FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
امیدوارم نسخه ی اصلی با این دمو از نظر سرعت و حرکت بازیکنا فرق داشته باشه . به همین علت نمی خرمش تا 5 6 روز بعد اومدنش که از دوستان جویا شم سرعت بازی همین شکلی و مثل دمو هست که اگه باشه نمی خرمش چون با این سرعت اصلا نمی تونم بازی کنم .

من نمی دونم دوستان چی میگن سرعتش عالی شده . تا حالا با یه کاربر دیگه بازی کردین ؟ با چندتا از فامیلا بازی کردم اصلا نمی تونستم بازی کنم انگار اولین روزه دارم بازی می کنم . نه بازیکنا حرکت می کنن نه کار ترکیبی میشه کرد همشم تو افسایدن . خیلی فاجعست .تا این حد کند و لاکپشتی کجاش خوبه ؟؟؟؟؟!!!!!

7Mohammad7

کاربر سایت
Jul 2, 2016
397
امیدوارم نسخه ی اصلی با این دمو از نظر سرعت و حرکت بازیکنا فرق داشته باشه . به همین علت نمی خرمش تا 5 6 روز بعد اومدنش که از دوستان جویا شم سرعت بازی همین شکلی و مثل دمو هست که اگه باشه نمی خرمش چون با این سرعت اصلا نمی تونم بازی کنم .

من نمی دونم دوستان چی میگن سرعتش عالی شده . تا حالا با یه کاربر دیگه بازی کردین ؟ با چندتا از فامیلا بازی کردم اصلا نمی تونستم بازی کنم انگار اولین روزه دارم بازی می کنم . نه بازیکنا حرکت می کنن نه کار ترکیبی میشه کرد همشم تو افسایدن . خیلی فاجعست .تا این حد کند و لاکپشتی کجاش خوبه ؟؟؟؟؟!!!!!
واقعا توقع دارید کسی که رفته ۷۰۰ هزارتومان‌ داده بابت بازی(تازه روز اول دو برابر حساب میکنن)، یا حتی مثلا شیرینگ خریده و نشسته ۵۰ گیگ دانلود کرده، روزای اول میاد مشکلات بازی رو برای شما بگه؟!

بعد از دو ماه تازه شاید شاید بیاد بگه یوونتوسش چرا لایسنس نیست!

Sam234

کاربر سایت
Mar 8, 2019
136

Pes بازی نکردی پس.از اینم کند تره ولی خب سلیقه ای دوست عزیز.من خودم ترجیح میدم بازبکنا کند تر و سنگین تر باشن و بازی واقع گرایانه تر باشه.الان میگم pes اگه دموشو دیده باشی از اینم کندتره و خب واقعیت فوتبالم همینه

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
واسه دموی فیفا 19 روی pc یه حرکتی زده بودن میشد زمان بازی رو برد بالاتر، روی دموی 20 اومده یا نه؟

انصافا غیر از 2-3 نفر کس دیگه ای رو xbone فیفا نمیزنه، کاش ps4 داشتی همه روی اون میزنن، البته خودم روی pc میزنم که کل کاربرای ایرانیش اندازه انگشتان یک دست هم نمیشه:D البته لمسال شاید رو ps4 بگیرم اخه نسخه pc ظرفیتی نداره خیلی گرون میفته:D
اکس باکس وان اس رو قبل از انفجار اقتصادی خریدم 600 هزارتومن! :D کنسول بدی نیست اینجا بهش جفا میشه:| خیلی وقت دنبال کسی میگردم که باهاش عوض کنم سراغ داشتی خبرم کن:D
بنده هم دمو رو تجربه کردم ، سرعت گیم پلی خوب بود ... چندتا انیمیشن های جدید و جالب شوت زدن و دریبل های جدید (از اون نوع واقعیاش ) رو هم به بازی اضافه کردن که جالب بود ، مود ولتا هم خوب بود و میتونه سرگرمی خوبی باشه تا اینکه جوایز هفتگی التیمیت به حسابت واریز بشه :D موزیکی هم که در حین بازی ولتا پخش میشه جذابه و آدمو جو گیر میکنه .کلا بازی رنگ و روی خوبی داره و منوها جذابن . فقط نمیدونم الان فیزیک توپ بهتر شده ؟ کلا توپ عجیب شده و فقط میتونم بگم واقعی که نشده هیچ تازه آرکید تر هم شده ....

و در آخر باید بگم خدارو شکر که به التیمیت تیم معتاد نیستم و بنای مقایسم بین دو بازی موجود گیم پلی هست ، امسال اصلا نمیتونم یه گیم پلی شبیه ساز با هوش مصنوعی متحول شده و چالش بر انگیز رو ول کنم و برم فیفا رو بخرم ، با این حال امیدوارم ea با آپدیتهاش به بازی گند نزنه حداقل و همین گیم پلی دمو رو امسال برای فیفا داشته باشیم و باگهای عجیبی به بازی اضافه نکنه مثل اون شوت های تک ضرب :/ یا اون هندیکپ مسخرش و سرعت بازی هم زیاد نشه که دوستان امسال حالشو ببرن .
امین جان من اگر میتونستم رو اکس باکس وان از پچ های ادیتورها استفاده کنم و لیگ ها و کیتهارو اضافه کنم به احتمال زیاد PES میگرفتم امسال متاسفانه فقط رو پی اس 4 امکان پذیره و من نمیتونم مگر اینکه نهایت بتونم با یکی عوض کنم که عشق اکس باکس داشته باشه ... فیفا همونطور که نادر امرایی تو زومجی نوشت رو به نابودیه و شک نکن تا 10 سال دیگه اثری از فیفا نخواهد بود EA سابقه داره تو این زمینه همونطور که گفتم با سبک ایران خودرو و سایپا اداره میشه و سودجویی به قیمت نابودی این کمپانی رو نابود میکنه اخر! فقط امیدوارم یه اتفاقی مثل NBA2K بیافته و از دست EA خلاص بشیم اصلا دوست ندارم امسال 60 دلارم رو بدم بالای فیفا

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,311
نام
Amin
امین جان من اگر میتونستم رو اکس باکس وان از پچ های ادیتورها استفاده کنم و لیگ ها و کیتهارو اضافه کنم به احتمال زیاد PES میگرفتم امسال متاسفانه فقط رو پی اس 4 امکان پذیره و من نمیتونم مگر اینکه نهایت بتونم با یکی عوض کنم که عشق اکس باکس داشته باشه ... فیفا همونطور که نادر امرایی تو زومجی نوشت رو به نابودیه و شک نکن تا 10 سال دیگه اثری از فیفا نخواهد بود EA سابقه داره تو این زمینه همونطور که گفتم با سبک ایران خودرو و سایپا اداره میشه و سودجویی به قیمت نابودی این کمپانی رو نابود میکنه اخر! فقط امیدوارم یه اتفاقی مثل NBA2K بیافته و از دست EA خلاص بشیم اصلا دوست ندارم امسال 60 دلارم رو بدم بالای فیفا

سلام معراج جان - با حرفت کاملا موافقم و اگه مدیران رده بالا کاری نکنن همینجوری میشه . ولی برگ برنده ea الان لایسنسهاست و التیمیت تیم ، گیم پلی رو هم چند ساله ول کردن به امون خدا ، من که دیگه قطع امید کرده بودم از بازیهای فوتبالی تا این که امسال ژاپونیها یه حرکتی زدن :D میدونم چی میگی شاید منم اگه جای تو بودم همینکارو میکردم از اونطرف خرید کنسول آخر نسل اصلا توجیه نداره ولی الان این بازی جوری شده که رفتم به فکر خرید یه تی وی خوب که تصویر بهتری بهم بده .خلاصه این آخر نسلی گرفتار شدیم :D امیدوارم با یکی بتونی کنسول رو عوض کنی چون حیفه این نسخه رو از دست بدی ، بعد میشی مثل من که هنوز حسرت فیفا 08 روی کنسول های نسل هفت رو میخورم ببین کی بهت گفتم :D
تو دیوار هی آگهی بزن شاید کسی پیدا بشه ... یه عشق بازیهای ماشینی بهت بخوره بخاطر فورزا شاید عوض کرد :D

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
سلام معراج جان - با حرفت کاملا موافقم و اگه مدیران رده بالا کاری نکنن همینجوری میشه . ولی برگ برنده ea الان لایسنسهاست و التیمیت تیم ، گیم پلی رو هم چند ساله ول کردن به امون خدا ، من که دیگه قطع امید کرده بودم از بازیهای فوتبالی تا این که امسال ژاپونیها یه حرکتی زدن :D میدونم چی میگی شاید منم اگه جای تو بودم همینکارو میکردم از اونطرف خرید کنسول آخر نسل اصلا توجیه نداره ولی الان این بازی جوری شده که رفتم به فکر خرید یه تی وی خوب که تصویر بهتری بهم بده .خلاصه این آخر نسلی گرفتار شدیم :D امیدوارم با یکی بتونی کنسول رو عوض کنی چون حیفه این نسخه رو از دست بدی ، بعد میشی مثل من که هنوز حسرت فیفا 08 روی کنسول های نسل هفت رو میخورم ببین کی بهت گفتم :D
تو دیوار هی آگهی بزن شاید کسی پیدا بشه ... یه عشق بازیهای ماشینی بهت بخوره بخاطر فورزا شاید عوض کرد :D
اره واقعا ... دنبال شل کردن سر کیسه خالی:D نیستم برای کنسول اخر نسلی ... اگر نشه هم همین فیفارو میگیرم این آمریکایی جماعت از بس بخیله نمیزاره این ادیتورها دستشون باز باشه اون از اپل و ایفون این از مایکروسافت و اکس باکس اگر میشد پچ های منتشر شده رو دانلود کنم که حل بود:D این لایسنس ها هم ظاهرا سازمانش فروریخته و یکی یکی داره میپره :D پیمونته کالچیو و استادیوم ال لیبرتادو بارسا و والاد اشتادیون بایرن مونیخ نشون میده لایسنس ها هم کم کم داره مسئله اش حل میشه

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,311
نام
Amin
اره واقعا ... دنبال شل کردن سر کیسه خالی:D نیستم برای کنسول اخر نسلی ... اگر نشه هم همین فیفارو میگیرم این آمریکایی جماعت از بس بخیله نمیزاره این ادیتورها دستشون باز باشه اون از اپل و ایفون این از مایکروسافت و اکس باکس اگر میشد پچ های منتشر شده رو دانلود کنم که حل بود:D این لایسنس ها هم ظاهرا سازمانش فروریخته و یکی یکی داره میپره :D پیمونته کالچیو و استادیوم ال لیبرتادو بارسا و والاد اشتادیون بایرن مونیخ نشون میده لایسنس ها هم کم کم داره مسئله اش حل میشه
آره امسال یکی از اخبار خوب همین مورد بود ، امیدوارم سالهای دیگه هم این جنگ لایسنسها ادامه پیدا کنه و آخر دو شرکت بیان بشینن مقابل هم مذاکره کنن با اینکه از امریکایی جماعت چشم آب نمیخوره ولی خب اگه لایسنسها برای هر دو شرکت آزاد بشه و گیس و گیس کشی نکنن اونوقت میشه عیارشون رو سنجید هر چند همین الانشم ..... :D

• Like
Reactions: اروند 2520

Mehdi Bayern

کاربر سایت
Oct 4, 2010
261
فیزیک توپ واقعا بد شده، از توپ بادی هم بدتره پاس 3 متری میدی 10 بار پله میشه فکر کردن باحاله؟ این مثلا طبیعیه؟

ولتا هم خوبه بخشش ولی اگه چند نفره نشه بازی کرد بعد چند دست تکراری میشه
در کل بازی اصلا ارزش 60 دلار رو نداره اگه قصد خرید دارید صبر کنید تا کریسمس اون موضع ظرفیتی زیر 200 شاید بتونید بخرید

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
@Romell
امین جان میدونیم که 2k بخاطر بحث لایسانس نمیتونه به فوتبال ورود کنه ولی اینا نمیتونن یه نسخه چمیدونم فری تو پلی یا 10دلار 20 دلاری پروکلاب یاولتا بزنن با گیم پلی عالی و فیزیک عالیشون ملت رو بکشن سمت خودشون کم کم بازیو گسترش بدن؟ مطمئنم موفق میشن؟ نظرت چیه؟
مدتها این سوال تو ذهنم بود یادم میرفت سوال کنم

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
باید بگم صد رحمت به اون بتای شخمی!
توپا دیگه رسما توی دمو تبدیل به بادبادک شدن جوری سرعت می‌گیرن که انگار جرمشون ۵۰ گرمه! فقط اون یه عده که میگن فیزیک توپ بهتر شده ... !

کلا خیلی خوب دارن پله‌های تنزل رو یکی پس از دیگری طی میکنن. هر روز بدتر از دیروز!

ولتاشم که فقط یه بازی ۲ دقیقه ای گل کوچیک بود. که برای همونم باید ۵ دقیقه فیلم هندی پخش بشه.

نمیدونم این ۷ گیگ حجم دانلود واسه چی بوده.

پ.ن: «تِریال» آخه؟!!!
اگه اشتباه نکنم شما بتارو بازی کردی درسته؟فیزیک توپ تو بتا بهتر شده بود و برات ملموس بود سنگینیش یا همین اشغال فعلی بود؟
این چیزی که دوستان میگن بیلد دمو قدیمی تر از بیلد گیمز کام و بتا هست(گیمز کام و بتا تو یه دوره یکسان اومدن) شاید هنوز تو دمو فیزیک توپ رو درست پیاده سازی نکردن.حالا باز شما بتارو بازی کردی نظر منصفانه بده که فیزیک توپ بهتر بوده یا نه.
ای کاش میشد بیلد بازیو تو Ps4 فهمید.رو پی سی نمیدونم میشه یا نه.تو دمو قسمت لایسنس اگریمنت رو اگه دقت کنین نوشته اخرین اپدیت لایسنس اگریمنت برای 18 جولای 2019 هست.ینی 27تیرماه.اگه اینو ملاک قرار بدیم بیلد دمو برا همون حوالی هست که حدود 1ماهی از بیلد بتا و گیمزکام عقب تره.حالا استریمرها نمیدونم چه تاریخی تست زدن بازیو که تعریف کردن.

اینهمه حرف زدم فقط بخاطر فیزیک مسخره توپ.حالا بقیه قسمت هاش برام قابل تحمله.
نظر بعضیا عین این تیسترهای غذا تو اینستاگرام میمونه.اینش خوب بود اونش خوب بود نوشابا دادن حامّامّش تمیز بود و... .بعضیا دیگه رسما امیرفود بازی درمیارن.این فیزیک توپ کجاش خوبه اخه.پله شدن توپ شد فیزیک؟

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,934
نام
محمد حسین
فقط تو یه مورد مثال میزنم ،سال 2016 تا 18 که پریمیرلیگ لایسنس ea بود تو قرارداد قبلی 28 میلیون دلار سالیانه ea فقط برای لیگ برتر پرداخت میکرد ،رقم قرارداد کنونی که تا 2024 هست ،اعلام نشده.
با نسخه 50 دلاری میشه 560 هزار نسخه.
چون بودجه بالایی از کونامی صرف فقط لایسنس انحصاری مثل بایرن و یووه و ... میشه ،برا ea نمیصرفید یه همچین رقمی رو بده.

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
من حدود ده دستی دمو فیفا ۲۰ زدم و نظرمو میگم :

بازی از لحاظ گرافیک تقریبا همونه و تغییر خاصی ندیدم ، گزارشگری و اتمسفر بازی که مثل همیشه عالیه، اما نکته ای که من خوشم اومد سخت تر شدن بازیه طوری که من به جز بازی کردن با تیم محبوبم رئال ، اگه تیم های دیگه غیر رئال برمیداشتم نمیتونستم پیروز بازی بشم ! فقط اگه رئالو برمیداشتم برنده میشدم :) چلسی برداشتم از psg سه تا خوردم ! این واسه من که فیفا ۱۹ که با ولفسبورگ ۶ تا به بایرن میزدم بهترین خبره. ضمنا من امسال میخوام یه دو ماهی اول کریر مود رو بازی کنم کامل بجومش مزش که واسم رفت بعد برم سراغ آلتیمیت تیم ، کریر مود امسال فیفا با اضافه شدن مصاحبه قبل و بعد بازی و چت با بازیکنا خیلی جذاب به نظر میرسه

Sent from my Che2-L11 using Tapatalk

7Mohammad7

کاربر سایت
Jul 2, 2016
397
اگه اشتباه نکنم شما بتارو بازی کردی درسته؟فیزیک توپ تو بتا بهتر شده بود و برات ملموس بود سنگینیش یا همین اشغال فعلی بود؟
این چیزی که دوستان میگن بیلد دمو قدیمی تر از بیلد گیمز کام و بتا هست(گیمز کام و بتا تو یه دوره یکسان اومدن) شاید هنوز تو دمو فیزیک توپ رو درست پیاده سازی نکردن.حالا باز شما بتارو بازی کردی نظر منصفانه بده که فیزیک توپ بهتر بوده یا نه.
ای کاش میشد بیلد بازیو تو Ps4 فهمید.رو پی سی نمیدونم میشه یا نه.تو دمو قسمت لایسنس اگریمنت رو اگه دقت کنین نوشته اخرین اپدیت لایسنس اگریمنت برای 18 جولای 2019 هست.ینی 27تیرماه.اگه اینو ملاک قرار بدیم بیلد دمو برا همون حوالی هست که حدود 1ماهی از بیلد بتا و گیمزکام عقب تره.حالا استریمرها نمیدونم چه تاریخی تست زدن بازیو که تعریف کردن.

اینهمه حرف زدم فقط بخاطر فیزیک مسخره توپ.حالا بقیه قسمت هاش برام قابل تحمله.
نظر بعضیا عین این تیسترهای غذا تو اینستاگرام میمونه.اینش خوب بود اونش خوب بود نوشابا دادن حامّامّش تمیز بود و... .بعضیا دیگه رسما امیرفود بازی درمیارن.این فیزیک توپ کجاش خوبه اخه.پله شدن توپ شد فیزیک؟
بله فیزیک توپ توی بتا خیلی بهتر از این دمو بود. ولی احتمالا دمو جدیدتر از بتاست.
به خاطر این میگم که این زمینش که توی دموه، توی بتای ولتا نبود و جدید اضافه کردن همینطور زیر پای بازیکنای خودی توی ولتا دایره نمیومد که الان میاد و بهتر شده (اگه اشتباه نکرده باشم)
همین الان توپ ۱۹ بهتر از این دموه

آخرین ویرایش:

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
@Romell
امین جان میدونیم که 2k بخاطر بحث لایسانس نمیتونه به فوتبال ورود کنه ولی اینا نمیتونن یه نسخه چمیدونم فری تو پلی یا 10دلار 20 دلاری پروکلاب یاولتا بزنن با گیم پلی عالی و فیزیک عالیشون ملت رو بکشن سمت خودشون کم کم بازیو گسترش بدن؟ مطمئنم موفق میشن؟ نظرت چیه؟
مدتها این سوال تو ذهنم بود یادم میرفت سوال کنم
فکر نکنم مصطفی جان موفق بشه

شما منظورت اینه یه بازی شبیه سازی بسازن با سورس باز و ..

ولی نمیشه . لایسنس خیلی مهمه . برای شبیه سازی لیگ ها و استادیوم ها و شعار تماشاگرا ، اسکن چهره ، اسکن بدن ، تتو و .... واقعا نمیشه . شما تا یه جایی بتونی سورس بازیت رو باز بذاری ولی به لایسنس احتیاج داری برای تبلیغ کردن و ... بعد میدونی که لایسنس وقتی میگیری اسپانسر ها و کمپانی های تبلیغاتی میان سراغت . برای بازی های آنلاین به لایسنس نیاز داری و همین طور مسابقات جهانی .

تو نسخه های کنسولی هم اجازه ریخته شدن شعار تماشاگرا وجود نداره ، ریختن چهره های واقعی کلی مشکل روش هست ، و ماد سازی رو کنسول گرفتاری های زیادی داره و کمپانی ها اجازه نمیدن ( منظورم سونی و مایکرو هست و فقط سر بازی Fallout اجازه دادن اونم با محدودیت ) همین مایکرو اصلا اجازه نداده اپشن فایل PES 2020 رو اضافه کنن به نسخه کنسولی ایکس باکس وان . دیگه خودت برو تا ته داستان .

میدونم اون چیزی که توسرت هست منظورت دقیقا چیه ( منم خودم یه موقع هایی به همین فکر میکنم ولی خب .... ) ولی متاسفانه شدنی نیست تو دنیای تجارت .. یعنی اگه 2K فرض کنیم یه بازی شبیه ساز خدا هم بسازه ( فرض کنیم بتونه بسازه ) ولی لایسنس نداشته باشه تو متا منتقدین سر همین لایسنس نابودش میکنن . چند سال پیش هم ( فکر کنم چهار سال پیش این ورا بود ) مدیران Take Two گفته بود به خاطر دردسر های شدید لایسنس ها تو بازی های فوتبالی وارد ساخت بازی فوتبال نمیشیم و گرفتاری داره و ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر