FINAL FANTASY Versus XIII با تمام قوا رو به توسعه

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
روز گذشته آقایان موتومو تورییاما و یوشینوری کیتاسه در نشست طرفداران بازی FINAL FANTASY به سوالاتی در مورد این سری پاسخ دادند.
Fabula_logo.jpg

کیتاسه در اظهار نظری کوتاه در مورد FINAL FANTASY Versus XIII تنها عضو باقی مانده از FABULA NOVA CRYSTALLIS که در حاله ای از ابهام به سر می برد، گفت:" ما به صورت 100% روی توسعه ی Type-0 و Versus XIII کار می کنیم."
شایان ذکر است که تیم توسعه دهنده با توجه به دانشی که از ساخت FINAL FANTASY XIII به دست آورده است کار توسعه FINAL FANTASY XIII-2 را با سرعت بیشتری به پیش می برد، که در نتیجه در فاصله زمانی کوتاه تری نسبت به عنوان اصلی منتشر خواهد شد.

FINAL FANTASY Type-0 ماه آینده و FINAL FANTASY XIII-2 در فاصله زمانی دسامبر تا ژانویه (آذر-دی) منتشر خواهد شد.

منبع

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
البته من دیروز که صحبت کامل نومورا و کیتاسه رو که دیدم کیتاسه اشاره کرده بود که با تموم شدن کار ساخت Type-0 تقریبا همه ریختن تو تیم نومورا تا Versus رو کامل کنن! از انور نومورا هم گفته بود که قراره به زودی دوباره versus یه نمایش خوف داشته باشه. منظورش فکر کنم ایونت مخصوص خودش هست. مثل پارسال.

احسان که روی معرفی بازی برای 360 شرط بسته!:D

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
ماکان شرط رو نمیبره! تو همون نمایش طرفداران ما تریلر و فیلم ها رو ندیدیم، اما عکس ها گویا بودند به اندازه کافی.

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
البته من دیروز که صحبت کامل نومورا و کیتاسه رو که دیدم کیتاسه اشاره کرده بود که با تموم شدن کار ساخت Type-0 تقریبا همه ریختن تو تیم نومورا تا Versus رو کامل کنن! از انور نومورا هم گفته بود که قراره به زودی دوباره versus یه نمایش خوف داشته باشه. منظورش فکر کنم ایونت مخصوص خودش هست. مثل پارسال.

احسان که روی معرفی بازی برای 360 شرط بسته!:biggrin1:
وای يعنی تا الان كيتاسه و دار و دسته اش رو Type-0 كار می كردن؟:(
خدا رحم كنه...:(
پ.ن: احسان فقط نسخه بلوری رو می خره در غير اينصورت خائن شناخته می شه:D

Loghman

زمان تنها چیزیست که به عدالت بین همه تقسیم شده است
کاربر سایت
Apr 1, 2010
2,596
نام
لقمان
با توجه به صحبت های ماکان احتمالا میدم Versus به زودی نمایش پیدا کنه
حالا شاید به قول خودشون پشت در های بسته . . .:d
اومدنش روی 360 که شکی توش نیست و اینکه اگه میخواد خبری ازش بشه همین تایید شدنش روی 360 هست
حالا میتونن با یه نمایش از بازی اینو نشون بدن یا همینجوری بیان بگن ما هم آره:d
تو TGS یا VGA یه خبرایی باید باشه .

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
بازی منتشر بشه، واسه هر کوفتی که میخواد بیاد، بیاد!:D روی پلتفرمش بحث نکنید!:D مهم اینه که اصلا منتشر بشه!:D
اون که منتشر میشه ، حرص نخور واسه موهات خوب نیست :D ! اما میخوای منم باهات شرط میبندم بازی رو 360 "هم" رلیز میشه :D !

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
احسان که روی معرفی بازی برای 360 شرط بسته!:D
احتمالش میرفت ولی از همون لحظه ای که کلمه ی only از پشت play station 3 توی آخرین تریلر حذف شد و یه دفعه بازی رفت تو کُما واسه بعد از TGS همین منو مطمئن کرد که ماکرو 360 رو بخواد توی ژاپن یه احیای قلبی بکنه :D

پ.ن: احسان فقط نسخه بلوری رو می خره در غير اينصورت خائن شناخته می شه
یعنی توی این شک هم داری ؟! :D

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
احتمالش میرفت ولی از همون لحظه ای که کلمه ی only از پشت play station 3 توی آخرین تریلر حذف شد و یه دفعه بازی رفت تو کُما واسه بعد از TGS همین منو مطمئن کرد که ماکرو 360 رو بخواد توی ژاپن یه احیای قلبی بکنه :D

یعنی توی این شک هم داری ؟! :D

احسان شک نکن. نمیاد. بابا چرا یه کاری می کنی بعد مجبور بشی به ماکان ناهار بدی؟!:d

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
FINAL FANTASY Versus XIII با تمام قوا رو به کنسل شدن ...

من فکر میکنم یه چی نشون دادن ملت PS3 رو سر FF XIII ساکت کنند که مولتی شد :D بعدم دیگه بیخیال شدن رفت ..و.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر