Multi Platform FIFA 22

سازنده
EA
تاریخ انتشار
2022
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
به نام خدا
IMG_20210709_195810_050.jpg
کمپانی EA در توییتی تاریخ انتشار رسمی فیفا 22 را مشخص کرد.
IMG_20210704_181338_462.jpg
با توجه به اطلاعات لیک شده و با کسب اجازه از ناظمین تاپیک فیفا 22 را ثبت میکنیم.
1624450547655.png
در روزهای گذشته اطلاعات مهمی از جمله تاریخ انتشار بازی لیک شد که بین 2تا 9 مهر ماه خواهد بود.
IMG_20210620_212534_457.jpg
طبق شایعات بازی با موتور گرافیکی جدید دایس منتشر می شود و متاسفانه نسخه نسل بعدی شامل کنسول های نسل هشتمی و pc نمی شود.
امروز لوگوی بازی نیز لیک شد و نیز شاهد دگرگونی کاستوم تاکتیک هستیم.
IMG_20210623_173539_967.jpg
همچنین شاهد اضافه شد آیکون های جدیدی در بازی هستیم.
IMG_20210623_153824_194.jpg

طبق اطلاعاتی که داریم برخی تیم های بتا نیز لیک شده است.
IMG_20210623_160500_702.jpg
طبق منابع لیک شده الکس اسکات به عنوان اولین گزارشگر زن به بازی فیفا 22 اضافه می شود.
IMG_20210626_145141_952.jpg

Attachments

• IMG_20210623_173539_967.jpg
    IMG_20210623_173539_967.jpg
    36.4 KB · مشاهده: 159
آخرین ویرایش:

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
چقدر خوبه قیلترشکن شیر میکنی. از شر عربا راحت میشی :D گذاشتم اروپا، فقط با اروپایی ها بازی میکنم. قشنگ اعصابم راحته :D
بی فرهنگ ترین ، تاکسیک ترین عقده ای ترین ، و چندتا ترین از همین سبک توی سرور خاورمیانه است،
از رایول بگیر تا فوت چمپیون که طرف چندتا بازی های آخرشه بازی صفر صفره ایزی وین نمیده لفت میده ، یا آبجکتیو های گل طلایی لفت نمیده تا آخر بازی میکنه ، اکثرا هم بردمشون:D بد کنف شدن:D
اگه پینگ بالا نمی‌رفت منم سرور اروپا بازی می‌کردم.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
بی فرهنگ ترین ، تاکسیک ترین عقده ای ترین ، و چندتا ترین از همین سبک توی سرور خاورمیانه است،
از رایول بگیر تا فوت چمپیون که طرف چندتا بازی های آخرشه بازی صفر صفره ایزی وین نمیده لفت میده ، یا آبجکتیو های گل طلایی لفت نمیده تا آخر بازی میکنه ، اکثرا هم بردمشون:D بد کنف شدن:D
من SEASON بازی میکنم :D دوست دارم با تیم های واقعی بازی کنم.
ولی واقعا درست گفتی. به معنای واقعی کلمه دیوانن. هر دفعه گل میزنن خوشحالی میکنن. هی تو دفاع پاس میدن. هی دور خودشون میچرخن. قشنگ آدمو از بازی زده میکنن. منم چون شدیدا با این نسخه دارم حال میکنم، به ذهنم رسید قیلترشکن بزنم. میزارم سرور انگلیس، آلمان یا فرانسه، لذتشو میبرم.
در حالت عادی پینگم ۵۰ هست. با قیلترشکن ۹۰. یه کم پینگ میره بالا. ولی ارزشش رو داره. چون هدف من از آنلاین بازی کردن فوتبال، لذت بردن و تاکتیکی بازی کردن هست. نه برد به هر قیمتی مثل عربا.

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,482
نام
Nightwing
ولی واقعا درست گفتی. به معنای واقعی کلمه دیوانن. هر دفعه گل میزنن خوشحالی میکنن. هی تو دفاع پاس میدن. هی دور خودشون میچرخن. قشنگ آدمو از بازی زده میکنن. منم چون شدیدا با این نسخه دارم حال میکنم، به ذهنم رسید قیلترشکن بزنم. میزارم سرور انگلیس، آلمان یا فرانسه، لذتشو میبرم.
در حالت عادی پینگم ۵۰ هست. با قیلترشکن ۹۰. یه کم پینگ میره بالا. ولی ارزشش رو داره. چون هدف من از آنلاین بازی کردن فوتبال، لذت بردن و تاکتیکی بازی کردن هست. نه برد به هر قیمتی مثل عربا.
چجوری شیر میکنی ؟

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
یکی از اینارو داشتم بازیشو تو twitch نگاه میکردم به اسم ahmed_show برای عربستان هستش،توییچ رو دنبال کنین روزای ویکند میاد و بازی میکنه بعد ظهرا ، خیلی اتفاقی یکی خورد بهش مهاجم نوکش مهدی طارمی بود اینو یهو انگار برق گرفته گفت ایرانی؟ این ایرانیه؟شروع کرد تاکسیک بازیو بی دلیل،اون بدبخت یه پارسا نامی بود اگه اشتباه نکنم، حتی ازش جلو هم افتاد اما این پلشت چون داشت با پینگ ۲۰ بازی میکرد یهو کامبک زد بردش،تو کل بازی داشت فحش میداد به ایرانیا ،همه ازش میپرسیدن چرا از ایرانیا بدت میاد، نمیفهمیدم دقیق چی میگه ولی حرفم اینه با بهترین پینگ و بهترین تیما دارن بازی میکنن،یه اعتماد ننفس زیادی این موضوع بهشون داده، خدا شاهدع از دیشب بالای ۵ تا بازی با اختلاف جلو بودم دقایق اخر دی سی شده و باخت زده واسم یا دیلی افتاده و باختم،کلا عدالتی نیس واسه ما، و فقط استرس این فیفا، یا استرس دی سی دارم یا اینکه پینگ بره بالا ،واقعا کجا به دنیا اومدیما ...

mfa123

کاربر سایت
Oct 7, 2021
53
یعنی اروپایی ها انقدر خوبن؟!B-) اختلاف پینگ ۴۰ کم نیست همینجوریشم اذیت میکنه. واسه من حالت خوبش ۷۰ تا ۹۰ هست با این دیلی ها هم بدتر میشه البته فعلا نقل مکان کردیم جای جدید آنتن دهی خیلی بهتره شاید پینگ بهتر بگیرم انقدر اینترنت رو‌مخ بود دیلیت کلاب کردم فعلا دیویژن ۶ هستم!x_x

• Like
Reactions: u.s.a

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
ممنون میشم برای من هم خصوصی بفرستین ... در ضمن اون سایتی که ازش قند شکن رو هم خریدین ممنون میشم برام ارسال کنید
چشم میفرستم.
عرض کردم که نیازی به پرداخت پول و خرید v.p.n از سایتهای کلاهبردار ایرانی نیست :D

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
هک شدم... :D ۷۰k کوین بیشتر نداشتم دیروز امروز اومدم دیدم کوین ام ۰ عه و تو استور یه ایتم claim نشده دارم.... دیدم فلورنزیه با زبون بیرونش... ۷۰k بید و‌خریداری شده رو اکانتم!

راهی هست از تکرارش جلو گیری کرد؟

آخرین ویرایش:

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,594
نام
محمدرضا
یکی از اینارو داشتم بازیشو تو twitch نگاه میکردم به اسم ahmed_show برای عربستان هستش،توییچ رو دنبال کنین روزای ویکند میاد و بازی میکنه بعد ظهرا ، خیلی اتفاقی یکی خورد بهش مهاجم نوکش مهدی طارمی بود اینو یهو انگار برق گرفته گفت ایرانی؟ این ایرانیه؟شروع کرد تاکسیک بازیو بی دلیل،اون بدبخت یه پارسا نامی بود اگه اشتباه نکنم، حتی ازش جلو هم افتاد اما این پلشت چون داشت با پینگ ۲۰ بازی میکرد یهو کامبک زد بردش،تو کل بازی داشت فحش میداد به ایرانیا ،همه ازش میپرسیدن چرا از ایرانیا بدت میاد، نمیفهمیدم دقیق چی میگه ولی حرفم اینه با بهترین پینگ و بهترین تیما دارن بازی میکنن،یه اعتماد ننفس زیادی این موضوع بهشون داده، خدا شاهدع از دیشب بالای ۵ تا بازی با اختلاف جلو بودم دقایق اخر دی سی شده و باخت زده واسم یا دیلی افتاده و باختم،کلا عدالتی نیس واسه ما، و فقط استرس این فیفا، یا استرس دی سی دارم یا اینکه پینگ بره بالا ،واقعا کجا به دنیا اومدیما ...
تو آلتیمیت شانسی منو بردیا :D یادت باشه، یه جا انتقام سختی ازت میگیرم :D

• Like
Reactions: aslirezahddd

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
واقعا دارم با این نسخه حال میکنم. یاد روزهای خوش فیفا ۱۴ و ۱۶ برام زنده شده :D
ولی این هندیکپ بدجوری رو مخه :| لیورپول بودم. طرف وستهام شده بود. شروع کردیم بازی و تو ۳۰ دقیقه ۳ تا زدم. خیلی خوشحال دیگه شروع کردم فقط finesse shot زدن. دو تا با صلاح زدم یدونه با ژوتا که زارپ خورد تیرک. بعدش دیگه هرچی زدم دروازه بان گرفت. یهو بازی افتاد دست طرف. دوتا شوت از ۳۰ متری با جناب میشل آنتونیو زد رفت تو گل :| دیگه ادامه دادیم دقیقه ۹۰ جناب آنتونیو نفهمیدم چی شد که عین میگ میگ زد عمق دفاع. منم با فندایک تکل زدم و قشنگ توپ رو زدم. کامل توپ رو زدم. جناب داور هم پنالت گرفت و فندایک رو اخراج کرد :| بازم جناب آنتونیو اومد پشت توپ، زد سمت راست و منم پریدم و توپ خورد به دست آلیسون رفت تو گل :lol:و بازی ۳-۳ تموم شد. آخر بازی شوتها ۲۴ به ۴ بود :lol:نمیدونم هدف EA از این مسخره بازی چیه. انقدر داد زدم و فحش دادم صدام تا سر کوچه رفت :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر