PlayStation Final Fantasy XII The Zodaic Age Remastered

Final-Fantasy-XII-The-Zodiac-Age_2016_06-06-16_007.jpg_600.jpg

بالاخره اسکوئر نسخه ریمستر فاینال فانتزی 12 رو معرفی کرد . بازی سال 2017 ریلیز میشه و از رزولوشن بالاتر و کیفیت گرافیکی و صوتی بالاتری نسبت به نسخه قدیمی برخورداره. اطلاعاتی که از بازی اومده :

-based on FINAL FANTASY XII INTERNATIONAL ZODIAC JOB SYSTEM
-Background, character model, fonts and all 2D parts are higher resolution
-Movie scenes are higher resolution
-Uses current-gen graphics tech
-7.1 surround sound
-higher quality audio
-Japanese and English voice
-Option between original BGM and newly recorded BGM
-shorter loading time
-auto-save feature
-turbo mode
-بک گراند ها و مدل های کرکترها به همراه فونت ها و ... با روزلوشن بالا
-صدای 7.1
-دوبله ژاپنی و انگلیسی
- قابلیت Auto Save
-زمان های Loading کوتاه تر
-کات سین های با کیفیت و رزولوشن بالاتر .

عکس هایی از نسخه ریمستر :

Final-Fantasy-XII-The-Zodiac-Age_2016_06-06-16_006.jpg_600.jpg

Final-Fantasy-XII-The-Zodiac-Age_2016_06-06-16_002.jpg_600.jpg

FF12-Zodiac-Age-PS4-Ann.jpg

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
لیست تروفی های بازی هم اومد:D که از قبل معلوم بو پلاتش سخته! Final Fantasy XII: The Zodiac Age Trophies
دقیقا اکثر چیزای همون اسکای پایرت رو گزاشتن .. ولی سخت ترین هاش رو نزاشتن
من انتظار یه تروفی برای ۱۰۰ درصد کردن بازی داشته باشه ... اگه اون بود خیلی شیک و مجلسی .. ۴۰۰ ساعت زمان میخواست پلات بازی ... گرفتن همه سلاح ها هم سخترین کار بازی بود نیست .. شکار همه مارک ها ... خلاصه سخته ولی میتونست خیلی سخت تر از این باشه ...

• Like
Reactions: feroozGT

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
بیست تیر ماه بازی میاد و تا اخر سال منتظر نمیشیم . بهترین زمانه . وای دوباره فران و بالثیر و لیدی اشلیا.

نزدیک تولدمم هست
8ph_tumblr_n2l5oxdhk81ttn473o1_250.gif

اینم یه ارت فن کش دادن که من از لحظه ای که دیدم مجنونش شدم .. Yoshida Akihiko که کشیده دستش درد نکنه ... کاش باکس ارت بازی همین بشه

qvk_img_20170131_172543.jpg

آخرین ویرایش:

Mr. Children

کاربر سایت
Sep 24, 2013
1,287
بیست تیر ماه بازی میاد و تا اخر سال منتظر نمیشیم . بهترین زمانه . وای دوباره فران و بالثیر و لیدی اشلیا.

نزدیک تولدمم هست
8ph_tumblr_n2l5oxdhk81ttn473o1_250.gif

اینم یه ارت فن کش دادن که من از لحظه ای که دیدم مجنونش شدم .. Yoshida Akihiko که کشیده دستش درد نکنه ... کاش باکس ارت بازی همین بشه

qvk_img_20170131_172543.jpg

دقیقا روز تولدمه! شاید به همین خاطر هم که شده یه شانسی به این بازی و خودم بدم :D
البته شنیدم یکم فضاش با باقی شماره ها فرق داره و کلا درک نشده. اما من عاشق همین درک نشده هام:D

• Like
Reactions: amin_dante

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
szdh_img_20170311_174221.jpg

دوست دوران نوجوانی ...

من این رو میگیرم و خلاصش میکنم , باهاش ازدواج میکنم
برو سراغ اون نسخه ی 200$ـی :-"

ولی طرح استیک بوکش خوفه! خوشمان آمد! برعکس استیل بوک FF XV که بس آرت بیخودی بود:-" (حالا دوست داران هنر و طراحی ـه اون سبکی،ترورمون نکنند:D )

• Like
Reactions: J. Constantine

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
برو سراغ اون نسخه ی 200$ـی :-"

ولی طرح استیک بوکش خوفه! خوشمان آمد! برعکس استیل بوک FF XV که بس آرت بیخودی بود:-" (حالا دوست داران هنر و طراحی ـه اون سبکی،ترورمون نکنند:D )
کو کجا ندیدم ...

ولی بعید میدونم دستم بهش برسه ... هم اسکوار این نسخه ها رو محدود میزنه ... هم قیمت ت تخیلیش تو ایران خریدش رو غیر ممکن میکنه ...
الان کالکتور ۱۲۰ دلاری هورایزن رو دارن میدن ۱۴۰۰ ... انوقت جنس ۲۰۰ دلاری رو حتما میدن ۲۲۰۰

یافتم ...

Collector's Edition Includes:
Mpd2SMntFFXII_ZA_CE_Bty_795_1560_KR.jpg

هیییییییییییی ... ترگوندن ...

برای هر کارگتر یه ارت بوک ... دمشونم گرم lady ashe رو مقدم گزاشتن

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Akiba

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
مگه بازیای این سبک رو بازی میکنی .
کم کم داری میای تو خط
راه افتادم آره:D توی تاپیک های FF زیاد میگردم خیلی وقته ، نه بخاطر اینکه اشتیاقم به بازی بالا باشه، فقط به این خاطره که بعد سالها ببینم قسمت میشه بالاخره یه نسخشو بازی کنم یا نه ، فعلا که FF VII انتظاراتمو برآورده کرده بیشتر بخاطر اینکه اکشن نوبتیشو برداشتن . خود استایل کارکتراشم خیلی به دلم نشستو خفنن

• Like
Reactions: vaan 2

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
راه افتادم آره:D توی تاپیک های FF زیاد میگردم خیلی وقته ، نه بخاطر اینکه اشتیاقم به بازی بالا باشه، فقط به این خاطره که بعد سالها ببینم قسمت میشه بالاخره یه نسخشو بازی کنم یا نه ، فعلا که FF VII انتظاراتمو برآورده کرده بیشتر بخاطر اینکه اکشن نوبتیشو برداشتن . خود استایل کارکتراشم خیلی به دلم نشستو خفنن
نچ .. اومدی و نسازی .. نیومدی تو خط .. الان چطور میخوای پرسونا برنی . باز ff گیم پلیش atb ه پرسونا که رسما tb ه با ویژگی های کاستومایز شده خود اتلوس

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
نچ .. اومدی و نسازی .. نیومدی تو خط .. الان چطور میخوای پرسونا برنی . باز ff گیم پلیش atb ه پرسونا که رسما tb ه با ویژگی های کاستومایز شده خود اتلوس
خو اونو که دلیلشو گفتم چرا :D ، پستای منو توی تاپیک پرسونا دنبال کن سر Ann ببین چه بحثی راه افتاد :D ، میگفتن تو فقط بخاطر ann میخوای پرسونا رو بازی کنیو هیچ دلیل دیگه ای نداره ، آدم بخاطر رسیدن به عشقش هر کاری میکنه نمیکنه ؟:D فکرشو بکن استارتر تاپیکش هنوز بازی رو نگرفته ولی من توی تاپیکش دارم در موردش میگم :|:D ، میدونم خیلی آزاردهندس ولی میخوام بازیش کنم . بدم نیومد از گیم پلی البته ، با ann هر جا برم خوشم :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
خو اونو که دلیلشو گفتم چرا :D ، پستای منو توی تاپیک پرسونا دنبال کن سر Ann ببین چه بحثی راه افتاد :D ، میگفتن تو فقط بخاطر ann میخوای پرسونا رو بازی کنیو هیچ دلیل دیگه ای نداره ، آدم بخاطر رسیدن به عشقش هر کاری میکنه نمیکنه ؟:D فکرشو بکن استارتر تاپیکش هنوز بازی رو نگرفته ولی من توی تاپیکش دارم در موردش میگم :|:D ، میدونم خیلی آزاردهندس ولی میخوام بازیش کنم . بدم نیومد از گیم پلی البته ، با ann هر جا برم خوشم :D
خو پس اینجا هم یه تعمقی درباره fran و lady ashe بکن شاید نظرت عوض شد , البته lady ashe رو باید به چشم خواهری بهش نگاه گنی

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر