Fifa Lovers

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
من اولین فیفایی که بازی کردم فیفا 95 سگا بود .
تو pc هم یادمه که 96 رو تویه مجموعه king games داشتم . البته چون خیلی ازش میگذره نمیتونم مطمئن باشم .
اولین فوتبالیم که از کونامی بازی کردم همون International Superstar Soccer Deluxe بود که با سگا بازیش کردم . فکر کنم سال 98 بود .

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
تو pc هم یادمه که 96 رو تویه مجموعه king games داشتم . البته چون خیلی ازش میگذره نمیتونم مطمئن باشم

فكر كنم قبل اون يه 95 هم من ديده بودم....كسي چيزي يادش هست

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
خب فیفا بازیه خوبیه منتها به نظر من تنها برتری که نسبت به وینینگ الون داره همون گرفتن حق امتیازاه تیم ها ی ملی و باشگاهیه
متاسفانه فیفا از لحاظ گیم پلی جذابیتش را تا حدودی از دست داده
آخرین نسخه فیفایی که من واقعا باهاش حال کردم بر میگرده به fifa 1999
البته شرکت EA کمپانی پولداریه و باید توجه داشت که در آمدش از فیفا اونقدر هست که بخواد برای خرید حق امتیاز تیم ها پول های آنچنانی بده من شخصا مطمعنم که مشکل حق امتیاز در بازی های وینینگ الون هم طی چند نسخه ی بعدی حل میشه

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
فرزاد جان

شما فيفا 06 رو بازي كردي؟اگه آره كه تمام معايب بازي برطرف شده...

و اينكه امتياز تيم ها خريده دليلش اينه كه به كلاس تيم احترام مي ذاره و سعي در با كيفيت بودن بازي هاش داره....اين يه حسن برتر هست..

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
نوشته شده توسط behzadr:
فرزاد جان

شما فيفا 06 رو بازي كردي؟اگه آره كه تمام معايب بازي برطرف شده...

و اينكه امتياز تيم ها خريده دليلش اينه كه به كلاس تيم احترام مي ذاره و سعي در با كيفيت بودن بازي هاش داره....اين يه حسن برتر هست..
متاسفانه هنوز بازی نکردم :mrgreen: :mrgreen:
اما شرکت کونامی هم سال گذشته با سری آ ایتالیا و لالیگا و همچنین لیگ هلند مذاکراتی برای خرید امتیازشون داشت اما متاسفانه بنا به دلایلی موفق نشد :idea:

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
متاسفانه هنوز بازی نکردم

eek.gif
eek.gif
برا همين اين جوري داشتي خرابش مي كردي

اما شرکت کونامی هم سال گذشته با سری آ ایتالیا و لالیگا و همچنین لیگ هلند مذاکراتی برای خرید امتیازشون داشت اما متاسفانه بنا به دلایلی موفق نشد

smile.gif
اينم يه جور تجارت هست ديگه...

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
نوشته شده توسط behzadr:
eek.gif
eek.gif
برا همين اين جوري داشتي خرابش مي كردي

smile.gif
اينم يه جور تجارت هست ديگه...
ببين بهزاد جان شما همش ميگي كه معايبش رفع شده اول بازي كن بعد بگو .منم الان نظري نميدم چون هنوز بازي نكردم.در ضمن در سري قبل يعني الون 8 سري A ايتاليا لا ليگاي اسژانيا و باشگا هاي هلند با لايسنس وجود داشت.در نسخه ي جديد هم مثل اين كه تيم هاي معروف باشگاهاي انگليس وجود داره.

مي بخشيد من پستم مربوط به اين تاپيك نبود از همه ي دوستان عذر ميخوام.

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
من امروز fifa 2006 رو گرفتم . 5 cd بود و ماله شرکت تکین . ولی ظاهرا خرابه . اصلا نمیره برا setup . اگر کسی میدونه چکارش باید بکنم بگه لطفا .

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
fifa

من اولین فیفایی که بازی کردم مال میکرو جنیوس بود . که از وسط زمین میشد گل زد . و بعدش فیفا 2001 رو بازی کردم .دیروز ظهر هم که از مدرسه میومدم فیفا 2006 رو خریدم. به غیر از چمنش که مث موکته همش عالیه !!!

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
نوشته شده توسط parham_safa:
سلام
من امروز fifa 2006 رو گرفتم . 5 cd بود و ماله شرکت تکین . ولی ظاهرا خرابه . اصلا نمیره برا setup . اگر کسی میدونه چکارش باید بکنم بگه لطفا .
چند تا از بچه ها هم میگفتن نسخه تکین رو گرفتن ایراد داشته ولی من نصبش کردم کا میکرد ولی متاسفانه هنوز نسخه pc-dvd نیومده و هنوز هم کرکش نکردن .

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
سلام

من هم در مرحله ای که میخواستم image فیفا رو نصب کنم با همچین مشکلی رو برو شدم ولی با بازکردن اون image توسط clonecd مشکلم حل شد

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
نوشته شده توسط behzadr:
سلام

اون آتاري رو يادمه.استراتژيك كامل بود.فقط هم من دو تا پا مي ديدم.
آره
اون خیلی بامزه بود !!
توی یه بازی من یه بار 340 بر 225 عموی خودومو بردم !! خیلی کمدی بود ! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر