FIFA World Cup 2014: Brazil | Xbox 360

Hexagon.sun

کاربر سایت
Apr 1, 2013
254
نام
Roygbiv
دوستان من دمو بازیرو دانلود کردم 5 دست زدم برداشتم از این 5 دست بازیرو میگم . اول از همه باید بگم که بازی جزو بهترین فیفا هایی بوده که تو این 3 4 سال اخیر بازی کردم . اولین چیزی که که توجهمو جلب کرد دوربین جدید بازی بود که تو نسخه نسل جدید فیفا 14 هست اصن اول فک کردم دارم xbox one بازیم میکنم :d دوم گرافیک به مراتب بهتر از فیفا 14 شده البته نه خیلی , اینو از چهره دنی آلوز و مخصوصا تیاگو سیلوا میتونم بگم . سوم چمن بازیه که خدا رو شکر EA فهمید که چه اشتباهی سر فیفا 14 کرده ! یه چیز دیگه که خیلی خوشحالم کرد تو سر توپ زدن تو زمین خودی با دکمه X بود یعنی دیگه مجبور نیستی با B تو سر توپ بزنی . سرعت بازی همچنان مثل فیفا 14 مونده وبه نظرم خوبه . اما چیزی که خوشم نیومد این بود که تو این نسخه کرنر ها حتی از فیفا 14 خطرناک تر شدن و راحت میشه گل زد و گل خورد . EA هنوز این داستانو نتونسته حل کنه من از این 5 تا بازی 2 کرنر خوردم یه دونه زدم . یعنی بازم مثل 14 کافیه طرف بلژیک برداره و بنتکه و این حرفا :d .جو استادیوم و نشون دادن مربی واقعی و تماشاچی بین اوت دستی و قبل بازی تو تلویزیون تو بیرون ورزشگاه خیلی جذاب کرده بازیرو و در آخر هم Highlight های بازی خیلی بهتر شده و دوربین های جدید اضافه شده که اینم تقریبا شده مثل نسخه نسل جدید.

آخرین ویرایش:

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
اولا چرا اینقدر این تاپیک خلوت ـه؟؟:d.حیف این بازی ـه خاک بخوره:d
معمولا بازی هایی که برای یه تورنمت عرضه میشن باید جو و اتمسفر رو القا کنند.این بازی توی هرچی بد باشه توی جو فوق العادست:dمثلا وقتی گل میخوری اول مربی ـت رو نشون میده که داره حرض میخوره و یه سری نکات میگه.بعد دوربین میره روی تماشاگران که دارن حسرت میخورن.بعد از اون مثلا توکیو رو نشون میده که ژاپنی ها ساکت ـن:d(واسه گل همه اینارو برعکس کنین:d)بهتر از این میشه واقعا؟؟:d.
از جو بگذریم ورزشگاه ها طراحی فوق العاده ای دارن و موقع شروع بازی از بیرون ورزشگاه دوربین میره داخل که خیلی حال میده:dدر کل ea روی همین نکات جزئی(که البته به نظرم همین نکات ریز لذت بازی رو 1000 برابر میکنه)به خوبی کار کرده.طراحی منو و فیس بازیکنان هم به خوبی انجام شده.
از این نکات جزئی که بگذریم گیم پلی زیاد فرق خاصی نکرده ولی خیلی کاملتر شده.مثل فیفا 14 هر سانتر مساوی گل نیست.گلر ها و هوش مصنوعی پیشرفت خیلی خوبی داشتن.یه سری انیمیشن برای هد زدن(خیلی طبیعی شده) و دروازه بان ها اضافه شده که خیلی موثر و خوبه.پنالتی زدن هم خیلی پیشرفت داشته و یه سر و دستی به انیمیشن هاش کشیده شده:dبعد از مدت ها میشه ضربه ی چیپ زد(توی فیفاهای قبلی قبل از ضربه میشد فهمید نوع ضربه چیپ ـه:d).رفتن شوت ها و نوع واکنش ها هم تا حدود زیادی فرق کرده و خیلی طبیعی تر شده.نکته ی جالب پنالتی حرکت های دروازه بان ها برای تضعیف روحیه ـست:d(مثلا امروز جو هارت مثل بازی با ایتالیا جلوی پیرلو اینور اونور میرفت:d)
مورد جالب دیگه ای که دیدم درمورد کرنر ها بود که میشه 4 تاکتیک روی هر کرنر پیاده کرد و جذابیت کرنر رو بیشتر کرده.
یه دوربین جدید هم به بازی اضافه شده که نماهای قشنگی بوجود میاره و واسه تنوع خیلی خوبه:dهمچنین برای نشون دادن آفساید بازیکنان قبل و بعد بازیکن رو پررنگ و کم رنگ میکنه که از سیستم قبلی خیلی خیلی بهتره:d(البته کلا کاربرد نداره ولی حس میکنی نشستی بازی رو زنده میبینی:d)
از همه ی نکات قوت ـش که بگذریم به نظرم شوت هاش یکم غیر طبیعی ـه و خیلی راحت گل میشه.امروز بیشتر شوت هایی که با رونی زدم گل شد.
در آخر ea خوب میدونه چجوری باید world cup بسازه و این دفعه هم ترکونده:dببخشید اینقدر طولانی شد:d

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
منم امروز بازی رو تست کردم و در کل نظر مثبتی نسبت بهش دارم. البته بازی یه ضدحال اساسی برام داشت و اون تغییر به کل دوربین broadcast ـه که دوربین اصلیم از زمان فیفا 2004 بود و به غیر از اون با دوربینای دیگه ای راحت نبودم و الان میشه گفت تقریبا با حذفش موندم با کدوم دوربین بازی کنم. :| اما سوای این گیم پلی خیلی روونتر شده و دیگه اون سیستم شتاب گیری فوق مسخره 14 رو نداره و یا حداقل من ندیدم. :D بقیه موارد بازی عالیه و مثل نسخه 2010 در موارد حاشیه ای تکمیله. در مورد لباس تیمها هم یه نکته جالب که توجه منو به خودش جلب کرد لایسنس شدن لباس های قبلی تیمها در کنار لباس های مخصوص جام جهانیشون بود که مثلا برای برزیل 4 لباس در بازی وجود داشت. لباس اول و دوم قبل جام جهانی و لباس اول و دوم مخصوص جام جهانی. در کل با اون ضد حال بزرگی که بازی اوایلش بهم شد ولی ویژگی های مختلفش باعث شد نسبت بهش امیدوار بشم.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,942
نام
نـــــــویـــــــــد
این رامین چه ذوق و شوقی داشته که درس و کتاب رو ول کرده بعد از ماه ها اومده اینجا پست داده . کلا میمیره واسه فیفا نمیدونم چرا :d
تمام حرفاش تایید میشه دیگه من بیخودی تایپ نمیکنم :d بعد از گل زدن یا گل خوردن واقعا عکس العمل مربی و تماشاگرا چه داخل استادیوم چه داخل خیابونا خیلی جالبه خوشم اومد
طراحی صورت بازیکنا فوق العادس . مو نمیزنه با واقعیت . کلا به طور خلاصه بخوام بگم خیلی بهتر از فیفا 14 بود برای من و احتمالا 360 رو به خاطر این بازی نگه میدارم و نمیفروشم :d
صحنه های غیر اخلاقی هم داره البته

مثلا دختره بعد از گل داشت خوشحالی میکرد یوهو یه سیبیل از پشت دست انداخت دور برآمدگی های دختره و ادامه ی ماجرا :))

کلا خیلی خوبه دمو رو بگیرید بازی کنید . باد حرکت خوبی هم زده EA و تایم بازی رو 4 کرده . همیشه توی دمو 2 یا 3 بود . همه چی رو هم میشه Skip کرد شکر خدا .

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
در مورد تیم ملی ایران هم یه توضیحاتی بدید؟ اون پیراهن یوز ایرانی روش دیده میشه؟ قیافه بازیکنای ایرانی و کارلوس کیروش خوبه؟ :D بعدش اینکه مراحل انتخابی جام جهانی هم داره یا نه؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,942
نام
نـــــــویـــــــــد
در مورد تیم ملی ایران هم یه توضیحاتی بدید؟ اون پیراهن یوز ایرانی روش دیده میشه؟ قیافه بازیکنای ایرانی و کارلوس کیروش خوبه؟ :D بعدش اینکه مراحل انتخابی جام جهانی هم داره یا نه؟

از هر قاره فقط 1 یا 2 تیم گذاشتن و قطعا ایران هم داخل دمو نیستش :d
اما کلا خیلی گزینه داره . همون حالت Story رو داره . Road to World Cup داره . خود World Cup رو داره . بعد اون حالت Player Modeـش رو داره و خیلی چیزای دیگه :d

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
یعنی چی دوربین Broadcast حذف شده؟! من همیشه با این دوربین بازی میکنم....الان چیز دیگه ای جایگزینش شده؟

این بازی لذت نابی رو به ادم میده اینقدر مُد های مختلف داره که ادم میمونه از کدوم شروع کنه! شدیدا منتظرشم:bighug:

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,045
چرا شوتای بازی اینقدر مسخره شده؟ از 6 تا شوتی که تو دو تا بازی زدم 5 تاش گل شد کلا گل زدن تو بازی راحته کاملا معلومه درجه ی سختیشو پایین آوردن باقی موارد بازی خوبه مخصوصا گرافیک و اتمسفر بازی عالی کار شده

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,656
نام
محمد
منکه اصلا خوشم نیومد مثل فیفا 14
فقط 5 دقیقه بازی کردم
لعنت به EA که نزاشت امسال football gaming داشته باشم

کلا از 2010 به بعد فقط با ورژن های فرد فیفا حال کردم
2010
2011
2013

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
دوستان تاریخ عرضه جهانی بازی 17 آوریل ذکر شده ! چیزی نمونده !! :d

تریلری که دیدم جو ورزشگاه عالی بود ! فقط کاش میشد Face بازیکنهای ایران رو درست در میاوردن هرچند که بعید به نظر میاد !

این جا فقط میمونه دو تا سوال من :

1 - کسی خبر داره که بازی مثل BF4 نیاز به نصب اجباری روی هارد دستگاه داره یا نه ؟!

2 - این دوربین BroadCast واقعا حذف شده ؟! ( من همیشه با همین دوربین بازی میکنم)

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
Broadcast هنوزم هست تو بازی ولی به قدری زاویه بندیش تغییر کرده که اصلا نمیشه با اون قبلی یکی دونستش. چیزی شبیه اون چیزی شده که قبلا تو PES وجود داشت (زاویه broadcast سری PES). دوربین به شدت ارتقاعش کمه و وسط زمین فیکسه.

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
یعنی چی دوربین Broadcast حذف شده؟! من همیشه با این دوربین بازی میکنم....الان چیز دیگه ای جایگزینش شده؟

این بازی لذت نابی رو به ادم میده اینقدر مُد های مختلف داره که ادم میمونه از کدوم شروع کنه! شدیدا منتظرشم:bighug:

دقيقا عريزم...چرا حاليً ميده مودهاي بازي:)

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

منکه اصلا خوشم نیومد مثل فیفا 14
فقط 5 دقیقه بازی کردم
لعنت به EA که نزاشت امسال football gaming داشته باشم

کلا از 2010 به بعد فقط با ورژن های فرد فیفا حال کردم
2010
2011
2013

Football gaming چيه

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند