپتامبر برای PC عرضه بشه ، سبک بازی MMO RPG هست و همانند FFIX که چند سال پیش بصورت آنلاین عرضه شد این بازی هم فقط دارای بخش آنلاین هست.
با توجه به تصاویر منتشر شده از بازی باید انتظار یک بازی خوب و قوی توی این سبک رو داشته باشید البته ممکنه این بازی هم مثل بقیه MMO RPG ها زیر سایه WOW نتونه موفقیت خیلی بزرگی رو کسب بکنه اما پتانسیل بالایی برای این کار داره ، ناشر بازی هم طبق معمول Square Enix هست.
بتای بازی بصورت محدود و بوسیله ثبت نام در نظر سنجی مربوطه از فردا کار خودش رو شروع میکنه شما از همین الان میتونید از طریق این لینک ثبت نام کنید و منتظر دریافت ایمیل تایید و شروع نسخه بتا باشید.

seraphickv3

کاربر سایت
Nov 21, 2013
212
من که با موجودی psn گرفتم برای شارژ ماهانه هم گیفت کارد های 2 ماهه هست که می تونی بگیری . سرورم من تو موگل بازی میکنم هیچ دیلی نداره :d

- - -ویرایش - - -

از این سایت هم چند بار گرفتم خوب بود PSN, XBOX, Steam, GooglePlay, iTunes, Amazon - فروشگاه ماتریکس گیم
این سایتی که نوشتید، خودش کارت 60 روز برای FFXIV رو می فروشه. می خواستم بدونم که اولا آیا این سایت قابل اعتماده؟ و ثانیا آیا این سایت فقط کد کارت 60 روز رو می فرسته یا حتما به خونه ام باید ارسال کنه؟

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
سلام، من می خوام این بازی رو بخرم. شنیدم که هر ماه باید subscription fee بپردازیم. می خواستم بدونم که شما چطوری این subscription fee ها رو پرداخت می کنید؟

سایتای مختلف ایرانی هستن که میفروشن

اون سایت هم معتبره

و اینکه کد فقط کد برات میفرسته و کد فیزیکی رو نمیفرسته :D بهت ایمیل میکنه شما هم تو Mogstation میزنی و اکانتت شارژ میشه

seraphickv3

کاربر سایت
Nov 21, 2013
212
من می خوام یه کلکی بزنم. می خوام اول یه اکانت جدید درست کنم و باهاش 14 روز free trial بازی کنم. بعد که بازی رو برای ps4 خریدم، 30 روز هم مثل اینکه رایگاه اجازه میده بازی کنیم. بعد به فکر شارژ کردن ماهانه میخرم:)
می خواستم بدونم که آیا این روش عملی میشه؟

seraphickv3

کاربر سایت
Nov 21, 2013
212
برای ps4 فقط همین بازی final fantasy XIV a realm reborn رو که 20$ هست رو بخرم کافیه و می تونم بازی کنم؟ یا حتما باید final fantasy XIV online رو هم بخرم؟
یه چیز هم اینکه برای ps4، وقتی بازی رو خریدم و اجراش کردم، همین که اکانت ام رو بزنم توش کافیه یا باید یه چیزی مثل license (همون طور که تو white knight chronicles 2بود) رو باید پر کنم؟
همچنین می خواستم بدونم که تو کودوم سرور هستید تا من کاراکتر ام رو ببرم اون سرور؟ اوایل بازی که noob هستم رو کمک نمی خوام. ولی بعدا اگه خواستین شاید با هم یه guild درست کردیم:)

Attachments

• ffXIV-2.png
    ffXIV-2.png
    641.1 KB · مشاهده: 4

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
من می خوام یه کلکی بزنم. می خوام اول یه اکانت جدید درست کنم و باهاش 14 روز free trial بازی کنم. بعد که بازی رو برای ps4 خریدم، 30 روز هم مثل اینکه رایگاه اجازه میده بازی کنیم. بعد به فکر شارژ کردن ماهانه میخرم:)
می خواستم بدونم که آیا این روش عملی میشه؟

کلک که نیست امکانیه که خود SE براتون گذاشته :D

من خودم همینجوری بازی کردم

ولی اون 14 روز رایگان محدودیت های خیلی زیادی تو بازی دارین و توصیه میکنم اگه واقعا از بازی خوشتون میاد و میخوایید بخرید از همون اول بازی رو بخرید و اون 14 روزه رو نرید چون محدودیتاش زیاده

برای ps4 فقط همین بازی final fantasy XIV a realm reborn رو که 20$ هست رو بخرم کافیه و می تونم بازی کنم؟ یا حتما باید final fantasy XIV online رو هم بخرم؟
یه چیز هم اینکه برای ps4، وقتی بازی رو خریدم و اجراش کردم، همین که اکانت ام رو بزنم توش کافیه یا باید یه چیزی مثل license (همون طور که تو white knight chronicles 2بود) رو باید پر کنم؟
همچنین می خواستم بدونم که تو کودوم سرور هستید تا من کاراکتر ام رو ببرم اون سرور؟ اوایل بازی که noob هستم رو کمک نمی خوام. ولی بعدا اگه خواستین شاید با هم یه guild درست کردیم:)

اون 20 دلاریه فقط شامل خود بازیه و اون XIV: Online که گرونتره Expansion بازی هم باهاشه که خب الان نخریش بعدا حتما باید بخریش چون ادامه داستان و Lvl های بیشتر و کلی ماموریت و Raid و Dungeon و لباس و امکانات و Skill ها و مکان های جدید و . . . . بیشتری داره
در واقع تا قبل Expansion میشه گفت از 30 درصد لذت بازی رو درک میکنی ولی تو Expansion یهو از خفن بودن منفجر میشی. یه سری سایتا و مجلات هم که نمره Expansion بازی رو بیشتر از خود بازی دادن :D

White Knight Chronicles بازی برای بخش آنلاینش کد باید میزدی اما اون بازی آفلاینی بود که قابلیت آنلاین داشت ولی این خودش که MMOئه که دیگه به این نیازی نیست :D کلا پول بازی رو داری میدی که آنلاین بزنی :D

بیشتر بچه های ایرانی تو سرور Odin هستن و من تنها تو سرور Cerberus هستم :D و اینکه به هیچ وجه Guildم (که تو این بازی بهشون میگن Free Company یا به اختصار FC ) رو ترک نمیکنم XD یکی از بهترین FC های موجوده :D تو سرورمون تنها FC که میتونه در کنار ما حرفی برا گفتن داشته باشه Heroesئه که خب اونا هم خیلی خفنن :D

seraphickv3

کاربر سایت
Nov 21, 2013
212
عجب، پس اسمش FC هست.
تو بازی های دیگه همش guild می گفتن.
واقعا از کمک تون ممنونم . همچنین شما از نظر ادب و کمالات هم اول هستید:)

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
عجب، پس اسمش FC هست.
تو بازی های دیگه همش guild می گفتن.
واقعا از کمک تون ممنونم . همچنین شما از نظر ادب و کمالات هم اول هستید:)

آره تو این بازی Guild یه چیز دیگست :D حالا اگه بازی کنی خودت متوجه میشی چی به چیه بازی خودش خیلی خوب همه چیز رو توضیح میده
خواهش میکنم ^^

راستی اگر مطمعن نیستی که نت خوبی برا بازی داری اول همون 14 روز رایگانه رو برو تست کن اگر خوب بود و مشکلی نداشتی بازی رو بخر :D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
تست کردم خیلی خوب و عالی کار کرد :blush:

اوکی پس :D البته بگم اینجوری نیستش که نتت خوب نباشه لگ خواهی داشتا :D ببین وقتی به یه دشمن اتک میزنی درجا از جونش کم میشه یا یه کوچولو تاخیر هم مشکلی نداره که اگه اوکیه پس آماده باش که یکی از خفن ترین بازیا رو تجربه کنی :D

من توی free trial الان که رفتم شب بود. شب و روز بودن بازی ربطی به server ای که بهش وارد شدم داره؟

بازی هر 12 ساعتش به اندازه نیم ساعته ما میگذره یعنی 24 ساعت توی بازی در عرض 1 ساعته

بالا سمت راست میتونی ساعت رو بین Server Time و Local Time و Eorzea Time عوض کنی. البته من Local Timeم نمیدونم چرا تو عید که 1 ساعت کشیدیم جلو بازی خودش کشیده نشده جلو :D

راستی کدوم سرور رفتی؟

seraphickv3

کاربر سایت
Nov 21, 2013
212
اوکی پس :D البته بگم اینجوری نیستش که نتت خوب نباشه لگ خواهی داشتا :D ببین وقتی به یه دشمن اتک میزنی درجا از جونش کم میشه یا یه کوچولو تاخیر هم مشکلی نداره که اگه اوکیه پس آماده باش که یکی از خفن ترین بازیا رو تجربه کنی :D

بازی هر 12 ساعتش به اندازه نیم ساعته ما میگذره یعنی 24 ساعت توی بازی در عرض 1 ساعته

بالا سمت راست میتونی ساعت رو بین Server Time و Local Time و Eorzea Time عوض کنی. البته من Local Timeم نمیدونم چرا تو عید که 1 ساعت کشیدیم جلو بازی خودش کشیده نشده جلو :D

راستی کدوم سرور رفتی؟
تاخیر چندانی نداره
من سرور Jenova رفتم. چون تو سرور های اروپایی ایتالیایی زیاد هست و من زیاد ازشون بدی دیدم. تو white knight chronicles 2 ,همه ی آیتم های یکی از دوستام رو دزدیدx-(
من اگه بعدا بخوام سرور دیگه ای برم یا اکانت تازه ای درست کنم و با اون بازی کنم، فقط سرور های آمریکایی میرم

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
تاخیر چندانی نداره
من سرور Jenova رفتم. چون تو سرور های اروپایی ایتالیایی زیاد هست و من زیاد ازشون بدی دیدم. تو white knight chronicles 2 ,همه ی آیتم های یکی از دوستام رو دزدیدx-(
من اگه بعدا بخوام سرور دیگه ای برم یا اکانت تازه ای درست کنم و با اون بازی کنم، فقط سرور های آمریکایی میرم
اگه سرور اروپا برمیداشتی خیلی بهتر بود. سرورای اروپا برای ما ایرانیا تاخیر خیلی کمتری داره تا آمریکا. فکر کنم اولین جایی که احتمال پشیمون شدنت باشه سر مبارزه با Titanئه XD کلی ضربه باید سریع جاخالی بدی وگرنه جوری میمیری که حتی نمیشه دیگه Raiseت کرد :D

جاهای دیگه سرور اروپا رو نمیدونم اما تو Cerberus من خیلی کم ایتالیایی دیدم و بیشتریا آلمانی و انگلیسی و روسی و بلژیکی و یه سری جاهای دیگم که خیلی هم آدمای باحالین
من خودم بیشترین مشکل رو با فرانسوی ها دارم :D همشون نه اما یه سریاشون خیلی زیشعورن :|

seraphickv3

کاربر سایت
Nov 21, 2013
212
پس من Cerberus میام
البته من فعلا نمی خوام بازی رو کامل شروع کنم. فعلا فقط free trail رو دان کردم و با یه ایمیل بازی کردم. بعدا با یه ایمیل دیگه یه اکانت اصلی درست می کنم و کلا با اون بازی می کنم( تو تابستون)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر