PlayStation Final Fantasy VII remake

سازنده
Square Enix
تاریخ انتشار
April 2020
ناشر
Square Enix
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
106437

Publisher: Square Enix
Developer: Square Enix
Director: Tetsuya Nomura
Producer: Yoshinori Kitase
Writer: Kazushige Nojima
Designer: Tetsuya Nomura
Genre: Japanese Action-Role Playing

106438

106439

106440

Final Fantasy VII Remake E3 trailer

720p - gamersyde

Final Fantasy VII Remake PSX trailer

720p

با تشکر از .Amirone برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول

لطفاً هر اطلاعاتی راجع به بازی که باعث لو رفتن محتویات بازی میشه (داستان، گیم پلی و..) رو داخل تگ اسپویل قرار بدید، در غیر اینصورت با کاربر خاطی برخورد خاهد شد.

Last edited by a moderator:

Dinosaur

Loyal Member
بعد از تموم کردن FFVIIR با صدای ژاپنی، الآن که نشستم تریلر نسخه PS5 رو دیدم نزدیک بود از شدت داغون بودن هاراکــیــری کنم! :|
آقا جریان این Ever Crisis چیه؟ یه کم زیادی رؤیایی نیست؟! :D یعنی واقعاً می‌خوان کل بند و بساط FFVII و حتی بازی‌های فرعی و Advent Children و... رو بچپونن توی بازی؟ خیلی جالب میشه که!
فقط فرمت انتشارش چطوریه؟ همه اپیزودها توی ۲۰۲۲ میان یا باید نیم قرن صبر کنیم تا کامل بشه؟ :D البته این وسط بحث «چطور خریدنش» هم هست که خب من تا حالا بابت بازی اندروید پول ندادم و حیفم میاد بدم و ایشالا یه راهی باشه که راحت کرک بشه و مجانی بزنیم! :-"

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
بعد از تموم کردن FFVIIR با صدای ژاپنی، الآن که نشستم تریلر نسخه PS5 رو دیدم نزدیک بود از شدت داغون بودن هاراکــیــری کنم! :|
آقا جریان این Ever Crisis چیه؟ یه کم زیادی رؤیایی نیست؟! :D یعنی واقعاً می‌خوان کل بند و بساط FFVII و حتی بازی‌های فرعی و Advent Children و... رو بچپونن توی بازی؟ خیلی جالب میشه که!
فقط فرمت انتشارش چطوریه؟ همه اپیزودها توی ۲۰۲۲ میان یا باید نیم قرن صبر کنیم تا کامل بشه؟ :D البته این وسط بحث «چطور خریدنش» هم هست که خب من تا حالا بابت بازی اندروید پول ندادم و حیفم میاد بدم و ایشالا یه راهی باشه که راحت کرک بشه و مجانی بزنیم! :-"
ظاهرا هر ماه قرار ـه یک چپترش منتشر بشه حالا چپتر بندیش چجوری باشه رو دیگه خدا داند .
بازی رو میشه با شبیه ساز اندروید رو PC پلی کرد مشکلی نیست :D

Reza.zareei

کاربر سایت
196492
196493
دانشگاه کیوتو تو ژاپن برای این که ورود دانشجو های سال اولی رو خوش آمد بگه یه‌ مجسمه‌ی سفیراث گذاشته دم در و یه پیام هم از طرف کلود چسبونده کنارش:

"پروفسور سفیراث یه سولجر افسانه ای بود که برای رشد شینرا و ساختن یه دنیای بهتر هر کاری می‌کرد. امیدوارم همیشه سر جایی که بهش تعلق داره بمونه– تو خاطرات من."

جالبه بدونید این اولین باری نیست که مجسمه ی یه کاراکتر رو میزارن، قبلا هم با kirby و animal crossing هم همینکارو کردن.

- خداییش چقدر بیکارن اینا که از زبون کاراکتر هم نامه می‌نویسن ???

Reza.zareei

کاربر سایت
196494
"بخش دوم فاینال فنتسی ۷ ریمیک به خوبی پیش می‌رود"

♧ پس از اعلامیه‌های متعددی در رابطه با FF7، کارگردان تتسویا نومورا اطلاعات جدیدی در توییتر در مورد بخش دوم در اختیار طرفداران گذاشته.

تتسویا نومورا: "حالا تریلر معرفی فاینال فنتسی ۷ ریمیک اینترگرید را داریم. این تریلر به طور ساده تفاوت ورژن PS4 و PS5 را به نمایش می‌گذارد. توضیحی مفصل تر در مورد این تفاوت‌ها به زودی منتشر می‌شود. ورژن PS5 به طور حیرت انگیزی زود منتشر خواهد شد. همچنین، ساختن بخش بعدی خیلی نرم پیش می‌رود، پس لطفا چشم به راه اطلاعات بیشتر باشید."

♧ در ماه دسامبر نیز شخصی که موشن کپچر اریث را انجام می‌دهد چیزی در مورد ضبط صحنه‌های جدید برای کاراکتر اریث گفته بود، امیدواریم به زودی بخش بعدی ریمیک نیز معرفی شود.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
منم! اصلا درک نمیکنم چجوری...حتی بعضی از ژاپنی فن ها، تونستن FF7 رو انگلیسی بزنند:| قابل درک نیست اصلا برام :|

اون ... من فکر میکنم احتمالا گاچا باشه گیم پلیش:-"
آخه دقت کنی تو باس فایت اول آریث هست...
اگر اینجوری باشه، F2Pه:-"
ولی اگر اینجوری باشه با فارم و ... حال آدم رو بهم خواهند زد:-" :|

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
منم! اصلا درک نمیکنم چجوری...حتی بعضی از ژاپنی فن ها، تونستن FF7 رو انگلیسی بزنند:| قابل درک نیست اصلا برام :|
کست نسخه انگلیسی به شدت عالیه من خودم به ورژن ژاپنیش ترجیه میدم :-" Aerith توش خیلی Cute تره :D

• Like
Reactions: NHM and BARDI YA

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
کست نسخه انگلیسی به شدت عالیه من خودم به ورژن ژاپنیش ترجیه میدم :-" Aerith توش خیلی Cute تره :D
اصلا و ابدا حرف از آریث غیر صدای ژاپنی نزن که دعوامون میشه وسط سایت! :))
صداپیشه ژاپنی آریث 100% بهترین صداپیشه 2020ه :p

genesis007

کاربر سایت
حالا چرا dlc بازی انحصاری کردید!!!!:| اصلا با این موضوع کنار نیومدم، اگه قسمت دوم ریمیک بود وفقط برای ps5 منتشر می شد قبول داشتم همه چیش هم برای ps5 باشه ولی بازی که روی ps4 امده خب چه منطقی داره که dlc براش نیاد. یوفی فقط ps5 دوست داره؟[-(
196670

Reza.zareei

کاربر سایت
196691
? تفاوت نسخه انگلیسی و ژاپنی تریلر Final Fantasy vii Remake intergrade

⚜ در نسخه انگلیسی سونان یوفی رو رئیس مینامد اما در نسخه ژاپنی سنپای (سال بالایی) مینامد که عامیانه تر است.

? همچنین در ورژن ژاپنی مرد مو زرد به یوفی سونان میگه شایعاتی هست که بخش 7 قرار نابود باشه پس عجله کنید اما در ورژن انگلیسی میگه هر نقشه ای که دارید مراقبش باشید

❄ تفاوت دیگر مربوط به حرفی که سونان به یوفی میزنه در ورژن ژاپنی سونن میگه "پس این برای انتقام؟" اما در ورژن انگلیسی میگه "اونها سزاوار چیزی هستند که داره سرشون میاد"

Reza.zareei

کاربر سایت
196692
? اطلاعات جدیدی از DLC یوفی منتشر شد.

? بسته الحاقی جدید یوفی دارای دو چپتر طولانی می باشد. این بسته الحاقی بر شینوبی های ووتای متمرکز می شود که به میدگار نفوذ می کنند تا متریای آلتیمیت متعلق به کمپانی شینرا رو به سرقت ببرند.

? یک بانوی جوان به نام یوفی شنل موگلی شکلی را به تن می کند و همکار قابل اعتمادش سونان به او می پیوندد. با کمک شعبه اصلی آوالانچ ، آن ها به جلو پیش می روند و انتقام سرزمین از دست رفته شان را می گیرند.

? همچنین یه جمله عجیب و راز آلود نیز در اخر این خبر منتشر شده " هدایت شده توسط ندا های سیاره، چرخ های یک سرنوشت جدید شروع به چرخیدن می‌کند."

Reza.zareei

کاربر سایت
196750 196751
? توسعه دهندگان دو بازی Ever crisis و First soldier مشخص شدند.

◼ تهیه کننده اجرایی : یوشینوری کیتاسه

◻ کارگردان :تتسویا نومورا

◼ تهیه کننده : ایچیکاوا شویچی

◻ نویسنده سناریو : کازوشیگه نوجیما

? بازی Ever crisis توسط استدیو Applibot توسعه پیدا میکنه و بازی First soldier هم توسط استدیو Ateam Inc توسعه پیدا میکنه. هردو بازی به صورت رایگان با پرداخت های درون برنامه ای منتشر خواهند شد.

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User

من که مثل FF XV Pocket Edition امیدوارم آخر ِ کاری بیارنش رو کنسول... :D

البته Price Tag عه 30$ نزنن تنگش...
ولیییی خوب اسکوارِ دیگ، همه چی رو ×3 قیمت میزنه...

Reza.zareei

کاربر سایت
197010
"نظر هیرونوبو ساکاگوچی در مورد فاینال فنتسی 14 و 7 ریمیک در طی مصاحبه ای که به تازگی داشته است."

♤ ساکاگوچی:"یوشیدا کار خارق العاده‌ای روی فاینال فنتسی ۱۴ انجام داده. و حتی کیتاسه، که روی فاینال فنتسی ۷ ریمیک کار می‌کند هم کار خارق العاده‌ای انجام داده. آن ها واقعا از مرزهای بیان بصری و وفاداری به داستان اصلی گذشتند. من میبینم که همه خیلی سخت روی این سری بازی کار می‌کنند و دیدن چنین چیزی واقعا برای من شادی بخش است."

Reza.zareei

کاربر سایت
197195
197194

"علامت های عجیب دور اسکوپ اسلحه یوفی در تریلر FF7R intergrade" ❗

♧ به احتمال زیاد این علامت ها مرتبط با لوپان ( قطب نمای چینی یا همان قطب نمای فنگ شویی ) می باشد.

♧ به نظر میرسد کلمات استفاده شده در اسکوپ یوفی در این تریلر به زبان ووتایی نوشته شده باشد زیرا حتی طرفداران شرقی نیز نتوانسته اند آن را بخوانند.❗

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر