FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

Sam234

کاربر سایت
Mar 8, 2019
136
تو این سه دستی که بازی کردم فقط در یک کلام به شدت ناامیدم
اولین سالیه که هیج شوق و هیجانی برای نسخه جدید ندارم !
امیدوارم نسخه اصلی به شدت فاصله داشته باشه با دمو.
خیلی از ۱۹ باز بهتر شده.شما نوزده چطور تحمل کردی پس این باز بهتره انصافا

• Like
Reactions: samadi741

Sam234

کاربر سایت
Mar 8, 2019
136
دمو رو یه دست بازی کردم چرا احساس میکنم هیچ تغییری نکرده !!!
قشنگ همون ۱۹هست
بیشتر بازی کنم ببینم چی میشه
ای کاش پاسکاریو یکم تغییر میدادن
نسخه اصلی به نظرتون امیدی هست؟
نه فیزیک توپ بهتر شده چهر ها هم بهتر شدن سرعتم کندتر شده ابنا مشخصه.در کل بیسش همون ۱۹ هست ولی بهبود پیدا کرده تو زمینه هایی

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
خیلی از ۱۹ باز بهتر شده.شما نوزده چطور تحمل کردی پس این باز بهتره انصافا

والا چی بگم
فکر کنم فقط منم اینجا انقدر خورده تو پرش
بقیه همه راضین
به نظر من فیفا ۱۹ همینجوری دو هیچ از این جلوئه !‌

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
دمو رو بازی کردم
توپ فیزیک داره اما این امکان هست که بازی بیاد اصلا این شکلی نباشه
تنها دلیلی که باعث میشه امسال بازی رو بگیرم فقط و فقط بخش فوتبال خیابونیه

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

• Like
Reactions: rahyarpaul

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
دمو رو بازی کردم
توپ فیزیک داره اما این امکان هست که بازی بیاد اصلا این شکلی نباشه
تنها دلیلی که باعث میشه امسال بازی رو بگیرم فقط و فقط بخش فوتبال خیابونیه

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

مطمئن باش همین بخش فوتبال خیابونیش اینقدر باگ و گلای عجق وجق میشه توش زد که همون یه هفته ده روز اول زده میشیم ازش...

با اون چیزایی که تو کلیپای معرفیو این چیزا پخش میکردن باید همینجوری باشه...

به نظزم تو ولتا توپو بلند کنی و شوت بزنی تمومه...

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad
سلام دوستان
بعد 10 تا بازی تغییرات 20 خیلی قابل احساس بود.
سیستم دفاع تغییرات زیادی کرده دیگه نمیشه با تنه زدن توپو راحت گرفت. بیشتر باید فضا خالی پر کنید و با حمله ور شدن راحت دریپل می‌خورید
نکته منفی تو دفاع فضا خالی به طور قابل احساسی زیاد شده که مهاجم و وینگر سرعتی راحت موقعیت گل جور میکنه

فیزیک بازیکن ها و توپ خیلی طبیعی تر شده.موقع شوت و تکل زدن حس خوبی میده
مشارکت بازیکن ها تو زد حمله خیلی عالیه من که شخصا خیلی لذت بردم

سرعت بازی و پاسکاری خوبه و قابل قبول. البته همیشه آلتیمت تیم سرعت دو برابر داره که فاجعست...

دروازبان ها سرعت عمل بالایی دارند و شوت های سر ضرب به راحتی قبل گل نمیشه. ولی شوت های ساده راحت تر گل میشه که باید روش بیشتر کار کرد

گرافیک تغییر بنیادی نکرده و تقریبا همون 19 هست

امیدوارم گیم پلی تو نسخه اصلی خیلی بهتر باشه

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
من هنوز بازی نکردم دمو رو ولی اینکه دوستان میگن فلان ایراد رو داره و امیدواریم تو نسخه نهایی بهتر بشه باید بگم نسخه نهایی همینه و تو این فاصله کم تا ریلیز بازی اتفاقی نمیافته

• Like
Reactions: PEDRAMGOLCHIN

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
من هنوز بازی نکردم دمو رو ولی اینکه دوستان میگن فلان ایراد رو داره و امیدواریم تو نسخه نهایی بهتر بشه باید بگم نسخه نهایی همینه و تو این فاصله کم تا ریلیز بازی اتفاقی نمیافته

اتفاقا هر سال نسخه نهایی نسبت به دمو کلا یه چیز دیگست
پارسال نسخه اصلی ۱۹ از نظر من خیلی بهتر از دمو بود
امسال هم امیدوارم نسخه اصلی خیلی بهتر از این دمو باشه

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
برخلاف نظر دوستان فیزیک توپ اصلا بهبود نداشته و همون بادکنک سال پیشه.تعریف ea از فیزیک توپ پله شدن توپه فقط.اگه فیزیک توپشو مثل فیزیک توپ pes20 میکرد این بازی خیلی خوب میشد اما بقول دوستان این موتور بازی مثل اینکه کشش بیشتر از این نیست.
سرعت بازی و مابقی چیزا خوبه اما بازم جای کار داره
ولی ea هرچی رو درست بکنه این داورهارو درست نمیکنه.کارت قرمز دادنشون عین روشن کردن کبریت تام و جری میمونه که با باسنشون روشنش میکردن.اون منطقه بدن سُمباده داره.یاد جری بنگستون بخیر که با باسن گل میزد
دوستانی که قصد خرید دارن بگم این یه آپدیته فقط و فرق آنچنانی ندیدم
امیدوارم تو نسخه نهایی یه فکری به حال توپ بکنه.ناامید کنندست

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
برخلاف نظر دوستان فیزیک توپ اصلا بهبود نداشته و همون بادکنک سال پیشه.تعریف ea از فیزیک توپ پله شدن توپه فقط.اگه فیزیک توپشو مثل فیزیک توپ pes20 میکرد این بازی خیلی خوب میشد اما بقول دوستان این موتور بازی مثل اینکه کشش بیشتر از این نیست.
سرعت بازی و مابقی چیزا خوبه اما بازم جای کار داره
ولی ea هرچی رو درست بکنه این داورهارو درست نمیکنه.کارت قرمز دادنشون عین روشن کردن کبریت تام و جری میمونه که با باسنشون روشنش میکردن.اون منطقه بدن سُمباده داره.یاد جری بنگستون بخیر که با باسن گل میزد
دوستانی که قصد خرید دارن بگم این یه آپدیته فقط و فرق آنچنانی ندیدم
امیدوارم تو نسخه نهایی یه فکری به حال توپ بکنه.ناامید کنندست

آخیش
احسان تو اولین نفری هستی که هم نظریم :D
کم کم داشتم به خودم شک میکردم
خودت میدونی من با فیزیک ۱۹ هم خیلی مشکلی نداشتم
ولی این نسخه احساس میکنم کلا فاجعه شده !

از اونور گرافیک هم که تفاوتی نداشته
امکانات خاصی هم به بازی اضافه نکرده
به نظرم این نسخه همون ۱۹ به علاوه ولتاست

Alireza717

کاربر سایت
Aug 12, 2016
1,520
به نظرم فیزیک توپ بهتر شده قطعا در حد pes امسال نیست ولی بهتر شده
انیمیشن ها و شیوه های کنترل توپ واقعا خوب شده
سرعت دمو خوبه ولی به احتمال زیاد خرابش میکنن :|
از نظر گرافیکی بازی هیچ تغییری نسبت به 19 نداشته
هوش مصنوعی بازیکنا توی ولتا افتضاحه