PlayStation Final Fantasy VII remake

سازنده
Square Enix
تاریخ انتشار
April 2020
ناشر
Square Enix
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
106437

Publisher: Square Enix
Developer: Square Enix
Director: Tetsuya Nomura
Producer: Yoshinori Kitase
Writer: Kazushige Nojima
Designer: Tetsuya Nomura
Genre: Japanese Action-Role Playing

106438

106439

106440

Final Fantasy VII Remake E3 trailer

720p - gamersyde

Final Fantasy VII Remake PSX trailer

720p

با تشکر از .Amirone برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول

لطفاً هر اطلاعاتی راجع به بازی که باعث لو رفتن محتویات بازی میشه (داستان، گیم پلی و..) رو داخل تگ اسپویل قرار بدید، در غیر اینصورت با کاربر خاطی برخورد خاهد شد.

Last edited by a moderator:

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,075
منم امروز این بازی تموم کردم.از اونجایی که اولین فاینال فانتزیم xv بود و واقعا بدم اومده بود از بازی مخصوصا روایتش که عملا نصف داستانو نفهمیدم از این نسخه انتظار زیادی نداشتم ولی کامبتش واقعا فوق العاده بود و شخصیتاشم دوست داشتم بر خلاف xv. ولی بازم اخرش اصلا نفهمیدم چی میگن یدفه ده تا موضوع داستانی و بدون پیش زمینه درست حسابی تو ربع اخر بازی به گیمر نشون میدن.خلاصه بازم اینجا اندینگو کلا هدف داستانی خیلی از تیکه های بازی رو نفهمیدم.ولی کامبت و شخصیتا رو دوست داشتم.

max-pain

کاربر سایت
Oct 9, 2012
553
نام
کامران
دوستانی که اورجینال بازی کردن سوال داشتم از نظر داستانی تغییراتی داشته یا نه ؟
چون بعضی از این سایت ها یک سری تئوری نوشتن که این خط زمانی با خط زمانی اصلی فرق داشته در حالت دنیای موازی طی میکنن و این اتفاقات که توی بعضی از کات سین های بازی نشان میده توی اون دنیا اتفاق افتاد و کلود و sephiroth
با اون دنیا در ارتباط هستند

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
دوستانی که اورجینال بازی کردن سوال داشتم از نظر داستانی تغییراتی داشته یا نه ؟
چون بعضی از این سایت ها یک سری تئوری نوشتن که این خط زمانی با خط زمانی اصلی فرق داشته در حالت دنیای موازی طی میکنن و این اتفاقات که توی بعضی از کات سین های بازی نشان میده توی اون دنیا اتفاق افتاد و کلود و sephiroth
با اون دنیا در ارتباط هستند
اره تغییر داشته بخصوص اون چپتر ۱۸ حالا اسپویل نکنیم بهتر

• Like
Reactions: max-pain

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,202
نام
∂αнмα
من تا حالا فاینال فانتزی بازی نکردم؟ اکشن نوبتی داره ؟
نه ، Real Time ـه یـ منوی تاکتیکال داره که میتونی زمان رو پاز کنی و شخصیتات رو مدیریت کنی
==============
در وصف سیستم کامبت بازی همین بس که اگه یـ چوب خشک شده به عنوان دشمن هم بزارن جلوت بازم ازش لذت میبری لامصب اینقدر تنوع Special Attack ها زیاد ـه که اصلا خسته کننده نمیشه !

این ادیت زیبا رو پیشنهاد میکنم ببینید خیلی عالیه :

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,557
نه ، Real Time ـه یـ منوی تاکتیکال داره که میتونی زمان رو پاز کنی و شخصیتات رو مدیریت کنی
==============
در وصف سیستم کامبت بازی همین بس که اگه یـ چوب خشک شده به عنوان دشمن هم بزارن جلوت بازم ازش لذت میبری لامصب اینقدر تنوع Special Attack ها زیاد ـه که اصلا خسته کننده نمیشه !

این ادیت زیبا رو پیشنهاد میکنم ببینید خیلی عالیه :

پس ینی هک اند اسلش نیست.... چون یه زمان خیلی خیلی قدیم یک خاطره مبهمی ازش دارم که موقع اتک دادن باید انتخاب کنیم کی رو بزنیم و با چه اتکی بعد اوکی میکنیم و خودش میزنه

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,202
نام
∂αнмα
پس ینی هک اند اسلش نیست.... چون یه زمان خیلی خیلی قدیم یک خاطره مبهمی ازش دارم که موقع اتک دادن باید انتخاب کنیم کی رو بزنیم و با چه اتکی بعد اوکی میکنیم و خودش میزنه
کامبت این سری اگه اشتباه نکنم تا نسخه 13 نوبتی بود از اون موقع به بعد ریل تایم شده . سر نسخه 15 ملت خیلی به این قضیه اعتراض کردن واسه همین اینجا اومدن المان های تاکتیکی رو هم بهش اضافه کردن کلا خیلی خوبه کامبت بازی

• Like
Reactions: mac man

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
195468
اسکوئر انیکس برای افرادی که کنسرت را دیده اند یک نظرسنجی درنظر گرفته. در صورتی که این نظر سنجی را به اتمام برسانید، به شما یک روزنامه به اسم "روزنامه ی میدگار" تعلق میگیرد که شامل اطلاعات جالبی در مورد شینرا و میدگار است.

• Like
Reactions: m.a.t

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
195470
یه بخش جالب دیگه هم هست به اسم "ستون مشاوره" که از زبون زیر پایی اسکارلت (عکس بالا) نوشته شده ?

"من تو کارم کلی زورگویی از طرف رئیسم تحمل میکنم. هر روز به من کارای غیر منطقی میسپاره، و حتی از من به عنوان زیر پایی استفاده میکنه، مثل یه سگ! یه روز یه انفجاری پیش اومد، و یطوری رفتار میکردن انگار میخوان منو تو ساختمون ول کنن! چیکار باید بکنم با اینا؟"
- با احترام، اتومن

جواب:
"خب، بنظر میرسه که رئیس شما تو یه صنعت خیلی معروف تو یه جایگاه مدیریتی قرار داره، پس حتما به شدت سرشون شلوغه. اونا حتما نمیتونن استرسشون رو راحت بیان کنن و احتمالا شما رو به عنوان یه سگ بانمک میبینن. بهتون پیشنهاد میکنیم تا باهاشون مستقیما در این مورد صحبت کنید."

جالبه بدونید اتومن یه نوع صندلی با پایه های کوتاهه که بعضا ازش به عنوان زیر پایی هم استفاده میشه.

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
195471
یه ستون جالب دیگه در مورد نوشیدنی "Cosmo Canyon" تو بار تیفائه.

"رنگی جذاب و طعمی که وسوستون میکنه"
کاسمو کنین
موجود در بار Seventh Heaven

"بهشت هفتم یکی از اون بارهاییه که اونطور که باید شناخته نشده، جایی که همه چی توی منو خوشمزس. اونجا یه کوکتل سرو میشه که با الهام از یه دره تو ناکجا آبادی به اسم "Cosmo Canyon" ساخته شده. این کوکتل یه نشویدنی محبوب با رنگی جذابه که شما رو بار ها به بار بهشت هفتم میکشونه!"

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
195472
همچنین یه تبلیغ دیگه از این بار وجود داره که بیشتر به کلود مربوط میشه تا تیفا:

"به یه همه کاره احتیاج دارید؟ ما یدونه کاربلدشو داریم!"
کارهای موجود:
-نابودی هیولاها
- سرویس پست و تحویل
- تعویض فیلتر ها
- پیدا کردن گمشده
- و خیلی بیشتر

قیمت قابل بحثه
شماره:
1-7777-HEAVEN

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
195485
روزنامه میدگار از اریث هم دریغ نکرده و یه بخش هم به اون اختصاص داده:

"گل های طبیعی با قیمت مناسب"

یه
دختری هست که با فروختن گل تو کنار خیابون توجه ها رو به خودش جلب کرده. همیشه میتونید اونو تو کوچه پس کوچه های نزدیک به تئاتر سکتور 8 ببینید. اون به شما گل هایی که خودش پرورش داده رو میفروشه. هرچند، قیمت گلا بستگی به قیمتای بازاری اون موقع داره. ازش یه گل بخرید و به عشقتون یا به بچه ها به عنوان کادو بدید-اونا قطعا خوششون میاد!"

"گلا دور و بر کل خونش تو سکتور 5 رشد میکنن. تصور این که شما میتونید همچین منظره ای رو تو میدگار ببینید خیلی سخته!"

- اخه این چه روزنامه ایه که آدرس خونه ی طرفم پخش میکنه ?

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر