FIFA 21

5b1krzhmdo9y.jpg

در کنفرانس دیشب فیفا 21 معرفی شد، با توجه به تیزر بازی میتوان حدس زد بازیکن روی کاور امباپه باشد، این عنوان روی حواشی و گرافیک هرچه بیشتر تمرکز کرده است، باید ببینیم تفاوت نسخه نسل بعد آن چیست؟

با توجه به تعلیق و طولانی شدن اتمام لیگهای اروپایی نقل و انتقالات اروپا تغییر کرده وea بخاطر همین امر تاریخ انتشار را 18 مهر معرفی کرده است، دارندگان نسخه های 80 و 100 دلاری سه روز زودتر می‌توانند بازی را انجام دهند همچنین دارندگان ea access از 10 مهر ماه می‌توانند 10 ساعت تریال بازی را تجربه کنند.
_ویژگی های فیفا 21 نسل بعدی
1-نوع نورپردازی و رندرینگ بازی دستخوش تغییراتی شده است.
2-فیفا 21 از قابلیت hoptic کنترلرهای نسل بعدی دو کنسول xbox series x و ps5 استفاده میکند
3-لودینگ اسکرین و قدرت اجرای بازی در سرعت بالاتر(استفاده از SSd)
4-responsive بودن بازی
تاریخ دمو و بازشدن Web app و سایر رویدادهای قبل ریلیز فیفا 21
r769qrcnhd4t.jpg

اگر شما قبل ریلیز کنسول‌های نسل بعد فیفا 21را تهیه کنید بدون هیچ هزینه ای بازی شما قابل اجرا در کنسول نسل بعدی میباشد
این ویدئو هم برای کسانی هست که دوست دارن با مُد التیمیت تیم بیشتر آشنا شوند

آخرین ویرایش:

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,558
نام
پوریا
صفحه قبل رو دیدم که دوستان دارن سر کارت های special بحث میکنن :D از pes که اطلاعی ندارم نظری هم نمیدم ولی تو فیفا کارت هایی مثل کارت بوسکتس هیچ ربطی به دنیای واقعیشون نداره! تو فیفا دو سری کارت وجود داره یکیش بر اساس عملکرد تو دنیای واقعی داده میشه مثل کارت های totw ، tots و... یکسری دیگه از کارت ها هستن که ربطی به دنیای واقعی ندارن و مربوط به خود بازی هستش، مثلا هر سال تو ایونت فوتیز که البته اسمش سال پیش عوض شد، بهترین بازیکن های op تو اون فیفا بوست میشن یا مثلا در ایونت هالووین که امسال اسمش عوض شد، هرسال بر اساس یکسری قواعد کارت میدن مثلا یکسال کارت هایی مثل بوسکتس که سرعت نداشت، سرعتشون رو بوست میکردن که البته اون بوست هم آخر هر ماه انجام میشد! یا مثلا امسال تو هالووین بر اساس قانون rule brakers کارت های هالووین عرضه شد که از هر بازیکن یه آمار گرفته شد و به یه چیز دیگش داده شد مثلا لاپورته قدرت دفاعیش کم شد و به سرعتش اضافی شد. خلاصه ی حرفم اینه که اگه قراره بحث در مورد آمار باشه برید در مورد کارتای عادی بحث کنید نه special که به هزار علت ممکنه به بازیکن داده بشه :D

آخرین ویرایش:

Arshiixx

کاربر سایت
Apr 5, 2016
1,159
من از پریشب بعد یه بازی بازیکنام خیلی تنه لش شدن یهو :D نیمدونم چی شد ، جلوی 2 تا عرب قشنگ بازیکنام انگار اورالشون 60 بود ، نه میتونستم رد شم از دفاعشون انقدر که سریع بودن ، نه میتونستم بگیرمشون موقع دفاع :|

Zlatan_ibra

کاربر سایت
Sep 9, 2013
244
امسال قضای حاجت کردن تو زمین بازی ! ولی نسخه نسل بعد رو که نگاه میکنی چمن سبز و خوشرنگه ... مشخصه که عمدا بازی رو بی رنگ و رو درآوردن تا نسخه نسل بعدی به چشم بیاد
تو نسخه 2014 هم همینکارو کرده بودن..گرافیک بازی بی روح بود و حتی چمنش از نسخه 13 بدتر بود بخاطر اینکه قرار بود نسخه نکستجن رو بدن...واقعا این کمپانی هیچگونه ارزش و احترامی برای کاربراش قائل نیست

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
بازم داوری درست نشده
داوری تو آپدیت قبلی خیلی بهتر شده بود که! البته من هنوز آپدیت نکردم ... تو توئیتر یه سری از کریربازها توئیت زدن که آپدیت جدید باگ های جدیدی ایجاد کرده!

• Like
Reactions: ehsas1

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
اپدیت پشت اپدیت اما هنوز مشکل اپدیت هر باره اسکواد زمان ورود به التیمیت یا اون 4 الی 5 تیکتی که زمان ورود به بازی نشون داده میشه برطرف نشده :-&
فرقی زیادی نکرده همون گیم پلی اشغال قبلی . دروازبان، تکل ایستاده ،دفاع جاکی ،که کلا پر و پاس تو عمق پا بر جا . از همه تو مختر زاویه بسته ها هست که تو شش قدم هر شوتی گله حتی اگه توپ با تیرک دروازه مماس باشه

در مورد این بچه 14 ساله هم به نظر من هیچ وقت بازی انلاین و رقابت بدین شکل ملاک سنجش توانایی اون فرد نیست چون غیر توانایی و مهارت عوامل دیگری هم دخیل هستن . این بچه هر وقت تو مسابقات رو به رو و شرایط یکسان با حرفه ای های هم سطح خودش شرکت کرد و همه رو ببره اونوقت یه چیزی . نت هلو تیم هلو بدون مشکل و دغدغه فکری ... (:|:))

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: rabin88

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,558
نام
پوریا
150 تا بازی تو چمپیون برده!مگه میشه؟دمش گرم جدی کارش درسته با اینکه تیمش حرف نداره
تیمش خیلی خوبه ولی نه دیگه در حدی که 150 تا برد پیاپی بیاره :D من این هفته 14 تا بازی اولمو بردم بعدش این حریفو جلوم انداخت:
180998

180999

تو فوتبین بزنید تیمش حدودا 30 میلیون ارزش داره! حالا این بچه تو 5 تا ویکندی که شرکت کرده مطمئنا با n تا از این حریفای P2W برخورد کرده! واقعا کارش درسته احتمالا در آینده بیشتر ازش میشنویم :D البته اگه امسال مسابقات حضوری برگزار بشه با این سن کمش تحت تاثیر فضای تاکسیک قرار میگیره و جلوی کسایی مثل msdossary خیلی نمیتونه خودشو نشون بده!

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
تیمش خیلی خوبه ولی نه دیگه در حدی که 150 تا برد پیاپی بیاره :D من این هفته 14 تا بازی اولمو بردم بعدش این حریفو جلوم انداخت:
View attachment 180998

View attachment 180999

تو فوتبین بزنید تیمش حدودا 30 میلیون ارزش داره! حالا این بچه تو 5 تا ویکندی که شرکت کرده مطمئنا با n تا از این حریفای P2W برخورد کرده! واقعا کارش درسته احتمالا در آینده بیشتر ازش میشنویم :D البته اگه امسال مسابقات حضوری برگزار بشه با این سن کمش تحت تاثیر فضای تاکسیک قرار میگیره و جلوی کسایی مثل msdossary خیلی نمیتونه خودشو نشون بده!
اوزبیو و اتوئو رو نیمکت =)) واقعا این فیفایی که اینا ساختن برای خالی کردن جیب همچین ملت هایی هست . با فیفا پوینت خریدن و پک باز کردنم همچین تیمی نمیشه بست به احتمال زیاد کوین جا به جا کرده بعد می گفتن کوین جا به جا شه کنسول بن می کنن و از این حرفا . پس کو ؟!!!!!

• Like
Reactions: Siamak61

Delux1

کاربر سایت
Nov 18, 2014
864
نام
رضا
آقا منم یک ترکیبایی میبنم که امکان نداره با پک بدست اورده باشه . بقیه هر چی میخوان بگن چقد باید خرج کنم که 11 تا آیکون خوشکل بندازم تو زمین و P2W آقا مصطفی . بعد یک مسئله وقتی با دوستات میری کلوپ و بازیکنای آشغال میاد زیر دستت بازیت خراب نمیشه چون من اکثرا میرم کلوپ

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
آقا منم یک ترکیبایی میبنم که امکان نداره با پک بدست اورده باشه . بقیه هر چی میخوان بگن چقد باید خرج کنم که 11 تا آیکون خوشکل بندازم تو زمین و P2W آقا مصطفی . بعد یک مسئله وقتی با دوستات میری کلوپ و بازیکنای آشغال میاد زیر دستت بازیت خراب نمیشه چون من اکثرا میرم کلوپ
آیکون داریم تا آیکون، یه آیکون هست زامبروتا 86 که بهترین دفاع راست بازیه ولی سمت چپ از آیکون بهترم هست اونم Lb بایرن اون کارت ucl liveش هست خلاصه آیکون چرت هم زیاد داریم هر تیمی دیدی پر آیکونه نترس بازی خودتو بکن، جریان کلوپ رو متوجه نشدم؟اگه منظورت گیم نت هست نباید بری چرا؟ چون گیم پلی التیمیت با کیک اف فرق میکنه بازیت خراب میشه قهرمان های ایران هم همشون آفلاین بازن و تاحالا یه دست آنلاین نزدن تاحالا، مثلا نوید برهانی که نمی‌دونست آنلاین و التیمیت چی هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر