شایعه Final Fantasy X|X-2 HD Remaster برای PC لیست شد

Mr. Worldwide

کاربر سایت
Feb 10, 2014
562
نام
Profesoer Charles Francis Xavier
a82dc278f8f89ed8f8446d9771e10618643edff0.jpg

نسخه PC بازی Final Fantasy X|X-2 HD Remaster توسط Amazon فرانسه لیست شده است. به نظر طبق این لیست این بازی 25 مارس برای PC منتشر می شود جزئیات دیگر این لیست حاکی از این است که بازی از Windows 7 و Windows 8 پشتیبانی می کند و Koch Media نیز در عرضه بازی همکاری خواهد داشت.
Koch Media قبل از این با Square Enix در مورد عرضه بازی های این شرکت به مانند Lara Croft And The Temple of Osiris, Murdered: Soul Suspect و Kingdom Hearts remix collections در اروپا نیز همکاری داشته است.

Square Enix هنوز این بازی را برای PC به صورت رسمی تایید نکرده است. Final Fantasy X|X-2 HD Remaster در 18 مارس سال گذشته برای PlayStation 3 و PlayStation Vita عرضه شد و نسخه PS4 بازی با گرافیکی بهتر و قابلیت سوئیچ بین مزویک های جدید و قدیمی 12 می عرضه می گردد.

محتویات بازی:"
Final Fantasy X|X-2 HD Remaster شامل Final Fantasy X International و Final Fantasy X-2 International به انضمام Last Mission است.
قبل از این نیز Final Fantasy های متعددی توسط Square Enix برروی PC عرضه شده اند. از جمله آنان نسخه بهینه شده Final Fantasy VII و Final Fantasy VIII به همراه Final Fantasy XIII, Final Fantasy XIII-2 و Lightning Returns: Final Fantasy XIII که قرار است بزودی عرضه شود.
منبع

آخرین ویرایش:

Esmralda

کاربر سایت
Jul 11, 2015
123
نام
شانت
فینال 12 بازی بود که خیلی روی اتک زدن مانور داده بودن ومجیک خیلی تو بازی کم بود اونی هم که بود عصر انچنانی نداشت وکلا نمیزدی سنگینتر بودی سامون ها هم که کلا بی خیال و مواردی دیگه برای همین میگم بهترین نبوده حالا شما چون اسون بوده تاکتیک خاصی هم نداشته بهت چسبیده میگی بهترین شمارست

lol واقعا فکر میکنی 12 از 7 و 8 و یا مثلا 10 آسونتره ؟ مجیک توی بازی کم نبود شما چون با همون تایپ کرکتری که بازی بهت داده بازی کردی و نرفتی customize کنی اینطوری فکر میکنی. وگرنه میتونی مثلا Ashe رو یه Black Mage در بیاری. اتفاقا اگر بدونی داری چیکار میکنی مجیک اثر خیلی قویی داره. مخصوصا اگر مثل FF های قبلی از element ی استفاده کنی که دشمنت بهش حساسه. سامون (Esper) اگر منظورت اینه که سامون هاش OP بودن که ما از FFX و Aeon هاش سامون OP بالاتر نداریم که میتونستن باس جمع کنن اگر Yuna ات قوی بود. اونم البته با توجه به داستانش و کلا نقشی که سامونر ها بازی میکردن منطقی بود.

الان اگر بگم امتیازش از نصف بیشتر نسخه های دیگه بالاتر بوده یا هم اندازه بوده و اولین شماره سری و اولین بازی PS2 ای بوده که از فامیتسو امتیاز کامل 40 رو گرفته میگی منتقدا نوبن.

اگر بگم کارگردان اصلی بازی Yasumi Matsuno بود که ایده بازی رو داد و روی بازی هایی مثل Vagrant Story و Tactics Ogre و FF: Tactics رو ساخته و اتفاقا دنیای Ivalice که توی FF12 هست همون دنیای FF: Tactics و Vagrant Story ـه حتما یه چیزه دیگه میگی.

درضمن هیچکدوم از FF های شماره دار از PS1 به بعد سخت نیستن. من که بازی های jrpg خیلی کم بازی میکنم توی هیچ کدوم واقعا احساس نکردم که سخته.

ب.ن. اون عصر هم منظورت اثر هستش. عصر معنی دیگه ای میده.

SerJ TanKiaN

کاربر سایت
Aug 26, 2012
410
نام
پویا
من فاینال 12 رو به عنوان یکی از اولین JRPG های عمرم رو PS2 بازی کردم, با وجود اینکه یک کلمه انگلیسی نمیفهمیدم و بازی برام سخت بود, خیلی بهم حال داد و تا یه جاهایی رفتم. خیلی خوشحال شدم که این خبرو شنیدم, بریم برای تموم کردنش:d

IsaacClarke

کاربر سایت
Aug 15, 2015
35
نام
Mamad
به نظر من این بازی اصلا بازی قشنگی نیست، بعد تازه جالبش اینه که شرکت سازندش (که نمیدونم چیه) ساختشو ول نمیکنه. اونوقت سری بازی Call of Juarez که توسط Ubisoft ساخته شده دیگه نسخه جدیدی ازش منتشر نمیشه واقعا سازنده های این سری بازی دیوونن.:-/

آخرین ویرایش:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
انصافا این بازی اصلا بازی قشنگی نیست، بعد تازه جالبش اینه که شرکت سازندش (که نمیدونم چیه) ساختشو ول نمیکنه. اونوقت سری بازی Call of Juarez که توسط Ubisoft ساخته شده دیگه نسخه جدیدی ازش منتشر نمیشه واقعا سازنده های این سری بازی دیوونن.:-/

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,465
نام
امین
انصافا این بازی اصلا بازی قشنگی نیست، بعد تازه جالبش اینه که شرکت سازندش (که نمیدونم چیه) ساختشو ول نمیکنه. اونوقت سری بازی Call of Juarez که توسط Ubisoft ساخته شده دیگه نسخه جدیدی ازش منتشر نمیشه واقعا سازنده های این سری بازی دیوونن.:-/
کار از لیوان و پارچ گذشته لطفن یه افتابه اسید یکی به من بده :|:|:|

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA

من دیگه حرفی ندارم...

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI

دوست عزیز همه چیز رو همه دوست ندارن که , این قانون طبیعته وگرنه دنیا بهشت می شد:bighug:. جهت اطلاع باید بگم که به جرعت می شه گفت هر بازی rpg میاد اول با این سری مقایسه میشه چون پشتش یکی از بهترین کمپانی ها و کارگردان ها و نویسندگان و...است (اسکور انیکس).چون شما دوست نداری مبنی نمیشه که هیچکی دوست نداره ,برعکس یکی از بازی های بسیار پر طرفداره (هم تو شرق وهم غرب) وگرنه مطمعین باشید کمپانی سازندش قدر پول و وقت رو بیشتر از شما می دونه که نخواد بیهوده هدرش بده و روی این سری سرمایه گذاری بسیار عظیمی انجام بده:|
حالا از اینا بگدریم Call of Juarez دیگه چی می گه این وسط ؟؟؟اصن چه ربطی داره اخه ؟اگه به این که دیگه چرا سریه جدیدی ازش ساخت نمیشه یه سری به نسخه های قبلیش و میزان فروش و نقدا و برسی ها بزن .و از همه مهم تر ubisoft سازنده اش هستا ...چه انتظاری دارید خوب؟:-/

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703

اگر بجای کلمه انصافا از بنظر من استفاده میکردی بصورت نظر شخصی همه موافقت بودن ! اگر از چیزی خوشمون نمیاد و لذت نمیبریم چقدر خوب است که برچسب بد بودن به اون نزنیم !

IsaacClarke

کاربر سایت
Aug 15, 2015
35
نام
Mamad
دوست عزیز همه چیز رو همه دوست ندارن که , این قانون طبیعته وگرنه دنیا بهشت می شد:bighug:. جهت اطلاع باید بگم که به جرعت می شه گفت هر بازی rpg میاد اول با این سری مقایسه میشه چون پشتش یکی از بهترین کمپانی ها و کارگردان ها و نویسندگان و...است (اسکور انیکس).چون شما دوست نداری مبنی نمیشه که هیچکی دوست نداره ,برعکس یکی از بازی های بسیار پر طرفداره (هم تو شرق وهم غرب) وگرنه مطمعین باشید کمپانی سازندش قدر پول و وقت رو بیشتر از شما می دونه که نخواد بیهوده هدرش بده و روی این سری سرمایه گذاری بسیار عظیمی انجام بده:|
حالا از اینا بگدریم Call of Juarez دیگه چی می گه این وسط ؟؟؟اصن چه ربطی داره اخه ؟اگه به این که دیگه چرا سریه جدیدی ازش ساخت نمیشه یه سری به نسخه های قبلیش و میزان فروش و نقدا و برسی ها بزن .و از همه مهم تر ubisoft سازنده اش هستا ...چه انتظاری دارید خوب؟:-/
ینی به نظر شما Call of Juarez باید در اوج کیفیت از همه نظر (هم گرافیکی و هم از نظر داستان) دیگه نسخه ای براش منتشر نشه؟

IsaacClarke

کاربر سایت
Aug 15, 2015
35
نام
Mamad

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,440
نام
علی
من معذرت میخوام ولی این نسخه The Cartel رو میشه از بد ترین بازیای Ubisoft دونست:(. شما برو نسخه های دیگه بازیو نگاه کن که با توجه به سال انتشار چه داستان و گرافیک عالیی داشته

این پست آخرمه چون تاپیک به فنا میره!:D شما گفتی در اوج! منم متا دادم خو:D ولی به نظرم شما هم جزو افرادی هستید که درک درستی از JRPG ندارند و فقط میگن به درد نمیخوره!:D البته نظره منم میتونه اشتباه باشه تا دسته!:D درست مثله نظر شما راجبه این بازی!:D

IsaacClarke

کاربر سایت
Aug 15, 2015
35
نام
Mamad
این پست آخرمه چون تاپیک به فنا میره!:D شما گفتی در اوج! منم متا دادم خو:D ولی به نظرم شما هم جزو افرادی هستید که درک درستی از JRPG ندارند و فقط میگن به درد نمیخوره!:D البته نظره منم میتونه اشتباه باشه تا دسته!:D درست مثله نظر شما راجبه این بازی!:D
به نظر شما The Cartel توی اوج بود؟ اوجش Gunslinger بود که مال سال 2013 بود. و خیلی گرافیک جذابی داشت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر