FIFA 21

5b1krzhmdo9y.jpg

در کنفرانس دیشب فیفا 21 معرفی شد، با توجه به تیزر بازی میتوان حدس زد بازیکن روی کاور امباپه باشد، این عنوان روی حواشی و گرافیک هرچه بیشتر تمرکز کرده است، باید ببینیم تفاوت نسخه نسل بعد آن چیست؟

با توجه به تعلیق و طولانی شدن اتمام لیگهای اروپایی نقل و انتقالات اروپا تغییر کرده وea بخاطر همین امر تاریخ انتشار را 18 مهر معرفی کرده است، دارندگان نسخه های 80 و 100 دلاری سه روز زودتر می‌توانند بازی را انجام دهند همچنین دارندگان ea access از 10 مهر ماه می‌توانند 10 ساعت تریال بازی را تجربه کنند.
_ویژگی های فیفا 21 نسل بعدی
1-نوع نورپردازی و رندرینگ بازی دستخوش تغییراتی شده است.
2-فیفا 21 از قابلیت hoptic کنترلرهای نسل بعدی دو کنسول xbox series x و ps5 استفاده میکند
3-لودینگ اسکرین و قدرت اجرای بازی در سرعت بالاتر(استفاده از SSd)
4-responsive بودن بازی
تاریخ دمو و بازشدن Web app و سایر رویدادهای قبل ریلیز فیفا 21
r769qrcnhd4t.jpg

اگر شما قبل ریلیز کنسول‌های نسل بعد فیفا 21را تهیه کنید بدون هیچ هزینه ای بازی شما قابل اجرا در کنسول نسل بعدی میباشد
این ویدئو هم برای کسانی هست که دوست دارن با مُد التیمیت تیم بیشتر آشنا شوند

آخرین ویرایش:

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
دو تا اپدیت دادن بازی هنوز بالانس نیست اون پینگ فیک سرعت بازیم خیلی بهتر از این پینگ واقعی بودش
چیپ فوق العاده قدرتش بالاست تو بازی جوری که با بازیکن 1 کایی میشه به نویر چیپ زد
این پرس شدیدم به شخصه دهن تیم منو سرویس کرده جوری که 90 درصد بازیا تا 60 الی 70 جلوئم طرف آخر بازی تیم پرس و میزنه اونوقت تیمم میپاشه
هیچ راه حلی هم براش پیدا نکردم اینقدری که من تو این فیفا کامبک خوردم بارسلونا نخورد
از تریدم چیزی ندونی واقعا تو فیفا عقبی دو سه هفته اول تیمم در سطح بقیه بودش ولی الان کم کم بقیه دارن میزنن جلو

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
آره امروز اینو دیدم! مربی هم کنار زمین با لباس تیمش وایساده :D به این بحث استامینا هنوز دقت نکردم یه مقدار بیشتر توضیح بده ...

قبلا گفتم سر فیفا 20 ... بنظر میاد EA بجای برنامه نویس های حرفه ای داره از دانشجوهای ترم دوم نرم افزار استفاده میکنه!
حالا اگه کریر بازی میکنی قبل این 2تا آپدیتی که بیاد (همون بازی روز ریلیز) بعد از چند بازی استامینای بازیکنا کلهم تموم میشد.بالانس نبود این مورد چون بحث تمرین دادن و ریکاوری و استراحت تیمم اضافه شده یکم این مورد گیج میزده و استامینارو زیادی خالی میکرده.
الان خواستم ببینم این مورد رو اگه قبلا داشتی الان فیکس شده؟چون برا من محسوسه که فیکس شده
یه مورد جالبم درمورد پنالتی زدن cpu بگم.همه پنالتی هاشو به سمت راست گلر (سمت چپ پنالتی زن) میزنه.یعنی ردخورد نداره غیر این باشه.همه رو میزنه این سمت.برا همین من نگران این نیستم که داور پنالتی بگیره برام چون همه رو میپرم اون سمت و میگیرم.خیلی مسخرست.تو فیفا 20 هم این بودش

• Like
Reactions: Lord Stark

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
خود بازی 60 دلاره اما 12000 فیفا پوینت 100 دلار ؟؟
که با 12000 تا میشه 12 تا پک رار پلیر گرفت که تو هر کدوم فقط 1.3 درصد احتمال پک کردن UCL road to the final player هست (:|:)) به نظر من بی ارزش بودن خود بازی از همینجا قابل اثبات هست

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
707
امکان نداره هر بازی چه آفلاین یه ریوالز یه فرندلی من یه پنالتی رو ندم!نمیدونم پس چجوری میشه تو محوطه دفاع کرد؟وقتی انقدر اسکیل میزنن چجوری باید جلوشونو گرفت؟
نتایج بازیهام تو ریوالز مسخرست.7-7 یا 7-6 یا 5-4

• Like
Reactions: dargon9090

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
امکان نداره هر بازی چه آفلاین یه ریوالز یه فرندلی من یه پنالتی رو ندم!نمیدونم پس چجوری میشه تو محوطه دفاع کرد؟وقتی انقدر اسکیل میزنن چجوری باید جلوشونو گرفت؟
نتایج بازیهام تو ریوالز مسخرست.7-7 یا 7-6 یا 5-4
پنالتی دادن از دیلی هم هست، توی محوطه استند تکل نزن فقط جاکی کن

• Like
Reactions: rabin88

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
حالا اگه کریر بازی میکنی قبل این 2تا آپدیتی که بیاد (همون بازی روز ریلیز) بعد از چند بازی استامینای بازیکنا کلهم تموم میشد.بالانس نبود این مورد چون بحث تمرین دادن و ریکاوری و استراحت تیمم اضافه شده یکم این مورد گیج میزده و استامینارو زیادی خالی میکرده.
الان خواستم ببینم این مورد رو اگه قبلا داشتی الان فیکس شده؟چون برا من محسوسه که فیکس شده
یه مورد جالبم درمورد پنالتی زدن cpu بگم.همه پنالتی هاشو به سمت راست گلر (سمت چپ پنالتی زن) میزنه.یعنی ردخورد نداره غیر این باشه.همه رو میزنه این سمت.برا همین من نگران این نیستم که داور پنالتی بگیره برام چون همه رو میپرم اون سمت و میگیرم.خیلی مسخرست.تو فیفا 20 هم این بودش
این خالی شدن نوار استامینا بخاطر تمرین دقت کردم بهتر شده ... این ایده تمرین خیلی خوبه ولی بنظرم خیلی موثر نیست حالا باید تو بازی برم جلوتر ببینم تاثیرش چقدره

• Like
Reactions: ehsas1

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
یعنی اینا یه چند نفر ندارن اون چه که بیرون میدن یه تست بزنن قبل ارایه ؟! مگه میشه هر دفعه ورود کنی به بازی اپدیت اسکواد کنی ؟
باگ به این بزرگی .
وضعیت سرورهای اسکواد بتل هم فاجعه هست از هر 4 بازی دو تاشو وسط بازی میندازه بیرون و سه بر صفر به نفع خودش . التیمیت بازا برای شمام همین طوره ؟

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من چند روز پیشا یه پست دادم که بازی بسمت آرکید رفته الان چند روزه که تکل از پشتی میزنم که توی فیفاهای قبل قرمز مستقیم اخراج میشدم ولی با کمال تعجب میبینم داور کارت زرد هم نمیده ولی استند تکل رو کارت زرد میده انگار از قصد خواستن بازی بسمت آرکید و خاله بازی بره و نوب پسند باشه

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
بازی بعد اپدیت واس من یکی که افتضاح شده از وضعیت سرور نگم که امروز 5 بار دیس خوردم اعصابم خورد شد بی خیال شدم بازیای باقی مونده هم حدود ده تا بود فری وین دادم رفت بعد اپدیت سرعت بازیو کم کردن الان تکلیف من که تیمو بر اساس pace چیدم چیه خو قبل آپدیت بازی کلا دو میدانی بود منم بر اساس همون بازیکن خریدم الان بعضیاشون بدرد نمیخورن قیمتشونم فوق العاده تو مارکت اومده پایین8-|
احساس میکنم وزن پکا رو هم خیلی کم کردن دو هفته اول فضایی بازیکن میداد ولی الان تقریبا ده روزه که فقط دو تا دونه برد دراوردم
جمبو ریر آبجکتیو بازیکن ریت 80 میده سر پک قبل آپدیت از تو ریر پلیر پک رشفورد دراوردم

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بازی بعد اپدیت واس من یکی که افتضاح شده از وضعیت سرور نگم که امروز 5 بار دیس خوردم اعصابم خورد شد بی خیال شدم بازیای باقی مونده هم حدود ده تا بود فری وین دادم رفت بعد اپدیت سرعت بازیو کم کردن الان تکلیف من که تیمو بر اساس pace چیدم چیه خو قبل آپدیت بازی کلا دو میدانی بود منم بر اساس همون بازیکن خریدم الان بعضیاشون بدرد نمیخورن قیمتشونم فوق العاده تو مارکت اومده پایین8-|
احساس میکنم وزن پکا رو هم خیلی کم کردن دو هفته اول فضایی بازیکن میداد ولی الان تقریبا ده روزه که فقط دو تا دونه برد دراوردم
جمبو ریر آبجکتیو بازیکن ریت 80 میده سر پک قبل آپدیت از تو ریر پلیر پک رشفورد دراوردم
Pace که همچنان گیم چنجره،

• Like
Reactions: zerio

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
سرعت هنوز حرف اولو میزنه اما با وضعی که برای سرورا به وجود اوردن (که صد در صد شک ندارم مسیله پینگ فیک و ... همش یه دروغ دیگه از طرف ea هست ) و شلوغی سرورهای ویکند و نت داخل و .... انگار بازیکنات تو گل گیر کردن و کند هستن و بازیکنات به موقع حرکت نمی کنن و یه جا ثابت وایسادن .
خوب حداقل بازی رو میذاشتی ریوالز میزدی . با فری وین و خروج پوینت ریوالزتم پریده و بهت نمیده .
-----------------
اقا ما ظرفیت 3 خریدیم الان دو روزه یه چند باری بازی بسته شده و ارور میده که لایسنس ری استور کن . به پشتیبانی میگم میگه دست ما نیست به خاطر سرورهای سونی هست . خالی میبنده یا حقیقت داره ؟

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
سرعت هنوز حرف اولو میزنه اما با وضعی که برای سرورا به وجود اوردن (که صد در صد شک ندارم مسیله پینگ فیک و ... همش یه دروغ دیگه از طرف ea هست ) و شلوغی سرورهای ویکند و نت داخل و .... انگار بازیکنات تو گل گیر کردن و کند هستن و بازیکنات به موقع حرکت نمی کنن و یه جا ثابت وایسادن .
خوب حداقل بازی رو میذاشتی ریوالز میزدی . با فری وین و خروج پوینت ریوالزتم پریده و بهت نمیده .
-----------------
اقا ما ظرفیت 3 خریدیم الان دو روزه یه چند باری بازی بسته شده و ارور میده که لایسنس ری استور کن . به پشتیبانی میگم میگه دست ما نیست به خاطر سرورهای سونی هست . خالی میبنده یا حقیقت داره ؟
10 تا رایوالز پنج شنبه رفته بودم 20 تا هم الان ویکند سی تام پر شده بود به خاطر همین فضل و بخشش کردم:D

• Like
Reactions: zerio

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
707
داستان آبجکتویهای امسال چیه همشو برای بازیهای فرندلی در نظر گرفتن؟
اصلا آبجکتیو برای ریوالز یا اسکواد بتل نیست.برای بازیهای فرندلی هم 1 ساعت باید منتظر بمونی تا شاید یه حریف پیدا کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر