FIFA 21

5b1krzhmdo9y.jpg

در کنفرانس دیشب فیفا 21 معرفی شد، با توجه به تیزر بازی میتوان حدس زد بازیکن روی کاور امباپه باشد، این عنوان روی حواشی و گرافیک هرچه بیشتر تمرکز کرده است، باید ببینیم تفاوت نسخه نسل بعد آن چیست؟

با توجه به تعلیق و طولانی شدن اتمام لیگهای اروپایی نقل و انتقالات اروپا تغییر کرده وea بخاطر همین امر تاریخ انتشار را 18 مهر معرفی کرده است، دارندگان نسخه های 80 و 100 دلاری سه روز زودتر می‌توانند بازی را انجام دهند همچنین دارندگان ea access از 10 مهر ماه می‌توانند 10 ساعت تریال بازی را تجربه کنند.
_ویژگی های فیفا 21 نسل بعدی
1-نوع نورپردازی و رندرینگ بازی دستخوش تغییراتی شده است.
2-فیفا 21 از قابلیت hoptic کنترلرهای نسل بعدی دو کنسول xbox series x و ps5 استفاده میکند
3-لودینگ اسکرین و قدرت اجرای بازی در سرعت بالاتر(استفاده از SSd)
4-responsive بودن بازی
تاریخ دمو و بازشدن Web app و سایر رویدادهای قبل ریلیز فیفا 21
r769qrcnhd4t.jpg

اگر شما قبل ریلیز کنسول‌های نسل بعد فیفا 21را تهیه کنید بدون هیچ هزینه ای بازی شما قابل اجرا در کنسول نسل بعدی میباشد
این ویدئو هم برای کسانی هست که دوست دارن با مُد التیمیت تیم بیشتر آشنا شوند

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دیوید بکام پارتنر کونامی هست و قرارداد انحصاری با کونامی بسته ولی مثل اینکه توی دیتا بیس بازی فیفا 21 دیده شده و احتمالا بزودی به بازی اضافه بشه @u.s.a

Attachments

• IMG_20201114_123217_379.jpg
    IMG_20201114_123217_379.jpg
    67.6 KB · مشاهده: 37

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
کونامی فونت شماره بازیکن های آرسنال و منچستریونایتد تو بازی های لیگ قهرمانان و اروپا و ... لایسنس کرده :D یعنی برای مثال شما با منچستر یا آرسنال که میری لیگ قهرمانان با همون فونت شماره لیگ برتر بازی میکنی! بابا اینا کم کم دارن به لایسنس کردن گاز معده میرسن :D

به نظرم کونامی بی خیال فوتبال بشه بهتره هرگز زورش به EA نمیرسه و قطعا تو نسل جدید EA تو بحث لایسنس کونامی رو اذیت میکنه

Gunners Trust

کاربر سایت
Nov 1, 2009
6,504
نام
محمد
کونامی فونت شماره بازیکن های آرسنال و منچستریونایتد تو بازی های لیگ قهرمانان و اروپا و ... لایسنس کرده :D یعنی برای مثال شما با منچستر یا آرسنال که میری لیگ قهرمانان با همون فونت شماره لیگ برتر بازی میکنی! بابا اینا کم کم دارن به لایسنس کردن گاز معده میرسن :D

به نظرم کونامی بی خیال فوتبال بشه بهتره هرگز زورش به EA نمیرسه و قطعا تو نسل جدید EA تو بحث لایسنس کونامی رو اذیت میکنه
اتفاقن مشکل اصلی همین لایسنس هست اگه کونامی این مشکل رو نداشت رقابت خوبی رو به جلو میتونستن با هم انجام بدن نه این که ea هر سال یه ابدیت پیراهن و ترکیب رو به عنوان یه بازی جدید 60 دلاری قالب کنه به من و تو :D کونامی هم هر کاری کنه چون اون لایسنس نداره ادم دستو دلش به خریدش نمیره :D 60 دلار میدی نه ترکیب به روزی داره نه جو استادیومی اسم تیمتم به جای اسم اصلی یه مشت دری وری جاش گذاشته پیرهنم که نگم برات :D:D

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
اتفاقن مشکل اصلی همین لایسنس هست اگه کونامی این مشکل رو نداشت رقابت خوبی رو به جلو میتونستن با هم انجام بدن نه این که ea هر سال یه ابدیت پیراهن و ترکیب رو به عنوان یه بازی جدید 60 دلاری قالب کنه به من و تو :D کونامی هم هر کاری کنه چون اون لایسنس نداره ادم دستو دلش به خریدش نمیره :D 60 دلار میدی نه ترکیب به روزی داره نه جو استادیومی اسم تیمتم به جای اسم اصلی یه مشت دری وری جاش گذاشته پیرهنم که نگم برات :D:D
اتفاقا من خیلی دوست دارم این لایسنس آزاد باشه ... متاسفانه کپی رایت خیلی افراطیه و اصلا شدنی نیست

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,558
نام
پوریا
یعنی کسی بلد نیست اینجا که چطور اسکواد ریت باید 77 باشه بعد اینا با ریت 80 به بالا میان بازی می کنن . من هر کاری کردم نشد و اصلا از 77 بیشتر شه تو بازی راه نمیده
چطوری این با این تیم میاد بازی می کنه اخه

---------------
سرعت بالا از کناره ها رو کم رنگ کردن عوضش این پاس تو عمق مسخره رو اضافه کردن انگار دفاع مرکزی هات چوب خشک هستن توپ میندازه تو عمق و مهاجمش فرار می کنه مثل فیفا 20 . واقعا مسخره هست بعد مهاجمای ما به لطف نت اشغالمون همچین فرارهایی نمی کنن
نیمکت رو برنز پر کنی تا 76 هم میشه

180198

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
کل فیفا بازهای این تاپیک مشکلی با آزاد شدن لایسانس ندارن مشکل اینه کونامی هیچ مد بدرد بخور حتی مسترلیگ درست درمون نداره و همه چیو انداخته گردن لایسانس های انحصاری ea، اون طرف هم فن هاش بجای فیدبک مشکلات کشکی به به چه چه میکنن

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,132
نام
حسین
دیوید بکام پارتنر کونامی هست و قرارداد انحصاری با کونامی بسته ولی مثل اینکه توی دیتا بیس بازی فیفا 21 دیده شده و احتمالا بزودی به بازی اضافه بشه @u.s.a
مصطفی باید اورال بکهام تو PES رو ببینی
سرعت:۹۳
دریبل:۹۶
فینیشینگ:۹۶
کیک پاور:۹۹
بکهام دریبل زن و خر شوت و سرعتی بوده ما خبر نداشتیم:))
بعد یه عده میگن PES شبیه سازه :lol:

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,488
نام
امین
مصطفی باید اورال بکهام تو PES رو ببینی
سرعت:۹۳
دریبل:۹۶
فینیشینگ:۹۶
کیک پاور:۹۹
بکهام دریبل زن و خر شوت و سرعتی بوده ما خبر نداشتیم:))
بعد یه عده میگن PES شبیه سازه :lol:

چه خوب که قبل از شایعه پراکنی و انگ زدن یه سرچ ساده بکنیم.
سرعت:79
دریبل:83
فینیشینگ:91
کیک پاور:90

D. Beckham PES 2021 Stats

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,132
نام
حسین

Siamak61

کاربر سایت
Feb 8, 2017
544
چه خوبه که وقتی از چیزی اطلاع نداریم نظر ندیم. بنده ایکونیکش رو گفتم. خدمت شما.
View attachment 180226
باتمامی مشکلاتی که pes21 داره وماهم قبول داریم شکل فوتبالواقعیه مثل فیفا21 نیست که همش آدم ازنمای گیمپلی میبینه فکرمیکنه اسباب بازی داره حرکت میکنه .مطمعن باشیداگه پیس پاروگلوتون نمیزاشت نمیومدیدازکونامی بدبگید .باشه اصلا شبیه سازفیفا وپیس تودرودیوار شمابریدشبیه سازتون روبازیکنیدوهرساعت حزب بادنباشیدهی یبارمیومدید میگید پیس خوبه یبارم بازیه ارکیدفیفا

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
نه به فیفای قبلی که هیچی بهم نمیداد
نه به الان که سه تا LM پریمر لیگ و اوم انترید داده
استرلینگ و مانه و رشفورد
ینی بخواد بده هم یه جور میده که حسرت بخوری بیشتر :))

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
خدا کنه در اپدیت جدید این گیم پلی نرف بشه و یه چی دیگه رو باف کنن :-& الان پاس تو عمق بافه و هر کاری بکنی مهاجمهای تیم های عربی با اون نت هلو مثل ماهی از وسط دفاع هات سر میخورن و تک به تک میشن

مهاجم های ما هم فقط نگاه و اصلا تو عمق نمیرن . به همین دلیل کلا ویکند فقط بعد 7 بازی بیخیال شدم .
توپ زیر پای دفاع منه و سر میخوره و میره زیر پای مهاجم حریف . چرت تر از این تا حالا ندیدم

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
مسئله اصلی اینه بکام پارتنر کونامی بوده و بصورت انحصاری توی pes بوده، این چه قراردادی بوده که ea تونسته فسخش کنه عین دورتمند چند سال پیش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر