FIFA VS PES

طرفدار و علاقه مند به کدام شبیه ساز هستید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    330
  • نظرسنجی بسته شده است .

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
خوشم میاد دوستان ما از کارشناسای گیم اسپات و ای جی ان هم بهتر میدونن .اگه نه متا بازی و نه کارشاسای سایت های معتبر بلکه خدا هم بیاد بگه گیم پلی pes بهتره دوستان ما قبول نمیکنن .اشکال نداره شما با این قدرتی که دارید به راحتی میتونید سوار پراید بشید و حس کنید سوار مازراتی هستید.
دوست عزيز مثالت اصلا ربطي به موضوع نداشت فقط بنظرم گيم پلي مهم نيس،شما وقتي بتوني حس كني وسط استاديوم هستي اين كجاش بده ! يا از گرافيك و ...
فوتبال بازي نيست كه بشه تك بعدي نگاه كرد،مثال شما مثل مقايسه نيدفور اسپيد و فورزا هست يكي اركيد يكي سيمولشن!
بايد يه فرقي بين موشن كپچرها،اسكن هايي كه ea انجام ميده با بازي كه ميشه گفت تقريباً هنوز يروال داره جلو مياد وجود داشته باشه.
بنطرم كسايي كه اومدن امسال رو فيفا ايراد گذاشتن فيفا باز نبودن،مشكل اينجاست يارو ٢ سال هست اومده سمت فيفا و خودشو فيفا باز ميدونه حالا با كمي تغييرات تو بازي سريع ناراحت ميشه و واكنش نشون ميده.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
تو pes من توپ رو میدم دسته رونالدو از دقیقه 1 تا دقیقه 94 بازی اگه کسی تونست توپ رو ازم بگیره ! از pes فوتبال تخیلی تر من ندیدم !

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
من نسخه ی xbox360، Pes2015 رو امروز بازی کردم...
متاسفانه بازی در حدی ضعیف بود ک فقط تعصبات کورکورانه ی یه فن دو آتیشه میتونه باعث نادیده گرفتنشون بشه و بشخصه نتونستم بیش از یه دست ده دقیقه ای بازی رو تحمل کنم.گرافیک ضعیف، افت فریم [توی ی بازی ورزشی!:|] و ضعف شدید توی تطبیق انیمیشنای ساخته شده با سیستم گیمپلی جدید...
در اینکه روی ساخت انیمشنای بازی وقت و تلاش زیادی صرف شده شکی نیست ولی توی هماهنگ سازیشون با انجین وگیمپلی بازی واقعا ضعیف عمل شده...
نمیدونم pes به کدامین سمت داره میره، ولی میدونم ک سمت درستی نیستش و برای کسی ک بخواد تازه بیاد سمت بازیهای ورزشی در کنار عنوانی مثل فیفا واقعا اصلن به حساب هم نمیاد به عنوان ی رقیب.
به عنوان کسی ک از 06 به اینور فیفاباز هست و دیگه بجز سالی یکی دو دست،pes نمیزنه؛ باید بگم ک بنظرم pes هر چند تغییراتی داشته...ولی برای رقابت با فیفای الآن واقعن حرفی برای گفتن نداره اصلن.
اینکه به کدامین سمت هم داره میره این عنوان...؟!؟!؟!خدا داند!

fifa12

کاربر سایت
Apr 29, 2011
489
نام
پیمان
دوست عزيز مثالت اصلا ربطي به موضوع نداشت فقط بنظرم گيم پلي مهم نيس،شما وقتي بتوني حس كني وسط استاديوم هستي اين كجاش بده ! يا از گرافيك و ...
فوتبال بازي نيست كه بشه تك بعدي نگاه كرد،مثال شما مثل مقايسه نيدفور اسپيد و فورزا هست يكي اركيد يكي سيمولشن!
بايد يه فرقي بين موشن كپچرها،اسكن هايي كه ea انجام ميده با بازي كه ميشه گفت تقريباً هنوز يروال داره جلو مياد وجود داشته باشه.
بنطرم كسايي كه اومدن امسال رو فيفا ايراد گذاشتن فيفا باز نبودن،مشكل اينجاست يارو ٢ سال هست اومده سمت فيفا و خودشو فيفا باز ميدونه حالا با كمي تغييرات تو بازي سريع ناراحت ميشه و واكنش نشون ميده.
دوست عزیز برو رنک من رو تو فیفا یازده ببین بعد این حرفا رو بزن خوب بازی بد شده دیگه آرکید شده منی که از pes بخاطر همین موضوع تو سال 2008 کنار رفتم حالا داره فیفا تکرار میکنه.

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
دوست عزیز برو رنک من رو تو فیفا یازده ببین بعد این حرفا رو بزن خوب بازی بد شده دیگه آرکید شده منی که از pes بخاطر همین موضوع تو سال 2008 کنار رفتم حالا داره فیفا تکرار میکنه.

اما بنظر من بازی اونقدری که شماها میگین ارکید شده نیست یکمی سرعت بازی تغییر کرده که اونم میشه درستش کرد.
درضمن من منظورم شما نبودی ولی خوب خودتم داری میگه تا 2008 pes بازی میکردی، این فیفا الان کجاش شبیه اونه ؟ نسبت به 14 شاید در بخش گیم پلی پیشرفتی نداشته باشه ولی بنظرم خراب هم نشده و میشه باهاش کنار اومد و از طرفی تجربه نشون داده وقتی فیفا میاد تغییراتی جدیدی توی بازیش اعمال میکنه سال اول اونقدر خوب در نمیاد،خود EA وقتی میان میگن یه تیم دیگه داره رو فیفا16 کار میکنه میدونن چه خبره!!!

onlyfifa

کاربر سایت
Sep 4, 2013
352
نام
عباس
خوشم میاد دوستان ما از کارشناسای گیم اسپات و ای جی ان هم بهتر میدونن .اگه نه متا بازی و نه کارشاسای سایت های معتبر بلکه خدا هم بیاد بگه گیم پلی pes بهتره دوستان ما قبول نمیکنن .اشکال نداره شما با این قدرتی که دارید به راحتی میتونید سوار پراید بشید و حس کنید سوار مازراتی هستید.

پیمان جان همون pes2014 که همه متفق القول میگن فاجعه بود متاش شد 80 و همین سایت ign بهش داد 90!!! شما زیاد روی نمرات سایت ها حساب نکن در ضمن با اینکه اصلا با سری pes حال نمیکنم هنوزم معتقدم بهترینش pes2013 بود و باید قبول کنی فیفا 15 با تمام ایرادهاش خیلی خیلی حرفه ای تر و بهتر از pes2015 هست اینو از روی تعصب نمیگم من کلوپ بازی دارم و هر دو نسخه رو چه رو نسل 8 و چه رو نسل 7 تهیه کردم یعنی مجبورم تهیه کنم و کامل با بچه های کلوپ (که گیمر حرفه ای هم کم نیست توشون) آنالیزشون کردیم به هر حال نظر ها متفاوته و البته محترم ولی باید دید چه کسی داره نظر میده و در چه سطحی قرار داره اون شخص و چند وقت و چند تا بازی رو تجربه کرده و از همه مهمتر سلیقه خودتم شرطه .....موفق باشی

Museu

کاربر سایت
Oct 15, 2014
245
پیمان جان همون pes2014 که همه متفق القول میگن فاجعه بود متاش شد 80 و همین سایت ign بهش داد 90!!! شما زیاد روی نمرات سایت ها حساب نکن در ضمن با اینکه اصلا با سری pes حال نمیکنم هنوزم معتقدم بهترینش pes2013 بود و باید قبول کنی فیفا 15 با تمام ایرادهاش خیلی خیلی حرفه ای تر و بهتر از pes2015 هست اینو از روی تعصب نمیگم من کلوپ بازی دارم و هر دو نسخه رو چه رو نسل 8 و چه رو نسل 7 تهیه کردم یعنی مجبورم تهیه کنم و کامل با بچه های کلوپ (که گیمر حرفه ای هم کم نیست توشون) آنالیزشون کردیم به هر حال نظر ها متفاوته و البته محترم ولی باید دید چه کسی داره نظر میده و در چه سطحی قرار داره اون شخص و چند وقت و چند تا بازی رو تجربه کرده و از همه مهمتر سلیقه خودتم شرطه .....موفق باشی

حرفه اي تر هستش به چه معنا
اگر منظور گرافيك بازي هستش بله فيفا خوبه
اما گيم پلي بازي pes يه سر و گردن از فيفا بالاتره
همين گيم پلي مي ارزه به تمام ابشن هاي فيفا
نظر شخصي بنده:)

mojtaba007

کاربر سایت
Dec 9, 2007
490
عزیز من اگر واقعا میخوای حس کنی وسط استادیوم نشستی برو فیلم فوتبالهای واقعی رو بگیر از لحظه ورود بازیکن ها تا شروع بازی بعد برو سراغ بازیش
اره فیفا قشنگه چون وقتی توپ تو اوت میره بازیکن میدوه دنبال توپ ده بدو
ولی متاسفانه ساکر نشون نمیده:(
یا مثلا تو فیفا وقتی تکل میزنی انگار زمین کنده میشه وای چه جزییات قشنگی
ولی ساکر متاسفانه نه
و غیره
ببین فیفا چه امکاناتی داره
این منطق شما فیفا بازایه که رنگ و لعاب براتون مهم تره
دیگه همه میدونیم تو طراحی بازیکن و موشن کپچر ساکر واقعا بی نظیره
من امروز برای اولین باز تونستم ساکر 15 رو بازی کنم
اولش یه کم خورد تو ذوقم جدی میگم
ولی بعد چند دست بازی کردن واقعا دارم ازش لذت میبرم
انیمیشن های سر زدن
انیمیشن های دریبل
باورتون نمیشه یه بار با مسی دکمه r2 رو با سرعت میزدم دقیقا عین خود مسی داشت دریبل میکرد خیلی حال کردم

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر

عزیز من اگر واقعا میخوای حس کنی وسط استادیوم نشستی برو فیلم فوتبالهای واقعی رو بگیر از لحظه ورود بازیکن ها تا شروع بازی بعد برو سراغ بازیش
اره فیفا قشنگه چون وقتی توپ تو اوت میره بازیکن میدوه دنبال توپ ده بدو
ولی متاسفانه ساکر نشون نمیده:(
یا مثلا تو فیفا وقتی تکل میزنی انگار زمین کنده میشه وای چه جزییات قشنگی
ولی ساکر متاسفانه نه
و غیره
ببین فیفا چه امکاناتی داره
این منطق شما فیفا بازایه که رنگ و لعاب براتون مهم تره
دیگه همه میدونیم تو طراحی بازیکن و موشن کپچر ساکر واقعا بی نظیره
من امروز برای اولین باز تونستم ساکر 15 رو بازی کنم
اولش یه کم خورد تو ذوقم جدی میگم
ولی بعد چند دست بازی کردن واقعا دارم ازش لذت میبرم
انیمیشن های سر زدن
انیمیشن های دریبل
باورتون نمیشه یه بار با مسی دکمه r2 رو با سرعت میزدم دقیقا عین خود مسی داشت دریبل میکرد خیلی حال کردم

فقط ميتونم بگم خوش باشيد،چون معلومه فرق بازي سيموليشن و اركيد رو نميدوني.
جالب اينجاست دويدن مسي مثل خودش برات مهمه ولي رفتن دنبال تو يا كنده شدن چمن برات مسخره هستش،با اين نوع طرز فكر معلومه كجاي كاري،بازم ميگم خوش باشيد.

mojtaba007

کاربر سایت
Dec 9, 2007
490
فقط ميتونم بگم خوش باشيد،چون معلومه فرق بازي سيموليشن و اركيد رو نميدوني.
جالب اينجاست دويدن مسي مثل خودش برات مهمه ولي رفتن دنبال تو يا كنده شدن چمن برات مسخره هستش،با اين نوع طرز فكر معلومه كجاي كاري،بازم ميگم خوش باشيد.
عزیز جان من نمیگم فیفا بده
ولی شما دارید کمی غیرمنصفانه ساکر رو میکوبید
من نمیگم کندن چمن و دویدن دنبال توپ بده نه خیلی هم خوبه ولی نه مثل فیفایی که چند ثانیه باید منتظر بمونیم تو بازی تا بازیکن بدوه دنبال توپ تا بگیرش و برگرده سر جاش
یا قبول کنید کندن چمن تو فیفا خیلی زیاده رویه
یا دقیقا به اندازه همون تکل یا همون لحظه چمن خراب نمیشه در اثر تکل

شما نگاه کنید فیفا امده رنگ و لعاب داده به چمن
ولی ببینید توپ تو بعضی از مناطق بازی رنگش سیاه میشه
یا رنگ چمنش در هر منطقه ای یه رنگ میشه
من فرق سیمولیشن و با ارکید خوب میدونم
قبول دارم تو ساکر های قبلی بازی راحت بود چون پاس هاراحت میرسید و دریبل راحت بود برای همین ارکید بود
سیمولویشن ربطی به ارکید نداره
و الان بحثمون رو نسخه های 15 است که ساکر واقعا پیشرفت کرده

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,838
نام
مهراد
آقا ساکر پیشرفت کرده کسی منکرش نیست ولی نه اونقدری که بخوایم نسخه 15 رو از تمام نسخه های فیفا برتر بدونیم. شما داری میگی تو طراحی و اسکن چهره بی نظیره واقعا تا حالا به تصاویر مقایسه فیس های فیفا و پی ای اس نگاه نکردی ؟ نه واقعا تماشا نکردی شاهکار فیفا رو در این زمینه. نظر من اینه هرکسی یه بازی رو دوس داره ما هم عشقمون فیفا هست داریم به همه هم توصیه میکنیم فیفا رو تجربه کنن چون اختلاف بین این این دو بازی خیلی زیاده. هرکسی که یه بار هم فیفا رو بعد از پی ای اس تجربه کنه متوجه این اختلاف میشه و مطمئنا از بازی خوشش میاد. نمیگم پی ای اس بازی بدیه در نوع خودش خوبه برای یه عده ولی کسی که بعد از شکست این بازی سراغ فیفا رفته خیلی براش سخته دوباره برگرده روی بازی قبلی و بخواد ازش لذت ببره. یکی مثل خود من یا خیلی از فن های فیفا ...

mojtaba007

کاربر سایت
Dec 9, 2007
490
آقا ساکر پیشرفت کرده کسی منکرش نیست ولی نه اونقدری که بخوایم نسخه 15 رو از تمام نسخه های فیفا برتر بدونیم. شما داری میگی تو طراحی و اسکن چهره بی نظیره واقعا تا حالا به تصاویر مقایسه فیس های فیفا و پی ای اس نگاه نکردی ؟ نه واقعا تماشا نکردی شاهکار فیفا رو در این زمینه. نظر من اینه هرکسی یه بازی رو دوس داره ما هم عشقمون فیفا هست داریم به همه هم توصیه میکنیم فیفا رو تجربه کنن چون اختلاف بین این این دو بازی خیلی زیاده. هرکسی که یه بار هم فیفا رو بعد از پی ای اس تجربه کنه متوجه این اختلاف میشه و مطمئنا از بازی خوشش میاد. نمیگم پی ای اس بازی بدیه در نوع خودش خوبه برای یه عده ولی کسی که بعد از شکست این بازی سراغ فیفا رفته خیلی براش سخته دوباره برگرده روی بازی قبلی و بخواد ازش لذت ببره. یکی مثل خود من یا خیلی از فن های فیفا ...
من الان هم میگم نسخه 15 بی نظیره نسخه 14 افتضاح بود شکی نیست
همین که میگی اختلاف بین این دو خیلی نشونه تعصبته
در ضمن من وقتی ساکر 14 افتضاح بود رفتم طرف فیفا تا حدودی ولی الان برگشتم رو ساکر
خیلی ها مثل من هستند و به شخصه دیدم
در یک کلام پادشاه برگشت

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
Pes پیشرفت کرده ولی فیفا کجا و pes کجاا.. حالا یه مقدار گیمپلی pes هیجانی تره دلیل بر اینه که بهتره؟ ازادی عملی که تو فیفا هست تو صد تا pes. هم نمونش نیس..

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,838
نام
مهراد
81864224385534009469.jpeg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر