Final Fantasy VII : Crisis Core

slip_knot

کاربر سایت
من یک سوال دارم چون تازه واردم توی فاینال فانتزی
مگه زک و آریث باهم نبودن؟
پس کلود عاشق کی بود؟

nemesis12

کاربر سایت
آقا من سر این گاو صندوق گیر کردم! (کد 4 رقمی میخاد)
از نوشته هایی که توی کاغذ رو زمینه چیزی حالیم نشد! لطفا راهنمایی کنید!

Cloud Strife

کاربر سایت
من یک سوال دارم چون تازه واردم توی فاینال فانتزی
مگه زک و آریث باهم نبودن؟
پس کلود عاشق کی بود؟
زك و اريس با هم بودن ولي زك به خاطر نجات جون كلود كه هنوز جوان بوده و تازه وارد شينرا شده بود خودش رو در مقابل سفيروث قرار ميده و كشته ميشه.

بعد از چند سال كه كلود اريس رو ميبينه عاشقش ميشه و اريس هم هم به خاطر اينكه كلود شكل زك بود ، از كلود خوشش ميومد(اينو ماريلين قبل از اولين باري كه رينو و راد اريس رو دزديدند ، به كلود ميگه.ميگه:"فكر كنم اريس از تو خوشش مياد چون همش در باره تو حرف ميزنه")

در اخر هم كه سفيروث اريس رو ميكشه و به هيچ كس نميرسه.ولي در AC نشون داده ميشه كه زك و اريس در ان دنيا با هم هستند... كلود هم به تيفا ميرسه.اخه تيفا از بچگي كلود رو دوست داشت.(اگه انجاي كه كلود به تيفا ميگه ميخوام سرباز شم رو يادتون باشه ميفهميد چي ميگم) يعني اين دوتا با هم بودن ولي بعدا كلود شلوارش دوتا ميشه و از اريس خوشش مياد...

حالا فكرش رو بكنيد وقتي كلود ميفهمه كه اريس نامزد زك بوده چه حسي بهش دست ميده...

براي ما ها هميشه سوال بود كه اريس زك رو بيشتر دوست داشت يا كلود؟
صحنه آخر AC خيلي روشن كننده بود.اگه دقت كرده باشيد اريس رو نشون ميده كه بين دو دنيا قرار داره و در طرف حيات و زندگي كلود و در طرف مرگ زك قرار داره ... اريس هم زك رو انتخاب ميكنه و به سمت ان ميره(به سمت روشنايي)

پ.ن:خدايش تو كدوم بازي يك همچين روابط عاطفي رو ميبينيد؟

slip_knot

کاربر سایت
نه خوشم اومد
دستت درد نکنه
کاملا روشن شدم
من وقتی AC رو دیدم همیشه توی این فکر بودم که یک روز بهم میرسن ولی وقتی زک رو توی این بازی دیدم نظرم عوض شده بود

mehdi-psp

کاربر سایت
من تو اون قسمت كه زاك جلوي يه قصر يه بچه رو ملاقات ميكنه بعد ميره توي قصر و از سقف دو تا غول ميوفته گير كردم . اون دو تا غول چه جوري كشته ميشن ؟

nemesis12

کاربر سایت
آقا با هزار بدبدختی رمز گاو صندوق پیدا شد یه موجودی از توش پرید بیرون حالا چی کار کنم؟! (هیچ اتفاق خاصی نیفتاد!)
الآن تو shinra manor هستم!

Asuka-200X

کاربر سایت
به سلامتی بازی تموم شد!

تبریک میگم! من تازه بازی رو شروع کردم :-" البته یه کم طول کشید که به مدل بازی عادت کنم آخه می تونم بگم که زیاد فاینال بازی نکردم...

خیییییییلی بازی جالبیه :p

mehdi-psp

کاربر سایت
من تو اون مرحله كه ميايم تو شهر و يه دختر هست كه داره با يه مرده شنل قرمزي ميجنگه گير كردم . همون مرده كه تفنگ داره هر كاري ميكنم نميميره . چي كار كنم ؟

AL1R3ZA

کاربر سایت
من تو اون مرحله كه ميايم تو شهر و يه دختر هست كه داره با يه مرده شنل قرمزي ميجنگه گير كردم . همون مرده كه تفنگ داره هر كاري ميكنم نميميره . چي كار كنم ؟
فکر کنم منظورش جنسیس کپی باشه که با یک تفنگ خرکی هی تیر میزنه.
دوست عزیز اونم باید مثل بقیه غول ها بکشی دیگه ! سعی کن که به پشتش ضربه بزنی و هر موقع خواست حرکتی انجام بده بپری. هر دفعه هم Potion بخور تا HP تموم نشه.;)

Persian-Elohimy

کاربر سایت
Official Wallpapers

wp_feather_sm.jpg

1024x768 | 1280x1024
1920x1200

test84

کاربر سایت
كسي ميدونه كي UMD اين بازي رو با يه بازي ديگه عوض ميكنه؟ سر بگيره هم مشكلي نيست.
يه KillZone و Tekken داره طرف.

ehsanslipknot

کاربر سایت
كسي ميدونه كي UMD اين بازي رو با يه بازي ديگه عوض ميكنه؟ سر بگيره هم مشكلي نيست.
يه KillZone و Tekken داره طرف.
یه سر یگانه بزن,اگه داشته باشه.تعویض میکنه
از این جور کارا میکرد قدیما;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر