FIFA World Cup 2014: Brazil | PS3

GTA 4

کاربر سایت
May 7, 2009
230
نام
دانیال
تایید میشه با حجم ۵٫۸ GB
فقط دوست دارم ببینم تیم ملی ایران رو چه جور ساختن.

لباس های اول و دوم ایران درسته اسامی هم همین طور ولی چهره ها اصلا

tajngd27twafo53gbbjj.jpg

آخرین ویرایش:

amirmufc

کاربر سایت
Dec 4, 2009
168
نام
Amir
لباس های اول و دوم ایران درسته اسامی هم همین طور ولی چهره ها نه زیاد

معلوم بود عزیز، چون اعلام شده بود که اصلا کل تیم های حاضر در جام جهانی لیسنس شدن... و وقتی یه جام مهم داره، معلومه دیگه تیم های توش همه درستن.

نمیدونم حالا کارلوس کیروش رو هم قیافش رو ساختن یا نه ؟

از اسیا چه ورزشگاه هایی داره !؟ حتما یکیش ملک فهد هست و دو - سه ورزشگاه شرق اسیایی ژاپن و کره رو هم داره حتما ..

ولی خیلی حال بده با ایران مسیر چام جهانی رو طی کنی تا اون اخراش

footsoldier

کاربر سایت
May 23, 2013
369
نام
رضا
معلوم بود عزیز، چون اعلام شده بود که اصلا کل تیم های حاضر در جام جهانی لیسنس شدن... و وقتی یه جام مهم داره، معلومه دیگه تیم های توش همه درستن.

نمیدونم حالا کارلوس کیروش رو هم قیافش رو ساختن یا نه ؟

از اسیا چه ورزشگاه هایی داره !؟ حتما یکیش ملک فهد هست و دو - سه ورزشگاه شرق اسیایی ژاپن و کره رو هم داره حتما ..

ولی خیلی حال بده با ایران مسیر چام جهانی رو طی کنی تا اون اخراش

کارلوس را ساختن

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
من دانلود کردم امروز کمی از بازی رو رفتم
همه ی تیمها هستن
ایران هم هست لباسها و کارلوس کیروش درست ساخته شدن
قدرت ایران تو حمله و هافبک خوبه اما دفاع افتضاحه یعنی عراق از ما بهتره تو دفاع
بازیکن هم زیاد هست فک کنم هر تیمی 40 تا بازیکن داره اما یه بازیکن که من دوسش دارم (علیرضا جهانبخش) نیست
من یه دست کیک آف رفتم نمیدونم چرا احساس میکنم بافت گرافیکی ضیف تر از فیفا 14 هستش البته شاید دلیلش اینه که بازی رو از رو هارد اکسترنال اجرا کردم
آنلاینش هم یه road to rio داره که یه چیز تو مایه های همون لایو سیزنه
یه مود world cup داره هم آنلاین داره هم آفلاین
capitan your country هم هست که از زمان 2010 بود
اما بیشترین چیزی که دوس داشتم eafc cataloge بود که لباس کلاسیک تیمای معروف رو داشت
فقط آلمانش 5 تا کلاسیک کیت داره (همشو خریدم) :D
موقعی که بازی رو شروع میکنی اولش هم طرفدارای اون تیمو تو استادیوم نشون میده (ایرانیا لباس عربی پوشیدن :| ) هم نشون میده تو کشورشون دارن بازی رو میبینن (مثلا آمریکاییا ت واشنگتن کنار کاخ سفید جمع شدن دارن تو ال سی دی میبینن)

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بازی توی ایران اومده؟
شنیدم انلاینش خیلی باحاله اره؟

- - -ویرایش - - -

دوستان اگه میشه از بازیکنان و مربی ایران عکس بیشتر بذارید

motefarreghe

کاربر سایت
Oct 7, 2011
68
آره،منم این احساس رو توی demo داشتم،ولی هنوز این بازی رو بازی نکردم،نمی دونم دلیلش چیه،همین مشکل یادمه که توی fifa world cup 2010 هم بود که گرافیکش نسبت به fifa 10 کمتر بود

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس
من هم بازی رو دانلود کردم و بازیش کردم .... خیلی لذت بردم و اصلا اون افت گرافیکی رو توش احساس نکردم به شخصه... اتفاقا هوش مصنوعی و حرکات هم دست خوش تغییراتی شده بود و اون حرکت انفجاری که میگفتند توش به وضوح مشخص بود که تو فیفا 14 همچون چیزی نبود ... گل زدن با شوت بسیار سخت شده و همچنین هوش مصنوعی دروازه بانان چشمگیرتر ...
جدا از همه اینها من که فقط با ایران بازی کردم و خداییش هم تیم جون دار و سرعتی ساختنش و شکر خدا اسم ها هم همه درست و ( واسه قیافه هاهم که خب از نظر من انتظار نمیره نه فقط ما بلکه کلا رو چهره تیم های آسیایی بیاد به اندازه تیم های اروپایی و آمریکای جنوبی کار کنه فیفا) کلا یه سری چهره واسه تیم های آسیایی تعریف کرده بود و همونا واسه اکثریت بازیکنا لحاظ کرده بود ( بازم خدارو شکر مثل PES ایرانیا رو سیاه درست نکرده بودند و همه یه دست کچل :| )
قیافه ها خیلی بهتر از نسخه های قبلی بود و قابل تحمل تر .... ( بازم میگم انتظار نمیره از ایران که زیاد اسمی نداره تو فوتبال دنیا بیاند و رو فیس هاشون یک به یک تمرکز کنند و بیشتر اگه توجه کنید تیم های نامدارتر و معروف تر و میاند و ظریف کاری میکنند و...)
اگر ایران هم تحویل میگرفتند که خوب بود
این قوچان نژاد هم عجب بازی میکنه تو نوک حمله ایران و چه استارت هایی میزنه ایول :x کلا بچه ها بیاید فقط با ایران بازی کنید خیلی حال میده اصلا یه حسی بهت دست میده اونم وقتی بدونی تیم کشورت جزو 32 تیم حاضر تو جام جهانی هم هست و... خیلی وقت بود با تیم کشورم اینجوری بازی نکرده بودم ... من حتی اگه آنلاین هم بازی نکنم از این به بعد همین ایران خودمونو میدارم و 10 تا گل هم که نخورم بازم عشقه ... گور بابای بقیه تیما

GTA 4

کاربر سایت
May 7, 2009
230
نام
دانیال
دوستان اگه میشه از بازیکنان و مربی ایران عکس بیشتر بذارید

بازیکنا که ربطی به خودشون ندارند ولی باز خدا رو شکر سرمربی درسته :
po2kljzolimun4baqty.png
mo2qfczeijdb7qnwbofl.jpg
من هم بازی رو دانلود کردم و بازیش کردم .... خیلی لذت بردم و اصلا اون افت گرافیکی رو توش احساس نکردم به شخصه... اتفاقا هوش مصنوعی و حرکات هم دست خوش تغییراتی شده بود و اون حرکت انفجاری که میگفتند توش به وضوح مشخص بود که تو فیفا 14 همچون چیزی نبود ... گل زدن با شوت بسیار سخت شده و همچنین هوش مصنوعی دروازه بانان چشمگیرتر ...
جدا از همه اینها من که فقط با ایران بازی کردم و خداییش هم تیم جون دار و سرعتی ساختنش و شکر خدا اسم ها هم همه درست و ( واسه قیافه هاهم که خب از نظر من انتظار نمیره نه فقط ما بلکه کلا رو چهره تیم های آسیایی بیاد به اندازه تیم های اروپایی و آمریکای جنوبی کار کنه فیفا) کلا یه سری چهره واسه تیم های آسیایی تعریف کرده بود و همونا واسه اکثریت بازیکنا لحاظ کرده بود ( بازم خدارو شکر مثل PES ایرانیا رو سیاه درست نکرده بودند و همه یه دست کچل
yahoo_22.gif
)
قیافه ها خیلی بهتر از نسخه های قبلی بود و قابل تحمل تر .... ( بازم میگم انتظار نمیره از ایران که زیاد اسمی نداره تو فوتبال دنیا بیاند و رو فیس هاشون یک به یک تمرکز کنند و بیشتر اگه توجه کنید تیم های نامدارتر و معروف تر و میاند و ظریف کاری میکنند و...)
اگر ایران هم تحویل میگرفتند که خوب بود
این قوچان نژاد هم عجب بازی میکنه تو نوک حمله ایران و چه استارت هایی میزنه ایول
yahoo_8.gif
کلا بچه ها بیاید فقط با ایران بازی کنید خیلی حال میده اصلا یه حسی بهت دست میده اونم وقتی بدونی تیم کشورت جزو 32 تیم حاضر تو جام جهانی هم هست و... خیلی وقت بود با تیم کشورم اینجوری بازی نکرده بودم ... من حتی اگه آنلاین هم بازی نکنم از این به بعد همین ایران خودمونو میدارم و 10 تا گل هم که نخورم بازم عشقه ... گور بابای بقیه تیما

دفاع ایران ضعیفه مجبوری باید عقیلی (65) و نصرتی (69) رو گذاشت جای حسینی (51) و صادقی (51) , حاج صافی (67)جای هاشم(48) , رحمتی (73) هم جای احمدی(53)
یه همچین چیزی خوبه :

Rahmati 73
Montazeri 59 Aghili 65 Nosrati 69 Hajsafi 67
Teymourian 64 Nekounam 76

Dejagah 74 Karimi 73 Shojaei 69

Guchi 68

آخرین ویرایش:

amirmufc

کاربر سایت
Dec 4, 2009
168
نام
Amir
خب اول به درخواست برخی دوستان، که هنوز بازی رو نگرفتن و یا بعدا میگیرن، و تیم ملی رو خواسته بودن چند تا عکس بذارم :

عکس های تیم ملی ایران و بازیکنان

http://www.shiaupload.ir/images/52701938284960377908.jpg

http://www.shiaupload.ir/images/09097117968397991367.jpg

http://www.shiaupload.ir/images/90824068664212695848.jpg

این سه تا عکس از بازی تیم ملی با پیراهن سفید، جلوی قطر هست... که انصافا هر 4 تا پیراهن تیم ملی رو خوب ساختن..

کلا در زمینه پیراهن و مربی بازی عالی کار کرده، کلی پیراهن داره هر تیم، ایران 4 تا داره ! کشورهای دیگه حتی لباس کلاسیک دارن و مربی ها خیلی خوب ساخته شدن، ریکشن های جالبی دارند !! از نظر حواشی هم که بازی عالی بوده..

اونهمه تیم ملی !! یه سری ها اصلا رو نقشه دیده نمیشن !! :D ولی تیمشون هست ! اون حواشی تشویق تماشاگران و یا نمایش روی اسکوربردهای سطح شهرم خیلی جالبه...

کلا تیم ملی ایرانو میشه گفت، به نسبات واقعیت خیلی خوب و دقیق ساختن ! درسته اشکالاتی مثل اورال بعضی بازیکنها هست.. ولی میشه جایگزین کرد ... مثلا نصرتی تو دفاع خوبه میشهاورد ! یا کریمی و انصاری فر و حاج صفی و اینا هم بازیکن های خوبی ساخنه شدن... میشه زجر نکشید حداقل با تیم ملی بازی کرد..

اورال بعضی بازیکنا اصلی این جوریه) :

http://www.shiaupload.ir/images/61034493203295818613.jpg

http://www.shiaupload.ir/images/67827025175355621324.jpg

عکس پیراه ن قرمز تیم ملی :

http://www.shiaupload.ir/images/15428456587582954772.jpg

انصافا سرود ملی مون رو هم خوب در اورده بودن..

چمن های بازی هم بهتر شده بود...

کلیت بازی هم از نظر گیم پلی فکر کنم قدری از فیفا 14 بهتر شده ولی من هنوز 2-3 دست بیشتر بازی نکردم بتونم کامل تشخیص بدم تفاوت ورلد کاپ رو با فیفا 14 ولی به نظرم بازی خوبی از اب در اومده... در ماهیت کلی کار

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر