FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

|PREDATOR|

کاربر سایت
Aug 4, 2011
2,314
نام
Rashed
تعویضی که سه تا بیشتر نیست مشکلم اینه که الان اصن 11 تام کامل نیست دروازه بان گذاشتم دفاع وسط دفاع راست گذاشتم هافبک
اون ریت 60 ها هم نهایتش دو تا هر هفته بیاره که دو هفته بیشتر به پایان فصل نمونده
کلا فرصت کمه نمیدونم چرا این سیزن شد سه هفته سیزنای قبلی 40 روز بود
خب برو بخر.نگفته first owner

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
خب برو بخر.نگفته first owner
بازیکنا به خاطر این ایکون سواپا گرون شدن الان یه دفاع وسط خوب لیگ عربستان 5000 قیمتشه در صورتی که یادمه چند وقت پیش همین بازیکن و واس یه پلنج 450 خریدم
منم دارم پول جمع میکنم واس اوتامندی اینفورم زورم میاد به این اشغال بازیکنا پول بدم :D

EAnoSports

کاربر سایت
Apr 20, 2016
88
نام
Annabelle
والا زوج این ea با این سروراش و نت ایران شاهکارن . حالا که نت بنده معلوم نیست کی براش خواب نما شده و خوب شده این سرورای ea هستن که بازی در اوردن . دو تا بازی ویکند رو جلو بودم منو از سرور انداخته بیرون و بازنده کرده الانم تو هیچ مد انلاینی بازیکن پیدا نمی کنه . من موندم بازی با این همه مشکل و باگ و سرور داغون چرا نمی خوره زمین ، عجیبه :-&

این مشکل عدم پیدا کردن حریف در بخش انلاین رو دوستان ندارن ؟
------------------------------
پ.ن: هفته قبل که سرورها مورد داشتن تو ویکند این کراسی یوتیوبر می گفتن منو انداخته با یکی رو سرور برزیل ، نمیرم داخل و بازی نمی کنم و ....
از کجا فهمید که اینو انداخته رو سرور برزیل ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ازش پرسیدم جواب نمیده

من هم مشکل پیدا کردن حریف دارم اما در نهایت در ده دقیقه سرچ بالاخره پیدا میشه

مشکل دیگه ای هم که دارم حریفهای تکراری زیادی دارم البته تا DIV 7 بالاتر نرفتم و الان به زور در 8 هستم

نمیدونم چه اصراری داره اول ایرانی پیدا کنه بعد عرب اگر هم نبود کلی منتظرم بذاره تا ایرانی و عرب پیدا بشه

حتی رفتم تنظیمات انلاین رو هم تغییر دادم که بر اساس ای پی حریف پیدا نکنه و از هرکجا شد پیدا کنه، ولی باز هم کار خودش رو میکنه

ولی وقتی از وی پی ان و یا از این اکانت های کاهش پینگ استفاده میکنم که ای پی رو تغییر میدن، حریف به ده ثانیه نمیکشه سریع پیدا میشه، من فکر میکنم دو حالت داره یا ای اس پی مشکل داره یا فیفا با ای پی من یا اساسا با ای اس پی من مشکل داره

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
من هم مشکل پیدا کردن حریف دارم اما در نهایت در ده دقیقه سرچ بالاخره پیدا میشه

مشکل دیگه ای هم که دارم حریفهای تکراری زیادی دارم البته تا DIV 7 بالاتر نرفتم و الان به زور در 8 هستم

نمیدونم چه اصراری داره اول ایرانی پیدا کنه بعد عرب اگر هم نبود کلی منتظرم بذاره تا ایرانی و عرب پیدا بشه

حتی رفتم تنظیمات انلاین رو هم تغییر دادم که بر اساس ای پی حریف پیدا نکنه و از هرکجا شد پیدا کنه، ولی باز هم کار خودش رو میکنه

ولی وقتی از وی پی ان و یا از این اکانت های کاهش پینگ استفاده میکنم که ای پی رو تغییر میدن، حریف به ده ثانیه نمیکشه سریع پیدا میشه، من فکر میکنم دو حالت داره یا ای اس پی مشکل داره یا فیفا با ای پی من یا اساسا با ای اس پی من مشکل داره
مشکل اول و اخر این نت ایران هست اپلود رو به خاطر 40 امین روز اون وقایع الان رو 28 کیلوبایته . سرویس من 4 مگه بعد اپلود 28 کیلوبایت ؟؟؟؟؟؟!! ea تهش تو دو سه بازی مثلا هندیکپ باشه یا کانکشن طرف نسبت به تو بهتر باشه دچار دیلی شی مثل خارجی ها ولی 100 درصد مشکل از نت داخل کشوره که شرایط ارایه ی یه نت با پینگ معقول برای گیمیرها فراهم هست اما به عمد همه چی محدود و قطره چکان با قیمت بالا ارایه میشه و اصلا براشون مهم نیست و فقط به فکر منافع و جیب خودشونن نه نت بلکه در تمام امور کشور بدین شکله :-&

• Like
Reactions: HoSIs

samadi741

کاربر سایت
Sep 23, 2017
716
نام
محمد
اینترنت و پینگ توی ریدمال ترین حالتشه اگه بخوانم نمیتونن شخمی تر از این بکنن
یعنی اوه ده روز قطعی بهتر از این بود

Sent from my iPhone using Tapatalk

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
عجب اسکوادی =((
سیستم ریتینگ فیفا 20 خراب نیست؟
این اسکواد چجوری شده 85؟
تو ریوالزم گاهی وقتا کسایی بهم میخورن ترکیب قوی بعد میزنه 82
توی ذخیره برنز میذارن

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
دوباره سرورا ریخت بهم و دیلی افتاده تو بازیم
مثل دو هفته پیش شده همش اروپایی میاره تو حالت عادی ال و عرب و ابو اینا با پرچمای الهلال و النصر و الاتحاد میاورد الان شده الکس و جکسون
ولی دمشون گرم چقدر خوبن بیشتریاشون گل میزنن در جا r1 l1 میگیرن حالا عربا تا 360 تا شادی مختلف و انجام ندن و تکرار گلم نبینن ول کن نیستن
آخه پفیوز دروازه خالی زدن دیدن داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر