FIFA Street | Xbox 360

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
آقا یکی راهنمایی بکنه بگه چه طوری این دمو رو کپی کنم توی ایکس باکس !

http://forum.bazicenter.com/thread29593/

یه روش ساده تر هم هست که بعد از اینکه فلشت رو با ایکس باکس فورمت کردی با استفاده از هورایزن دمو رو میریزی تو قسمت دموی فلش.

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
http://forum.bazicenter.com/thread29593/

یه روش ساده تر هم هست که بعد از اینکه فلشت رو با ایکس باکس فورمت کردی با استفاده از هورایزن دمو رو میریزی تو قسمت دموی فلش.
خب من روش دوم رو ترجیع میدم ! چون راحتتره ولی وقتی فلش رو فرمت میکنم و بعد وصلش میکنم به PC کلی فایل از ایکس باکس اومده روی فلش که ظرفیت فلش تقریبا پر هست !

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,656
نام
محمد
خب من روش دوم رو ترجیع میدم ! چون راحتتره ولی وقتی فلش رو فرمت میکنم و بعد وصلش میکنم به PC کلی فایل از ایکس باکس اومده روی فلش که ظرفیت فلش تقریبا پر هست !

اشکالی نداره
باید اونجوری باشه
شما با همون Horizon یا USBXTAFGUI دمو رو بریز رو فلش

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
توی اون قبلیه یه قابلیتی داشت که یه نوار بود که با دریبل و حرکات نمایشی پر میشد و بعدش با زدن یه دکمه میرفت توی یه حالت قدرتی. بیشتر توپهایی که در این حالت شوت میشدند توی گل میرفتند. ولی مثل اینکه این رو توی این نسخه برداشته اند. درضمن گل زدن توی این جدیده خیلی سخت تر شده و از اون حالت آرکیدی دراومده.

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
بی صبرانه منتظرم
چه شود فوتسال 5 نفره.ولی ای کاش از بازیکنان واقعیه فوتسال استفاده میکردن و لیگهای معتبرش رو هم میزاشتن مثل ایران که لیگ خوبی داره

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
توی اون قبلیه یه قابلیتی داشت که یه نوار بود که با دریبل و حرکات نمایشی پر میشد و بعدش با زدن یه دکمه میرفت توی یه حالت قدرتی. بیشتر توپهایی که در این حالت شوت میشدند توی گل میرفتند. ولی مثل اینکه این رو توی این نسخه برداشته اند. درضمن گل زدن توی این جدیده خیلی سخت تر شده و از اون حالت آرکیدی دراومده.

اره خودشون هم گفتن که چیزای تخیلی بازی رو حذف کردن و سعی کردن طبیعی ترش کنن.اونم جز تخیلیهاست.

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
مشکل من اینه که نمیشه این پیغامو میده ! نیگا به تصویر بنداز

95241999461362707939.png

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,311
نام
Amin
سلام من اصلا این بازی رو جدی نگرفته بودم دنبال اخبارش هم نرفتم تا اینکه چندتا تریلر ازش دیدم... خیلی باحاله :D این بازی چه مُد هایی داره؟ میشه مثلا با چلسی لیگ انگلیس رفت ؟ نقل و انتقالات و اینچیزا رو هم داره؟

m2

کاربر سایت
Jan 2, 2008
234
نام
میثم
مشکل من اینه که نمیشه این پیغامو میده ! نیگا به تصویر بنداز

95241999461362707939.png

دوست عزیز آخرین فایلی که توی پوشه هست بریز توی قسمته دموی فلش.
شما خوده پوشه ی contentو ریختی که این ارورو داده.

---------- نوشته در 11:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:54 PM ارسال شده بود ----------

تو دموش مي شه دو نفره بازي كرد؟
من كه دانلود نمي كنم . توي دي وي دي بازي نماي 75 هست

بله میشه 2 نفره بازی کرد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر