Multi Platform FINAL FANTASY XIV Online

FFXIVCE.jpg

خب همونطور که میدونید این بازی که شماره چهارم سری محبوب و مشهور Final Fantasy محسوب میشه قراره 30 سپتامبر برای PC عرضه بشه ، سبک بازی MMO RPG هست و همانند FFIX که چند سال پیش بصورت آنلاین عرضه شد این بازی هم فقط دارای بخش آنلاین هست.
با توجه به تصاویر منتشر شده از بازی باید انتظار یک بازی خوب و قوی توی این سبک رو داشته باشید البته ممکنه این بازی هم مثل بقیه MMO RPG ها زیر سایه WOW نتونه موفقیت خیلی بزرگی رو کسب بکنه اما پتانسیل بالایی برای این کار داره ، ناشر بازی هم طبق معمول Square Enix هست.
بتای بازی بصورت محدود و بوسیله ثبت نام در نظر سنجی مربوطه از فردا کار خودش رو شروع میکنه شما از همین الان میتونید از طریق این لینک ثبت نام کنید و منتظر دریافت ایمیل تایید و شروع نسخه بتا باشید.

AloneDreamerS

کاربر سایت
Mar 7, 2015
51
نام
Meysam
اونا بیان Odin تو تکون نخوری؟ :d

به نظرم برو Lodestone تو FC های سرورت (البته دنیا نه سرور ) بعد ببین رنکینگ کدوم بهتره برو عضوشون شو :d البته من خودم خیلی ناگهانی بعد از اینکه عضو شدم فهمیدم FCمون جز Top 10ئه :d

تازه یکی از دوستانم تو یه FC دیگست (Heros) اونا از ما وحشتناک ترن :d صبح بخیرشون اینه که برن یه بار Ravana رو بزنن :d

دیشب میخواستم بزارم یه سری عکسارو از کنسول میریختم رو فلش عکسا رو اینجا نشون نمیداد که فهمیدم مشکل از فلشه و فلش رو الان عوض کردم اوکی شد فقط . . . امممم 68 مگ عکسه :d هر عکس 2-3-4 مگه :| بعد الان دیدم کیفیت عکسا با اینکه PNG گرفتم داغونه :| اصلا شبیه اون چیزی نیست که من تو کنسول میبینم :| بدتر بزارم الان ملت میگن این چیه؟ :d ولی بازم میزارم :d
اره کیفیت عکس ها کمه
من خودم 4تا عکس بیشتر از خودم ندارم:d
مطمئنی من رو ریپورت کردی؟ رفتم تو بزی دیدم یه نامه اومده که توش Mount هست:))

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
بازم میگم کیفیتا اینجا داغونه وگرنه بازی یکی از بهترین گرافیکا و نور پردازیایی رو داره که دیدم :d

بعدشم از همین اول عذرخواهی کنم بابت حجاب شخصیتم :d چون خفن ترین لباس Summoner ها همینیه که باهاش اسکرین شات گرفتم و دیگه پوشش در همین حده :d (البته عکسا برا وقتیه که شلوار و کفشاش رو نگرفته بودم) ولی خودم که خیلی حال میکنم لباس Summoner ها خیلی خفنه :d

برای نشون دادن کاراکترم چیزی بهتر از عکس خانوادگی پیدا نکردم XD و اینکه گفتم بیام خانواده اشراف زاده ایم رو نشون بدم :d

این عکس متشکل از پدر خانواد - مادر خانواده (اون Miqo'teئه) - عمه خانواده - خود پسر خانواده و یه لالافل که وجودش تو عکس دلیل خاصی نداره و فقط میخواست تو عکس باشه :d یادم رفته بود موقع عکس Summon با Minionم رو بردارم :d

بابت رنگ موهام بگم که بعضی موقع ها میبینید صورتیه بعضی موقع ها آبی-سبزه برا اینه که من 3 بار رنگ مو عوض کردم اولین بار که سفید بود چون خیلی قدیمی میشه برا مواقع نوبیتمه عکسا دیگه از اون دوران نیستن و در حال حاضر سبز-آبیست رنگ موهام :d

وقتی که یه Hunt Rank S پیدا میکنید قبل حمله:

بعد حمله دیگه نمیشه طرف رو دید :d :

مجمع Behemoth داران :d :

وقتی حوصلمون سر میره کارای احمقانه زیادی میکنیم :d :

جالبه که هر کدوممون Pony که الان داریم با رنگ لباسا و موهامون هماهنگه XD

کسی طرفدار Triple Triad هست؟ من که خیلی دوست دارم اینجا هم یکی از شاهکارمه که طرف Perfect شده و هیچ خونه قرمزی براش نمونده :d :

این دو عکس هم صرفا جهت نشون دادن خفنیت خودمه :d :

دوست داشتم از Spell lvl 60ئه Summoner ها هم عکس بزارم ولی دیدم تو عکس خفنیت بی حد و مرزش معلوم نیست :d

Alexander هم بسی جَو خفنی داره (یه سری عکسا مثل این تبلیغات برا اینه که بقیه هم برن بازی کنن ولی متاسفانه کیفیت پایین عکسا گند زده تو همه چیز XDDD ):

این عکسم مدل عکسای خود SEی شده :d :

این لباسا هم خیلی خفنن وقتی اضافه شدن همه کلی ذوق کرده بودن XD :

اینم یه سری عکس از مناظر که جاهای خیلی قشنگی تو بازی هست ولی چون دوست نداشتم بین 1-2 هزار تا اسکرین شات (بلکه هم بیشتر) دنبال عکسای قشنگ باشم دیگه حال نداشتم و همینارو هم گذاشتم البته فرقی نمیکنه چون کیفیت پایین اسکرین شات گند زده تو اون حس و حال عکس :| :

InfeR

کاربر سایت
Feb 27, 2014
279
نام
Abolfazl
خوش به حالت :| البته قبول دارم این حرفو که زمان امتحانات زمان تفریحه نه امتحان ولی من این ترم کلی درس سخت داشتم نتونستم درست و حسابی تفریح کنم >.<

شک نکن که این بازی رو بری :d

خب خوبیش اینه که داری Trial هم میری و البته بگم تو نسخه Trial ده درصد لذت و امکانات بازی رو هم متوجه نمیشی چه برسه به تمام لذت بازی :d

هیچ نسخه از FFی ربطی به یه FF دیگه نداره و کاملا از نظر داستانی و شخصیتی و همه چیزی فرق دارن مگر یه سری مثل X و X-2 که از شماره هاشم معلومه که مربوطه :d

از نظر خفن بودن همه چیز شک نکن این بهتره کافیه فقط یه سر به سایتای خارجی بزنی (سایتای خبر و فروما) همه دارن کف و خون قاطی میکنن اینجا رو ول کن که کسی اهمیت نمیده و حتی تو نظر سنجیای بهترینای سال هم نمیزارنش :d

اتفاقا چند روز پیش یکی تو Gaf یه تاپیک زده بود برا همین خفن بودن XIV و میگفت که به نظرش لحظات پایانی A Realm Reborn و Heavensward جز بهترین لحظات گیمینگه :d

من خودم خیلی از MMO هارو امتحان کردم اما از همه به جز این بدم اومده

کلا از هر نظر بخوای مثل گیم پلی - داستان - موسیقی - هیجان - گرافیک - رابط کاربری درست و حسابی که بعد از یه مدت دعاشون میکنی که چقدر خوب طراحی شده و همه کار رو راحت کرده برات - توضیحات مفید و به جا - ساپورت وحشتناک خوب بازی و . . . ..

یه سری جاها مبارزات انقدر خفن میشه مثل همین ravanaیی که هی میگم اصلا بازی حس MMO بودنشو از دست میده و از بازیایی مثل Devil may Cry و Bayonetta هم وحشی تر میشه XDDDD

و از اونجایی که Pay to Win نیست با خیال راحت بازی میکنی که میدونی به هرچی که میخوای میرسی :d

فقط یادت نره داشتی اکانت میساختی سرور Chaos رو انتخاب کن که برا ما ایرانیا بهترین سروره 3:

واحد سخت،مشکلات،بدبختی و ... که همیشه هست.تفریح کردن فقط یکم اراده میخواد :dبرای مثال خودم این ترم هوش مصنوعی دارم.از زمانی هم که استادمون برگشت و گفت تو این کلاس 2 نفر (کلاس 40 نفری) بیشتر پاس نمیشن دیگه بیخیالش شدم:dخلاصه خواستم بگم درسو بهونه نکن:d

اگه خدا بخواد قراره همینو شروع کنم.(مخصوصا با این چیزایی که گفتی.نظرم کلا اوکی شد رو بازی :bighug:)فعلا یکم تریال رو تست کنم(امشب دانلودش تموم میشه) و اگه مشکلی نباشه از 5م شروع کنم بصورت جدی معتاد بازی بشم :d

فقط یه مشکل جدی وجود داره.قراره بازیو تو PC برم.حساب کردم اگه سی دی کی A Realm Reborn and Heavensward جدا جدا بخرم در میاد 80~70 تومن.(البته اینا فقط قابل ثبت تو خود سایت فاینال فانتزین.سی دی کی استیمش طرفای 110 به بالا در میاد).مشکل از اینجا شروع میشه که سرعت دانلود لانچر بازی رسما ر*ده.:d
(با نت خودم که سرعت دانلودش 240ه یا ایرانسل که 500ه) بیشتر از 100 سرعت نمیده.در حالی که سرعت دانلود نسخه تریال استیم اوکیه.دیشب که چک کردم حجم بازی با لانچرخودش نزدیک 20 گیگه.با این حساب اگه بخوام اینو با این وضعیت دانلود کنم نزدیک 20 روز باید منتظر بمونم.:|
خلاصه راه حل،روش،تکنیکی چیزی نیست من اینو زودتر دانلود کنم؟(یا اگه جایی باشه که بک آپ بازی بفروشن خیلی خوب میشه)
یه سوال دیگه هم اینکه ارزش داره نسخه CE رو بگیرم؟زیاد اهل تجملات و مونت این جور حرفا نیستم.:dنسخه CE به جز همین جور آیتم ها چیز دیگه ای داره که تو خود بازی تاثیر گذار باشه؟ (مثلا XP بیشتر.نژاد.کلاس اضافی و ....)

شرمنده بازم سوالا زیاد شد.
بازم پیشاپیش ممنون.

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
واحد سخت،مشکلات،بدبختی و ... که همیشه هست.تفریح کردن فقط یکم اراده میخواد :dبرای مثال خودم این ترم هوش مصنوعی دارم.از زمانی هم که استادمون برگشت و گفت تو این کلاس 2 نفر (کلاس 40 نفری) بیشتر پاس نمیشن دیگه بیخیالش شدم:dخلاصه خواستم بگم درسو بهونه نکن:d

اگه خدا بخواد قراره همینو شروع کنم.(مخصوصا با این چیزایی که گفتی.نظرم کلا اوکی شد رو بازی :bighug:)فعلا یکم تریال رو تست کنم(امشب دانلودش تموم میشه) و اگه مشکلی نباشه از 5م شروع کنم بصورت جدی معتاد بازی بشم :d

فقط یه مشکل جدی وجود داره.قراره بازیو تو PC برم.حساب کردم اگه سی دی کی A Realm Reborn and Heavensward جدا جدا بخرم در میاد 80~70 تومن.(البته اینا فقط قابل ثبت تو خود سایت فاینال فانتزین.سی دی کی استیمش طرفای 110 به بالا در میاد).مشکل از اینجا شروع میشه که سرعت دانلود لانچر بازی رسما ر*ده.:d
(با نت خودم که سرعت دانلودش 240ه یا ایرانسل که 500ه) بیشتر از 100 سرعت نمیده.در حالی که سرعت دانلود نسخه تریال استیم اوکیه.دیشب که چک کردم حجم بازی با لانچرخودش نزدیک 20 گیگه.با این حساب اگه بخوام اینو با این وضعیت دانلود کنم نزدیک 20 روز باید منتظر بمونم.:|
خلاصه راه حل،روش،تکنیکی چیزی نیست من اینو زودتر دانلود کنم؟(یا اگه جایی باشه که بک آپ بازی بفروشن خیلی خوب میشه)
یه سوال دیگه هم اینکه ارزش داره نسخه CE رو بگیرم؟زیاد اهل تجملات و مونت این جور حرفا نیستم.:dنسخه CE به جز همین جور آیتم ها چیز دیگه ای داره که تو خود بازی تاثیر گذار باشه؟ (مثلا XP بیشتر.نژاد.کلاس اضافی و ....)

شرمنده بازم سوالا زیاد شد.
بازم پیشاپیش ممنون.

برعکسش رو شنیده بودم که درس خوندن اراده میخواد ولی اینو دیگه نشنیده بودم :)) ااا تو هم رشته کامپیوتری هستی پس :d به به :d

دقیقا :d سرعت دانلود لانچر مزخرفه :d ولی بعد که کامل نصب کنی بعدا هم که آپدیت بیاد دیگه لانچرش اذیت نمیکنه خداروشکر :d البته الانم که کلی حجمش شده با این آپدیتا و خیلی طول میکشه :d

به این سرعت که خوبه :d من اونموقع که داشتم نصبش میکردم سرعتم تو خود PSN دور و بر 600 بود تو لانچرش از 600 شروع میشد و هر ثانیه کمتر میشد و تا 10-20 کیلو بایت هم میرسید XDDDD

البته باید بیشتر از 20 گیگ باشه ها :d من اواخر تابستون دانلود میکردم بیشتر از 20 گیگ بود تا الانم که فکر کنم 3-4 گیگ اضافه شده بهش :d

راه حل که نمیدونم البته من خودم روز دوم دانلودم سرعتش تقریبا اوکی شد

بازیش اصلا Pay to Win نیست و حتی در حد این نژاد و کلاس اضاقی هم تو نسخه های مختلف نمیده و همه یکسانن :d فقط مونت و از این چیزای نه چندان جالب میده :d فقط کالکتور Heavensward به نظرم بهترین چیزش Fantasiaشه که تو بازی وقتی خودت برا بار اول اکانتت رو شارژ کنی یکی میده و دیگه نمیده و فقط باید از تو استورش بخری که 10 دلار پولشه :| کارشم اینه که باهاش میتونی کل ظاهر و نژاد و همه چیز شخصیتت رو از اول درست کنی تو خود بازی با پول بازی فقط میتونی مدل مو و رنگ مو و آرایش و این چیزا رو عوض کنی برا بقیه چیزا باید از این آیتم استفاده کنی

XP بیشتر و این حرفا هم نیست :d کلا خیلی خوبه که این چیزا رو نزاشتن :d البته فکر کنم یه آیتم بهت میده که همه کلاسات تا Lvl 10 بهت 10 درصد XP بیشتر میده (یادم نیست دقیق) ولی زیاد بدرد نمیخوره چون اوایل خیلی سریع Lvl up میشی

خواهش میکنم ^^

InfeR

کاربر سایت
Feb 27, 2014
279
نام
Abolfazl
برعکسش رو شنیده بودم که درس خوندن اراده میخواد ولی اینو دیگه نشنیده بودم :)) ااا تو هم رشته کامپیوتری هستی پس :d به به :d

دقیقا :d سرعت دانلود لانچر مزخرفه :d ولی بعد که کامل نصب کنی بعدا هم که آپدیت بیاد دیگه لانچرش اذیت نمیکنه خداروشکر :d البته الانم که کلی حجمش شده با این آپدیتا و خیلی طول میکشه :d

به این سرعت که خوبه :d من اونموقع که داشتم نصبش میکردم سرعتم تو خود PSN دور و بر 600 بود تو لانچرش از 600 شروع میشد و هر ثانیه کمتر میشد و تا 10-20 کیلو بایت هم میرسید XDDDD

البته باید بیشتر از 20 گیگ باشه ها :d من اواخر تابستون دانلود میکردم بیشتر از 20 گیگ بود تا الانم که فکر کنم 3-4 گیگ اضافه شده بهش :d

راه حل که نمیدونم البته من خودم روز دوم دانلودم سرعتش تقریبا اوکی شد

بازیش اصلا Pay to Win نیست و حتی در حد این نژاد و کلاس اضاقی هم تو نسخه های مختلف نمیده و همه یکسانن :d فقط مونت و از این چیزای نه چندان جالب میده :d فقط کالکتور Heavensward به نظرم بهترین چیزش Fantasiaشه که تو بازی وقتی خودت برا بار اول اکانتت رو شارژ کنی یکی میده و دیگه نمیده و فقط باید از تو استورش بخری که 10 دلار پولشه :| کارشم اینه که باهاش میتونی کل ظاهر و نژاد و همه چیز شخصیتت رو از اول درست کنی تو خود بازی با پول بازی فقط میتونی مدل مو و رنگ مو و آرایش و این چیزا رو عوض کنی برا بقیه چیزا باید از این آیتم استفاده کنی

XP بیشتر و این حرفا هم نیست :d کلا خیلی خوبه که این چیزا رو نزاشتن :d البته فکر کنم یه آیتم بهت میده که همه کلاسات تا Lvl 10 بهت 10 درصد XP بیشتر میده (یادم نیست دقیق) ولی زیاد بدرد نمیخوره چون اوایل خیلی سریع Lvl up میشی

خواهش میکنم ^^

درستش هم همینه.درسو که همه میخونن.تفریح کردنه که هنر میخواد:d این حرفت نشون دهنده ی اینه که تو هم کامپیوتری هستی احیانا ؟؟:d

الان که دوباره چک کردم حجمش همون 20 گیگه.احتمالا این فقط خود بازی باشه و آپدیتاش بعد این باید دانلود بشن :((
با این وضعیت که اصلا نمیشه.باز باید بگردم ببینم اگه بشه یه لینک دانلود پیدا کنم واسش.یه ایمیل هم به خود اسکوئر بزنم شاید خودشون لینک دادن(البته احتمالاش 0ه :()
البته الان یه چیز به ذهنم رسید.فکر کنم از vps استفاده کنم و از اون طریق دانلود کنم :dفکر کنم این روش جواب بده.

پس خوبه اینجوری باشه.یه خورده پول سیو میشه بعدا واسه شارژ ماهیانه بازی لازم میشه :dراجع به Fantasia هم مرگ یک بار،شیون هم یک بار.یه چیز درست میکنم که بعدا هم پشیمون نشم :d

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
درستش هم همینه.درسو که همه میخونن.تفریح کردنه که هنر میخواد:d این حرفت نشون دهنده ی اینه که تو هم کامپیوتری هستی احیانا ؟؟:d

الان که دوباره چک کردم حجمش همون 20 گیگه.احتمالا این فقط خود بازی باشه و آپدیتاش بعد این باید دانلود بشن :((
با این وضعیت که اصلا نمیشه.باز باید بگردم ببینم اگه بشه یه لینک دانلود پیدا کنم واسش.یه ایمیل هم به خود اسکوئر بزنم شاید خودشون لینک دادن(البته احتمالاش 0ه :()
البته الان یه چیز به ذهنم رسید.فکر کنم از vps استفاده کنم و از اون طریق دانلود کنم :dفکر کنم این روش جواب بده.

پس خوبه اینجوری باشه.یه خورده پول سیو میشه بعدا واسه شارژ ماهیانه بازی لازم میشه :dراجع به Fantasia هم مرگ یک بار،شیون هم یک بار.یه چیز درست میکنم که بعدا هم پشیمون نشم :d

بلی :d ترم 1 کارشناسی در دانشگاه مزخرف شمسی پور :|

نمیدونم شاید من درست یادم نمیاد ولی نه اگر زده 20 گیگ همونه چون منم یادمه آپدیتاش جدا نبود و با همون حجم اولیه بود

امکان نداره :d چون انقدر Race های هیجان انگیزی داره هی میخوای یه چیز دیگه هم امتحان کنی :d مثلا من خودم Miqo'teم ولی بدجوری از Lalafel ها خوشم میاد :d با مزه ترین و گوگولی ترین موجودات دنیان :d فقط کافیه تو بازی ببینیشون دلت میخواد یکیشون رو بدزدی :d انقدر بامزه راه میرن XDD نحوه نشستنشون و همه چیز خلاصه خیلی بامزست :d

از طرفی هم Cool ترین نژاد بازی رو Au Ra ها دارن که با Heavensward به بازی اضافه شد و جدا حس Cool بودن از سر و روشون میباره :d

من خودم الان از رنگ چشمم و اندازه دم شخصیتم ناراضیم XDDD چون رنگ چشمم موقع ساختن شخصیت خیلی خوب بود اما اومدم گشتم دیدم خیلی تیرست و بعضی وقتا ملت میگن خیلی ترسناک میشه :d دم شخصیتم هم کوتاهه XDDDD میخوام مثل Zidane شونصد متر دم داشته باشه XDDD

InfeR

کاربر سایت
Feb 27, 2014
279
نام
Abolfazl
بلی :d ترم 1 کارشناسی در دانشگاه مزخرف شمسی پور :|

نمیدونم شاید من درست یادم نمیاد ولی نه اگر زده 20 گیگ همونه چون منم یادمه آپدیتاش جدا نبود و با همون حجم اولیه بود

امکان نداره :d چون انقدر Race های هیجان انگیزی داره هی میخوای یه چیز دیگه هم امتحان کنی :d مثلا من خودم Miqo'teم ولی بدجوری از Lalafel ها خوشم میاد :d با مزه ترین و گوگولی ترین موجودات دنیان :d فقط کافیه تو بازی ببینیشون دلت میخواد یکیشون رو بدزدی :d انقدر بامزه راه میرن XDD نحوه نشستنشون و همه چیز خلاصه خیلی بامزست :d

از طرفی هم Cool ترین نژاد بازی رو Au Ra ها دارن که با Heavensward به بازی اضافه شد و جدا حس Cool بودن از سر و روشون میباره :d

من خودم الان از رنگ چشمم و اندازه دم شخصیتم ناراضیم XDDD چون رنگ چشمم موقع ساختن شخصیت خیلی خوب بود اما اومدم گشتم دیدم خیلی تیرست و بعضی وقتا ملت میگن خیلی ترسناک میشه :d دم شخصیتم هم کوتاهه XDDDD میخوام مثل Zidane شونصد متر دم داشته باشه XDDD

ترم 1،خوبه پس هنوز کلی وقت داری تو دوران دانشجویی تفریح کنی:))(آقا یه سرچ زدم تو نت.دانشگاهتون پسرونس؟؟ :d)

من قسمت تغییر نژادو ندیدم.(فکر میکردم فقط میشه چهره و اینجور چیزارو عوض کرد.تغییرات در محدوده همون ریس:d)
بعد این Fantasia که میده یکبار مصرفه؟یعنی یه بار که مصرف شد باید دوباره پول داد؟
واسه اینکه نسخه کالکتور Heavensward بخریم لازمه نسخه A Realm Reborn رو هم CE داشته باشیم؟

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
ترم 1،خوبه پس هنوز کلی وقت داری تو دوران دانشجویی تفریح کنی:))(آقا یه سرچ زدم تو نت.دانشگاهتون پسرونس؟؟ :d)

من قسمت تغییر نژادو ندیدم.(فکر میکردم فقط میشه چهره و اینجور چیزارو عوض کرد.تغییرات در محدوده همون ریس:d)
بعد این Fantasia که میده یکبار مصرفه؟یعنی یه بار که مصرف شد باید دوباره پول داد؟
واسه اینکه نسخه کالکتور Heavensward بخریم لازمه نسخه A Realm Reborn رو هم CE داشته باشیم؟

بله :d کل دانشگاه های سراسری فنی حرفه ای تهران (بقیه شهر هارو نمیدونم) تفکیک جنسیتین :|

آره یه بار مصرفه

نه برا داشتن هر نسخه ای از HW فقط باید یه نسخه از ARR رو داشته باشی مهم هم نیست چه نسخه ای ازش باشه

کلا کالکتور همون بازی معمولیه با یه سری کد که اون خرت و پرتارو اضافه میکنه و دیجیتالی هم همینجوریه دیگه

بعد نگران نباش اگر نسخه معمولی گرفتی بعدا میتونی تو mogstation به نسخه کالکتور Upgrade کنی که خب یه پولی باید بدی دیگه :d

ولی خیالت راحت چون میخوای با PC بازی کنی همه اینارو میتونی با Steam Walletت بخری مثل ما بدبختا نیست که باید اکانت رو بدی به یکی برات شارژ کنه و کلی هم بالاتر از قیمت اصلی ازت بگیره :|

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
خودم چند پست پیش داشتم میگفتم اینجارو نگاه نکنید که راجع به این بازی حرف نمیزنن و تو هیچ نظر سنجی نیست اما الان رفتم تو برترین های 2015 دیدم HW واقعا تو هیچ جا نیست :|

InfeR

کاربر سایت
Feb 27, 2014
279
نام
Abolfazl
بله :d کل دانشگاه های سراسری فنی حرفه ای تهران (بقیه شهر هارو نمیدونم) تفکیک جنسیتین :|

آره یه بار مصرفه

نه برا داشتن هر نسخه ای از HW فقط باید یه نسخه از ARR رو داشته باشی مهم هم نیست چه نسخه ای ازش باشه

کلا کالکتور همون بازی معمولیه با یه سری کد که اون خرت و پرتارو اضافه میکنه و دیجیتالی هم همینجوریه دیگه

بعد نگران نباش اگر نسخه معمولی گرفتی بعدا میتونی تو mogstation به نسخه کالکتور Upgrade کنی که خب یه پولی باید بدی دیگه :d

ولی خیالت راحت چون میخوای با PC بازی کنی همه اینارو میتونی با Steam Walletت بخری مثل ما بدبختا نیست که باید اکانت رو بدی به یکی برات شارژ کنه و کلی هم بالاتر از قیمت اصلی ازت بگیره :|

خیلی خوبه.خوب کاری کردن.همین سختیاس که آدمو میسازه :))

البته هدفم اینه که نسخه ی استیمو نگیرم(نزدیک 25~20 دلار با نسخه ای که تو خود سایت بازی اکتیو میشه تفاوت قیمت داره :d)فقط اگه مشکل دانلود بازی با لانچر اوکی بشه همه چی حله:d

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
خیلی خوبه.خوب کاری کردن.همین سختیاس که آدمو میسازه :))

البته هدفم اینه که نسخه ی استیمو نگیرم(نزدیک 25~20 دلار با نسخه ای که تو خود سایت بازی اکتیو میشه تفاوت قیمت داره :d)فقط اگه مشکل دانلود بازی با لانچر اوکی بشه همه چی حله:d

اگر ترمیناتور میخواستن تعلیم بدن اینجوری که با ماها رفتار میکنن نمیکردن چه برسه آدم :|

متاسفانه هیچ اطلاعاتی درباره این موضوع خود استیم و چیزای دیگه ای که به PC مربوط میشه ندارم :d

love master

کاربر سایت
Sep 9, 2012
188
واقعا چطوری شماها بازی میکنید؟ lag dc time out تو نت فورانه یا تو ایران نیستید یا نت هاتون از فولاده
تو عالی و شاهکار بودن بازی هم شکی نیست

tirdad666

کاربر سایت
Dec 18, 2007
836
دوستان که بازی میکنند :
روی استیم اگه بخریم باز ماهانه باید پول داد یا نه؟و چه جوری از همون اکانت استیم؟و کلا سه تا نسخه داره استیم :یکی دی ال سی قدیم یکی جدید و یک پک کامل.کدوم اپدیت و دی ال سی جدید میاد براش؟
روی اکانت خود سایت فاینال چطور میشه بازیو خرید و شارژ های ماهانه اشو داد؟
روی پی اس فور چه فرقی داره کیفیتش با پی سی و وصل به نت و لگ ش؟و همینطور شارژ ماهانه میخواد؟و کدوم نسخه میارزه برای گرفتن؟
خلاصه یه راهنمایی اساسی لطف کنید تریلر دی السی آخریو دیدم واقعا جالبه

InfeR

کاربر سایت
Feb 27, 2014
279
نام
Abolfazl
دوستان که بازی میکنند :
روی استیم اگه بخریم باز ماهانه باید پول داد یا نه؟و چه جوری از همون اکانت استیم؟و کلا سه تا نسخه داره استیم :یکی دی ال سی قدیم یکی جدید و یک پک کامل.کدوم اپدیت و دی ال سی جدید میاد براش؟
روی اکانت خود سایت فاینال چطور میشه بازیو خرید و شارژ های ماهانه اشو داد؟
روی پی اس فور چه فرقی داره کیفیتش با پی سی و وصل به نت و لگ ش؟و همینطور شارژ ماهانه میخواد؟و کدوم نسخه میارزه برای گرفتن؟
خلاصه یه راهنمایی اساسی لطف کنید تریلر دی السی آخریو دیدم واقعا جالبه
البته من خودم هنوز شروع نکردم ولی طبق اون چیزایی که فهمیدم شارژ ماهیانه ی بازی تو همشون (استیم،غیر استیم و PSN) وجود داره.اون سه نسخه استیم هم اولی A Realm Reborn که همون بازی اصلیه.Heavensward دی ال سی بازیه که واسه نصبش، داشتن نسخه ی اصلی الزامیه.پک هم همین دوتا نسخه باهمه که با چند دلار تخفیف میفروشن. یه نسخه ای هم هست که سی دی کی میخری و تو خود سایت بازی فعال میکنی(البته اینو کامل مطمئن نیستم.به احتمال 80 درصد درست باشه :d) حساب کردم اگه درست باشه قیمت بازی با این روش سرجمع میشه 20 دلار اما تو استیم 60 دلار درمیاد.:d
با خرید بازی یه ماه شارژ رایگان داده میشه و واسه ماه های بعد هر دو ماه نزدیک 20 دلار باید بخرجی:d
بعد(یا شایدم قبل) همه ی این ها یه مشکلی پیش میاد به نام دانلود بازی توسط لانچر که خیلی اذیت میکنه.اونم یه چندتا روش داره که خیلی سرعت رو بهتر میکنه.مثل دانلود چند گیگ اولیه بازی از استیم یا دانلود با استفاده از کابل لن(یعنی بدون استفاده از وایرلس:d)و خلاصه از اینجور کارها

واسه اونیکی سوالا هم من فعلا جوابی ندارم.:dدوستان بهتر میتونن راهنمایی کنن.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر