FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

|PREDATOR|

کاربر سایت
Aug 4, 2011
2,314
نام
Rashed
قشنگ باید فاتحه این بازی رو خوند
دباره احمق شدم 600 کا پک واز کردم
به جر این مقدار، پک های اسکوا بتل و ریوالز و اس بی سی ها ی دو سه هفته اخیر رو هم که نگه داشته بودم باز کردم
هیچی نداد الا هندانویچ
اعصابم خورده
لعنت به این بازی
ما رفتیم سراغ دارک سولز 3
حاجی 5شنبه یا جمعه همه کارتا تو بازی هستن حتی 12 امین نفرم اضافه میشه.باید صبر میکردی

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
همه ی پکای sbc غیر قابل فروش شده !!!!!!!!!!!؟ چه حرکت بزدلانه ای .

خوب خودتو راحت کن سر در بازی بنویس پول خرج کنید تا پیشرفت کنید فکر کنم فروش کوین و فیفا پوینتشون کم شده همچین حرکتی زدن.
فردا پکای ویکند لیگ و اسکواد بتل و ریوالزم حتما غیر قابل فروش می کنه . اخه یکی نیست حالا تو این پگای مسخره چی میدی (مسی 96 :-&) که غیر قابل فروشم می کنی . عملا حل sbc بی ارزش شده

الان یه مگا پک باز کردم توش بازیکن ریت 81 به پایین بود :-&

• Like
Reactions: omiid72

samadi741

کاربر سایت
Sep 23, 2017
716
نام
محمد
یه کانال معروف ایرانی تخصصی فات امشب عکس گذاشته بود ٢٢١ پک سیو کرده واسه توتی قرار شد بازشون کرد اطلاع بده که چی پک کرده توجه کنید ٢٢١ عدد پک خیلیه خیلیییی.من مطمئنم موز هم نمیده اگه عضو کانالید که ببینید اگه نه من نتیجشو اینجا هم میزارم
پولتونو به هیچ عنوان به پک ندید تنها راه بازی کردن زیاد و جوایز نقدی ویکند و رایوالز و بتله که اونم حوصله میخواد و چشم اکبند

Sent from my iPhone using Tapatalk

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
لول حداقل صبر میکردی پنجشنبه میزدی که همشون توی پک هستن نه الان تعجب می‌کنم بعد این همه سال اینو نفهمیدی
حاجی 5شنبه یا جمعه همه کارتا تو بازی هستن حتی 12 امین نفرم اضافه میشه.باید صبر میکردی
[/QUOTE
دوستان بزرگوار ممنون از شما
مطابق سنوات گذشته و تجربه هایی که داشتم، بهترین تایم برای باز کردن پک روز اول هستش، اگر شانس تو روز اول مثلا 1 درصده، تو 2- 3 روز آخر که همه هستن میشه یک پنجم یک درصد، و اصلا باید شانست نجومی باشه.
در هر صورت ریسک کردم دیگه، تیرم به سنگ خورد، فدای سر خودم و همه دوستان، تیمم کامله کامله، دوست داشتم یه تیم آف د یر پک کنم که هنوز سعادت نشده:Dozing:
امشب هم بیست تا پک دارم باز میکنم، با رمز یا زهرا
دیگه یا شانس و یا اقبال

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
12تا پک نگه داشته بودم همش Gk در میومد اونم از اسپانیا و لالیگا
فکر کن چندتا کاسیاس در اوردم! :|
تا خط هافبک میتونم کاسیاس بچینم تو ترکیب:))

• Like
Reactions: samadi741

EAnoSports

کاربر سایت
Apr 20, 2016
88
نام
Annabelle
من چون با کیبورد عادت به بازی دارم مشکلات زیادی دارم ولی یک نکته مثبت وجود داره نسبت به دسته، اینکه من سه انگشت روی حرکت بازیکن ها دارم و البته فقط 8 طرف میتونم برم برعکس ئسته که 360 درجه میره، منتها این این 3 انگشت باعث میشه سریع حرکت و پاسکاری کنم برعکس دسته که فقط با شست کنترل میشه

چون نقطه قوتم پاسکاریه سریع هست به نظرم یک سیستم میخوام که سریع به هدف برسم یعنی fast build up
به نظرتون کدوم ترکیب برای fast build up بهترینه؟

و همینطور بدلیل 360 درجه نشدن کدوم تاکتیک برای دفاع مناسبه؟

آخرین ویرایش:

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
rui costa 90 یا Hagi 89 ????

بودجه : 470 هزار :-B
نیاز : مهاجم یا هافبک مهاجم :-"
توانایی : دارای دریبلینگ وتمام کنندگی و قدرت بدنی متوسط با توجه به نت داغون بنده و فیفا 20 :))

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,882
نام
malek
تو این 2 روزه 60 تا پک باز کردم و بازیکنای مای کلابم از 450 اومده رو 42،کل پولهارو هم خرج کردیم رفت اونوقت فقط موز نصیبمون شد.یکی از بچه ها هم دیروز چند تا پک باز کرده و صلاح و مانه(تیم سال) بهش داده.سگ تو روح فیفا و شانسمون
126748

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
به منم نویر غیرقابل فروش داد، نزدیک 25 تا پک غیرقابل فروش و قابل فروش زدم احتمالا 150k سود کرده باشم، لعنتی بیل لایو قیمتش از 750k رفت رو 990k

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
تو این 2 روزه 60 تا پک باز کردم و بازیکنای مای کلابم از 450 اومده رو 42،کل پولهارو هم خرج کردیم رفت اونوقت فقط موز نصیبمون شد.یکی از بچه ها هم دیروز چند تا پک باز کرده و صلاح و مانه(تیم سال) بهش داده.سگ تو روح فیفا و شانسمون
View attachment 126748
فیفا و پک همینه فقط شانس

• Like
Reactions: malek911

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
rui costa 90 یا Hagi 89 ????

بودجه : 470 هزار :-B
نیاز : مهاجم یا هافبک مهاجم :-"
توانایی : دارای دریبلینگ وتمام کنندگی و قدرت بدنی متوسط با توجه به نت داغون بنده و فیفا 20 :))
حاجیو یه بار تو درافت برش داشتم فوق العاده خوب بود مخصوصا تموم کنندگیش

• Like
Reactions: zerio

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
من چون با کیبورد عادت به بازی دارم مشکلات زیادی دارم ولی یک نکته مثبت وجود داره نسبت به دسته، اینکه من سه انگشت روی حرکت بازیکن ها دارم و البته فقط 8 طرف میتونم برم برعکس ئسته که 360 درجه میره، منتها این این 3 انگشت باعث میشه سریع حرکت و پاسکاری کنم برعکس دسته که فقط با شست کنترل میشه

چون نقطه قوتم پاسکاریه سریع هست به نظرم یک سیستم میخوام که سریع به هدف برسم یعنی fast build up
به نظرتون کدوم ترکیب برای fast build up بهترینه؟

و همینطور بدلیل 360 درجه نشدن کدوم تاکتیک برای دفاع مناسبه؟
4312
اگه بلدی به سه هافبک مرکزی بازی کنی
4141 اگر اشتباه نکنم، اونی که ال ام آر ام داره و 2 تا سی ای ام و یه اس تی
البته من چون خودم فست بیلد آپ هستش کاستومم، گزینه اول رو روانتر بازی میکنم بهتر باهاش کنار اومدم

• Like
Reactions: EAnoSports

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر