FIFA15 | PC

با سلام

دیدم تاپیکش رو کسی نزده یک ماه دیگه هم که بازی عرضه میشه استارتشو بزنم

12945746287922728735.jpg

سیستم مورد نیاز :

Minimum System Requirements
CPU: Intel Q6600 Core2 Quad @ 2.4Ghz
RAM:4GB
VGA: ATI Radeon HD 5770, NVIDIA GTX 650
DX: 11
HDD: 15.0 GB

Recommended System Requirements
CPU:Intel i5-2550K @ 3.4Ghz
RAM:8GB
VGA:ATI Radeon HD 6870, NVIDIA GTX 460
DX:11

HDD: 15.0 GB

امسال نسخه PC فیفا هیچ تفاوتی با نسخه نسل بعدی PS4 و X1 نداره و با موتور Ignite ساخته میشه

نسخه دمو بازی در تاریخ 9 سپتامبر با تیم های زیر عرضه میشه :

Dortmund

Chelsea

Barcelona

Boca Juniors

Liverpool

Manchester City

Paris Saint-Germain

Napoli

نسخه اصلی بازی هم در تاریخ 23 سپتامبر عرضه خواهد شد

آخرین ویرایش:

Mr.Nikyar

کاربر سایت
Nov 13, 2013
269
نام
نیکیار
دوستان به یک مورد مشکوک بر خوردم

از طریق سایت اریجین قیمت فیفا 15 رو حساب کردم میشه 246 تومن ولی سایت ایرانی cd key رو میده 163 و 120 ( نسخه روسی )

بنظرتون سایت ایرانی مشکوک نیست؟

synthesizer

کاربر سایت
Jul 11, 2012
380

از طریق سایت اریجین قیمت فیفا 15 رو حساب کردم میشه 246 تومن ولی سایت ایرانی cd key رو میده 163 و 120 ( نسخه روسی )

یکم مشکوک میزنه قیمتش خیلی پایینه
چجوری میشه به این سایتااعتمادکرد؟اخه قضیه120تومن پول هستش هرچندبرااین بازی کمه

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,732
نام
رضا.آ
اقایونی که cdkey روسی میخرن ، مثل قضیه تایتان فال یا بتل 4 نشه ی دفعه اوریجین بزنه تمام سریال های روسی که برای بلک مارکت ها بوده و احتمالا به شما فروخته بشه ، مسدود کنه !
هیچ ارزونی و گرونی بی دلیل نیست !
حواستون باشه ، که قبلا اینجا سر اون بازیها چنین مشکلاتی بوده.

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
بازی انیمیشن هاش فوق العادس.فیزیکش هم بی نظیره.البته با همچی فیزیکی نمیشه انتظار داشت باگ نداشته باشه
این بین دو نمیه و آخرش که صحنه های حساسو نشون میده انگار زدی SkySport HD
نقاط منفیشم تو قسمت گیم پلی هست که باید یه آپدیتی چیزی بدن بهتر کنن وضعشو.البته به نظر من در حدی که دوستان میفرماین داغون نیس

|PREDATOR|

کاربر سایت
Aug 4, 2011
2,314
نام
Rashed
اقایونی که cdkey روسی میخرن ، مثل قضیه تایتان فال یا بتل 4 نشه ی دفعه اوریجین بزنه تمام سریال های روسی که برای بلک مارکت ها بوده و احتمالا به شما فروخته بشه ، مسدود کنه !
هیچ ارزونی و گرونی بی دلیل نیست !
حواستون باشه ، که قبلا اینجا سر اون بازیها چنین مشکلاتی بوده.
اون موردی که شما میگی ربطی به روسی بودن نداره!!این اتفاق وقتی میوفته که فروشنده به جای کد داخل قاب بازی(پشت دیسک)کد هایی که فقط برای فروش آنلاین هستن (بدون دیسک)به شما بده!!اون کد ها هم مخصوص منطقه خودشون هستن.یعنی روس اروپا نداره!IP رو تشخیص میده و بازی رو حذف میکنه!!
من روسی دارم.زبانش هم EN هست

- - -ویرایش - - -

همه ی بازی ها زیر 150-160 تومن هستن(اروپایی)روسی هم 30-40تومن ارزونتر!مشکلی نداره!

Mr.Nikyar

کاربر سایت
Nov 13, 2013
269
نام
نیکیار
منظور اینکه از جای مطمئن خرید کنن ،
جای مطمئن کجاست؟

- - -ویرایش - - -

همه ی بازی ها زیر 150-160 تومن هستن(اروپایی)روسی هم 30-40تومن ارزونتر!مشکلی نداره!
پس چرا نسبت به سایت اریجین اینقدر قیمتش قرق داره؟

کلا فرق نسخه روسی و انگلیسی چیه؟

Phil Spencer

کاربر سایت
Sep 9, 2013
47
نام
هومن
دوستان من میخوام قبل اینکه 150 تومن بدم بازی مطمئن شم که میتونم بخش آنلاین و بازی کنم نه اینکه فقط آفلاین بازی کنم...نت من 1 مگ مخابرات هستش و سرعت دانلود 200KB.پینگ رو با 8.8.8.8 گرفتم یه 370تایی شد پینگم بعد رفتم از یه سرویس کاهش پینگ یه اکانت تست امتحان کردم پینگ اومد رو 147.پینگ داخلی بنده هم 40 هستش.به نظرتون با گرفتن این سرویس کاهش پینگ میتونم به راحتی و بدون لگ بخش آنلاین رو بازی کنم؟؟اگه کسی IP سرورهای بازی Fifa 15 رو هم داره به بنده بده لطف کرده...منتظر جوابم شدید

|PREDATOR|

کاربر سایت
Aug 4, 2011
2,314
نام
Rashed
دوستان من میخوام قبل اینکه 150 تومن بدم بازی مطمئن شم که میتونم بخش آنلاین و بازی کنم نه اینکه فقط آفلاین بازی کنم...نت من 1 مگ مخابرات هستش و سرعت دانلود 200KB.پینگ رو با 8.8.8.8 گرفتم یه 370تایی شد پینگم بعد رفتم از یه سرویس کاهش پینگ یه اکانت تست امتحان کردم پینگ اومد رو 147.پینگ داخلی بنده هم 40 هستش.به نظرتون با گرفتن این سرویس کاهش پینگ میتونم به راحتی و بدون لگ بخش آنلاین رو بازی کنم؟؟اگه کسی IP سرورهای بازی Fifa 15 رو هم داره به بنده بده لطف کرده...منتظر جوابم شدید
نسخه روسی بگرین.ارزونتره!!پینگ هم نباید زیاد time out بده!!با هر time out یه لگ بوجود میاد که اعصاب رو به هم میریزه!!

Rize Mize

کاربر سایت
Oct 28, 2008
514
نام
حمید رضا
دوست عزیز منم 1 مگ مخابرات دارم (تهران) پینگ اما 200 تا 250 ست . براحتی بازی میکردم بدونه سرویس کاهش پینگ ، اما همونطور ک دوستمون گفت time out ک بعضی موقع ها میده واقعا اعصاب رو بهم میریزه/// (فکر کن تو حمله این اتفاق بیافته ...)
اما الان ک سرویس کاهش پینگ گرفتم براحتی بدونه هیچ تاخیری بازیم رو انجام میدم.(ک پینگم رو روی 140 میاره)

mammad_n5

کاربر سایت
Aug 23, 2014
148
خب...! پس از کش و قوس های فراوان تونستم نسخه دمو رو بازی کنم!...
میتونم بگم یه نوع معجزه رخ داد توی زندگیم... (البته برای من که یه دفه از نسخه فیفا14 ایکس360 پریدم نسخه پی سی فیفا15 ... :D )
کلا گیم پلی تحول خاصی داده شده توش بطوریکه خیلی زیاد نرم تر و طبیعی تر شده حرکات... کلا تو فیفا 14 "وزن یا جرم" معنی نداشت! وقتی تکل میرفتی انگار یه کاغذ میوفتاد زمین.. ولی تو 15 واقعا پیشرفت چشمگیری داشته...
فقط یه مشکل اونم هنوز تو قسمت تماشاگرا یه ضعف هایی دیده میشه!...
نمره : 10 / 9

amin2480

کاربر سایت
Feb 6, 2012
11
از سایت های ایرانی قابل خریدن هست

- - -ویرایش - - -

دوستانی که تمایل به بازی در کلاب ایرانی Persian Gulf رئ دارن آیدی من در اوریجین رو ادد کنن. کلاب تازه تاسیس هست یک عضو هم در پست CAM داره منتظر پلیرهای قدرتمند ایرانی هستم تا بتونیم این تیم رو به رده های بالا برسونیم

آیدی من: pErSiiA

Phil Spencer

کاربر سایت
Sep 9, 2013
47
نام
هومن
از سایت های ایرانی قابل خریدن هست

- - -ویرایش - - -

دوستانی که تمایل به بازی در کلاب ایرانی Persian Gulf رئ دارن آیدی من در اوریجین رو ادد کنن. کلاب تازه تاسیس هست یک عضو هم در پست CAM داره منتظر پلیرهای قدرتمند ایرانی هستم تا بتونیم این تیم رو به رده های بالا برسونیم

آیدی من: pErSiiA

آقا من پست مهاجمی رو میتونم به خوبی انجام بدم چون فک کنم تا حالا یه 4 الی 5 نسخه ای از فیفا تجربه دارم تو این پست و به جز اون هیچ پست دیگه ای نداشتم...آخر همین ماه میام تو تیم...راستی شما با چه پینگی بازی می کنید؟به مدیر سرویس کاهش پینگی که میخوام ازشون سرویس بگیرم گفتم جواب داد سرویس ما تضمینی هستش و هیچ گونه Timeout نداره...مشکلی نیست نسخه ی روسی رو بگیرم؟زبانش انگلیسیه؟تفاوتش با اروپایی چیه؟

amin2480

کاربر سایت
Feb 6, 2012
11
پاسخ

آقا من پست مهاجمی رو میتونم به خوبی انجام بدم چون فک کنم تا حالا یه 4 الی 5 نسخه ای از فیفا تجربه دارم تو این پست و به جز اون هیچ پست دیگه ای نداشتم...آخر همین ماه میام تو تیم...راستی شما با چه پینگی بازی می کنید؟به مدیر سرویس کاهش پینگی که میخوام ازشون سرویس بگیرم گفتم جواب داد سرویس ما تضمینی هستش و هیچ گونه Timeout نداره...مشکلی نیست نسخه ی روسی رو بگیرم؟زبانش انگلیسیه؟تفاوتش با اروپایی چیه؟

منتظرتون هستم امیدوارم اون پست پر نشه. بله من هم از سرویس کاهش پینگ استفاده میکنم پینگ و دیلی پایین هست لگ هم تقریبا صفر هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر