FIFA 21

5b1krzhmdo9y.jpg

در کنفرانس دیشب فیفا 21 معرفی شد، با توجه به تیزر بازی میتوان حدس زد بازیکن روی کاور امباپه باشد، این عنوان روی حواشی و گرافیک هرچه بیشتر تمرکز کرده است، باید ببینیم تفاوت نسخه نسل بعد آن چیست؟

با توجه به تعلیق و طولانی شدن اتمام لیگهای اروپایی نقل و انتقالات اروپا تغییر کرده وea بخاطر همین امر تاریخ انتشار را 18 مهر معرفی کرده است، دارندگان نسخه های 80 و 100 دلاری سه روز زودتر می‌توانند بازی را انجام دهند همچنین دارندگان ea access از 10 مهر ماه می‌توانند 10 ساعت تریال بازی را تجربه کنند.
_ویژگی های فیفا 21 نسل بعدی
1-نوع نورپردازی و رندرینگ بازی دستخوش تغییراتی شده است.
2-فیفا 21 از قابلیت hoptic کنترلرهای نسل بعدی دو کنسول xbox series x و ps5 استفاده میکند
3-لودینگ اسکرین و قدرت اجرای بازی در سرعت بالاتر(استفاده از SSd)
4-responsive بودن بازی
تاریخ دمو و بازشدن Web app و سایر رویدادهای قبل ریلیز فیفا 21
r769qrcnhd4t.jpg

اگر شما قبل ریلیز کنسول‌های نسل بعد فیفا 21را تهیه کنید بدون هیچ هزینه ای بازی شما قابل اجرا در کنسول نسل بعدی میباشد
این ویدئو هم برای کسانی هست که دوست دارن با مُد التیمیت تیم بیشتر آشنا شوند

آخرین ویرایش:

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
من هم توتخفیفات بلک فرایدی گرفتم بااینکه ازقدیم پیس بازی کردم ولی اونقدرکه دوستان میگفتن خداییش نیست بازی نکات خوبم داشته آخرین آپدیت که دیروزهمینطوری ازکلوپ آوردم 1.7 اومد خیلی بهترشدالتیمیت هم همچنان سرگرم کنندس ولی آنلاین بایدپلاس بگیرم چک کنم تغییرات کم بوده ولی مثبت بوده
بالاخره با همه ایراداتش بهترین انتخاب ممکنه ... میتونه سرگرم کنه یه سال ... بازیه دیگه باید به چشم یه بازی و تفریح بهش نگاه کرد

• Like
Reactions: ehsas1 and Siamak61

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دست ea درد نکنه بازی همین دختر بچه ها و اتوبوس و تونل ورزشگاه رو کم داشت که برای نسل بعد مون اینارو اضافه کرد دیگه فکر کنم همه بعد دوبار دیدن اسکیپ کنن بره :))

Zlatan_ibra

کاربر سایت
Sep 9, 2013
244
هرسال جفت بازیارو میگیرم و بازی میکنم,یه مدت پیس میزنم خسته میشم میام سمت فیفا و بلعکس هرکدوم ایرادات خاص خودشو دارن و هیچکدوم برا طرفداران فوتبال راضی کننده نیست و انتظارات تو این نسل واقعا بیشتر از این بود مث بازیهایی ورزشی دیگه که بنظرم جلوتر از این دو بودن,هرچند بازی فوتبال ساختن بسیار سختتر از بسکتبال و ...ساختنه و جزئیات بیشتری رو میطلبه...
اما درکل بنظرم پیس بیشتر حال میده کلا مخصوصا که از نظر مدل سازی بازیکنا و گرافیک بسیار بهتر از فیفا عمل کرده و فیفا تو این زمینه واقعا ر.یده

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دست ea درد نکنه بازی همین دختر بچه ها و اتوبوس و تونل ورزشگاه رو کم داشت که برای نسل بعد مون اینارو اضافه کرد دیگه فکر کنم همه بعد دوبار دیدن اسکیپ کنن بره :))
عمق کارو ول کرده چسبیده به ظاهر و مناسک بازی.
بنظرم از همین اول سیگنالشو برای کل نسل به طرفداراش داده و با یه بیّه ? به خواسته شون جواب داده.ببخشید ولی باید مطلب رو میرسوندم

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
هرسال جفت بازیارو میگیرم و بازی میکنم,یه مدت پیس میزنم خسته میشم میام سمت فیفا و بلعکس هرکدوم ایرادات خاص خودشو دارن و هیچکدوم برا طرفداران فوتبال راضی کننده نیست و انتظارات تو این نسل واقعا بیشتر از این بود مث بازیهایی ورزشی دیگه که بنظرم جلوتر از این دو بودن,هرچند بازی فوتبال ساختن بسیار سختتر از بسکتبال و ...ساختنه و جزئیات بیشتری رو میطلبه...
اما درکل بنظرم پیس بیشتر حال میده کلا مخصوصا که از نظر مدل سازی بازیکنا و گرافیک بسیار بهتر از فیفا عمل کرده و فیفا تو این زمینه واقعا ر.یده
برای خاله بازی و دور همی بعله شاید pes بهتر باشه ولی کسی مُد براش مهم باشه مجبوره بیاد سمت فیفا

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,647
نام
hamid
۴ دسامبر تاریخ انتشار هست. پریلود نداره برای دانلود زودتر؟
نه ديگه الان روى پى اس فايف ميتونى بخريش دانلودشم كنى همون نسخه پى اس ٤ رو به صورت بكوارد بازى كنى تا ٤ دسامبر كه به صورت اپديت مياد

• Like
Reactions: Locker

repshila

کاربر سایت
Sep 27, 2020
8
سلام.
دوستان آلتیمیت باز، آیا راهی هست که بشه این کندی داخل بازی رو تا حدی کمتر کرد؟؟ مثلا با dns یا هر چیز دیگه ای؟؟؟ پینگ 65 تا 70 میگیرم ولی بازیکنا مثل تراکتور جابجا میشن.. قشنگ حریف سوار بازیه و راحت توپ رو میگیره و میچرخه... اگه راهی هست راهنمایی کنید.
ممنون.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام.
دوستان آلتیمیت باز، آیا راهی هست که بشه این کندی داخل بازی رو تا حدی کمتر کرد؟؟ مثلا با dns یا هر چیز دیگه ای؟؟؟ پینگ 65 تا 70 میگیرم ولی بازیکنا مثل تراکتور جابجا میشن.. قشنگ حریف سوار بازیه و راحت توپ رو میگیره و میچرخه... اگه راهی هست راهنمایی کنید.
ممنون.
Snrو لاین اتنشن خطت چنده؟

• Like
Reactions: Mahdi_MM

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر