FIFA09 & PRO EVOLUTION SOCCER2009

FIFA09 &PRO EVOLUTION SOCCER2009

• FIFA09

رای‌ها: 74 53.6%
  • PRO EVOLUTION SOCCER2009

رای‌ها: 64 46.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    138

dj_aligator

کاربر سایت
May 15, 2008
351
سلام به بچه های گل بازیباز:love:
این تایپیک رو زدم که دوستان هی نرن تایپیک بازیه رقیب تا نظم تایپیک حفظ بشه(البته خودم از همه بدترم:biggrin1:)
دوستان فقط نظرتونو در مورد بازی بگید و به بازیه رقیب کاری نداشته باشید.
بهترین بازیکن وبهترین تیمی که باهاش حال میکنید هم بگید(هم در فیفا هم در پرو)
خواهشا نقل قول هم نکنید تا ارامش تایپیک حفظ بشه.
از خودم شروع میکنم:
البته میدونم گفتن نداره..:biggrin1:
فیفا رو میپسندم به دلیل حرکات فوق العاده طبیعی /انیمیشنهای بسیار زیاد و طبیعی/گرافیک خیره کننده/سرعت بالای بازی(البته دیگه زیادی سرعتش بالا رفته حتی رو درجه ی slow /پاسکاریهای طبیعی و نرم/شوتها که واقعا توپ شده/بخش فورمیشن بسیار وسیع/فیزیک بسیار عالی و بینظیر...
من با تیم منچستر خیلی حال میکنم...کریس رونالدو و توز فوق العادن.هروقت این توزو میارم تو گل میزنه.:biggrin1:
یا حق...:love:

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,070
نام
محمد امین
مثل اینکه از دردسر خیلی خوشت میاد ..
می خوایی اصلا یک کاری دیگه بکنیم تو یک جایی قرار بگزاریم طرفدارهای دوتا بازی رو بیاریم بگیم بحث کنید..
فقط قرار بگزاریم که چاقو و شمشیر و چوب با خودمون نیاریم..
بعد نتیجه هم تو این سایت اعلام کنیم:laughing:

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام
منم فیفا میپسندم تیم مورد علاقه منم بایرن مونیخ و سلطان کان دوست دارم اما حیف بازنشسته شد:(اما حالا توی تیم از کلوزه و تیم بروسکی خوشم میاد
از مدیرا خواهش میکنم تاپیک قفل نکنن;)

dj_aligator

کاربر سایت
May 15, 2008
351
مثل اینکه از دردسر خیلی خوشت میاد ..
می خوایی اصلا یک کاری دیگه بکنیم تو یک جایی قرار بگزاریم طرفدارهای دوتا بازی رو بیاریم بگیم بحث کنید..
فقط قرار بگزاریم که چاقو و شمشیر و چوب با خودمون نیاریم..
بعد نتیجه هم تو این سایت اعلام کنیم:laughing:
این حرف شما خودش باعث درگیری میشه.
نظرسنجیو گذاشتم که از کلکل دست برداریم.
هرکی نظرشو میده و نقل قولم نمیکنه تا هیچ مشکلی پیش نیاد.
یا حق

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
ارسنال
اسم هم نمیتونم ببرم چون همه بازیکنهام رو دوست دارم ولی ادبایوریه چیزدیگست:love:
راستی فیفا روترجیح میدم به همون دلالیلی که توپست اول گفته شد:biggrin1:

foowen2008

کاربر سایت
Oct 12, 2008
1
مقایسه PES2009 و FIFA2009 از تمامی لحاظ فنی

اول با تمام احترامی که به طرفداران fifa , pes میگذارم میخواهم این دو فوتبال رو با هم مقایسه کنم البته نمی خواهم بگویم کدام فوتبال برتر است فقط میخواهم خودتان هر دو بازی را بخرید و بعد قضاوت کنید
PES2009
Game Play:18
Shoot on Goal:18
Skin:16
Formaion:17
Steel:19
System of Game :19.5
License of Teams :12
Information of Transfers:15
Color of Teams:18
FIFA2009
Game Play:19
Shoot on Goal:19
Skin:17
Formation:19.5
System of Game:18
License of Teams :20
Information of Transfers:17
Color of Teams :20
حالا می پردازیم به مقایسه قسمت اول که از لحاظ گرافیک می باشد نیاز به توضیح نیست که PES2009 از لحاظ گرافیک خیره کننده می باشد و هر سال که این بازی می آید از لحاظ گرافیک بهتر می شود ولی سری FIFa2009 فوتبالی کاملا متفاوت است از نسخه های قبل چون در سری های قبل گرافیک فیفا خیلی بچه گانه بود مثلا داور توی زمین نبود و گرافیک کارتونی بود ولی سال 2009 سالی است که گرافیک فیفا با گرافیک PES2009 برابری می کند قسمت دوم شوت به سمت دروازه می باشد که هر دو فوتبال وا قعا در این امر خوب کار کرده اند قسمت سوم رنگ پوست بازیکنان است که فیفا کمی بهتر بوده است و قسمت چهارم چیدن ترکیب می باشد که در سری FIFA2009 این قسمت بسیار گسترده تر از PES2009 می باشد و اضافه شدن قسمت جدیدی در Formation برای بازی FIFA2009 به نام New Tactics واقعا بزرگی شرکت EA را نمایان می سازد و در قسمت پنجم مقایسه می توان هر دو فوتبال را از نظر حرکتهای فیزیکی و ظاهر بدن از لحاظ نمره برابر دانست و در قسمت ششم که مقایسه جریان داخلی بازی بوده که از لحاظ هوش مصنوعی می باشد سری PES2009 اندکی برتر از رقیب خود است و در قسمت هفتم لیسانس خریداری شده تیمها می باشد که از این لحاظ سری فیفا دارای لیگهای برزیل هلند ایتالیا اسپانیا آلمان انگلستان سوییس سوئد چک بلژیک فرانسه ایرلندجنوبی و..... می باشد حتی سری FIFa2009 برای انگلستان 4 لیگ را به وجود آورده وبرای حتی کشور فرانسه Liuge2 را هم ساخته است که در قسمت Manager Mode وقتی یک تیم از باشگاههای فرانسه را بر میداریم آن تیم در طول فصل 3 تا کاپ را برای کشور فرانسه باید بازی کند مثلا در طول فصل coupe de la liege و coupe national , lige1 اما در PES2009 نمی توان یک مستر لیگ را بازی کرد چون به هر حال غیر واقعی است مثلا شما لیگ فرانسه را بر میدارید ولی PES2009 برای فرانسه لیگ دسته دوم نساخته است آن وقت آیا شما میتوانید در وسط مستر لیگ جام حذفی را بازی کنید چون در جام حذفی یک کشور هم تیمهای دسته برتر حضور دارند و هم تیمهای دسته 2 پس PES2009 لیگهای دسته 2 کشورها را نساخته است و این خیلی مشکل بزرگی را به وجود میاورد البته کسی میتواند با PES2009 در قسمت مستر لیگ بازی کند ولی این قسمت اصلا به واقعیت نمی تواند نزدیک باشد در قسمت هشتم مقایسه اطلاعات نقل و انتقال می باشد که مثلا در PES2009 روبینیو هنوز به تیم منچستر سیتی وارد نشده است ولی در FIFA2009 حتی دروازه بان Lyon فرانسه هم درست انتقال پیدا کرده Llorys
در قسمت نهم مقایسه رنگ پیراهن تیمها می باشد که اکثرا FIFA2009 پیراهن سوم تیمها را هم درست کرده و دقت رنگ پیراهن واقعا 100 در صد است ولی در سری PES2009 رنگ بندی فاقد دقت لازم میباشد

با عرض ادب و احترام خدمت تمام طرفداران PES2009 و FIFA2009

dj_aligator

کاربر سایت
May 15, 2008
351
اول با تمام احترامی که به طرفداران fifa , pes میگذارم میخواهم این دو فوتبال رو با هم مقایسه کنم البته نمی خواهم بگویم کدام فوتبال برتر است فقط میخواهم خودتان هر دو بازی را بخرید و بعد قضاوت کنید
PES2009
Game Play:18
Shoot on Goal:18
Skin:16
Formaion:17
System of Game :19.5
License of Teams :12
Information of Transfers:15
Color of Teams:18
FIFA2009
Game Play:19
Shoot on Goal:19
Skin:17
Formation:19.5
System of Game:18
License of Teams :20
Information of Transfers:17
Color of Teams :20
حالا می پردازیم به مقایسه قسمت اول که از لحاظ گرافیک می باشد نیاز به توضیح نیست که PES2009 از لحاظ گرافیک خیره کننده می باشد و هر سال که این بازی می آید از لحاظ گرافیک بهتر می شود ولی سری FIFa2009 فوتبالی کاملا متفاوت است از نسخه های قبل چون در سری های قبل گرافیک فیفا خیلی بچه گانه بود مثلا داور توی زمین نبود و گرافیک کارتونی بود ولی سال 2009 سالی است که گرافیک فیفا با گرافیک PES2009 برابری می کند قسمت دوم شوت به سمت دروازه می باشد که هر دو فوتبال وا قعا در این امر خوب کار کرده اند قسمت سوم رنگ پوست بازیکنان است که فیفا کمی بهتر بوده است و قسمت چهارم چیدن ترکیب می باشد که در سری FIFA2009 این قسمت بسیار گسترده تر از PES2009 می باشد و اضافه شدن قسمت جدیدی در Formation برای بازی FIFA2009 به نام New Tactics واقعا بزرگی شرکت EA را نمایان می سازد و در قسمت پنجم مقایسه می توان هر دو فوتبال را از نظر حرکتهای فیزیکی و ظاهر بدن از لحاظ نمره برابر دانست و در قسمت ششم که مقایسه جریان داخلی بازی بوده که از لحاظ هوش مصنوعی می باشد سری PES2009 اندکی برتر از رقیب خود است و در قسمت هفتم لیسانس خریداری شده تیمها می باشد که از این لحاظ سری فیفا دارای لیگهای برزیل هلند ایتالیا اسپانیا آلمان انگلستان سوییس سوئد چک بلژیک فرانسه ایرلندجنوبی و..... می باشد حتی سری FIFa2009 برای انگلستان 4 لیگ را به وجود آورده وبرای حتی کشور فرانسه Liuge2 را هم ساخته است که در قسمت Manager Mode وقتی یک تیم از باشگاههای فرانسه را بر میداریم آن تیم در طول فصل 3 تا کاپ را برای کشور فرانسه باید بازی کند مثلا در طول فصل coupe de la liege و coupe national , lige1 اما در PES2009 نمی توان یک مستر لیگ را بازی کرد چون به هر حال غیر واقعی است مثلا شما لیگ فرانسه را بر میدارید ولی PES2009 برای فرانسه لیگ دسته دوم نساخته است آن وقت آیا شما میتوانید در وسط مستر لیگ جام حذفی را بازی کنید چون در جام حذفی یک کشور هم تیمهای دسته برتر حضور دارند و هم تیمهای دسته 2 پس PES2009 لیگهای دسته 2 کشورها را نساخته است و این خیلی مشکل بزرگی را به وجود میاورد البته کسی میتواند با PES2009 در قسمت مستر لیگ بازی کند ولی این قسمت اصلا به واقعیت نمی تواند نزدیک باشد در قسمت هشتم مقایسه اطلاعات نقل و انتقال می باشد که مثلا در PES2009 روبینیو هنوز به تیم منچستر سیتی وارد نشده است ولی در FIFA2009 حتی دروازه بان Lyon فرانسه هم درست انتقال پیدا کرده Llorys
در قسمت نهم مقایسه رنگ پیراهن تیمها می باشد که اکثرا FIFA2009 پیراهن سوم تیمها را هم درست کرده و دقت رنگ پیراهن واقعا 100 در صد است ولی در سری PES2009 رنگ بندی فاقد دقت لازم میباشد

با عرض ادب و احترام خدمت تمام طرفداران PES2009 و FIFA2009
گفتم که تو این تایپیک مقایسه نداریم:evil:هرچند حرفت در مورد گرافیک خیلی بامزه بود ولی جوابتو نمیدم.
فقط در مورد بازیه مورد علاقتون حرف بزنید.
عجب گیری کردیما:evil:

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,560
نام
امیر
فکر کنم بچه ها خیلی به این بحث های قدیمی علاقه دارند.بهترین کار برخورد شدید مدیران است.شما می تونید اینگونه تصور کنید که ما می خواهیم FABLE2 VS COD4 را مقایسه کنیم.امکان داره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر