FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
نه فعلا کاریت ندارن اگه سه روز پیش فروختی
ولی قید فروش رو بزن امسال قفلی زدن روی انتقال کوین .
چند وقت پیش بود دروغ یا راستشو نمیدونم اکانت بازیکن یوونتوس رو هم بن کردن
یعنی یدونه فیتنس هم نتونی بخری خیلی ستمه
@mostafa682
مصطفی جان داداش یه نگا به این بنداز انگلیسیت خوبه ببین چه نوع چوبی کردن توی اکانتم دپرس شدم بخدا دستم به هیچی نمیره
95ab440f39c0d6c71d379932715d5995.jpg

دوستانی که قصد فروش کوین دارن طمع نکنین بازیتونو بکنین ارزش نداره حالتون مثل من بشه
cf2abfdd95c6bcfac3378fa7a5e2db9a.jpg

این تیممه ولی دیگه دست ودلم نمیره چون فقط باید پک باز کنم

Sent from my iPhone using Tapatalk
این در مورد قانون‌ها نوشته که سکه نمیتونی انتقال بدی در مورد موقت و یا داءم بودن چیزی ننوشته حالا من از بچه ها میپرسم بهت میگم

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
@mostafa682
مصطفی جان داداش یه نگا به این بنداز انگلیسیت خوبه ببین چه نوع چوبی کردن توی اکانتم دپرس شدم بخدا دستم به هیچی نمیره

دوستانی که قصد فروش کوین دارن طمع نکنین بازیتونو بکنین ارزش نداره حالتون مثل من بشه

از دوست خوبم @HoSIs پرسیدم تا سال بعد باز نمیشه

• Like
Reactions: HoSIs

EAnoSports

کاربر سایت
Apr 20, 2016
88
نام
Annabelle
توی FUT CHAMPION به موجوداتی بر میخورم که تیم ریت 83 دارند ولی میان منون شیش تایی میکنن یک سوالی برام پیش میاد اینها که اینقدر بازیشون خوبه و این همه هم بازی میکنند که رجیستر میشن برای بازیها،چرا بازیکن نمیخرند؟ احتمالا دارن کویین جمع میکنند؟
البته دو سه مورد دیدم تیم خیلی ضعیف با ستاره هایی مثل مسی

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,694
نام
علی
@mostafa682

منم دو ماه پیش بن شدم سر انتقال 12 تا ایکون سواپ و کلی بازیکن دیگه هم داشتم اگه از من میشنوی دوباره یه اکانت دیگه بساز از اول شروع کن مث من تیمتم جز اون واکر بقیه ارزونن میتونی راحت دوباره بخری یدونه ایکون هم داری که باید بیخیالش شی

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
توی FUT CHAMPION به موجوداتی بر میخورم که تیم ریت 83 دارند ولی میان منون شیش تایی میکنن یک سوالی برام پیش میاد اینها که اینقدر بازیشون خوبه و این همه هم بازی میکنند که رجیستر میشن برای بازیها،چرا بازیکن نمیخرند؟ احتمالا دارن کویین جمع میکنند؟
البته دو سه مورد دیدم تیم خیلی ضعیف با ستاره هایی مثل مسی

اونا بازیشون اینقدرم خوب نیست نتشون نسبت به نت شما بهتره و دیلی کمتر دارن یا ندارن کلا . اگه عرب باشن که بیشترشونم عربستانی هستن سرور تو کشورشونه دیگه غم چی دارن .

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
پارس انلاین دو خط گاهی یه خط دیشب چهار خط

منم پارس انلاینم از دیروز و امروز شدم یه خط
فقط جمعه خوب بود که چهار خط بودم الان مثلا ارواح عمشون درست کردن که برداشتن یه روز به چمپیون اضافه کردن

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,603
@mostafa682

الان میتونی بازی کنی نمیتونی پک بخری یا بازیکن خرید و فروش کنی؟
بقیه بخشها مثه سیزن چی؟
من که واقعا کلافم از بازی با این تیمای که مردم دارن اگه مشکلی پیش نیاد تا کمتر 1 ماه دیگه میفروشم کوینارو اکانت بن شه بهتر دیگه تکلیفم با خودم مشخصه این بازی تو مخیو بازی نمیکنم مگه سس خلم که بیام 60 دلار بدم بعد بشینم اعصاب و روان خودمو هر هفته اذیت کنم
بازی که هیچ بالانسی نداره طرف تیمش ریتش 90 بود با منی که تیمم ریت 84 بود انداخت خوب این چه منطقیه یارو صلاح 92 و فرمینیو 87 و و نیمار و .... داشت من خط حملم ورنر 83 و کومان 84 و قنبری 84 ـه خودمو مسخره کردم؟

samadi741

کاربر سایت
Sep 23, 2017
716
نام
محمد
الان میتونی بازی کنی نمیتونی پک بخری یا بازیکن خرید و فروش کنی؟
بقیه بخشها مثه سیزن چی؟
من که واقعا کلافم از بازی با این تیمای که مردم دارن اگه مشکلی پیش نیاد تا کمتر 1 ماه دیگه میفروشم کوینارو اکانت بن شه بهتر دیگه تکلیفم با خودم مشخصه این بازی تو مخیو بازی نمیکنم مگه سس خلم که بیام 60 دلار بدم بعد بشینم اعصاب و روان خودمو هر هفته اذیت کنم
بازی که هیچ بالانسی نداره طرف تیمش ریتش 90 بود با منی که تیمم ریت 84 بود انداخت خوب این چه منطقیه یارو صلاح 92 و فرمینیو 87 و و نیمار و .... داشت من خط حملم ورنر 83 و کومان 84 و قنبری 84 ـه خودمو مسخره کردم؟

همه چیز بازه به جز ترسنفر مارکت .فقط نمیشه کویناتو خرج کنی بخوای خرج کنی باید فقط پک بخری بخوای ایتمای داخل پکت رو هم بفروشی بازم نمیتونی چون قفله

• Like
Reactions: .::PUИK::.

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
اینقدر که دفاع وسطام کندن کلافه شدم برداشتم رابرتسونو گذاشتم دفاع وسط خیلی بهتر شد
دیشب با اینکه دیلی بود تو 4 تا بازی3 تا برد آوردم خواستید یه امتحان بکنید تاثیر کمیم تو کمیستری داره کلا شد 6 چهار تا دونه کم کرد
ولی عوضش دیگه هی پشت دفاع راحت در نمیرن دفاع وسط فقط اوتامندی scream ولی گرونه 280هزار کوین میخواد که ندارم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: samadi741

samadi741

کاربر سایت
Sep 23, 2017
716
نام
محمد
اینقدر که دفاع وسطام کندن کلافه شدم برداشتم رابرتسونو گذاشتم دفاع وسط خیلی بهتر شد
دیشب با اینکه دیلی بود تو 4 تا بازی3 تا برد آوردم خواستید یه امتحان بکنید تاثیر کمیم تو کمیستری داره کلا شد 6 چهار تا دونه کم کرد
ولی عوضش دیگه هی پشت دفاع راحت در نمیرن دفاع وسط فقط اوتامندی scream ولی گرونه 280هزار کوین میخواد که ندارم

من جای تو بودم سه دفاعه میکردم
چپ رابرتسون وسط سانچز راست واکر
اینجوری عمرا جا بمونن

• Like
Reactions: omiid72

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر