FIFA 21

5b1krzhmdo9y.jpg

در کنفرانس دیشب فیفا 21 معرفی شد، با توجه به تیزر بازی میتوان حدس زد بازیکن روی کاور امباپه باشد، این عنوان روی حواشی و گرافیک هرچه بیشتر تمرکز کرده است، باید ببینیم تفاوت نسخه نسل بعد آن چیست؟

با توجه به تعلیق و طولانی شدن اتمام لیگهای اروپایی نقل و انتقالات اروپا تغییر کرده وea بخاطر همین امر تاریخ انتشار را 18 مهر معرفی کرده است، دارندگان نسخه های 80 و 100 دلاری سه روز زودتر می‌توانند بازی را انجام دهند همچنین دارندگان ea access از 10 مهر ماه می‌توانند 10 ساعت تریال بازی را تجربه کنند.
_ویژگی های فیفا 21 نسل بعدی
1-نوع نورپردازی و رندرینگ بازی دستخوش تغییراتی شده است.
2-فیفا 21 از قابلیت hoptic کنترلرهای نسل بعدی دو کنسول xbox series x و ps5 استفاده میکند
3-لودینگ اسکرین و قدرت اجرای بازی در سرعت بالاتر(استفاده از SSd)
4-responsive بودن بازی
تاریخ دمو و بازشدن Web app و سایر رویدادهای قبل ریلیز فیفا 21
r769qrcnhd4t.jpg

اگر شما قبل ریلیز کنسول‌های نسل بعد فیفا 21را تهیه کنید بدون هیچ هزینه ای بازی شما قابل اجرا در کنسول نسل بعدی میباشد
این ویدئو هم برای کسانی هست که دوست دارن با مُد التیمیت تیم بیشتر آشنا شوند

آخرین ویرایش:

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
فکر کنم تیر خلاص رو شلیک کردن تو سر این بازی (بخش التیمیت )
بدین شکل که با کامل کردن لیگ اس بی سی بهت بازیکن نمیده بلکه پک غیرقابل فروش میده و پکای خود اس بی سی ، خوباش همه غیر قابل فروشه :-&

• Like
Reactions: omiid72

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
فکر کنم تیر خلاص رو شلیک کردن تو سر این بازی (بخش التیمیت )
بدین شکل که با کامل کردن لیگ اس بی سی بهت بازیکن نمیده بلکه پک غیرقابل فروش میده و پکای خود اس بی سی ، خوباش همه غیر قابل فروشه :-&
اولین سالی بود که میخواستم شروع کنم به این اس بی سیا و ترید کنم و کوین دربیارم که اونم این بلا روسرش آوردن
دیگه رسما دارن میگن بیاید دلار خرج کنید پک بزنید تا کوین در بیارید
واقعا دیگه نمیشه با سبک RTG تو این فیفا رقابت کرد

• Like
Reactions: zerio

Mehdi Bayern

کاربر سایت
Oct 4, 2010
261
من دیگه واقعا اعصابم خورد شده رسما بازی شده فوتسال نتایج 5.5 و 8.5 و بالای 10 گل تقریبا عادی شده تو فیفا، یه بازیکن پیس 95 میزارن وینگ و یا علی مدد گل گل گل، 99 درصد گلها و روشهای گلزنی یک شکل شده خیلی خسته کننده شده بازی

بازی رو میفروشم ظ2 اشتراکی هرکی خواست پیام بده

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,558
نام
پوریا
یعنی اینا یه چند نفر ندارن اون چه که بیرون میدن یه تست بزنن قبل ارایه ؟! مگه میشه هر دفعه ورود کنی به بازی اپدیت اسکواد کنی ؟
باگ به این بزرگی .
وضعیت سرورهای اسکواد بتل هم فاجعه هست از هر 4 بازی دو تاشو وسط بازی میندازه بیرون و سه بر صفر به نفع خودش . التیمیت بازا برای شمام همین طوره ؟
از اون بدتر 6 تا پیغامی هستش که هرموقع login می کنیم باید دو ساعت ردشون کنیم! جالبه از روز لانچ مشکل این پیغاما بوده و هنوز برطرف نشده!

داستان آبجکتویهای امسال چیه همشو برای بازیهای فرندلی در نظر گرفتن؟
اصلا آبجکتیو برای ریوالز یا اسکواد بتل نیست.برای بازیهای فرندلی هم 1 ساعت باید منتظر بمونی تا شاید یه حریف پیدا کنه
این انصافا کار خوبیه. آبجکتیو انجام دادن تو رایوالز سرطان بود!

• Like
Reactions: rabin88 and zerio

Farshid4774

کاربر سایت
Jan 30, 2016
81
واقعا ارزش نداره برای این بازی انقد اعصاب ادم خرد شه ! واقعا فیفا دیگه تموم شدس جدا از گیم پلی وضعیت سرورا افتضاحه ! اصلن برای ما قابل بازی نیس ،اسکریپت که بماند بازی p2w وحشتناکه ! بازی رو میفروشم کسی خاست پیام بده ظ3 قانونی

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
خدایی دوستانی میخوان بفروشن حق دارن گیم پلی بازی اونم با این دیلی کوفتی ما خیلی بده امسال، من بازی اصلیم بعد فیفا دیویژن 2 هست که سرورهاش تحریمه vpn باید شیر کرد که ولش کردم بازی بعدیمم dead by daylight هست که کیلر و هم تیمی نفهم میندازه، خلاصه بازی آنلاینی زیادی سبکم نیست مجبورم سَر کنم با این اشغال واقعا با اختلاف بدترین فیفتی ساخته شده خصوصا اونایی حرفه ای التیمیت میزنن

Farshid4774

کاربر سایت
Jan 30, 2016
81
خدایی دوستانی میخوان بفروشن حق دارن گیم پلی بازی اونم با این دیلی کوفتی ما خیلی بده امسال، من بازی اصلیم بعد فیفا دیویژن 2 هست که سرورهاش تحریمه vpn باید شیر کرد که ولش کردم بازی بعدیمم dead by daylight هست که کیلر و هم تیمی نفهم میندازه، خلاصه بازی آنلاینی زیادی سبکم نیست مجبورم سَر کنم با این اشغال واقعا با اختلاف بدترین فیفتی ساخته شده خصوصا اونایی حرفه ای التیمیت میزنن
اولتیمت که تعطیله ، حتی سیزنم دیگه لگ میفته ! گیم پلی هم که دیگه بماند اون خودش 1 صفحه میشه بخام بگم ، با این بازیایی که الان هست مثه کال بازیای سینگل قشنگ ادم باید این فیفا رو بفروشه !

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
خیلی معذرت میخوام گ*ه ترین وضعیت ممکن اینه که تو ایران باشی اهل گیم هم باشی
با این قیمت دلار بازی 500 تومنی بخری ماهی 300 تومنم پول پلاس بدی بعد به جای اینکه لذت ببری فقط اعصابت خراب شه
منم دوتا بازی بیشتر نمیکنم یکی فیفا که وضعشو داری میبینی اون یکیم وارزون که بعد مدت ها خوب شده بود
ولی دوباره بعد آپدیت رو متچ مارکینگ گیر میکنه باید شیلتر شکن که زد که اونجوری هم پینگ میره رو 180 الی 200 اصن نمیشه بازی کرد
بازی افلاینم در حد دوساعت در هفته واس تنوع میتونه سرگرمم میکنه بیشتر از اون حوصلم نمیکشه بازی کنم

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,594
نام
محمدرضا
اینقد بازی داغونه که اصلا دلم نمیخواد سمت کنسول برم :D سیزن بازی میکنم، نتیجه بازیا شده نتایج فوتسالای ۲۰ سال پیش:))
ترجیح میدم وقتمو با کال اف موبایل بگذرونم تا این گندی که امسال زدن.

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
706
از اون بدتر 6 تا پیغامی هستش که هرموقع login می کنیم باید دو ساعت ردشون کنیم! جالبه از روز لانچ مشکل این پیغاما بوده و هنوز برطرف نشده!

این انصافا کار خوبیه. آبجکتیو انجام دادن تو رایوالز سرطان بود!
خب بدبختی اینه توی فرندلی ها اصلا برای من حریف پیدا نمیکنه!نیم ساعت طول میکشه تا یه حریف پیدا کنه

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
خیلی معذرت میخوام گ*ه ترین وضعیت ممکن اینه که تو ایران باشی اهل گیم هم باشی
با این قیمت دلار بازی 500 تومنی بخری ماهی 300 تومنم پول پلاس بدی بعد به جای اینکه لذت ببری فقط اعصابت خراب شه
منم دوتا بازی بیشتر نمیکنم یکی فیفا که وضعشو داری میبینی اون یکیم وارزون که بعد مدت ها خوب شده بود
ولی دوباره بعد آپدیت رو متچ مارکینگ گیر میکنه باید شیلتر شکن که زد که اونجوری هم پینگ میره رو 180 الی 200 اصن نمیشه بازی کرد
بازی افلاینم در حد دوساعت در هفته واس تنوع میتونه سرگرمم میکنه بیشتر از اون حوصلم نمیکشه بازی کنم
پلاس روسیه ارزون خواستی بگو.300 چه خبره

naderblue

کاربر سایت
Jun 12, 2011
121
نسخه pc هم چند روز تخفیف خورده 770 اینا میشه خرید . هرچند من با توجه به گفته دوستان از خرید بازی منصرف شدم
وضعیت اینترنت من وحشتناک هست سایت هم بذور باز میکنه . هرسال وضعیت بدتر میشه برای همه متاسفم
حتی یک بازی هم نمیشه به درستی انجام داد یا برق چشمک میزنه یا اینترنت قطع میشه یا پینگ نیست این اخری
هیچ وقت خوب نبوده و همیشه داغون بوده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر