Final Fantasy XIII |pc

jpg

درود خوب بازی رسما برای pcتایید شدو Square Enix تاریخ عرضه را 9 اکتبر در نظر گرفته سبک بازی اکشن نفش آفرینی ژاپنی یا JRPG هست

Published by: Square Enix
Developed by: Square Enix
Genre: RPG

آخرین ویرایش:

mahdi_red

کاربر سایت
Jul 31, 2007
315
نام
mahdi
سلام
بله من هم دقیقا همین مشکل رو دارم. فرمت کات سین های بازی wmp هست. آیا برای نمایش ویدیو ها باید codec خاصی روی سیستم نصب باشه؟

من از ویندوز 8.1 64بیتی استفاده می کنم.

این شاهکار بلک باکس هستش که فولدر movie رو اشتباه کپی کرده من مشکلم حل شد فولدر movie رو بریزید اینجا درست میشه white_data

Amir369x

کاربر سایت
Jul 24, 2007
156
نام
Amir Hosein
این شاهکار بلک باکس هستش که فولدر movie رو اشتباه کپی کرده من مشکلم حل شد فولدر movie رو بریزید اینجا درست میشه white_data

مرسی، خیلی ممنون :d
اتفاقا خیلی سرچ کردم و چون دیدم هیچ فیکس یا آموزشی واسه رفع این مشکل نیست حدس زدم که احتملا یا چند فایل کمه یا مسیرش اشتباست ولی هیچ تورنتی که فایل هاش باز باشه و بشه مقایسه کرد پیدا نکردم.

روزم رو نجات دادین!! :">

Simorq

کاربر سایت
Oct 8, 2012
702
نام
علیرضا
سلام دوستان من از نسخه بلک باکس متنفرم و همیشه ریپک های دیگر دانلود میکنم کسی نسخه Final Fantasy XIII 2014 RePack MULTi2-RYBACK که 24 گیگ حجم داره را تایید میکنه خودش فقط گفته زبان ژاپنی را حذف کرده و حرفی از کاهش کیفیت فیلم ها هم نزده است.

bahramffx

دو حلقه
کاربر سایت
Nov 11, 2006
540
نام
bahram
سلام دوستان من از نسخه بلک باکس متنفرم و همیشه ریپک های دیگر دانلود میکنم کسی نسخه Final Fantasy XIII 2014 RePack MULTi2-RYBACK که 24 گیگ حجم داره را تایید میکنه خودش فقط گفته زبان ژاپنی را حذف کرده و حرفی از کاهش کیفیت فیلم ها هم نزده است.

تو نسخه RePack MULTi2 کاتسینها 480p شدن و توصیه نمیشه . بلاک باکس هم فقط مشکل سیاه شدن کاتسینها رو داشت که طریق فیکس کردنش رو دوستان گفتن

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
بازی را دیروز نصب کردم یه چند ساعتی بازی کردم خداییش گیم پلی اعتیاد اوری داره هر چی میخوای از سرش پاشی نمیزاه ! :d داستان و روایتشم جالبه فقط من الان دقیقا نفهمیدم این فال سی چی کارس چه قدرتی داره؟ و این که ادما را به ال سی تبدیل میکنه به خاطر چیه ؟

brain

کاربر سایت
Sep 14, 2007
516
سلام.من هیچ وقت نتونستم final fantasy رو بازی کنم. قسمت نشده بود. حتی ps3 هم داشتم هی میخواستم یکی شو شروع کنم ولی نشد.

دلیلش این بود که اینقدر نسخه های مختلف براش اومده بود و منم میخواستم از اول تمیز همشو برم که معلوم نشد چی به چیه. هر بار هم راجع بهش سرچ کردم بفهم ، بیشتر قاطی میکردم.

یکی که فن سری FF هست لطفا منو تفهیم کنه چون بالاخره باید یکیشو تجربه کنم و تو کفم هنوز.
اینکه داستان این همه مجموعه که اومده بهم مرتبطه ؟
اگه نیست ، الان روی pc این قسمت که اومده ، آغاز یک داستان جدیده ؟ (ولی با کاراکتر های قبلی) کلا میخوام بفهمم مهمه که قسمت های قبلی رو بازی کرده باشیم یا نه ؟

و بهترین نسخه اش کدومه ؟ این 3 قسمت که واسه pc میخواد بیاد ، قسمت سومش امتیاز 5 گرفته از gamespot !!

شونصد تا نسخه داره ! :|
http://www.thefinalfantasy.com/games/

ممنون

آخرین ویرایش:

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
سلام.من هیچ وقت نتونستم final fantasy رو بازی کنم. قسمت نشده بود. حتی ps3 هم داشتم هی میخواستم یکی شو شروع کنم ولی نشد.دلیلش این بود که اینقدر نسخه های مختلف براش اومده بود و منم میخواستم از اول تمیز همشو برم که معلوم نشد چی به چیه. هر باز هم راجع بهش سرچ کردم بفهم ، بیشتر قاطی کردم.یکی که فن سری FF هست لطفا منو تفهیم کنه چون بالاخره باید یکیشو تجربه کنم و تو کفم هنوز. اینکه داستان این همه مجموعه که اومده بهم مرتبطه ؟ اگه نیست ، الان روی pc این قسمت که اومده ، آغاز یک داستان جدیده ؟ (ولی با کاراکتر های قبلی) کلا میخوام بفهمم مهمه که قسمت های قبلی رو بازی کرده باشیم یا نه ؟ممنون
در مورد شماره قبل اطلاعی ندارم ولی تا جایی که میدونم این شماره داستانش و کارکتراش مستقل هست
...
با بازی کردن این شماره الان راقب شدم بعد از این viiرا که به گفته خیلی ها بهترینه فاینال هست را بگیرم و بازی کنم و همچنین به شدت منتظر xvهستم اخ کاشکی زودتر میومدم سمت این سری :(

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
یه پچ قراره برای بازی بیاد که گزینه های گرافیکی و همچنین رزولوشن 1080p رو به بازی اضافه میکنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر