FIFA15 | PC

با سلام

دیدم تاپیکش رو کسی نزده یک ماه دیگه هم که بازی عرضه میشه استارتشو بزنم

12945746287922728735.jpg

سیستم مورد نیاز :

Minimum System Requirements
CPU: Intel Q6600 Core2 Quad @ 2.4Ghz
RAM:4GB
VGA: ATI Radeon HD 5770, NVIDIA GTX 650
DX: 11
HDD: 15.0 GB

Recommended System Requirements
CPU:Intel i5-2550K @ 3.4Ghz
RAM:8GB
VGA:ATI Radeon HD 6870, NVIDIA GTX 460
DX:11

HDD: 15.0 GB

امسال نسخه PC فیفا هیچ تفاوتی با نسخه نسل بعدی PS4 و X1 نداره و با موتور Ignite ساخته میشه

نسخه دمو بازی در تاریخ 9 سپتامبر با تیم های زیر عرضه میشه :

Dortmund

Chelsea

Barcelona

Boca Juniors

Liverpool

Manchester City

Paris Saint-Germain

Napoli

نسخه اصلی بازی هم در تاریخ 23 سپتامبر عرضه خواهد شد

آخرین ویرایش:

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,929
نام
آن مرد !
اگه خدا خواست منم میخوام بخرم، سوالات رو کسی جواب نمی ده بدبختی:|
نسخه روسی ریجن لاک داره؟ زبانش رو میشه عوض کرد؟:D

نه ریجن فریه :d زبانش هم میشه :d
فقط من نمیدونم ارجین چیه ؟ اکانتش پولیه ؟ نمیشه دانلود نکرد ؟

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
نه ریجن فریه :d زبانش هم میشه :d
فقط من نمیدونم ارجین چیه ؟ اکانتش پولیه ؟ نمیشه دانلود نکرد ؟
مطمئنی؟:-"
ارجین مثل استیمه دیگه. نه پولی نیست. چیو دانلود نکرد؟ ارجین رو که باید دانلود کنی، اما خود بازی رو میتونی به ارجین بشناسونی که نیازی به دانلود نباشه:D

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,929
نام
آن مرد !
مطمئنی؟:-"
ارجین مثل استیمه دیگه. نه پولی نیست. چیو دانلود نکرد؟ ارجین رو که باید دانلود کنی، اما خود بازی رو میتونی به ارجین بشناسونی که نیازی به دانلود نباشه:D

اره
بازی رو میشه شناسوند ؟
چون من اینترنتم توان دانلود رو بدون resume نداره ؟
512 مخابرات ؟ میشه با این انلاین زد ؟

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
اقا کیا میخوان بخرن اعلام کنن
من دوست دارم بخرم برا انلاین ولی از هیچیش سر درنمیارم که چه جوری و از کجا میشه خرید
چون همیشه افلاین بازی میکردم
ولی الان با این کیفیتو گرافیک هوس کردم اورجینالشو بگیرم ولی نمیدونم چه جوری
یکم اطلاعات بدید چه جوریاست چون من زیاد تو خط انلاین نیستم

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali
دوستان عزیز فکر میکنین وضعیت چیتر ها تو این سری چجوری باشه؟
من فیفا 13 رو کامپیوتر داشتم و واقعا افتضاح بود از نظر چیتر کلا ultimate team نمیشد بازی کرد تا داور سوت میزد بازی میپریدبیرون و کل پول میرفت برای طرف
فیفا 14 هم چون نسخه کنسولی انجین جدید داشت رو کامپیوتر نگرفتم و نمیدونم وضعیت چیترها چطور بوده؟ اگه کسی فیفا 14 انلاین زده بخصوص ultimate team رو رو یه توضیحی از این باب چیترها به ما بده تا بدونیم فیفا 15 بگیریم یا نه

Hero69

کاربر سایت
Oct 1, 2013
6
نام
Ali
سلام خدمت دوستان!
من از فيفا ١٢ اورجينال بازي مي كنم!
براي خريد بازي به صورت اورجينال شما نياز داريد يك عدد سي دي كي خريداري كنيد،بعد اون رو در نرم افزار اوريجين وارد كنيد،بعدش يا بازي رو دانلود مي كنيد(قابليت رزيوم داره) يا سي دي بازي رو مي خريد در مسير نصب بازي هاي اوريجين،نصبش مي كنيد!
سي دي كي رو مي تونيد از تعدادي سايت كه اقدام به فروش كرده اند خريداري كنيد،براي اينكه تبليغ نشه اسمشون رو نميارم،فقط تو گوگل سرچ كنيد "خريد fifa 15 اورجينال".فقط توجه داشته باشيد نسخه روسي قيمتي حدود١٢٠-١٢٥ و نسخه اروپا قيمتي بين ١٤٥-١٥٥ داره،گرونتر نخريد!

آخرین ویرایش:

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
نسخه روسی بازی رو با این حساب پس بخرم دیگه ؟ مطمئنین میشه زبانو تغییر داد ؟ قطعیه یا نه ؟ کسی پیش خرید کرده ؟
قضیه ریجن لاک چیه ؟ مگه اکانت اوریجینم ریجن داره ؟ اگه داره از کجا بدونم ریجنش چیه

- - -ویرایش - - -

سلام خدمت دوستان!
من از فيفا ١٢ اورجينال بازي مي كنم!
براي خريد بازي به صورت اورجينال شما نياز داريد يك عدد سي دي كي خريداري كنيد،بعد اون رو در نرم افزار اوريجين وارد كنيد،بعدش يا بازي رو دانلود مي كنيد(قابليت رزيوم داره) يا سي دي بازي رو مي خريد در مسير نصب بازي هاي اوريجين،نصبش مي كنيد!
سي دي كي رو مي تونيد از تعدادي سايت كه اقدام به فروش كرده اند خريداري كنيد،براي اينكه تبليغ نشه اسمشون رو نميارم،فقط تو گوگل سرچ كنيد "خريد fifa 15 اورجينال".فقط توجه داشته باشيد نسخه روسي قيمتي حدود١٢٠-١٢٥ و نسخه اروپا قيمتي بين ١٤٥-١٥٥ داره،گرونتر نخريد!

دادا پیش خرید بازی تو سایتا نسخه انگلیسی زیر 200 نیست حداقل تا وقتی بازی بیاد

Hero69

کاربر سایت
Oct 1, 2013
6
نام
Ali
نسخه روسی بازی رو با این حساب پس بخرم دیگه ؟ مطمئنین میشه زبانو تغییر داد ؟ قطعیه یا نه ؟ کسی پیش خرید کرده ؟
قضیه ریجن لاک چیه ؟ مگه اکانت اوریجینم ریجن داره ؟ اگه داره از کجا بدونم ریجنش چیه

- - -ویرایش - - -

دادا پیش خرید بازی تو سایتا نسخه انگلیسی زیر 200 نیست حداقل تا وقتی بازی بیاد
من خودم تا به حال نسخه روسی نگرفتم ولی احتمال امکان تغییر زبان خیلی بالاست! چیزی به عنوان ریجن لاک وجود نداره!
من حداقل دو سایت می شناسم که نسخه انگلیسی رو 155 می دهند!

آخرین ویرایش:

Phil Spencer

کاربر سایت
Sep 9, 2013
47
نام
هومن
دوستان من از بابت هیچ کدوم از سی دی کی ها مطمئن نیستم چون بعضی اوقات می گن نسخه ی Standard نمیشه از Ultimate Team استفاده کرد،آیا واقعیت داره؟برا همین میخوام نسخه ی فیزیکی بازی رو از طریق یه سایتی از چین سفارش بدم به نظرتون 233 تومن بدم واسه بازی فیزیکی یا یه سی دی کی بهم معرفی میکنین که کامل باشه و من رو از شک بیرون میارید؟ممنون

MR.D.010

کاربر سایت
Dec 19, 2010
55
نام
محمد رضا
دوستان من از بابت هیچ کدوم از سی دی کی ها مطمئن نیستم چون بعضی اوقات می گن نسخه ی Standard نمیشه از Ultimate Team استفاده کرد،آیا واقعیت داره؟برا همین میخوام نسخه ی فیزیکی بازی رو از طریق یه سایتی از چین سفارش بدم به نظرتون 233 تومن بدم واسه بازی فیزیکی یا یه سی دی کی بهم معرفی میکنین که کامل باشه و من رو از شک بیرون میارید؟ممنون

عزیزم تنها فرقی که نسخه ultimate با نسخه استاندارد داره اینه که شما توی مود UT کلی پول اضافی همون اولش داری تموم . دیگه فرقی نداره . نسخه استاندارد هم UT داره منتهی باید از اول و با پول کم شروع کنی . Ultimate مال کساییه که میخوان از اول با لول بالا بازی کنن .

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
دوستان من تازه دارم ultimate team رو شروع میکنم چن تا سوال داشتم ممنون میشم زودتر ج بدین
اسم تیم و رنگ لباسمو کجا باید عوض کنم ؟ خودش پیش فرض انتخاب کرده انگار
خرید بازیکن به صورت حراجی هستش؟
بهترین راه واسه پول در اوردن بازی های سینگ هست یا انلاین؟ تورنومنت یا دوستانه؟
به فیفا 15 قابل انتقاله یا فقط مخصوص همین نخست؟
ممنون میشم زودتر ج بدین

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
دوستان من تازه دارم ultimate team رو شروع میکنم چن تا سوال داشتم ممنون میشم زودتر ج بدین
اسم تیم و رنگ لباسمو کجا باید عوض کنم ؟ خودش پیش فرض انتخاب کرده انگار
خرید بازیکن به صورت حراجی هستش؟
بهترین راه واسه پول در اوردن بازی های سینگ هست یا انلاین؟ تورنومنت یا دوستانه؟
به فیفا 15 قابل انتقاله یا فقط مخصوص همین نخست؟
ممنون میشم زودتر ج بدین

کسی جواب نمیده ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر