FIFA 21

5b1krzhmdo9y.jpg

در کنفرانس دیشب فیفا 21 معرفی شد، با توجه به تیزر بازی میتوان حدس زد بازیکن روی کاور امباپه باشد، این عنوان روی حواشی و گرافیک هرچه بیشتر تمرکز کرده است، باید ببینیم تفاوت نسخه نسل بعد آن چیست؟

با توجه به تعلیق و طولانی شدن اتمام لیگهای اروپایی نقل و انتقالات اروپا تغییر کرده وea بخاطر همین امر تاریخ انتشار را 18 مهر معرفی کرده است، دارندگان نسخه های 80 و 100 دلاری سه روز زودتر می‌توانند بازی را انجام دهند همچنین دارندگان ea access از 10 مهر ماه می‌توانند 10 ساعت تریال بازی را تجربه کنند.
_ویژگی های فیفا 21 نسل بعدی
1-نوع نورپردازی و رندرینگ بازی دستخوش تغییراتی شده است.
2-فیفا 21 از قابلیت hoptic کنترلرهای نسل بعدی دو کنسول xbox series x و ps5 استفاده میکند
3-لودینگ اسکرین و قدرت اجرای بازی در سرعت بالاتر(استفاده از SSd)
4-responsive بودن بازی
تاریخ دمو و بازشدن Web app و سایر رویدادهای قبل ریلیز فیفا 21
r769qrcnhd4t.jpg

اگر شما قبل ریلیز کنسول‌های نسل بعد فیفا 21را تهیه کنید بدون هیچ هزینه ای بازی شما قابل اجرا در کنسول نسل بعدی میباشد
این ویدئو هم برای کسانی هست که دوست دارن با مُد التیمیت تیم بیشتر آشنا شوند

آخرین ویرایش:

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
جدیدا که خیلی وقته نرفتم سمت بازی
ولی اون اوایل والا کریرشم بدتر از آلتیمیت بود
حالا نمیدونم بعد آپدیت ها بهتر شده یا نه
بنظرم خیلی بهتر از اولشه و نرماله.فقط رنگ چمن بدجور داغونه که مربوط به کل بازی میشه.لامصبو هرکاری میکنم خوب درنمیاد

Siamak61

کاربر سایت
Feb 8, 2017
544
بنظرم خیلی بهتر از اولشه و نرماله.فقط رنگ چمن بدجور داغونه که مربوط به کل بازی میشه.لامصبو هرکاری میکنم خوب درنمیاد
آره تعادل بین لولها بنظرم بهترشده فقط گلرودفاع اوایل مشکل بازی بودن اونم که معلومه سیاست بازی بطرف بازیه پرگله ولی گیمپلی هم بهترشده ولذت بخش شده اگر بااپدیت دوباره گندنزنن توبازی. چمن ونورپردازی مثل همیشه توروزداغونه ولی باز باگذاشتن تنظیمات tvروگیم قابل قبوله وازاون اول مشکل خاصی نداشتم

• Like
Reactions: ehsas1

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
آره تعادل بین لولها بنظرم بهترشده فقط گلرودفاع اوایل مشکل بازی بودن اونم که معلومه سیاست بازی بطرف بازیه پرگله ولی گیمپلی هم بهترشده ولذت بخش شده اگر بااپدیت دوباره گندنزنن توبازی. چمن ونورپردازی مثل همیشه توروزداغونه ولی باز باگذاشتن تنظیمات tvروگیم قابل قبوله وازاون اول مشکل خاصی نداشتم
رو tv منم رو حالت گیم قابل بازیه وگرنه رو حالات دیگه داغونه.باز همینم یکم کاستومایز میکنم که بشه تحمل کرد.

• Like
Reactions: Siamak61

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان یک نکته بهتون بگم من امسال بازی برام زیاد مهم نیست چهار صد کا کوین داشتم گفتم بفروشم ببینم پولی دستمو میگیره یا نه هشتاد درصد شک نداشتم که کلاه برداریه چیزی بهم نمیرسه. از سایت فات چمپیون که کانال هم داره استفاده کردم از روش پلیر اکشن(بازیکن میزارن برای فروش شما میخری کوین جابجا میشه) این کارو انجام دادم فاکتورم تشکیل دادن شماره حسابم گرفتن ولی از پرداخت خبری نبود جوابم نمیدن دیگه. خواستم بگم برای من که مهم نبود ولی شما ها به این بی شرف ها اعتماد نکنید اکانتو به اینا ندید شک نکنید اکانتو طوری خالی میکنن که بن بشید هیچی هم نصیبتون نمیشه . اصلا به دید فروش کوین بازی نکنید برای من مهم نبود چون قصد خرید بازیکن نداشتم یک تست کردم که نتیجشو دیدید. خلاصه به دزد هیچوقت نمیشه اعتماد کرد نه تنها به اینا به بقیه هم که این کارا رو میکنن اعتماد نکنید
توی تلگرام به این پیام بده @mani_nikou

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
به این و چند ادمین دیگه پیام دادم . این که جواب نداده بعضیاشون جواب دادن که مشکلت حل میشه. اونی که باهاش معامله کردم هنوز جواب نداده تا پول به حسابم ریخته نشه مشکل حل نشده. پول بریزن این کامنتو حذف میکنم
ببین من از اون چنل نفعی نمی‌برم خواستم مشکلت حل بشه، دیر میریزن ولی فکر نکنم پول بخورن

aliagha2020

کاربر سایت
Aug 15, 2017
158
ببین من از اون چنل نفعی نمی‌برم خواستم مشکلت حل بشه، دیر میریزن ولی فکر نکنم پول بخورن
نه من نگفتم نفع میبری گفتم اگر واریز بکنن معلومه کارشون درسته پستو پاک میکنم. دم تو هم گرم اون ایدی که دادی کارمو راه انداخت پول واریز شد

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
سلام دوستان سوالی دارم تو فیفا 20 چرا داور هند نمیگیره !کسی میدونه مشکل چیه گزینه هند هم روشن هست !
تو فیفا 21 درست شده یا باز هم همینجوری هست !

Zlatan_ibra

کاربر سایت
Sep 9, 2013
244
تا چمنش درست نشه 21 رو بازی نمیکنم...امروز مقایسه کردم چمنش همون چمن فیفا07 هست

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
706
راه حلی واسه آبکش نشدن تو بازی هست ؟
من تو این نسخه و فیفا 20 هرکاری میکنم آبکش میشم
متاسفانه هیچ راهی نیست.من سعی میکنم خوب بازی کنم مثلا 2-0 یا حتی 3-0 جلو میفتم دقیقه 70 به بعد یهو مدافعان و هافبک دفاعیام کج میرن جا میمونن و میبازم یا مساوی میکنم.عجیبه بازی برام!

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
راه حلی واسه آبکش نشدن تو بازی هست ؟
من تو این نسخه و فیفا 20 هرکاری میکنم آبکش میشم

به شکل احمقانه ای بازی ها همیشه پر گل میشن
من راه های زیادی رو تست کردم
شاید هیچ راهی به اندازه حفظ توپ نتونه کمک کنه
سعی کن بازی رو آروم کنی اللخصوص وقتی جلو میوفتی

• Like
Reactions: Siamak61

repshila

کاربر سایت
Sep 27, 2020
8
سلام دوستان وقت بخیر..
جدیدا مشکلی واسه من پیش اومده. قبلا سرعت برای من روی R1 بود و همه چی اوکی بود... تقریبا 1 ماهی میشه که دسته رو دیفالت کردم و الان سرعت روی R2 هست.. مشکل اینجاست که از وقتی این کار رو کردم، وقتی به بازیکنم پاس میدم، یه دفعه توپ از پای بازیکنم فاصله زیاد میگیره و باعث میشه توپ رو از دست بدم.. جالبه دوباره که سرعت رو میندازم روی R1 این مشکل از بین میره،،، با 4 تا دسته متفاوت هم تست کردم ولی بازم این مشکل هست... ضمنا موقعی که بازیکنم میخواد پاس رو بگیره دست روی هیچ دکمه ای نیست... کسی میتونه راهنمایی کنه؟ ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر