FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
داداش دیلی بعضی بازیها به علت دور بودن از سرور و نت داغون ما شدیده که این تاکتیک هایی که میگی اصلا جواب نمیده . من خودم از سیستم 4231 که استفاده می کنم دو تا گوش رو قبلا تاکتیکی براشون نذاشته بودم دیدم یه جا ثابت وایسادم و نمیرن جلو حمله کنن بعد گذاشتم استی فوروارد دیدم بدتر شده میرن میچسبن به خط هیجده حریف و همون جا دارن هوا رو نگاه می کنن به خصوص تو ویکند . تو همین سیستم کافیه طرف از هافبک دفاعیات رد شه دیگه نمیشه روشون سوییچ کرد و دفاعات می مونن با چهارتا مهاجم حریف . یعنی این بلانسبت اشغالا یه تست نزدن که وقتی دفاع رو اینجوری کردیم یه تست با پینای مختلف بزنیم ببینیم چطوره . یعنی میگی cdm دراگ کنه بین مدافع ها خودم گذاشتم ولی cdm نمی کنه همچین کاری .
حالا گل خوردن هیچی دیلی داشته باشی دروازبان حریف میشه واکاشی و دروازبان شما فقط بی خودی شیرجه میزنه . من همه ی اینا رو به چشم دیدم که دارم بهت میگم . شما تیم فول ایکون هم داشته باشی در مقابل تیمی که دفاعش گومز 80 و میلیتاتو گلد هست هم خواهی باخت .
عربام به خصوص عربستانیا هم اینو فهمیدن . من الان نیمار فروختم البرتو گذاشتم کنار دزایی بازم فایده نداره مثل دفاع برنز عمل می کنن . فعلا پول مسی رو جور کردم . نیمار و امباپه هم بگیرم ببینم چی میشه وضع به همین شکل باشه میذارم کنار چون فایده نداره همون طور که گفتم فول ایکون هم داشته باشی بازم خواهی باخت.خود ea هم تقصیر داره . فاصله با سرور رو بهونه کرده و نمی تونه دو نفر رو یه سرور فیکس کنه. یه مشت ...... اونجا ریختن معلوم نیست چه غلطی دارن می کنن .
----------------------------------------------------------------------------------
اینم تیم من . با این تیم حداقل 17 تا بازی باید در هفته ببرم اما 11 تا به زور می برم با چه اعصاب خوردی .صد رحمت به فیفا 19

مجبورم وسط خالی نشه فقط سیستم 41212 استفاده کنم . 300 تا دارم . حاجی رو بفروشم یکم بذارم روش مسی رو می تونم بگیرم . از واران اینفورم تا میلیتائو ucl live هم تست کردم بذارم جای البرتو و بفروشمش برای تکمیل کردن تیم ولی دیدم جواب نمیدن و از این البرتو بدتر هستن و بیشتر گل میخورم

مشکل تیمت هافبک دفاعیات هستن...هر دو ورک ریتشون به cm میخوره نه cdm

این کاری که میگم رو انجام بده ببین چطور میشه :

مندز و سایمون رو بنداز رو نمیکت....جای سایمون دمبله که داری رو بزار...جای مندز هم کانته بخر بزار...
کانته همون کاری که میخوای رو برات انجام میده خیلی هم بیشتر...از اونور هم نیمه دوم دمبله رو میندازی بیرون سایمون که خیلی هم باگ هست رو میاری تو زمین.

• Like
Reactions: zerio

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
نه به نظرم
من هم دو بار تا مرز اینکار پیشرفتم بعد پشیمون شدم

من نمیدونم کدوم کارتشو داشتی
یک نکته کلی بگم که تجربیه جسارتا
هر بازیکنی رو که میخرید، به تعداد بازیهاش، تعداد گلهای زده و تعداد پاسهای داده شده و از همه مهمتر تعداد اونرهاش(چند بار خریداری شده) توجه کنید
بازیکنی که تعداد اونرهاش زیاده و آمارش کمه، قطعا کارت خوبی نبوده(یا حداکثر جوابگوی کار قبلیها نبوده)
بازیکنی بگیرید که اونرهاش کمه و آمارش خوبه، چون مشخصه طرف مجبور بوده این رو بفروشه و بازیکن جدید بگیره و مطمعن باشید خوب کار میکنه.
شایدم من اینطوری به خودم تلقین کردم، ولی فکر میکنم صحیح باشه

آداما ترائوره هد لاینرش میگن خوبه، من با اینکه بازیکن دارم که بدون هزینه چلنجش رو کامل کنم ولی این کار رو نمیکنم، چون فیگو ایکون سواپ رو ترجیه میدم

به نظر من ابتدا به اورال نگاه کنید، بازیکن هایی که استت هاش بالاست و اورالش پایینه یا خیلی باگه، یا یجای کارش میلنگه

اینی که میگین تعداد ownerها یو این چیزا فکر نکنم درست باشه برادر...به اینهم توجه کن شاید اون قبلیه که کارت رو داشته تو یه پستی گزاشته بودش که کارش یه چیز دیگه بوده...

من یه مسی خریدم با همین مشخصات که میگی...داغون باید میبود با توجه به این مشخصاتی که شما میگین...ولی وقتی آوردمش تو ترکیب گزاشتمش cam...هر بازی گل میزد پاس گل هم میداد....به طرز فجیعی خوب بود :-??
والا تیم من تو التیمیت تیم 100 هزارتا قیمتشه معمولا با هرکسی بازی میکنم تیمش کم کم 1 ملیون تا 4 ملیون قیمتش هست
برا منم این مدلی هست
دیگه همینه دیگه...الان 4 ماه از بازی گذشته اگه غیر این چیزا بیوفته جلوت باید تعجب کنی ...یا اینکه بازی رو تازه خریده...و الا امسال بازیکنا خیلی مفت شدن...

پارسال من رونالدو آذر ماه خریدم 2/400 میل..الان قیمتش زیر 1 میل هست البته توی این فیفا رونالدو زیاد جالب نیست مثل پارسال.

• Like
Reactions: naderblue

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
برای گرفتن توکن ها ایا میتونم اسکواد بتل رو برای بازی های اسونتر اپدیت کنم یا خیر محدودیت داره؟
توکن هایی که با اسکواد بتل میتونی بگیری تنها محدودیتش توی درجه سختی هست که گفته بازیو انجام بده تا بهت توکن بدیم ...

naderblue

کاربر سایت
Jun 12, 2011
121
توکن ها انلاین افلاین 5 تاش گرفتم دیروز و پی روز فقط افلاین یکیش مونده لیگ دسته دو انگلیس هست با اسکاتلند فکر کنم که بازیکنش نداشتم باید بخرم

تو افلاین تیم ها ضعیف هی اپدیت میکردم بیاد تا زودتر ببرم مشکلی نداره در کل قبول میکنه ولی سختی بازی خودش تایین میکنه نمیشه پایینتر گذاشت

• Like
Reactions: EAnoSports

samadi741

کاربر سایت
Sep 23, 2017
716
نام
محمد
شاهکار جدید ea
دیشب لباس دوم رئال رو انتخاب کردم واسه بازی تیم حرفیم دقیقا چنین لباسی داشت
جالب اینجاست از بازی درومدم بیرون یه بازی دیگه پیدا کنم این سری لباس دوم اینترو برداشتم که دقیقا تیم مقابل هم همین لباسو داشت
قشنگ خواستین در آینده واسه بچه هاتون سیستم مچ میکینگ مزخرف مثال بزنید این فیفا مثال خوبیه
دیشب توی گالری کنسول داشتم ویدیو گل های فیفا ١٧ رو میدمدم باور بکنید یا نه به طرز عجیبی گرافیک و جو بازی بیشتر از این فیفا به چشم اومد اگه یادتون باشه همه از نورپردازی توی شب مینالیدیم اون موقع که چرا تاریکه ولی انصافا همه چیزش از فیزیک چمن بگیرید تا انیمیشن بازیکنا در بالاترین سطح بودن یکی از بالانس ترین گیمپلی هارو هم داشت و جالب اینه خیلی از یوتوبر ها بهترین فیفا برای التیمیت میدونن
سرور هاش باز بود درنگ نمیکردم توی خریدش .
من بیشتر از خدای جنگ و لست و سوشیما منتظر فیفای نسل بعدم یعنی اگه گند بزنه ،نسل رو برای من یکی همون اول تموم کرده

Sent from my iPhone using Tapatalk

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
قطعا اونی که واس اولین بار این طرح توکن گرفتن و از طرق چالش های لیگ ها داد قطعا یه روانی بوده:D
اعصابم خورد شد با یه مشت بازیکن بنجل لیگ فرانسه و ایتالیا باس برد بیاری
جالبیش اینه دیویژن 9 هستم ولی هنوز داره اسکواد قوی میاره یه جورایی سر لج برداشته انگار

• Like
Reactions: zerio

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
میگم @ehsas1
تو این لیگ از اونور افتادن با میانگبن 1.6 امتیازی صعود کردم و قهرمان 1.82 امتیاز گرفت. لیگهای دیگه بالا بود. حتیی دسته های پایین لیگهای دیگه هم دیدم 2 بود. تو هفته آخر از رده پنجم با درآمدن نتایج بقیه تیمها رسیدم دوم
FIFA20 2020-01-22 21-58-15.jpg

• Like
Reactions: ehsas1

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
706
قطعا اونی که واس اولین بار این طرح توکن گرفتن و از طرق چالش های لیگ ها داد قطعا یه روانی بوده:D
اعصابم خورد شد با یه مشت بازیکن بنجل لیگ فرانسه و ایتالیا باس برد بیاری
جالبیش اینه دیویژن 9 هستم ولی هنوز داره اسکواد قوی میاره یه جورایی سر لج برداشته انگار
من واقعا دیشب سر درد گرفتم.برای لیگ ایتالیا 3 تا برد آوردم برای برد چهارم اصلا نمیشه.عجیبه اصلا 6 تا بازی پشت سر هم باختم اونم به چه تیمایی.یه بازی هم 2-0 جلو بودم از دقیقه 80 بازیکنام قفل شدن 4 تا خوردم!!!

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
من واقعا دیشب سر درد گرفتم.برای لیگ ایتالیا 3 تا برد آوردم برای برد چهارم اصلا نمیشه.عجیبه اصلا 6 تا بازی پشت سر هم باختم اونم به چه تیمایی.یه بازی هم 2-0 جلو بودم از دقیقه 80 بازیکنام قفل شدن 4 تا خوردم!!!
پیشنهاد میکنم اول بازی به حریف پیام بدید...شاید قبول کنه راحت گل بزنید از بازی خارج میشه...من همین سری چندتا افتادن جلوم گزاشتم بازیو بردن...یکیش خو میگفت 1 ساعت دیگه باید برم فرودگاه و این چیزا (فکر میکرد ما گاگولیم :|) گزاتم بازیو برد ولی منم هرچی آبجکتیو این چیزا بود تو بازی گرفتم و تا آخر بازی کردم که پوینت ریوالز رو هم بهم بده...به اندازه یه برد بهم پوینت ریوالز داد...

این روشو تست کنین...نهایتش اینه که یارو قبول نمیکنه و هی گل میزنه و خوشحالی میکنه.... :-??کی به کیه شاید یهو غیرتی شدین با تیم داغون زدین طرف رو نابود کردین هم دلتون خنک میشه هم توکن رو میگیرین :D

• Like
Reactions: rabin88

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
706
پیشنهاد میکنم اول بازی به حریف پیام بدید...شاید قبول کنه راحت گل بزنید از بازی خارج میشه...من همین سری چندتا افتادن جلوم گزاشتم بازیو بردن...یکیش خو میگفت 1 ساعت دیگه باید برم فرودگاه و این چیزا (فکر میکرد ما گاگولیم :|) گزاتم بازیو برد ولی منم هرچی آبجکتیو این چیزا بود تو بازی گرفتم و تا آخر بازی کردم که پوینت ریوالز رو هم بهم بده...به اندازه یه برد بهم پوینت ریوالز داد...

این روشو تست کنین...نهایتش اینه که یارو قبول نمیکنه و هی گل میزنه و خوشحالی میکنه.... :-??کی به کیه شاید یهو غیرتی شدین با تیم داغون زدین طرف رو نابود کردین هم دلتون خنک میشه هم توکن رو میگیرین :D
چجوری باید بهش پیام داد؟بد گیر کردم واسه این برد چهارم!

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
چجوری باید بهش پیام داد؟بد گیر کردم واسه این برد چهارم!

اول بازی paus کن بعد مربع رو بزنی آی دی طرف هست...اونو سریع حفظ کن و دکمه ps رو بزن برو تو قسمت فرند و تو قسمت سرچ آی دی رو بزن وقتی اسمش اومد برو تو پروفایلش و send message رو بزنی و سریع یه hi تایپ کن بیا بیرون و برو تو بازی که بازنده نشی...این کارو باید سریع انجام بدی و الا زمان 30 ثانیه تموم میشه و بازی فکر میکنه نمیخوای بازی کنی و اون پیام میاد رو صفحه و بازندت میکنه...

باقی پیاما که میخوای آبجکتیو فلانی رو بگیریو بزاره ببریو ای حرفا رو توی یه pausدیگه براش بفرست ولی سریع که از بازی نندازتت بیرون ....

برا اینکه سریع تایپ کنی از قبل پیامایی که میخوای بدی رو یه بار تو صفحه کلید کنسول برا یکی بنویس بفرست که موقعی که خواستی به حریفت پیام بدی سیو باشه و سریع از رو همونا پیام بدی...

یکم سخته شاید کلی باخت بیاری سر اینکه به موقع پیام رو نفرستادی و نیومدی تو بازی ولی تست کن دستت روون میشه...من سر پولیتانو دیدم چندبار اینجوری پیام اومد که میخوایم پولیتانو رو بگیریمو این داستانا دیگه از اون موقع رفتم تو کارش... البته از دیو 4 اومدم دیو 7 :D ولی مهم نبود...ولی دیگه قلقش دستم اومد...

تا الانم همه آیکون سواپارو گرفتم شاید 3-4 تاشو که خیلی تیمیم داغون بود با این روش گرفتم پیام میدادم...اگه میزاشت میبردم خارج میشد طرف ...مخالفت میکرد هم بازیمو میکردم فوقش میباختم :-??

ولی شما هم یه تستی بزن شاید حریفای مقابلت ok بودن و سریع گرفتیشون

امیدوارم گرفته باشی چی گفتم... :D:-bd

• Like
Reactions: rabin88

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر