FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
706
از فوتمس امسال تا اینجا جدا راضیم.دیشب مودریچ و امشب گدش.جفتشون بی اندازه به دردم میخوردن و در به در دنبال مودریچ تیم آو د ویک بودم که دیشب مودریچ رو داد و در به در دنبال یه بازیکن برای وینگ چپ بودم
که امشب گدش رو داد و گرفتم.البته تیمم کاملا خالی شد!ولی خوب بود.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
از فوتمس امسال تا اینجا جدا راضیم.دیشب مودریچ و امشب گدش.جفتشون بی اندازه به دردم میخوردن و در به در دنبال مودریچ تیم آو د ویک بودم که دیشب مودریچ رو داد و در به در دنبال یه بازیکن برای وینگ چپ بودم
که امشب گدش رو داد و گرفتم.البته تیمم کاملا خالی شد!ولی خوب بود.
تستش کردی ببینی خوبه؟ منم گرفتمش فردا ببینم چطوره خوب باشه گیگز میفروشم چند هفته بعد بیل لایو میگیرم

ZzzMahdi1364

کاربر سایت
Dec 11, 2019
10
سلام دوستان
یک مشکل بزرگ تو اورجین دارم می‌خوام بازی فیفا 20 دوباره به اورجین شناسایی کنم ارور میگه orjin need to download file waiting to permission .yes when windows prompts you for permission
اکانت ویندوز ادمین و ستور هست
اورجین پاک کردم دوباره رفتم نشد
رو ویندوز دیگر تست کردم نشد ایراد کجاست دوستان لطف کنید کمک کنید

|PREDATOR|

کاربر سایت
Aug 4, 2011
2,314
نام
Rashed
دخیا ۹۰ فوت مسو گرفتم بنظر بهترین گلر بازی میاد حتی بهتر از ترشتگن.امشبم sbc موسی سیسوکو میاد چیز خفنیه حتما بگیرید...

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام دوستان
یک مشکل بزرگ تو اورجین دارم می‌خوام بازی فیفا 20 دوباره به اورجین شناسایی کنم ارور میگه orjin need to download file waiting to permission .yes when windows prompts you for permission
اکانت ویندوز ادمین و ستور هست
اورجین پاک کردم دوباره رفتم نشد
رو ویندوز دیگر تست کردم نشد ایراد کجاست دوستان لطف کنید کمک کنید

شبکه ی رسمی EA Game با نام Origin [پست اول خوانده شود]

mahdiamd

کاربر سایت
Mar 9, 2017
41
ممنون ولی این کار من را نمیاندزه من بازی دارم قبلا بازی میکردم ولی اکانت اولی خراب شد وقتی پشتیبان اکانت جدید بهم داد میزنم میگه باید مجدد نصب بشه بازی نمیشناسه وقتی که میخوای بازی مجددد به اورجین معرفی کنی ارور میده من با ادمین رفتم ولی بازهم ارور میده

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
ممنون ولی این کار من را نمیاندزه من بازی دارم قبلا بازی میکردم ولی اکانت اولی خراب شد وقتی پشتیبان اکانت جدید بهم داد میزنم میگه باید مجدد نصب بشه بازی نمیشناسه وقتی که میخوای بازی مجددد به اورجین معرفی کنی ارور میده من با ادمین رفتم ولی بازهم ارور میده
سوالاتتون اونجا بپرسید جواب میدن
low driven shot دقیقا به چه شکله ؟ اول R2 رو میگیری بعد شوت میزنی بعدش L2 رو می گیری ؟
L1 R1 بعد شوت

• Like
Reactions: rabin88 and zerio

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
دوستان من اکانتم بلاک شده واسه بار اول ترنسفرم قفل شده نمیشه کاریش کرد؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
یه استریمر ایرانی تو توییچ مال اونم بن شده بود هر کاری کرد نتونست درسته کنه بهش گفته بودن دائم بن شدی تا فیفا 21

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
امشب تو فیفا چه خبره
من پینگم همونه ولی لتنسی بهم قرمز یه خط میده یا دو خط نارنجی میده
اول فک کردم تقصیر پارس انلاین گور به گور شدست 4 تا فوش بهش دادم گفتم گور باباش به جاش میرم استریم میبینم
دیدم اونجا هم مال کاسترو داره یه خط و دو خط میاره برگای کاسترو ریخته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر