FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
قطعا اونی که واس اولین بار این طرح توکن گرفتن و از طرق چالش های لیگ ها داد قطعا یه روانی بوده:D
اعصابم خورد شد با یه مشت بازیکن بنجل لیگ فرانسه و ایتالیا باس برد بیاری
جالبیش اینه دیویژن 9 هستم ولی هنوز داره اسکواد قوی میاره یه جورایی سر لج برداشته انگار
چون تیم ضعیفه سیستم رو دفاعی بچین مثلا 4.1.4.1
بهتر جواب میده . الان چهار ماهه از بازی گذشته و تو ریو الز هم طرف با تیم قوی میاد و انجام این وظایف برای گرفتن بازیکن ابجکتیو هم خیلی سخت شده . اخه اسکوادبتل نیست که . طرف پیامم بدی بیشترشون قبول نمی کنن.

• Like
Reactions: omiid72

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
چون تیم ضعیفه سیستم رو دفاعی بچین مثلا 4.1.4.1
بهتر جواب میده . الان چهار ماهه از بازی گذشته و تو ریو الز هم طرف با تیم قوی میاد و انجام این وظایف برای گرفتن بازیکن ابجکتیو هم خیلی سخت شده . اخه اسکوادبتل نیست که . طرف پیامم بدی بیشترشون قبول نمی کنن.
سیستمم فوق العاده دفاعیه تنظیم کردم دفاع کنارا جلو نرن هافبک دفاعیا هم اضافه نشن خوبم بازی میکنم ولی همش کامبک میخورم
یه بارش که 4 بر 1 نیمه اول جلو بودم نیمه دوم مساوی شد
خدایی مانیتور گرونه وگرنه از عصبانیت میخواستم بزنم بشکونمش
بازیکنا هم که قربونش برم جون ندارن اصن از دیقه 60 به بعد میپوکن

• Like
Reactions: zerio

naderblue

کاربر سایت
Jun 12, 2011
121
دوستان یه تاکتیک بگید بازیکن ها جلو نیان هم تو حمله هم تو دفاع دیشب به طرز عجیبی بازیکن ها جلو می اومدن
به طرز خنده داری باختم روشی هست تا این نفل ها جلو نیان ؟ استی بک هم گذاشتم برا دفاع دو طرف

naderblue

کاربر سایت
Jun 12, 2011
121
من واقعا دیشب سر درد گرفتم.برای لیگ ایتالیا 3 تا برد آوردم برای برد چهارم اصلا نمیشه.عجیبه اصلا 6 تا بازی پشت سر هم باختم اونم به چه تیمایی.یه بازی هم 2-0 جلو بودم از دقیقه 80 بازیکنام قفل شدن 4 تا خوردم!!!

دیشب منم همین شکلی بود بازیم مخصوصا وسط دفاع هرچی طرف پاس فرار انداخت رفت گل شد / فیفا باگ اسمش بذارن بهتره

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
مگه روی آیکونا هم کمیستری جواب میده؟من روی گیگز هاوک زدم هیچ چیزی بهش اضافه نشده
شما چمیستری هاوک رو اعمال کردی تو ترکیب اصلی بذارش ببین چقدر اعمال میشه(رو نیمکت باشه چیزی نشون نمیده) الان در این عکس دوستمون به غیر شادو ، کارت تمرین بهش زده که فقط یه بازی جوابه و پاک میشه و در ضمن کارتی که تمرین داره تو فات چمپیون نمیشه استفاده کرد و ارور میده و نمیذاره بری برای بازی .

• Like
Reactions: rabin88

EAnoSports

کاربر سایت
Apr 20, 2016
88
نام
Annabelle
من فکر میکردم بخاطر فینیشینگ بالای هیگواین میتونم با این بازیکن راحت از هرجا گل بزنم اما حتی با ایموبیله 88 که فینیشینگ بالاتر از هیگواین داره نمیتونم خوب گل بزنم
خیلی از مهاجم هارو امتحان کردم مثل لوکاکو 87، مرتنز 87، اینسینیه 87 اما با هیگواین 85 بهتر گل میزدم که رفتم سراغ یک بازیکن با فینیشینگ بالاتر یعنی ایموبیله 88 که یک افتضاح تاریخیه جلوی دروازه تک به تک هم میزنه بیرون!

الان به شک افتادم که نکنه با گری لینه کر هم نتونم راحت گل بزنم!
هیگواین 85 چی داره که بقیه بازیکنانی که نام بردم ندارن؟

|PREDATOR|

کاربر سایت
Aug 4, 2011
2,314
نام
Rashed
دوستانی که روی PC بازی میکنن
من هرچی روی Play کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمی افته
دلیلش چیه؟
یه بار با فیلتر شکن تست کن.احتمالا درست بشه
یا بازی رو ریپیر کن.
اریجین رو پاک کن دوباره نصب کن.
به ترتیب یکی یکی اینا رو انجام بده

• Like
Reactions: ClaP TraP

EAnoSports

کاربر سایت
Apr 20, 2016
88
نام
Annabelle
دوستانی که روی PC بازی میکنن
من هرچی روی Play کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمی افته
دلیلش چیه؟

ویندوز شما نو هست و بازی های زیادی اجرا نکردین
دلیلش نصب نبودن یکی از ملزومات بازی مثل Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable Package
هم 64bit هم 32bit باید نصب شن خیلی هستند باید بگردین نصبشون کنید هیچ ضرری هم ندارند

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
706
بالاخره این طلسم توکن برای لیگ ایتالیا شکست و دیشب تونستم بگیرمش!اعصابمو نابود کرده بود!
یه سوال داشتم هم زامبروتا هم رونالد کومان توی آیکونها به کارم میاد کدومشو بگیرم؟کدومش ارزش بیشتری داره و جواب تره؟

• Like
Reactions: voldmort

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر