FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,694
نام
علی
یعنی چی؟اشتباهی چالش بن یدر گذاشته بودن با ریت 80 بعد فهمیدن پاکش کردن؟؟@-):D
اره ولی برداشتن امروزم گفتن اونایی که حل کردن بازیکناشون برمیگرده به کلاب ولی راجب به اونایی که پکشو گرفتن فروختن مثل من چیزی نگفتن :D

• Like
Reactions: omiid72

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
یعنی چی؟اشتباهی چالش بن یدر گذاشته بودن با ریت 80 بعد فهمیدن پاکش کردن؟؟@-):D
5 تا sbc بود که یکیش ریت 80 می خواست به جای 86 و من فقط همونو حل کردم و پکشو فروختم ;):)) اس بی سیشم اومد حل نکنید بهتره به جاش برید کارت otw شو بگیرید که با هر اینفورم اپدیت میشه و گرون ترم میشه اگه بخواید بفروشید (با بالاتر رفتن ریت) از طرفی این باید کارت هد لاینرم بگیره دیگه نه ؟؟!

• Like
Reactions: omiid72

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,694
نام
علی
5 تا sbc بود که یکیش ریت 80 می خواست به جای 86 و من فقط همونو حل کردم و پکشو فروختم ;):)) اس بی سیشم اومد حل نکنید بهتره به جاش برید کارت otw شو بگیرید که با هر اینفورم اپدیت میشه و گرون ترم میشه اگه بخواید بفروشید (با بالاتر رفتن ریت) از طرفی این باید کارت هد لاینرم بگیره دیگه نه ؟؟!
چون یه کارت لایو داره همون وانز تو واچ دیگه هدلاینر نمیگیره
ولی زوج امباپه و بن یدر خیلی سوپره

• Like
Reactions: zerio

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
شاهکار جدید یه مشت مهندس (بلانسبت) گاو شرکت ea . تو فات لباس دوم رو لباس خودت میذاری میری تو بازی اعمال نمیشه و اون تیم با لباس خودش میاد و لباسا کپ هم ادم کور میشه با این لباسای مسخره. واقعا مهمترین قسمت بازی که هر بازیش مهمه این جور سوتی . واقعا من به مدرک اونایی که الان بخش فنی این بازی رو هدایت می کنن شک پیدا کردم. نکنه اونجا هم پارتی بازی شده و افراد اومدن سر کار

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
اول بازی paus کن بعد مربع رو بزنی آی دی طرف هست...اونو سریع حفظ کن و دکمه ps رو بزن برو تو قسمت فرند و تو قسمت سرچ آی دی رو بزن وقتی اسمش اومد برو تو پروفایلش و send message رو بزنی و سریع یه hi تایپ کن بیا بیرون و برو تو بازی که بازنده نشی...این کارو باید سریع انجام بدی و الا زمان 30 ثانیه تموم میشه و بازی فکر میکنه نمیخوای بازی کنی و اون پیام میاد رو صفحه و بازندت میکنه...

باقی پیاما که میخوای آبجکتیو فلانی رو بگیریو بزاره ببریو ای حرفا رو توی یه pausدیگه براش بفرست ولی سریع که از بازی نندازتت بیرون ....

برا اینکه سریع تایپ کنی از قبل پیامایی که میخوای بدی رو یه بار تو صفحه کلید کنسول برا یکی بنویس بفرست که موقعی که خواستی به حریفت پیام بدی سیو باشه و سریع از رو همونا پیام بدی...

یکم سخته شاید کلی باخت بیاری سر اینکه به موقع پیام رو نفرستادی و نیومدی تو بازی ولی تست کن دستت روون میشه...من سر پولیتانو دیدم چندبار اینجوری پیام اومد که میخوایم پولیتانو رو بگیریمو این داستانا دیگه از اون موقع رفتم تو کارش... البته از دیو 4 اومدم دیو 7 :D ولی مهم نبود...ولی دیگه قلقش دستم اومد...

تا الانم همه آیکون سواپارو گرفتم شاید 3-4 تاشو که خیلی تیمیم داغون بود با این روش گرفتم پیام میدادم...اگه میزاشت میبردم خارج میشد طرف ...مخالفت میکرد هم بازیمو میکردم فوقش میباختم :-??

ولی شما هم یه تستی بزن شاید حریفای مقابلت ok بودن و سریع گرفتیشون

امیدوارم گرفته باشی چی گفتم... :D:-bd
چه کاریه خب هی بدو بدو برید برگردید :D
با PS App از رو گوشی راحت مسیج میدید. تازه از قبل هم مینویسید کپی میکنید.

• Like
Reactions: 947947

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
تازگیا همش قبل بازی پیام میدن منم میگم اوکی ولی حالشونو جا میارم، جالبه با همراه اول و ایرانسل دیلی خیلی کمتره، با adsl دیلی شدید دارم بازیکنها هم نه میرن توی موقعیت نه توپ قطع میکنن

• Like
Reactions: samadi741

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
تازگیا همش قبل بازی پیام میدن منم میگم اوکی ولی حالشونو جا میارم، جالبه با همراه اول و ایرانسل دیلی خیلی کمتره، با adsl دیلی شدید دارم بازیکنها هم نه میرن توی موقعیت نه توپ قطع میکنن
اره یه بار یه ایرانیه پیغام داد همون اولش با ادرسون زدم تو گل خودم لفت دادم ولی عربا پیغام بدن اذیتشون میکنم
127901
اینو شش هفت تا زدم بهش فک کنم برگشت اومد فوش داد
127902
این یکیم همون دیقه اول واردی گذاشت زیر طاق لفت داد ولی با ادب بود نیومد چیزی بگه :D

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
نظر بدید...

میخوام آگوئرو هالووین بگیرم....یا امباپه بخرم؟؟
ماشالله به این تیم
من آگوئرو رو ترجیه میدم

FUT Web App - EA SPORTS Official Site

این هم فعلا تیم های منه که تا 10 الی 12 روز دیگه 3 عدد بازیکن دیگه به جمعشون اضافه میشه
البته من دیگه حالم از فیفا 20 داره به هم میخوره و دو سه هفته ای هست که حوصله ش رو ندارم بازی کنم
باید تیمم خیلی بهتر از این میشد

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
ماشالله به این تیم
من آگوئرو رو ترجیه میدم

این هم فعلا تیم های منه که تا 10 الی 12 روز دیگه 3 عدد بازیکن دیگه به جمعشون اضافه میشه
البته من دیگه حالم از فیفا 20 داره به هم میخوره و دو سه هفته ای هست که حوصله ش رو ندارم بازی کنم
باید تیمم خیلی بهتر از این میشد
یه مشت آیکون بولشیت رفتی گرفتی همون بهتر توی اوج بذار کنار
تا فیفا 21 هم از کنار برندار :))

• Like
Reactions: samadi741

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
من واقعا دیشب سر درد گرفتم.برای لیگ ایتالیا 3 تا برد آوردم برای برد چهارم اصلا نمیشه.عجیبه اصلا 6 تا بازی پشت سر هم باختم اونم به چه تیمایی.یه بازی هم 2-0 جلو بودم از دقیقه 80 بازیکنام قفل شدن 4 تا خوردم!!!
دیگه تو هر دیویژنی باشی تیم ضعیف نمیاره، اصلا هیچکسی تیمش ضعیف نیست، ولی اکثرهم نوب
بازی بارشون نیست و تیمشون فقط با دلارای پاپا شاخ شده
تو دیویژن 5 هستم الان، هر تیم شاخی می افته تقریبا مطمئنم که برد با منه
ولی امان از وقتی یارو تیمش معمولی و باگ باشه
قشنگ یا خدا- اعصاب نمیمونه برام

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
یه مشت آیکون بولشیت رفتی گرفتی همون بهتر توی اوج بذار کنار
تا فیفا 21 هم از کنار برندار :))
مهم اینه که بتونی ازشون بازی بگیری- برات همچین تاسف خوردم با این طرز فکر زیبات- تو که ادعات میشه چرا دیگه اینو میگی استاد
لازم به ذکره قطعا فیفا 21 رو نخواهم خرید

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
مهم اینه که بتونی ازشون بازی بگیری- برات همچین تاسف خوردم با این طرز فکر زیبات- تو که ادعات میشه چرا دیگه اینو میگی استاد
لازم به ذکره قطعا فیفا 21 رو نخواهم خرید
میدونم ولی این آیکونهات باگ نبودن لیگ انگلیس باگ خودش توی اون پستها داره

ای چرا اون که روی GF جدیدت ران میشه حیف نیست
xb serries X

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
میدونم ولی این آیکونهات باگ نبودن لیگ انگلیس باگ خودش توی اون پستها داره

ای چرا اون که روی GF جدیدت ران میشه حیف نیست
xb serries X
از باگبازی متنفرم
حالم بهم میخوره
دنبالشم نیستم- اگرنه به جای مایکل اوون دروگبا رو میگرفتم، جای لارسن هم لوکاس مورا میگذاشتم، جای لیتمانن هم جیبامین(اگه اشتباه نکنم) میگذاشتم
من بازیم خیلی ساده هستش- تو این پستها بازیکن های زیادی رو امتحان کردم
الانم تو کلابم بازیکن زیاد دارم اورال دار و باگ
ولی واقعا از اینهایی که الان دارم راضی هستم
مثلا سان رو دارم آنترید هستش ولی از لارسن خیلی بیشتر راضی هستم

EAnoSports

کاربر سایت
Apr 20, 2016
88
نام
Annabelle
لیگ ایتالیا چقدر مظلوم و شریفه هیچ باگ قابل ذکری نداره.
+
اگر بخواید 41212 (2) رو دفاعی کنید چه offense و defense در نظر میگیرید ؟

فکر میکنم تنها ترکیبیه که باهاش خوبم ولی گل زیاد میخورم

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
اصلا همه چی به کنار از دیلی و نت و ....
این داوری چرا اینقدر بدتر شده بعد این اپدیت (قبلا فاجعه بود الان فاجعه در فاجعه شده) تک ایستاده یا یه تنه به تنه رو خطا میگیره کارت زرد میده بعد پنالتی واضح رو نمیگیره یا یه تکلای فجیع رو اصلا خطا نمیگیره
. دریبل می زنم توپ افتاده جلو بازیکنم داره میره سمت توپ قشنگ میزنه زیر پای بازیکن من خطا نمی گیره .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر