FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
دیلی هستش هنوز

مگه میشه دیلی نباشه آخه ؟
با این نت مزخرفی که ما داریم و با این پینگ شاهکار اصلا در تئوری ممکن نیست دیلی نداشته باشیم.
برای تجربه بازی بدون هیچ تاخیری باید به اینترنتی با پینگ حدود ۱۰ فکر کرد که اونم تو این مملکت گیر نمیاد

Vahid94

کاربر سایت
May 16, 2017
115
از ظهر هرکاری میکنم اوریجین انلاین وصل نمیشه ۱۰تا فیلتر شکن امتحان کردم فایده نداشت مشکل از خود بازیه یا برای ایران اینطوریه؟

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
مگه میشه دیلی نباشه آخه ؟
با این نت مزخرفی که ما داریم و با این پینگ شاهکار اصلا در تئوری ممکن نیست دیلی نداشته باشیم.
برای تجربه بازی بدون هیچ تاخیری باید به اینترنتی با پینگ حدود ۱۰ فکر کرد که اونم تو این مملکت گیر نمیاد
اره کلا خراب میکنه بازیو ..یه جوری شده دیگه تو 90 دقیقه دیلی نیس یه تایمای خاصی واسه خودش دیلی میندازه گند میزنه
حالا پینگ 10 لازم نیس ولی همین پینگ 100 بدون تایم اوت اوکیه رو فیفا که همونم ازمون دریغ میکنن :))
چی میشه گفت
فقط حسرت میخوریم دیگه

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
اره کلا خراب میکنه بازیو ..یه جوری شده دیگه تو 90 دقیقه دیلی نیس یه تایمای خاصی واسه خودش دیلی میندازه گند میزنه
حالا پینگ 10 لازم نیس ولی همین پینگ 100 بدون تایم اوت اوکیه رو فیفا که همونم ازمون دریغ میکنن :))
چی میشه گفت
فقط حسرت میخوریم دیگه

من پینگ ۸۰ دارم بدون کوچکترین تایم اوت یا افزایش پینگی
ولی همیشه دیلی سر جاشه

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,956
نام
محمد حسین
چیو شروع نکنم برادر من نیم فصل اول تموم شد رفت :D
زندگی برای من بدون کریر مود اصلا معنایی نداره !
هر موقع فیکس کردن دستشون درد نکنه ، نکردنم گور پدرشون با همین سر میکنیم کاریش نمیشه کرد
اول کریر نابود میشه و بعد آلتیمت رو با دستای خودشون داغون میکنن یادمون نره این کمپانی EA ــه کمپانی که خیلی از آی پی های خوب خودشو بخاطر حماقت هاش و حرص و طمعش نابود کرده فیفا هم دیر یا زود این اتفاق براش میافتاد ... حالا باید فقط نشست و نگاه کرد یادت باشه که این از همه بیشتر برای خود من آزار دهنده است از سال 2002 تا الان فیفا بازی کردم حالا یه مشت احمق ریختن و دارن نابودش میکنن
جواب داد تا دومین ترند بریتانیا هم پیش رفت از ترند خود فیفا و بقیه هم گذشت
2019-09-27_21-03-58.jpg
2019-09-27_21-00-29.jpg
2019-09-27_21-06-12.jpg
2019-09-27_21-20-36.jpg
فیفا به این سرعت نابود نمیشه . قبلا دلیلشو گفتم. ولی حالا که اینقدر ناراحتی @Lord Stark
چرا نیومدی یه توییت بزنی ،ایراداشو بگی،اگه جواب میداد که چه بهتر ،اگه نه. که حداقل سعیمونو کردیم.
اینکه بشینیم و ببینیم تهش میشد همون قبلی.
الان داره نشون میده چقدر براشون کریر بی اهمیت بوده که بدون رفع ایرادات کریر پچ رو بستن و میخوان بدن بیرون . یعنی تو پچ جدید ایرادات کریر رفع نشدن. ممکن هم بود اگه اینجوری نمیریختن ،تو آینده هم درست نمیشد. حداقل الان میدونن که کریر طرفدار داره. از دیروز شروع کردن با تعدادکم ،که خودم هم تو رددیت بودم تا ظهر اومدن ،یه چرت و پرتی تحویل دادن.
_________
تو رددیت گفتن بریزین تو توییتر . به ترند دوم بریتانیا رسیدیم تا بالاخره جواب دادن. 46 تا خودم فقط توییت زدم.
یه جاهایی حق گرفتنی است . ea آدم نیست.جایی هم نداریم بریم توش کریر و اینا بزنیم. رقیبش واقعا ضعیفه.پس مجبوریم همینو زورش کنیم از ترس آبروش ،پاشه بیاد و اینو درست کنه

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
من پینگ ۸۰ دارم بدون کوچکترین تایم اوت یا افزایش پینگی
ولی همیشه دیلی سر جاشه
شما یه DNS ست کن فکر کنم نتیجه بگیری .. وقتی نت خوب باشه تو ایران تازه میرسیم به مرحله ست کردن DNS :D چون که حتی با نت خوب هم باز دیلی هست ولی اینجا اگه دی ان اس رو اوکی کنی حل میشه مشکلت
یه سری برنامه ها هستن بهترین دی ان اس رو بهت معرفی میکنن
و اینکه این چیزی که گفتم تضمینیه چون خودم دو سه سال اخیر با ست کردن دی ان اس بیشتر مشکلاتم تو فیفا حل شده ولی معلوم نیس تا کی اوکی بمونه ... احتمال داره اوکیش کنی بعد 6 ماه باز مثل روز اول شه
در کل بازی انلاین تو این کشور جز عذاب چیزی نیست

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
دوستان عزیز ک اکس باکس دارن، متاسفانه سرورهای بازی فیلتر شدن
مثه مشکل بازی اپکس یا پی اس ۲۰۱۹
حتی فیفا ۱۹ و بتلفیلد ۱ هم به سرور وصل نمیشن، ولی مثلا تایتانفال مشکلی نداره
نمیدونم دلیلش دقیقا چیه ولی چیزی شبیه مشکل ساین نشدن لایو هست . با دی ان اس هایی که باهاشون لاگین میکنیم به لایو به سرور فیفا وصل نمیشن
من دوبار با ساپورت حرف زدم ب محض اینکه متوجه شدن از ایران هستم گفتن که ما هیچ ساپورتی تو کشور شما نداریم و با بی احترامی تمام صفحه چت رو بستن.
کسی اگه راه حل یا اطلاعات دقیق تری داره اطلاع بده
فعلا با یک سری کلک رشتی من میرم تو التیمیت ولی راه حل همیشگی نیست

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gladiator12

کاربر سایت
Mar 20, 2014
415
نمیدونم دلیلش دقیقا چیه ولی چیزی شبیه مشکل ساین نشدن لایو هست . با دی ان اس هایی که باهاشون لاگین میکنیم به لایو به سرور فیفا وصل نمیشن
من دوبار با ساپورت حرف زدم ب محض اینکه متوجه شدن از ایران هستم گفتن که ما هیچ ساپورتی تو کشور شما نداریم و با بی احترامی تمام صفحه چت رو بستن.

گل بود به سبزه نیز اراسته شد

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza

احتمالا یه چیزو دستکاری کردن باز ری..
وگرنه بعیده فیلتر کنن

Vahid67

کاربر سایت
Aug 18, 2007
394
دوستان توی این سایت گزارش های داون شدن سرور های فیفا رو میتونید ببینید و ثبت کنید... Fifa down? Current problems and outages
برای من از صبح خوب بودش دیلی خیلی کم بود و کلی بازی آنلاین انجام دادم و فقط یکی رو دقیقه 92 گل خوردم باختم کلا بازی خوبیه هر چی هم که تیم بهتر میشه و بازیکن ها بهتر میشه لذت بازی بیشتر میشه بازیکن ها بهتر حرکت میکنن و پاسکاری و شوت ها خیلی بهتر میشه...

یک نکته ای که به نظرم اومد بقیه دوستان هم اشاره کردن دفاع خیلی هستش به نسبت فیفا 19 اما اذیت نمیکنه اگه با این روش دفاع کنید...

1- اصلا بازیکن های CB رو انتخاب نکنید یعنی بزارید خود هوش مصنوعی اونارو کنترل کنه و با R1 بیاریدشون جلو تا روی بازیکن حریف فشار باشه احتمال اینکه بتونن ازش رد بشن خیلی کمه مگر اینکه فضا زیاد باشه و بازیکن خیلی سرعت باشه...
2- حتما ترکیبی انتخاب کنید که توش CDM داشته باشه و همزمان که با R1 از بازیکن های CB برای فشار استفاده میکنید سعی کنید خودتون با CDM فضا های خالی رو پوشش بدید و اجازه پاسکاری راحت به بازیکن حریف رو ندید...

یک نکته دیگه ای هم که هستش به نظرم الان اصلا SBC انجام ندید مگر اینکه خودتون بازیکن های زیادی تو باشگاه داشته باشید بازیکن ها به شدت الکی گرون هستند... بازیکن های متوسط به خاطر سرعتشون با اورال 84 قیمت هاشون رسیده نزدیک 50K !!! من مولر رو با اورال 86 خریدم 15K !! هم به عنوان SBC در آینده میشه استفاده کرد هم الان توی پاسکاری و بازی سازی خوب هستش...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر