FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام توی بازی های انلاین فیفا 20 بعضی مواقع حریف های من پینگ خوبی ندارن باید چیکار کرد ؟ خیلی کند میشه بازی
ایران کلا نتش نسبت به همسایه ها بدتره، فقط توی بخش التیمیت تیم وضعیت لیتنسی و پینگ رو میتونید ببینید

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
درود دوستان ی سوالی دارم ما بایکی از دوستانم انلاین میزنیم و ایشون از نت همراه اول استفاده میکنن همیشه قبلا مشکلی نداشتیم الان هر کاری میکنیم نمیشه انلاین بزنیم با هم کسی این مشکل جدیدا داره
البته فقط فقط divمیشه بازی کنیم 2به 2 راهی کسی داره !

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
درود دوستان ی سوالی دارم ما بایکی از دوستانم انلاین میزنیم و ایشون از نت همراه اول استفاده میکنن همیشه قبلا مشکلی نداشتیم الان هر کاری میکنیم نمیشه انلاین بزنیم با هم کسی این مشکل جدیدا داره
البته فقط فقط divمیشه بازی کنیم 2به 2 راهی کسی داره !
با نت های مختلف تست بزنید

EAnoSports

کاربر سایت
Apr 20, 2016
88
نام
Annabelle
این لایو 80+ چیز خاصی به من نداد پنج بار امتحان کردم بهترینش یه 84 بود، به نظرتون بازم امتحان کنم؟ کارت RARE هم دارم دور و بر 78 اینا
+
کانالی سایتی چیزی هست این جور جایزه هارو که اسون بدست میاد رو بولد کنه و اعلام کنه؟
خودم تنبلی میکنم نگاه نمیکنم مثلا اگر اینجا نمیومدم متوجه نمیشدم

+
من در کل انگیزه م رو از دست دادم چون از DIV 9 بالاتر نمیتونم برم قبلا تا 7 رفته بودم، شماها در کدوم DIV هستید؟

+
بهترین ترکیب و تاکتیک که بشه بازی رو صفر صفر کرد کدومه؟ یعنی در اصطلاح میخوام ضد فوتبال بزنم و علی اصغری بازی کنم!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Jaasder and rabin88

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
این لایو 80+ چیز خاصی به من نداد پنج بار امتحان کردم بهترینش یه 84 بود، به نظرتون بازم امتحان کنم؟ کارت RARE هم دارم دور و بر 78 اینا
+
کانالی سایتی چیزی هست این جور جایزه هارو که اسون بدست میاد رو بولد کنه و اعلام کنه؟

+
من در کل انگیزه م رو از دست دادم چون از DIV 9 بالاتر نمیتونم برم قبلا تا 7 رفته بودم، شماها در کدوم DIV هستید؟

+
بهترین ترکیب و تاکتیک که بشه بازی رو صفر صفر کرد کدومه؟ یعنی در اصطلاح میخوام ضد فوتبال بزنم و علی اصغری بازی کنم!
+80 انگار همون روز اول باگ بود یه سری چیزا به پلیرا داد دیگه نزن که فایده نداره
کانال و سایتو نمیدونم ولی خودم از futbin.com لایک و دیس لایکارو میبینم میفهمم ارزش داره ببندم یا نه
تا دیویژن 4 تونستم برم ولی الان به خاطر ابجکتیوا رو هفتم
بهترین ترکیب واس دفاع دروپ بک بذار با دیپ 1 واید 3 آفنس رو هم بذار رو لانگ بال
اینتسراکشنای هافبک دفاعیاتم بکن stay while attacking
همچنین دفاع کناریات

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
البته اگه گل خوردن زیاد اعصابتو خورد کرده زیاد ربطی به سیستم نداره باس بازی خونی یاد بگیری
این که چه موقع سلکت کنی رو کدوم بازیکن چجوری فضاهارو ببندی حرکت بعدی حریفتو تشخیص بدی
فیفا هم که شده اسکیل زدن و نود درصد پلیرا اسکیلای تکراری میزنن
من خودم پرژر هوی تاچ بازی میکنم دیپ 8 واید 5 آفنسم بیولد آپ تقریبا خوب دفاع میکنم
این چیزی که بهت گفتم و وقتی استفاده میکنم که طرف رومخ بوده گل زدم هیس دادم اتوبوس پارک میکنم چون گل بخورم خیلی ضایس:D

• Like
Reactions: EAnoSports

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
706
+

+

+
من پارسال که اولین سالم بود کلا آنلاین بازی میکردم تا دیو 6 رفتم خیلی خوب بازی میکردم.منم مثل شما انگیزه ندارم از دیو 9 بالاتر نمیتونم برم و عجیب گل میخورم.یعنی گلهای عجیب.اکثر ترکیب ها و تاکتیک های دفاعی رو هم امتحان میکنم هافبک دفاعی ها رو میذارم عقب بمونن بازم میبینم دارن جلو پرسه میزنن و حریف با یک و دو تک به تک میشه و گل میزنه.بازی امسال عجیبه برام کلا!تو اکثر بازیها 2-0 یا 3-0 چلو میفتم ولی در آخر یا میبازم یا مساوی میشه!!

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
706
البته اگه گل خوردن زیاد اعصابتو خورد کرده زیاد ربطی به سیستم نداره باس بازی خونی یاد بگیری
این که چه موقع سلکت کنی رو کدوم بازیکن چجوری فضاهارو ببندی حرکت بعدی حریفتو تشخیص بدی
فیفا هم که شده اسکیل زدن و نود درصد پلیرا اسکیلای تکراری میزنن
من خودم پرژر هوی تاچ بازی میکنم دیپ 8 واید 5 آفنسم بیولد آپ تقریبا خوب دفاع میکنم
این چیزی که بهت گفتم و وقتی استفاده میکنم که طرف رومخ بوده گل زدم هیس دادم اتوبوس پارک میکنم چون گل بخورم خیلی ضایس:D
اتوبوس چجوری پارک میکنی؟من هر کاری میکنم نمیشه سفت و سخت دفاع کرد.

• Like
Reactions: Jaasder

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
بذار رو الترا دفنس هافبک دفاعیا همه stay while attacking دفاع کناراهم همینطور
دروپ بک هم بذار overall ball side رو هم فعال کن
رو دروپ بک گذاشتی دیپ و بذار رو یک واید رو سه
اتوبوس میچینه در حد کیروش:))
البته اورال بال ساید واس ده مین یه ربع اخر جواب میده بدجور استامینا بازیکنارو خالی میکنه

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
تماشاگرها طبیعی بشه نیمکت و مربیها طبیعی تر بشه
و از همه مهمتره ایدی پلیر و ایدی تیم طبیعی تر بشه
تنوع تاکتیکی بیشتر بشه برای هر پست تاکتیک های خاص اون پست تعریف بشه
من حاضرم کونامی رو مایکروسافت بخره بلکه این پس کمی پیشرفت کنه تا فیفا هم تو این بازار بی رقیبی کمی به خودش تکون بده
همون طور که پیش بینی میشد شایعه خرید بازی PES از سوی مایکروسافت که بر سر زبان ها افتاده بود ، به گفته آندره بروزونی ( مدیر سابق برند PES در قاره آمریکا که به تازگی پس از 9 سال از سمت خودش کناره گیری کرده ) رد شده .

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
باید دفاع اصولی یاد بگیری اینکه فلان فرمیشن رو بچینی ممکنه گند بزنه به حمله ات همین دوگل رو هم نزنی

• Like
Reactions: EAnoSports

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر