FIFA 21

5b1krzhmdo9y.jpg

در کنفرانس دیشب فیفا 21 معرفی شد، با توجه به تیزر بازی میتوان حدس زد بازیکن روی کاور امباپه باشد، این عنوان روی حواشی و گرافیک هرچه بیشتر تمرکز کرده است، باید ببینیم تفاوت نسخه نسل بعد آن چیست؟

با توجه به تعلیق و طولانی شدن اتمام لیگهای اروپایی نقل و انتقالات اروپا تغییر کرده وea بخاطر همین امر تاریخ انتشار را 18 مهر معرفی کرده است، دارندگان نسخه های 80 و 100 دلاری سه روز زودتر می‌توانند بازی را انجام دهند همچنین دارندگان ea access از 10 مهر ماه می‌توانند 10 ساعت تریال بازی را تجربه کنند.
_ویژگی های فیفا 21 نسل بعدی
1-نوع نورپردازی و رندرینگ بازی دستخوش تغییراتی شده است.
2-فیفا 21 از قابلیت hoptic کنترلرهای نسل بعدی دو کنسول xbox series x و ps5 استفاده میکند
3-لودینگ اسکرین و قدرت اجرای بازی در سرعت بالاتر(استفاده از SSd)
4-responsive بودن بازی
تاریخ دمو و بازشدن Web app و سایر رویدادهای قبل ریلیز فیفا 21
r769qrcnhd4t.jpg

اگر شما قبل ریلیز کنسول‌های نسل بعد فیفا 21را تهیه کنید بدون هیچ هزینه ای بازی شما قابل اجرا در کنسول نسل بعدی میباشد
این ویدئو هم برای کسانی هست که دوست دارن با مُد التیمیت تیم بیشتر آشنا شوند

آخرین ویرایش:

Delux1

کاربر سایت
Nov 18, 2014
864
نام
رضا
آیکون داریم تا آیکون، یه آیکون هست زامبروتا 86 که بهترین دفاع راست بازیه ولی سمت چپ از آیکون بهترم هست اونم Lb بایرن اون کارت ucl liveش هست خلاصه آیکون چرت هم زیاد داریم هر تیمی دیدی پر آیکونه نترس بازی خودتو بکن، جریان کلوپ رو متوجه نشدم؟اگه منظورت گیم نت هست نباید بری چرا؟ چون گیم پلی التیمیت با کیک اف فرق میکنه بازیت خراب میشه قهرمان های ایران هم همشون آفلاین بازن و تاحالا یه دست آنلاین نزدن تاحالا، مثلا نوید برهانی که نمی‌دونست آنلاین و التیمیت چی هست
بحثم اینه میخوایم کوین بخرم باید چطوری اینکارو کرد اره گیم نت هم منظورم همین بود ماشالا گنجینه اسراریا

• Smile
Reactions: ULTIMATE TEAM

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بحثم اینه میخوایم کوین بخرم باید چطوری اینکارو کرد اره گیم نت هم منظورم همین بود ماشالا گنجینه اسراریا
یه سری سایت و چنل هست از اونا باید بخری، ولی زیاد بخری ممکنه بن بشه، یه دفعه نباید بخری زیاد

• Like
Reactions: Delux1

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
تیمش خیلی خوبه ولی نه دیگه در حدی که 150 تا برد پیاپی بیاره :D من این هفته 14 تا بازی اولمو بردم بعدش این حریفو جلوم انداخت:
View attachment 180998

View attachment 180999

تو فوتبین بزنید تیمش حدودا 30 میلیون ارزش داره! حالا این بچه تو 5 تا ویکندی که شرکت کرده مطمئنا با n تا از این حریفای P2W برخورد کرده! واقعا کارش درسته احتمالا در آینده بیشتر ازش میشنویم :D البته اگه امسال مسابقات حضوری برگزار بشه با این سن کمش تحت تاثیر فضای تاکسیک قرار میگیره و جلوی کسایی مثل msdossary خیلی نمیتونه خودشو نشون بده!
این دوساری تو عربستان به یه Legend تبدیل شده :D اونوقت اینجا میبینن دسته دستمون گرفتیم میگن خجالت نمیکشی خرس گنده؟:|:D

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
با اپدیت جدید کوچکترین لمس تو محوطه رو پنالتی میگیره . همون طور که قبلا گفتم با هر اپدیت یه چیزو باف و نرف می کنن . فکر کردن بازی کال افه. به قول خودشون از یک نواختی در میارن بازی رو بعد مشکلات به اون اساسی رو برطرف نمی کنن :-&

• Like
Reactions: Lord Stark

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
دیوید بکام قرار دادی به مدت سه سال با کمپانی EA بسته که رقم این قرار داد 40 میلیون پوند هستش .

کمپانی EA اول رقم 30 میلیون پوند رو به بکام پیشنهاد داده بود که بکام تونست رقم این قرار داد رو بالا تر هم ببره .

40 میلیون پوند برای بستن قرار داد با یه بازیکن بازنشسته !! واقعا باور نکردنیه !

چه رقم های عجیب و غریبی این دو بازی فوتبالی دارن با باشگاه ها و بازیکن های فوتبال میبندن و چه سودی میکنن این باشگاه ها و بازیکنان فوتبال . حالا بکام نکته اینه مدت هاست دیگه بازنشسته شده و داره چنین پولی به جیب میزنه .

David Beckham earns £ 40m from FIFA 21 for 'icon' appearance on PlayStation and XBox

توضیحات تکمیلی: در تاپیک PES 2020 خبری مربوط به همکاری کونامی با بایرن بزرگترین رقم میزان قرار داد تاکنون با یک تیم آلمانی است . 15 میلیون یورو بیش از 3 سال گذاشته بودم و میتونید برید بخونید . توضیحاتی که در مورد قرار داد ها و گردش مالی عجیب و غریبی که در صنعت گیم و بازی های فوتبالی داره رخ میده صحبت کرده بودم .

یاد آوری میکنم پست ها صرفا جهت اطلاع رسانی هستش و صحبت و انتقاد و .... باشه به هر دو بازی هستش که البته دیگه این قرار داد های نجومی جریانی هستش که شکل گرفته و این روند قرار داد های عظیم همین طور ادامه داره و من فکر کنم شدتش در آینده بیشتر هم میشه . یه سری خبر های دیگه مربوط به قرار داد های سنگین انحصاری کونامی با یه سری لیگ برزیل گذاشته بودم قبلا و در تاپیک PES 2020 گم شده و باید گشت و یپداشون کرد . پس خبری هست صرفا جهت اطلاع رسانی هست . فرقی هم نمیکنه کدوم یکی از این دو بازی باشه .

آخرین ویرایش:

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
کل تیمو هفته پیش فروختم فول انترید دو هفتس دارم ویکند میزنم
هر دو بارشم گلد 3 با تیم تریدم همین گلد 3 میشدم
دیگه واس پک و اینا حرص نمیخورم:|
ویکند چی میخواد بده مگه . پیک 82 دیگه اونم خیلی رو شانس باشی و یه سری پک که هیچی توش نیست
هر چونصد میلیون نفر یه پیک خوب میده =))
همش پینگ مهمه و لاغیر . چه پارسال که مسی 99 داشتم امباپه توتی داشتم بعد طرف با گومز 80 دفاع میکردش و با رشفورد 83 گل میزد و منو میبرد
چه امسال که تا اینجا تیمم رو هم رفته 100 هزار کوین نمیشه طرفو با فول گلد از بهترینای لیگ برتر میبرم یا بر عکس

• Like
Reactions: omiid72

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,603
من قبل آپدیت همش میبردم بعد از آپدیت میبازم!!!!
یه چیز خنده دار بگم در مورد فیفا
من فیفا 20 ویکند یه هفته از 15 بازی اول 14 یا 13 تا شو بردم بعد 15 تای بعدیو فقط 2 تاشو بردم
بازیکنا تو دیوار ترکیب قفل میشد
اصلا یه وضعی بود از اونجا به بعد تصمیم گرفتم دیگه فیفا نگیرم

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
ویکند چی میخواد بده مگه . پیک 82 دیگه اونم خیلی رو شانس باشی و یه سری پک که هیچی توش نیست
هر چونصد میلیون نفر یه پیک خوب میده =))
همش پینگ مهمه و لاغیر . چه پارسال که مسی 99 داشتم امباپه توتی داشتم بعد طرف با گومز 80 دفاع میکردش و با رشفورد 83 گل میزد و منو میبرد
چه امسال که تا اینجا تیمم رو هم رفته 100 هزار کوین نمیشه طرفو با فول گلد از بهترینای لیگ برتر میبرم یا بر عکس
همه چیز بازی به گیم پلی ربط داره
این هفته گیم پلیم خیلی خوب بود از هر تقریبا سه تا حمله یکیش موقعیت میشد
کم پیش میومد توپ و بزنم دوباره بیفته جلوی حریف
ولی خدا نکنه گیم پلی آشغال باشه بازیکنا انگار وزنه بستی به پاهاشون توپ حریف و چند بار میزنی دوباره میفته جلوی پاش
بازیکنا سوتی عجیب غریب میدن به جای اینکه بیان رو دستت توپ بگیرن میرن پشت حریف قایم میشن بازیکنا اشتباهی سلکت میشن

• Like
Reactions: zerio

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر