FIFA 21

5b1krzhmdo9y.jpg

در کنفرانس دیشب فیفا 21 معرفی شد، با توجه به تیزر بازی میتوان حدس زد بازیکن روی کاور امباپه باشد، این عنوان روی حواشی و گرافیک هرچه بیشتر تمرکز کرده است، باید ببینیم تفاوت نسخه نسل بعد آن چیست؟

با توجه به تعلیق و طولانی شدن اتمام لیگهای اروپایی نقل و انتقالات اروپا تغییر کرده وea بخاطر همین امر تاریخ انتشار را 18 مهر معرفی کرده است، دارندگان نسخه های 80 و 100 دلاری سه روز زودتر می‌توانند بازی را انجام دهند همچنین دارندگان ea access از 10 مهر ماه می‌توانند 10 ساعت تریال بازی را تجربه کنند.
_ویژگی های فیفا 21 نسل بعدی
1-نوع نورپردازی و رندرینگ بازی دستخوش تغییراتی شده است.
2-فیفا 21 از قابلیت hoptic کنترلرهای نسل بعدی دو کنسول xbox series x و ps5 استفاده میکند
3-لودینگ اسکرین و قدرت اجرای بازی در سرعت بالاتر(استفاده از SSd)
4-responsive بودن بازی
تاریخ دمو و بازشدن Web app و سایر رویدادهای قبل ریلیز فیفا 21
r769qrcnhd4t.jpg

اگر شما قبل ریلیز کنسول‌های نسل بعد فیفا 21را تهیه کنید بدون هیچ هزینه ای بازی شما قابل اجرا در کنسول نسل بعدی میباشد
این ویدئو هم برای کسانی هست که دوست دارن با مُد التیمیت تیم بیشتر آشنا شوند

آخرین ویرایش:

samadi741

کاربر سایت
Sep 23, 2017
716
نام
محمد
کافیه برید یه نگاهی به بهترین گلهای این هفته از نگاه EA بندازید تا به عمق فاجعه پی ببرید
وقتی خودشون اینطوری حال میکنن بازی ارکید بشه دیگه کاری از دست پلیر ساخته نیست
یه پیشنهاد دوستانه هم برای دوستان التیمیت باز دارم
این بازی بدون اینترنت با پینگ خیلی خوب سم خالصه برای روح و روانتون .
اینترنت خوب ندارید بزارید کنار بازیو

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
خدایی با چه امیدی ویکند بازی کنم ؟!!! پینگ فاجعه ، سرورها با شلوغ تر شدنشون عملا برای ما تو ایران ترکیده . برای چی برم به یک سری نوب سگ حاشیه ی خلیج فارس نشین برد بدم که تهش چی شه . همون بهتر که بازی نکنم . بی خود اعصاب خودمم خورد نمی کنم . من که عاشق فوتبال و فیفا بودم داره کار به جایی میکشه که بعد توتی و این ور سال کلا همه بفروشم بره چون عملا غیر فیفا بازی های زیادی نمی کردم :-& اونم با این قیمت دلار و پلاس و ....
Toty اومد صبر میکنی روزهای آخر که کل تیم هفته وارد پک شدن همه پک هاتو میزنی مثل پارسال بلند نشی روز اول همه رو بزنی بعد بگی اگه میخواست چیزی بده همون روز اول میداد

• Like
Reactions: zerio

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
Toty اومد صبر میکنی روزهای آخر که کل تیم هفته وارد پک شدن همه پک هاتو میزنی مثل پارسال بلند نشی روز اول همه رو بزنی بعد بگی اگه میخواست چیزی بده همون روز اول میداد
نه بابا جمعه بعد قرار گرفتن کل بازیکنا باز می کنم البته فکر کنم اشتباه گرفتی چون من پارسال پک جمع نکرده بودم و این سال اوله اینقدر پک جمع کردم . البته راست میگی یکی بود بعد معرفی مهاجم ها پک باز کرده بود بعد گفت چرا هیچی تو پک ها نیست :-":))

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
نه بابا جمعه بعد قرار گرفتن کل بازیکنا باز می کنم البته فکر کنم اشتباه گرفتی چون من پارسال پک جمع نکرده بودم و این سال اوله اینقدر پک جمع کردم . البته راست میگی یکی بود بعد معرفی مهاجم ها پک باز کرده بود بعد گفت چرا هیچی تو پک ها نیست :-":))
نمیدونم یکی بود روز اول که فقط دفاع ها و گلر وارد پک شده بودند مسلسل وار نزدیک 60 تا پک زده بود هیچی در نیاورده بود گفتم چرا صبر نکردی تا کل تیم وارد پک بشن گفت اگه از این دفاع و گلر چیزی در نیاری از بقیه هم نمیاری (موندن این فکت رو از کجاش در آورده بود)خلاصه هرکی قصد پک زدن و درآوردن toty داره صبر کنه کل تیم بیاد داخل پک ها عجله نکنه

• Like
Reactions: zerio

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,558
نام
پوریا
بابا این کیک اف بوست دیگه واقعا حال بهم زن شده
چیه این وضع بازی
توی التیمیت دیکه کاملا میتونم حدس بزنم کی قراره گل بخورم
هر وقت دو تا گل جلو بیفتی بازیکنات مثل احمقا میشن همممه ی پاسا رو اشتباه میدن
دقایق وقت اضافه نیمه اول قطعا خیلی احتمال گل هست
اگر تو بازی چند بار دروازه خالی و تیر دروازه رو گل نکردی بدون باید ببازی
انقدری که فیفا اسکریپتینگ داره فیلمای مارول ندارن

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
دقیقه 2 ، دقیقه 45 ، دقیقه 47 ، دقیقه 90
این دقایق شدیدا احتمال گل خوردن بالاس توپ اومد زیر پای بازیکنتون فقط برید وقت تلف کنید تا بگذره :D

درطول بازیه فیفا که انجام دادم باگ خفن ندیده بودم که خداروشکردیدم. موقع ضربه دروازه گلرم پشت توردروازه گیرکرده بودودقیقه 70 بود جلوبودم البته تواسکوادبتل وایسادم زمان تموم شه گلرتعویض کردم نشدجالبترازاین 10دقیقه وقت اضافه گرفته شدبازیروقطع کردم گفتم به جهنم ا یبازی باخته دیگه.اینطوری فیفاماروسربلندکرد همیشه میگفتم الکیه من ندیدم تاالانو ازاین حرفهاکه دیدیم.
اینکه چیزی نیست شنبه داشتم ویکند لیگ میرفتم حریفم لفت داد یهو CPU ادامه بازی رو جلوم بازی کرد :)) آخرشم بازی گیر کرد مجبور شدم بازی رو ببندم ولی برد رو بهم داد فقط 400 امتیاز رایوالز رو نداد. ویدیوش رو سیو کردم بعدا میفرستم!
یکم تحقیق کردم دیدم برای بقیه هم این مشکل پیش اومده و EA گفته با آپدیت آخر مشکل برطرف شده! :) تو این بازی آپدیتا فقط برای گند زدن به بازی استفاده میشه وگرنه هیچی درست نمیشه!

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
نمیدونم یکی بود روز اول که فقط دفاع ها و گلر وارد پک شده بودند مسلسل وار نزدیک 60 تا پک زده بود هیچی در نیاورده بود گفتم چرا صبر نکردی تا کل تیم وارد پک بشن گفت اگه از این دفاع و گلر چیزی در نیاری از بقیه هم نمیاری (موندن این فکت رو از کجاش در آورده بود)خلاصه هرکی قصد پک زدن و درآوردن toty داره صبر کنه کل تیم بیاد داخل پک ها عجله نکنه
والا میگن شاید تا 300 400 تا هم باز کنی چیزی نده البته همش شانسه . من که فعلا 200 تا پک توپ جمع کردم . تا 19 دی ببینیم سر جمع چندتا میشه .ولی خیلی سخته جمع کردن به خصوص کوین نداشته باشی و لیگ اس بی سی ها رو نری . الان اس بی سی مارکینیوس و فلیکس می خوام برم به غلط کردن افتادم . هر روزم که بیس ایکون میدن گند میزنن به قیمت بازیکنای فادر :-&

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
چقدر این حرکت گل اواو هر کی بخوره باس لفت تو فرندلی خوبه
عین آب خوردن میشه سواپا رو گرفت هر چند تک و توک پیدا میشن لفت نمیدن شایدم تو باغ نیستن

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
707
چقدر این حرکت گل اواو هر کی بخوره باس لفت تو فرندلی خوبه
عین آب خوردن میشه سواپا رو گرفت هر چند تک و توک پیدا میشن لفت نمیدن شایدم تو باغ نیستن
همه رعایت میکنن؟توی آبجکتیوها که تا پای جون میجنگن!!

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
همه رعایت میکنن؟توی آبجکتیوها که تا پای جون میجنگن!!
واس من نود درصدشون رعایت میکردن
اونایی هم که لفت نمیدادن خودم لفت میدادم میرفتم بیرون
اگه خود فرندلی اذیت نکنه حریف پیدا کنه نیم ساعته میشه هر سواپو گرفت

Alithe31

عضو جدید
Dec 18, 2020
1
با سلام
دوستان من td lte مبین نت دارم
و هرچقدر پیگیری میکنم باز هم جواب درست نمیگیرم.. مراکز اینترنتی دیگه هم چنگی به دل‌نمیزنن تو محل ما (صادقیه)
برای فیفا چه دی ان اسی پیشنهاد میدین ؟ که حداقل بشه روزی یکی دو‌دست بدون لگ بازی کرد؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
یه خبری مال چند وقت پیشه اینجا میخواستم اطلاع رسانی کنم یادم رفت، پارسال سناتور های بلژیک ea رو دادگاهی کردن و ازش خواستن درصد بازیکن خوب در آوردن هر بازیکن رو از پک قشنگ توضیح بده ولی ea در دادگاه حاضر نشد و کشور بلژیک کل محتوای مربوط به خریدن فیفا پوینت رو توی استورهاش بست، امسال این اتفاق برای هلند افتاد و اونا هم کل بخش فیفا پوینت رو بستن، گویا بزودی انگلیس، و فرانسه هم میخوان این طرحو اجرا کنن، اگه همینجوری پیش بره و این بساط جمع بشه میتونیم امیدوار باشیم ea بسمت شبیه سازی بره و به گیم پلی بازی اهمیت بده

Attachments

• IMG_20201208_124334_571.jpg
    IMG_20201208_124334_571.jpg
    21.9 KB · مشاهده: 16

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
دوستانی که میخوان مریضی روحی روانی نگیرن، جای التیمیت کریر بزنن ??

جدیدا که خیلی وقته نرفتم سمت بازی
ولی اون اوایل والا کریرشم بدتر از آلتیمیت بود
حالا نمیدونم بعد آپدیت ها بهتر شده یا نه

• Like
Reactions: Siamak61

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر