Multi Platform FIFA 22

سازنده
EA
تاریخ انتشار
2022
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
به نام خدا
IMG_20210709_195810_050.jpg
کمپانی EA در توییتی تاریخ انتشار رسمی فیفا 22 را مشخص کرد.
IMG_20210704_181338_462.jpg
با توجه به اطلاعات لیک شده و با کسب اجازه از ناظمین تاپیک فیفا 22 را ثبت میکنیم.
1624450547655.png
در روزهای گذشته اطلاعات مهمی از جمله تاریخ انتشار بازی لیک شد که بین 2تا 9 مهر ماه خواهد بود.
IMG_20210620_212534_457.jpg
طبق شایعات بازی با موتور گرافیکی جدید دایس منتشر می شود و متاسفانه نسخه نسل بعدی شامل کنسول های نسل هشتمی و pc نمی شود.
امروز لوگوی بازی نیز لیک شد و نیز شاهد دگرگونی کاستوم تاکتیک هستیم.
IMG_20210623_173539_967.jpg
همچنین شاهد اضافه شد آیکون های جدیدی در بازی هستیم.
IMG_20210623_153824_194.jpg

طبق اطلاعاتی که داریم برخی تیم های بتا نیز لیک شده است.
IMG_20210623_160500_702.jpg
طبق منابع لیک شده الکس اسکات به عنوان اولین گزارشگر زن به بازی فیفا 22 اضافه می شود.
IMG_20210626_145141_952.jpg

Attachments

• IMG_20210623_173539_967.jpg
    IMG_20210623_173539_967.jpg
    36.4 KB · مشاهده: 159
آخرین ویرایش:

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,605
نام
محمدرضا
اتفاقا به نظرم بهتر شده. بازی انگار سفت تر شده :D
اگه فقط خودم مشکل داشتم میگفتم مشکل از منه ولی همه حریفامم همینجوری شدن :D مخصوصا نیمه دوم یهو میبینی درصد پاس صحیح میرسه به پنجاه درصد!

• Like
Reactions: u.s.a

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,134
نام
حسین
یه سوالی واقعا ذهنمو درگیر کرده. اینا چرا از فیفا ۲۰ دفاع رو کامل دستی کردن؟؟؟ :| یعنی هوش مصنوعی نه پرسی میکنه، نه یارگیری، نه جاگیری. قشنگ مثل هویج نگاه میکنه. فقط خودت باید تند تند سوئیچ کنی و دفاع کنی. Teammate pressure هم که به درد عمه من میخوره. فقط مشایعتش میکنه. در حالیکه تا قبل ۲۰ قشنگ میرفت تو پای صاحب توپ. واقعا چرا اینکارا رو کردن؟

جوابی که به ذهنم رسید:
دفاع رو تِر زدن بهش، از اونور حمله رو آسون کردن، تا بازی نوب پسند بشه و هرکی تازه دسته به دست گرفته و اومده FUT به راحتی بازی کنه و گل بزنه و لذتش رو ببره.

Nice job EA $port

Emad_rowan

کاربر سایت
Jan 11, 2022
35
یه سوالی واقعا ذهنمو درگیر کرده. اینا چرا از فیفا ۲۰ دفاع رو کامل دستی کردن؟؟؟ :| یعنی هوش مصنوعی نه پرسی میکنه، نه یارگیری، نه جاگیری. قشنگ مثل هویج نگاه میکنه. فقط خودت باید تند تند سوئیچ کنی و دفاع کنی. Teammate pressure هم که به درد عمه من میخوره. فقط مشایعتش میکنه. در حالیکه تا قبل ۲۰ قشنگ میرفت تو پای صاحب توپ. واقعا چرا اینکارا رو کردن؟

جوابی که به ذهنم رسید:
دفاع رو تِر زدن بهش، از اونور حمله رو آسون کردن، تا بازی نوب پسند بشه و هرکی تازه دسته به دست گرفته و اومده FUT به راحتی بازی کنه و گل بزنه و لذتش رو ببره.

Nice job EA $port

یکی از بدترین مشکلات رو مخی این دو نسخه همینه … تا خودت سوئیچ نکنی نری تو پای طرف هوش مصنوعی فقط از بازیکن مهاجم دور میشه … انگار یارو بجا توپ چاقو دستشه میخواد بزنه مدافع رو 🚶🏻‍♂️

هرچی ما داد و بیداد میکنیم که دفاع آسون تر شه حمله سخت تر برعکس میشه 😁

اینجوری فایده نداره با باید یک مود سیمولیشن با یک مود نرمال (آرکید) هرچی اسمش باشه بذارن واسه پلیرایی که بیشتر دنبال شبیه سازی و حس فوتبال واقعی میگردن تا ۶۰۰ تا اسکیل تو هر بازی و دست کم ۵-۶ تا گل

کلا از یک جایی به بعد کاری کردن که سرعت و شتاب بازیکن همیشه اولویت شد
فرقی نداره مهاجم
دفاع چپ و راست
هافبکا

طرف سرعتش خوب باشه دیگه تمام
مثلا خودم دو سه ساله همیشه دنیل جیمز رو خریدم تو کریر
فرقی نمیکنه چه تیمی باشه اولین کار قبل هرکاری خرید این طفل معصومه
اندازه رونالدو نازاریو تو اوج تاثیر گذاری داره 😂

• Smile
  • Like
Reactions: **AMIR** and u.s.a

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,134
نام
حسین
یکی از بدترین مشکلات رو مخی این دو نسخه همینه … تا خودت سوئیچ نکنی نری تو پای طرف هوش مصنوعی فقط از بازیکن مهاجم دور میشه … انگار یارو بجا توپ چاقو دستشه میخواد بزنه مدافع رو 🚶🏻‍♂️

هرچی ما داد و بیداد میکنیم که دفاع آسون تر شه حمله سخت تر برعکس میشه 😁

اینجوری فایده نداره با باید یک مود سیمولیشن با یک مود نرمال (آرکید) هرچی اسمش باشه بذارن واسه پلیرایی که بیشتر دنبال شبیه سازی و حس فوتبال واقعی میگردن تا ۶۰۰ تا اسکیل تو هر بازی و دست کم ۵-۶ تا گل

کلا از یک جایی به بعد کاری کردن که سرعت و شتاب بازیکن همیشه اولویت شد
فرقی نداره مهاجم
دفاع چپ و راست
هافبکا

طرف سرعتش خوب باشه دیگه تمام
مثلا خودم دو سه ساله همیشه دنیل جیمز رو خریدم تو کریر
فرقی نمیکنه چه تیمی باشه اولین کار قبل هرکاری خرید این طفل معصومه
اندازه رونالدو نازاریو تو اوج تاثیر گذاری داره 😂
البته بخوایم منطقی نگاه کنیم خیلی هم تقصیر EA نیست. مشکل از اکثریت هست که این نوع فوتبال رو بیشتر میپسندن و هر شرکتی طبق میل مخاطبانش عمل میکنه. شما بری فروم EA همه چی دستت میاد. اون اوایل که ۲۲ اومده بود بازی واقعا خوب بود. چه آنلاین چه مقابل هوش مصنوعی. اما ملت انقدر ناله کردن که چرا بازی سخته، چرا حمله کردن سخت شده، چرا پاسها نمیرسه و ... انقدر گفتن که خلاصه EA هم لطف فرمود با آپدیتهای مکرر تر زد به بازی. شما مطمئن باش اون چند ده میلیونی که بازی رو میخرن، اگه دنبال شبیه ساز بودن، EA براشون بهترین شبیه ساز رو میساخت. همونطور که با ساخت فیفا ۱۲،۱۳،۱۴،۱۶ اینو ثابت کرد. اما خب اکثریت همین میگ میگ و تو هر بازی ۸ تا گل زدن رو دوست دارن. مسئله اصلی هم اینه که ما دو قشر آدم داریم که فوتبال بازی میکنن. دسته اول چون عاشق فوتبالن، میان سمت گیمش. این دسته طبعا دوست دارن بازی شبیه ساز باشه، میگ میگ نباشه، دفاع راحت باشه و حمله سخت و خلاصه بازی جوری سخت باشه که اگه یه گل زدی بپری هوا. اما دسته دوم صرفا گیمر هستن و فوتبال رو هم برای فان بازی میکنن. این دسته عاشق میگ میگ و هر حمله یه گل و شونصدتا اسکیل زدنن. و متاسفانه چون دسته دوم تعدادشون خیلی بیشتره، EA هم بازی رو مطابق میل این دسته میسازه.

|| 47 ||

کاربر سایت
Jul 29, 2013
404
نام
محسن
آره خدایی خیلی بهتره
View attachment 252522
داداش من که نگفتم این بازی شاخیه. همه میدونن فوتبال کلا خراب کرد امسال. من خودم هر روز دارم فیفا میزنم سطح توقع خیلی بالاست از فیفا. با این هوش مصنوعی افتضاح و پاس کاری زباله و دروازه بانی مترسک واقعا از اینی که متاش شده ۲۹ بدتره :D

Emad_rowan

کاربر سایت
Jan 11, 2022
35
البته بخوایم منطقی نگاه کنیم خیلی هم تقصیر EA نیست. مشکل از اکثریت هست که این نوع فوتبال رو بیشتر میپسندن و هر شرکتی طبق میل مخاطبانش عمل میکنه. شما بری فروم EA همه چی دستت میاد. اون اوایل که ۲۲ اومده بود بازی واقعا خوب بود. چه آنلاین چه مقابل هوش مصنوعی. اما ملت انقدر ناله کردن که چرا بازی سخته، چرا حمله کردن سخت شده، چرا پاسها نمیرسه و ... انقدر گفتن که خلاصه EA هم لطف فرمود با آپدیتهای مکرر تر زد به بازی. شما مطمئن باش اون چند ده میلیونی که بازی رو میخرن، اگه دنبال شبیه ساز بودن، EA براشون بهترین شبیه ساز رو میساخت. همونطور که با ساخت فیفا ۱۲،۱۳،۱۴،۱۶ اینو ثابت کرد. اما خب اکثریت همین میگ میگ و تو هر بازی ۸ تا گل زدن رو دوست دارن. مسئله اصلی هم اینه که ما دو قشر آدم داریم که فوتبال بازی میکنن. دسته اول چون عاشق فوتبالن، میان سمت گیمش. این دسته طبعا دوست دارن بازی شبیه ساز باشه، میگ میگ نباشه، دفاع راحت باشه و حمله سخت و خلاصه بازی جوری سخت باشه که اگه یه گل زدی بپری هوا. اما دسته دوم صرفا گیمر هستن و فوتبال رو هم برای فان بازی میکنن. این دسته عاشق میگ میگ و هر حمله یه گل و شونصدتا اسکیل زدنن. و متاسفانه چون دسته دوم تعدادشون خیلی بیشتره، EA هم بازی رو مطابق میل این دسته میسازه.
اره کاملا صحیح گفتی شما
متاسفانه قابل تفکیک هم نیست و کاریش نمیشه کرد
شاید منم جای ea بودم همین خروجی رو داشتم…
کلا از وقتی رد پای انلاین بازی کردن پیدا شد رفته رفته از فضای شبیه سازی فاصله گرفت
سیاست های مالی شرکت … تقاضا … فروش و همه ی اتفاقات همه رو به این مسیر سوق داد
فیفا ۰۸ یادش بخیر که تایم بازیو میذاشتیم غروب از یک جایی به بعد شب میشد
برف و بارون شدید میشد ، کند میشد ،قطع میشد
موهای بازیکنا بهم میریخت و…

با همه ی اینها ولی خب ماهایی که از بچگی با فوتبال بزرگ شدیم بازم با عشق و شوق فراوون میشینم پا همین فیفا ۲۲ 😁
هرچی باشه اونقد هنوز برام لذت بخش هست که بیشترین گیمی باشه که در طول یک سال پلی میدم …

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza

جوابی که به ذهنم رسید:

Nice job EA $port
اسون بودن حمله رو کار ندارم ولی اینکه تو دفاع خودش بیاد تو پا اونوقت چه فرقی هست بین یه بازیکن نوب و یه یکی که بلده اینکاره؟

همین الانشم خود هوش مصنوعی کمک میکنه به دفاع ... یه جاهایی پا میندازه و نقش داره ولی اینکه یکی بلد نیس دستی سوییچ کنه نباید بگه دفاع بده ..

اینترنت خوب نقش زیادی داره تو دفاع درست و اینکه یه توصیه ، هیچوقت با دفاعات نرو تو پای حریف ، هافبک دفاعیات cdm رو روشون سوییچ کن و پشت محوطه رو پر کن.. این سوییچ کردن دستی کار هر کسی نیس و زمان میخواد یکی توش خوب شه اما من کساییو دیدم نمیزارن یه توپ ببری سمت دروازه شون ،همین عربای همسایه هم بودن .‌‌..

من خودم این بازی رو به شخصه بخاطر سخت بودنش دوست دارم واسه همینه بالای ۱۲ ساله بازیش میکنم، اگه بیاد همه چیو هوش مصنوعی انجام بده و فقط ما بریم گل بزنیم دقیقا میشه پیس ... و سرنوشتش همون میشه ... پیس چون هیچ چیز چالشی نداشت ... یه سری چیزا ثابت بود و هی تکرار میشد ...

البته اینم بگم فیفا قدیمو منم مثه شما بیشتر دوست داشتم بخصوص۱۴ ولی تو موضوع دفاع باهات موافق نیستم چون حس میکنم اکثر کسایی که با دفاع کردن مشکل دارن نحوه درستشو بلد نیستن

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR

جوابی که به ذهنم رسید:

Nice job EA $port
این قضیه دفاع دستی انگار فقط واسه ما مصداق داره ، وگرنه توی رایول و ویکند چمپیون یه حریف هایی دیدم که کلا موقع دفاع مهاجم شون رو سوییچ نمیکنن و کلا خود هافبک هاش هم کات پاسینگ لینز میکنن هم مثل سگ در حال پرشر هستن!
اصلا نمیدونم چه اینستراکشن و تاکتیک ی میذارن که اینطوری میشه ، البته بعضی وقتا هم بازیکن های خودم هم خودشون توپ‌میگیرن ولی به چشم نمیاد.

• Wow
Reactions: u.s.a

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,134
نام
حسین
اسون بودن حمله رو کار ندارم ولی اینکه تو دفاع خودش بیاد تو پا اونوقت چه فرقی هست بین یه بازیکن نوب و یه یکی که بلده اینکاره؟

همین الانشم خود هوش مصنوعی کمک میکنه به دفاع ... یه جاهایی پا میندازه و نقش داره ولی اینکه یکی بلد نیس دستی سوییچ کنه نباید بگه دفاع بده ..

اینترنت خوب نقش زیادی داره تو دفاع درست و اینکه یه توصیه ، هیچوقت با دفاعات نرو تو پای حریف ، هافبک دفاعیات cdm رو روشون سوییچ کن و پشت محوطه رو پر کن.. این سوییچ کردن دستی کار هر کسی نیس و زمان میخواد یکی توش خوب شه اما من کساییو دیدم نمیزارن یه توپ ببری سمت دروازه شون ،همین عربای همسایه هم بودن .‌‌..

من خودم این بازی رو به شخصه بخاطر سخت بودنش دوست دارم واسه همینه بالای ۱۲ ساله بازیش میکنم، اگه بیاد همه چیو هوش مصنوعی انجام بده و فقط ما بریم گل بزنیم دقیقا میشه پیس ... و سرنوشتش همون میشه ... پیس چون هیچ چیز چالشی نداشت ... یه سری چیزا ثابت بود و هی تکرار میشد ...

البته اینم بگم فیفا قدیمو منم مثه شما بیشتر دوست داشتم بخصوص۱۴ ولی تو موضوع دفاع باهات موافق نیستم چون حس میکنم اکثر کسایی که با دفاع کردن مشکل دارن نحوه درستشو بلد نیستن
ببین حرفت درسته ولی غلطه!!! :D اتفاقا منم نظر تو رو دارم. داداشام پِس بازن و همیشه بهشون گفتم دفاع پس مسخرس و یه فرقی بین یه نوب و یه پرو باید باشه. اما ... این نوع دفاع کردن فیفا وقتی خوبه که فیزیک بازی درست بشه. نه اینکه طرف با پولیسیچ و امباپه و مانه عین مارمولک هی مانور بده و دور خودش بچرخه. فیزیک باید درست بشه که یه بازیکن وقتی میخواد دور بزنه یا مسیر عوض کنه، یه تاخیری تو حرکتش ایجاد بشه و تو بتونی توپ رو بگیری. الان با این فیزیک مفتضح و این شیوه دفاع کردن و این اسکیل زدنهای مضحک ما شاهدیم وقتی دوتا پلیر حرفه ایی بهم میخورن تعداد گلها میره بالای ۶ تا.

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
ببین حرفت درسته ولی غلطه!!! :D اتفاقا منم نظر تو رو دارم. داداشام پِس بازن و همیشه بهشون گفتم دفاع پس مسخرس و یه فرقی بین یه نوب و یه پرو باید باشه. اما ... این نوع دفاع کردن فیفا وقتی خوبه که فیزیک بازی درست بشه. نه اینکه طرف با پولیسیچ و امباپه و مانه عین مارمولک هی مانور بده و دور خودش بچرخه. فیزیک باید درست بشه که یه بازیکن وقتی میخواد دور بزنه یا مسیر عوض کنه، یه تاخیری تو حرکتش ایجاد بشه و تو بتونی توپ رو بگیری. الان با این فیزیک مفتضح و این شیوه دفاع کردن و این اسکیل زدنهای مضحک ما شاهدیم وقتی دوتا پلیر حرفه ایی بهم میخورن تعداد گلها میره بالای ۶ تا.
امسال اضافه کردن که تاخیرو .. من نمیدونم سیسن چجوریه ولی تو التیمیت اصلا راحت نمیچرخن بازیکنا، بخصوص بازیکنای سنگین و فقط یه سری بازیکنای خاص سریع میتونن تغییر جهت بدن اونم نرماله تا حدی چون کارتای خوب بازی اون مدلین، قبول دارم فیزیک جای کار داره ولی واقعا سنگین تر کردن حرکت روتوحمله بخصوص نسبت به فیفاهای قبل ، و اینکه من بازم نظرم اینه که این مشکلات تو دفاع بیشترش برمیگرده به نت و سوییچ اشتباه ... و اگه قلقش دستت بیاد که چجوری سوییچ کنی نصف مشکلاتت حل میشه ... همه اینا در کنار یه پینگ خوب قابل انجامه

شما دوتا استریم پلیر خوب تو خارج کشورو ببین اصلا دفاعاشون باز نمیشه که یا نصف این باگای ما واسشون پیش نمیاد، این بازی توش حرف اولو یه نت قوی میزنه

• Like
Reactions: Reza779 and u.s.a

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,636

جوابی که به ذهنم رسید:

Nice job EA $port
بزرگترین اشتباهات فیفا تو این چند سال
1- موتور فراستبایت
2- دفاع دستی
3-تایم فینیشینگ

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر