FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
منم همین مشکل رو دارم توی ریوالز البته من با باخت ناخواسته از دیویژن 4 اومدم پایین تا دیویژن 6 دوباره نت بهتر شد رفتم دیویژن 5 باید ببینم تا کی خوب میمونه برای دیویژن 4 .... من سطح بازی خودمو میدونم اسکیلم بین 1200 تا 1350 هستش از این بیشتر از خودم انتظار ندارم ولی این که با بازی اسلوموشن میبازم اعصابم خراب میشه...

همون مثلث معمولی هستش...

من دقیقا حس میکنم موقعی که میخواد این اتفاق بیوفته یهو بازی گیر میکنه چند ثانیه بعدش گل میخورم :)):))
من خیلی خیلی بدم میاد اینو بگم و خودمم تا الان این کار رو انجام دادم تنها راهش این هستش که توپ رو نگه دارید توی زمین حریف خیلی منطقی پاسکاری کنید و با سر توپ از پرس فرار کنید...
یه سری شبه انسان هستن برای اینکه به نژادشون توهین نکنم اسمشون رو نمیارم از دقیقه 60 شروع میکنن به این حرکت البته چندتایی رو ادب کردم ولی یه چندتایی هم از دستم در رفته...

یکی دیگه بود دوهفته پیش طرف از دقیقه 75 اومد کنار نقطه کرنر من توپ رو نگه داشت نمیدونم چه باگ یا داستانی بود که تا میخواستم توپ رو ازش بگیرم داور خطا میگرفت تا آخر بازی هم توپ رو نگه داشت همونجا سر ضربه زدن هم کلی تایم میگرفت!!!
منم اسکللم بین دیویژن 3 و 4 هستش فکر میکنم
فیفا 19 که معمولا دیویژن 3 بودم- یکی دو بار 2 اومدم- چند بازی هم 4 رفتم ولی خوب در همین حد
ولی تو این فیفا قشنگ قضیه فرق میکنه
قشنگ فیفا استریت آلتیمیت تیمه

این مورد به قول خودت انسان نما هم زیاده
خخ
خیلی برام پیش اومده طرف 1 بر صفر جلو بوده و از دقیقه 60 تا فی خالدون صحنه آهسته رو هم در آورده و دیده و رد نمیکنه، خود EA روانی، دور از جون دوستان اکثر کاربراش هم روانی
اما بار ها و بارها برام پیش اومده همین عوضی بازی ها رو که دیدم و خونم به جوش اومده طرفو ترکونم
مثلا 5 شنیه شب یارو تا دقیقه 70 3 بر صفر جلو بود و از همین عوضی بازی ها در می آورد_ آخرش 5 بر 3 ترکید- اینوایتش کردم تو پارتی و کلی هم از خجالتش در اومدم
ولی دیگه اکثرا همینطوری بازی میکنن- به اعصاب خوردیش نمیازره اون بالا مالا ها
نه جامی میدن- نه کاپی
از امشب میام دیویژن پایین و با آرامش با این نوبا بازی میکنم- خیالم هم راحت تر- اعصاب خوردیمم کمتر
انشالله اگر آپدیت بدن و مشکلاتش کمتر بشه دباره میام بالا- اگر هم که نشد هم ایرادی نداره
انشالله امثال آخرین فیفا رو تجربه کنم و دیگه احمق نشم

• Like
Reactions: اروند 2520

|PREDATOR|

کاربر سایت
Aug 4, 2011
2,314
نام
Rashed
فیفا 19 که معمولا دیویژن 3 بودم- یکی دو بار 2 اومدم- چند بازی هم 4 رفتم ولی خوب در همین حد

خخ
خیلی برام پیش اومده طرف 1 بر صفر جلو بوده و از دقیقه 60 تا فی خالدون صحنه آهسته رو هم در آورده و دیده و رد نمیکنه، خود EA روانی، دور از جون دوستان اکثر کاربراش هم روانی
اما بار ها و بارها برام پیش اومده همین عوضی بازی ها رو که دیدم و خونم به جوش اومده طرفو ترکونم
مثلا 5 شنیه شب یارو تا دقیقه 70 3 بر صفر جلو بود و از همین عوضی بازی ها در می آورد_ آخرش 5 بر 3 ترکید- اینوایتش کردم تو پارتی و کلی هم از خجالتش در اومدم
نه جامی میدن- نه کاپی
از امشب میام دیویژن پایین و با آرامش با این نوبا بازی میکنم- خیالم هم راحت تر- اعصاب خوردیمم کمتر
انشالله اگر آپدیت بدن و مشکلاتش کمتر بشه دباره میام بالا- اگر هم که نشد هم ایرادی نداره
داداش کاملا درکت میکنم این دیلی وحشتناکه اصلا اعصاب ادم خورد میشه.
منم هر سال میگم نمیخرم ولی...

keyvan1370

کاربر سایت
Oct 16, 2014
149
من واسه حل این مشکل 10 15 دقیقه آخر بازی که تیم کلا خیلی ایستا میشه Team Pressing رو روشن میکنم و تا حد خیلی زیادی جلوی گل خوردن و تحت فشار قرار گرفتن رو میگیره این کار.

دوستان این نوع کارتها با رنگ های متفاوت چرا نسبت به اورالشون گرونترن؟ چه مزیت هایی دارند؟

View attachment 120652
اینا کارتهای اینفورمن که 4شنبه‌ها برای بازیکنایی که تو واقعیت عملکردی خوبی تو اون هفته داشتن میان و چون تعدادشون کمه و نسبت به کارتهای گلد آپگرید شدن و بعدا هم ازشون تو SBCها استفاده میشه قیمتشون بیشتر از کارت‌های گلده.

• Like
Reactions: EAnoSports

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
دوستان این نوع کارتها با رنگ های متفاوت چرا نسبت به اورالشون گرونترن؟ چه مزیت هایی دارند؟
به اینا میگن TOTW یا بازیکن هفته . در طول هفته در لیگ های مختلف بازیکن برتر انتخاب میشه که تو بازی یه کارت جدید براشون میاد . اورال این کارت ها یک لول از کارت معمولی بازیکن بالاتره . و تو sbc ها اگه خواسته بشه استفاده میشن و اینکه قیمتشون نسبت به کارت اصلی کمتر افت پیدا می کنه .
مثلا مسی سه هفته پشت هم بازیکن هفته باشه هر هفته یه کارت بازیکن تیم هفته میگیره . تو اولی اورال 95 تو دومی میشه 96 و الی اخر .
شما app سایت futbin رو بگیر یا برو سایتش این چیزا دستت میاد

• Like
Reactions: EAnoSports

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,694
نام
علی
چه بازی هایی که من 3 تا 4 تا جلو بودم وآخرش باختم به علت اتفاقات عجیب غریب :))
اینم که مصطفی گفت اگه جلو باشین دقایق اخر دیلی بیشتر میشه کاملا درسته
من نتم خوب نیس ولی دیگه بعضی وقتا مخصوصا وقتی از حریف جلوعم دقایق اخر هرچی پاس میدم لو میره بازیکنام با اینکه هنوز استامینا دارن ولی نمیتونن راه برن!
من که هرچی بازی میکنم در مجموع کمتر از 5 تا گل نداره بازی نتایج عجیب 7-7 یا 6-8 یا 9-7 اینا برام عادیه توو بازی
در مورد دیویژن هم اصلا سعی نکنن برین دیویژ های بالاتر از 4 به بعد همه کثیف بازی میکنن فقط به فکر بردنن من که دور و بر همون 5-6 میچرخم چون با این نت و دیلی فقط اعصاب خوردیه بخواین برین بالاتر
در کل سعی کنین فقط بازی کنین زیاد به اعصابتون فشار نیارین چون ارزش نداره:D

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق

خخ
نه جامی میدن- نه کاپی
داداش برو خداروشکر کن عربها عاشق پلی استیشن هستن ایرانیها هم عاشق اکانت هکی، ایکس باکس یک هزارم پلی استیشن عرب نداره وگرنه tv، کنسول، دسته، گوشی، همه چیو خورد میکردی، هربازی جنگ اعصاب دقیقه 2 زده هیس میکشه دقیقه 28 دوتا افتاده جلو وقت تلف میکنه، حالا با اینجور پلیرها با دیلی بازی کردن کار خیلی مشکلیه تا دوتا گل بزنن فک میکنن بارشونه دیگه کم مونده آخر بازی فحش بدن، عربا زبان بلد نیستن وگرنه فحش هم میدادن پارسال بعد بازی چندتا عرب به عربی برام فحش نوشتن هرچی گفتم انگلیش نتونستن بنویسن، ترنسلیت هم بلد نیستن استفاده کنن

• Smile
Reactions: aslirezahddd

Te Quiero 021

کاربر سایت
Apr 16, 2015
145
سلام، من اگه بخوام دو دسته با یه پی اس فور تو خونه با داداشم فیفا آنلاین بازی کنم، ینی منظورم اینه که دوتایی تو یه تیم باشیم و بخواهیم آنلاین با کس دیگه ای بازی کنیم، چطوری میشه؟ هر کاری میکنم نمیشه! تنظیماتش کجاست؟!!! اصلا امکانش هست؟ ممنون

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
سلام، من اگه بخوام دو دسته با یه پی اس فور تو خونه با داداشم فیفا آنلاین بازی کنم، ینی منظورم اینه که دوتایی تو یه تیم باشیم و بخواهیم آنلاین با کس دیگه ای بازی کنیم، چطوری میشه؟ هر کاری میکنم نمیشه! تنظیماتش کجاست؟!!! اصلا امکانش هست؟ ممنون
خير
دو نفره با دو تا ايدي ميتونين تو يه تيم باشين ولي با يه ايدي نميشه

7Mohammad7

کاربر سایت
Jul 2, 2016
397

خخ
نه جامی میدن- نه کاپی
داداش شما از خجالتشون در نیومدی، هندیکپ از خجالتش دراومده وگرنه توی فیلم هندی هم این اتفاق نمیفته.
الآن اگه برعکس این اتفاق برای خودت میفتاد میومدی میگفتی این هندیکپ چه چیز آشغالیه بازی ۳ هیچ برده رو برام پنج سه کرده.
من که شخصا فوتبال ناب بحرینی رو میپسندم و اینکه با بازی تاخیری و دیدن کامل تمام صحنه ها و شادی ها اعصاب طرف رو سگی کنی خودش لفت بده.

ای کاش بازی یه گزینه ای داشت دروازه بان تمارض میکرد و وقت تلف میشد.
دیدی که اومدن با ۴ تا بچه مدرسه‌ای با همین سیستم تیم میلیون دلاری ویلموتس رو با خاک یکسان کردن.
البته اگه کسی فوتبال حالیش باشه میدونه چجوری باید جلوی این سیستم بازی کرد.

آخرین ویرایش:

Delux1

کاربر سایت
Nov 18, 2014
864
نام
رضا
دوستان یه چی بگم البته با اجازه خدای فیفا که هرکی رو که غیر از FUT بازی میکنه اصلا آدم حساب نمیکنه(میدونین کیو میگم) این سیستم -1-7-2 رو با یوونتوس پیاده کردم تو ده بازی 8 برد و 2 تساوی تو دیو 2!!! گرفتم

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
low driven shot چه مدل شوتیه ؟
----------------------------------
اوزیلم ارزش گرفتن نداره . دو تا از چلنجاش خیلی چرته .
- تو دو تا بازی مجزا ریوالز با چیپ گل بزن =))
من با همین نتم به زور گل میزنم چه برسه چیپ
- تو ریوالز که میبری با بازیکن اورال پاس بالای 80 و در عین حال فیزیک زیر 70 پاس گل بده اونم سه تا

بعد ویک فوت اوزیل 2 هست سرعت 82 و استامینا 71 :-&

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,694
نام
علی
low driven shot چه مدل شوتیه ؟
----------------------------------
اوزیلم ارزش گرفتن نداره . دو تا از چلنجاش خیلی چرته .
- تو دو تا بازی مجزا ریوالز با چیپ گل بزن =))
من با همین نتم به زور گل میزنم چه برسه چیپ
- تو ریوالز که میبری با بازیکن اورال پاس بالای 80 و در عین حال فیزیک زیر 70 پاس گل بده اونم سه تا

بعد ویک فوت اوزیل 2 هست سرعت 82 و استامینا 71 :-&
L1 و R1 رو نگه دار شوت بزن
به نظرم این چلنج اوزیل از قبلی که ادین ژکو بود خیلی راحتتره
ولی اوزیل زیاد ارزش نداره من الان تو اون پست لاکازت رو دارم که خیلی خوبه هم توو دفاع کمک میکنه هم دریبل خوب میزنه هم پاس خوب میده هم شوتاش خوبه
ولی حالا گرفتنش بد نیس شاید یجا بکار اومد
بعدشم نیازی نیس بازی رو ببری که فقط گل مهمه اگه بخوای همزمان به بردن فکر کنی نمیشه باید فقط به فکر حل اون چلنج باشی

• Like
Reactions: zerio

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر