FIFA12 Multiplayer PC

سلام

تاپیک مولتی پلیر فیفا12:
بحث در مورد قسمت انلاین بازی
اخبار
پچ ها و مشکلات

pc-fifa12.jpg

نسخه پی سی فیفا12 هیچ فرقی با نسخه کنسولی نداره حتی گرافیک بهتری هم داره!
گیم پلی نسخه پی سی تغییراتی زیادی کرده که در ادامه توضیح میدم!
از خصوصیات مهم بازی برای ما ایرانی ها مسابقات دوستانه هستش که دو نفر با هم مسابقه میدن و یک نفر سرور میشه و دیگری بهش وصل میشه و باعث میشه پینگ خیلی خوب داشته باشیم و بدون لگ بازی کنیم!

دوستانی که اورجینال خریدن اعلام کنند!
----------------------------
ایدی دوستانی که انلاین بازی می کنن:
1-isatis1
2-HRN7
3-eshariat
M4T1N-4
5-alidishdang
6-qozmyox
7-BK-73
8- Moh3N_aXis
9-fabregas1369
alidishdang-10
aliesfenag-11
arya_666-12
gregar010-13
persian_cavalry-15
sirnima68-16
a_110_t-17
12545698-19
ali_pouya-20
alireza67-21
babahamadi-22
bk-73-23
capitanjack99-24
eshariat-25
hossein710-26
hrn7-27
isatis1-28
karimi888-29
mehran_winner-30
mohammadsalar-31
novid7013-32
onlygod29-33
qozmyox-34
saber-d-35
siromid-36
kianoosh76-37
tondar20-38
HAFEZ_H-39
ffaarrhhaadd-40
muhammadzangene-41
42-MALEKY
43-Mehdiiii
44-kparsakia
45-insomniac_nillo
46-oldsam
-------------------------
پست اول اپدیت خواهد شد!

آخرین ویرایش:

BF3

کاربر سایت
Jan 14, 2012
633
mehdi7543 عزیز شما خوب بود آموزش و نحوه رود به این لیگ رو از اول میذاشتی تا من که شاید نفر 3 یا 4 بودم راحت بتونم عضو بشم. الان که دوست خوبم آقای mahmoudi این زحمت رو کشیدن میبینم کل مسیر رو اشتباه میرفتم که نتونستم عضو بشم . ولی ایراد نداره ان شاا... دفعه بعد.
شرمنده داداش ببخشید انشاالله اگه دفعه ی بعد لیگی در کار باشه قبل از این که توی فروم مطرح کنیم شما رو در جریان میزارم ...

Barcayist

کاربر سایت
Feb 7, 2012
619
با اجازه مدیران محترم لیگ
آقا به نظرم بجای انتقاد غیر اصولی، بهتره به قوانینی که مدیران لیگ گذاشتن احترام بذاریم. شدیم عین تیم های لیگ برتر هرکس اونطوری که خوشش میاد میخواد لیگ برگزار بشه ، دوستان عزیزم لطف کنید فقط راجع به ساعت بازیتون و روز اون ، اون هم قبل اینکه برنامه بازی های قطعی بشه بحث کنید و از حالا جوسازی برای سرعت بازی و غیره نکنید! ممنون از همتون.

---------- نوشته در 06:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:22 PM ارسال شده بود ----------

باز هم با اجازه مدیران
مدیران محترم لیگ هم لطف کنن یه جدول از تیمی که هرکس تو بازی بر میداره و آیدیش توی بازی سنتر رو معلوم کنن تا دیگه مجبور نباشیم واسه دیدن مشخصات حریفامون و تیمهاشون هی بریم تو لیگ و بیایم بیرون!

آخرین ویرایش:

Fifa-baz1994

کاربر سایت
Feb 9, 2012
36
نام
امیر بهادر
احترام گذاشتن بحثش جداست.من فقط نظرمو گفتم.دلیلی نداره که بعضی از کاربرا که خودشون بهتر میدونن تو این موضوع دخالت کنن.من نظرمو به گوش برگذار کننده لیگ رسوندم به هیچکسم ارتباطی نداره.

BF3

کاربر سایت
Jan 14, 2012
633
احترام گذاشتن بحثش جداست.من فقط نظرمو گفتم.دلیلی نداره که بعضی از کاربرا که خودشون بهتر میدونن تو این موضوع دخالت کنن.من نظرمو به گوش برگذار کننده لیگ رسوندم به هیچکسم ارتباطی نداره.

خواهشا بحثو به جنجال نکشید من و آقا متین خوب میدونیم چیکار کنیم ...

---------- نوشته در 07:47 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:46 PM ارسال شده بود ----------

با اجازه مدیران محترم لیگ
آقا به نظرم بجای انتقاد غیر اصولی، بهتره به قوانینی که مدیران لیگ گذاشتن احترام بذاریم. شدیم عین تیم های لیگ برتر هرکس اونطوری که خوشش میاد میخواد لیگ برگزار بشه ، دوستان عزیزم لطف کنید فقط راجع به ساعت بازیتون و روز اون ، اون هم قبل اینکه برنامه بازی های قطعی بشه بحث کنید و از حالا جوسازی برای سرعت بازی و غیره نکنید! ممنون از همتون.

---------- نوشته در 06:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:22 PM ارسال شده بود ----------

باز هم با اجازه مدیران
مدیران محترم لیگ هم لطف کنن یه جدول از تیمی که هرکس تو بازی بر میداره و آیدیش توی بازی سنتر رو معلوم کنن تا دیگه مجبور نباشیم واسه دیدن مشخصات حریفامون و تیمهاشون هی بریم تو لیگ و بیایم بیرون!

بازم میگم بحث به جنجال کشیده بشه ، لیگ بی لیگ ...)x)x)x

Fifa-baz1994

کاربر سایت
Feb 9, 2012
36
نام
امیر بهادر
داش مهدی من که قصد انتقاد یا هر چیزه دیگه ای رو نسبت به برگذار کنندگان لیگ نداشتم.فقط به عنوان یه کاربر نظرمو گفتم.احترامتونم واجبه ولی بعضیا فکر کردن چه خبره؟؟به من میگه جوسازی نکن والا تو با این کارت جوسازی کردی نه من............

BF3

کاربر سایت
Jan 14, 2012
633
داش مهدی من که قصد انتقاد یا هر چیزه دیگه ای رو نسبت به برگذار کنندگان لیگ نداشتم.فقط به عنوان یه کاربر نظرمو گفتم.احترامتونم واجبه ولی بعضیا فکر کردن چه خبره؟؟به من میگه جوسازی نکن والا تو با این کارت جوسازی کردی نه من............
ناراحت نشو دوست عزیز نظرت برام عزیزه . بالاخره شما قراره با هم توی لیگ بازی کنید پرسپولیس و استقلال تو زمین با هم رقابت دارن بیرون زمین از داداش هم به هم نزدیک ترن ... به هر حال هر کسی به هر دلیلی شلوغ کنه از لیگ اخراج میشه و هنوز وقت هست برای اینکه کسی رو جایگزین کنم ...

mahmoudi

کاربر سایت
Nov 21, 2010
220
دوستان عزیز این قوانین طبق قوانن بازی های جهانی هست شما هر مسابقه معتبری را ببینید سرعت بازی نرمال و زمان 6 دقیقه هستش
درضمن فکر نکنم تو لیگ هیچ یک از تنظیمات قابل تغیر باشه پس چونه علکی نزنید

oldsam

کاربر سایت
Sep 12, 2011
8
نام
mohammad
اگه شد سرعت رو FAST باشه اگه نشد دیگه کاری نمی شه کرد
ولی من وبعضی ها که به FAST عادت کردیم یکم بازی کردن برای ما سخت می شه :(

اگه شد بازی رفت کسی که میزبان هست سرعت بازی رو تغیر بده و بازی برگشت هم همین طور
بازم ممنون

BF3

کاربر سایت
Jan 14, 2012
633
اگه شد سرعت رو FAST باشه اگه نشد دیگه کاری نمی شه کرد
ولی من وبعضی ها که به FAST عادت کردیم یکم بازی کردن برای ما سخت می شه :(

اگه شد بازی رفت کسی که میزبان هست سرعت بازی رو تغیر بده و بازی برگشت هم همین طور
بازم ممنون

شرمنده ولی نمیشه رو حرف داش متین حرف زد و قوانین تغییر نمیکنه ...

---------- نوشته در 05:36 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:35 PM ارسال شده بود ----------

حالا همه برا من قوانین جهانی وضع میکنن.........

داداش اگه نمیخوای شرکت کنی ، بگو ...چرا روی حرف مدیر حرف میاری ؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر