شایعه Final Fantasy III به PC می آید

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
ff3ios_thumb.jpg

قبل از ارائه نسخه بازسازی شده بازی Final Fantasy III برای Nintendo DS، این عنوان فقط از طریق کنسول Famicom برای ژاپن در دسترس بود.
حال قهرمان مو نقره ای Final Fantasy III یعنی Luneth همه جا حضور دارد. شرکت Square Enix بازی Final Fantasy III را به DS, iOS , Android, PSP و Ouya آورد. اینطور که به نظر می رسد با توجه به رده بندی سنی انجام شده توسط کشور آلمان، Final Fantasy III اینبار به PC می آید.

image_thumb74.png

در گذشته Final Fantasy VII و Final Fantasy VIII برای PC عرضه شده بودند که با این خبر پیش بینی می شود که Square Enix در آینده حتی عناوین بیشتری را از سری Final Fantasy برای PC آماده کند.
آیا خواستار Final Fantasy های بیشتر برای PC هستید؟
Siliconera

Genesis

کاربر سایت
Dec 20, 2007
708
هی وای من.
این پول پرستی Square Enix دیگه روی همه jrpg بازها رو با ماست خیلی قشنگ سفید کرده:d
بپرسیم ببینیم HD resolation pack هم داره؟ آیا؟
yahoo_4.gif

(زرشک):d

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
الان من واقعا دیگه نمیدونم چی بگم ! از کی تاحالا بازی های ژاپنی شدن"اراجیف" ! دقت کردید چی نوشتید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یعنی ســـــــــــــــــــــــــطح فـــــــــــــکری شما در رابطه با بازی های ویدئویی (!) بسیار تامل برانگیز هست و هنوزم در کف این "حرف" شماها هستم !
الان تاپیک های دیگر رو هم که دارم همینجوری بررسی می کنم، نظرات درخشان شما رو اونجا هم می بینم ! واقعا جای تامل داره !

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
الان من واقعا دیگه نمیدونم چی بگم ! از کی تاحالا بازی های ژاپنی شدن"اراجیف" ! دقت کردید چی نوشتید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یعنی ســـــــــــــــــــــــــطح فـــــــــــــکری شما در رابطه با بازی های ویدئویی (!) بسیار تامل برانگیز هست و هنوزم در کف این "حرف" شماها هستم !
الان تاپیک های دیگر رو هم که دارم همینجوری بررسی می کنم، نظرات درخشان شما رو اونجا هم می بینم ! واقعا جای تامل داره !

واقعا برا منم سواله

بعضی موقع ها (مثل الان) دوس دارم با مشت بکوبم تو دیوار

البته PC گیمرن دیگه اگه علاقه به این بازیای معرکه داشتن, نه به گرافیک هر چیزی میرفتن کنسول میخریدن (توروخدا برا این حرف من دعوا راه نندازین)

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
واقعا برا منم سواله

بعضی موقع ها (مثل الان) دوس دارم با مشت بکوبم تو دیوار

البته PC گیمرن دیگه اگه علاقه به این بازیای معرکه داشتن, نه به گرافیک هر چیزی میرفتن کنسول میخریدن (توروخدا برا این حرف من دعوا راه نندازین)
ای کاش فرق PC Gamer‌ رو با یه PC Gamer Poser‌ رو می فهمیدی، اون موقع می شد باهات صحبت کرد :)

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
من هیچ نیازی به پاسخ به شما نمی بینم، این که من میگم به بازی های ژاپنی اراجیف به خودم مربوطه، بچه های قدیمی سایت می دونن من چی کارم. هر چند 2 تا اسمایلی گذاشتم که مشخص بشه شوخیه.

!ƑąςэℓєŞș

کاربر سایت
Sep 11, 2012
256
وقتی یه موجودی میاد به بازی های Strategy/Tower Defence میگه نقطه بازی ناراحت میشید، ولی خودتون به یه سبک مثل jRPG گیر میدید مشکلی نداره! :-*

من که علاقه ای به این سبک بازی ها ندارم بازیو نمیخرم، مبارک FF بازاش! خوشحالم که میبینم PC توی همه سبک ها حرفی برای گفتن داره!

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
حسین جان بی خیال شو موضع کاملا مشخص هست :d
حالا الان یکی بیاد بگه نقطه بازی به اقایون برمی خوره :))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر