FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

aboskolo

کاربر سایت
Jun 30, 2012
198
دوستا من منتظرم ارزون بشه بخرم بنظرتون صبر من بی فایده هستش حالا حالاها قیمتش پایین نمیاد یا بازم صبر بکنم؟
کسی اطلاعی داره؟

fifa18ps4

کاربر سایت
Oct 12, 2017
1
سلام. اقا من وقتی proclub بازی میکنیم. بعضی موقع ها بازی کنم توپ رو ول میکنه و ادا در میاره اما وقتی با شوک بازی کنم این اتفاق نمیوفته. کسی میتونه راهنمایی کنه مشکلم حل شه؟؟ من با شوک اصلا عادت ندارم بازی کنم.. فیفا 18....

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام. اقا من وقتی proclub بازی میکنیم. بعضی موقع ها بازی کنم توپ رو ول میکنه و ادا در میاره اما وقتی با شوک بازی کنم این اتفاق نمیوفته. کسی میتونه راهنمایی کنه مشکلم حل شه؟؟ من با شوک اصلا عادت ندارم بازی کنم.. فیفا 18....
سعي كن با analog عادت كني

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
من تازه Journey رو شروع کردم.اونجایی که با مدیر برنامه هاش سر رفتن به رئال حرفش میشه.من گزینه اخراج مدیر برنامه ها رو زدم.بعدش الکس هانتر میره به تیم گلکسی!!!!!
می خواستم بدونم اگه مدیر برنامه هاش رو اخراج نکنم این اتفاق نمی افته؟یعنی نمیره گلکسی؟
آخه بازیکن تو این سن با این استعداد بره لیگ پیرمردا!!!!

MR.mohammad8

کاربر سایت
Mar 11, 2017
146
من تازه Journey رو شروع کردم.اونجایی که با مدیر برنامه هاش سر رفتن به رئال حرفش میشه.من گزینه اخراج مدیر برنامه ها رو زدم.بعدش الکس هانتر میره به تیم گلکسی!!!!!
می خواستم بدونم اگه مدیر برنامه هاش رو اخراج نکنم این اتفاق نمی افته؟یعنی نمیره گلکسی؟
آخه بازیکن تو این سن با این استعداد بره لیگ پیرمردا!!!!
هیچ تاثیری نداره کلا جورنی یه مد مسخرست و یه سناریوی از پیش تایین شده من زدم بهت اطمینان دارم بازم رفتم گلکسی

• Like
Reactions: w.rooney

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,311
نام
Amin
این چند صدم ثانیه زمان پاسخگویی چی میگه ؟ با پینگ ۹۰ تو فیفا ۱۷ راحت بازی میکردم اینجا قشنگ چند صدم تاخیر داره و قشنگ دستشویی میکنه تو بازی ، تا الان ۵۰ تا بازی کردم همشون همین بود ، تنها نکته مثبت فیفا واسم همین آنلاینش بود که اینم ‌.‌...
شما هم این مشکل رو دارید؟

• Like
Reactions: badcompany

Bianconeri1

کاربر سایت
Aug 25, 2012
44
نام
شهرام
من اومدم زرنگی کنم دیجیتالی بخرمم بازیوو به هوای اینکه ارزون تر در بیادد دیدم هیچ فرقی نکردد 240 تومن دادم بازیو در صورتی که فیزیکیش 260 تومن میگفت بعدا هم میتونستم بفروشمم

ali770

کاربر سایت
Aug 27, 2017
115
این چند صدم ثانیه زمان پاسخگویی چی میگه ؟ با پینگ ۹۰ تو فیفا ۱۷ راحت بازی میکردم اینجا قشنگ چند صدم تاخیر داره و قشنگ دستشویی میکنه تو بازی ، تا الان ۵۰ تا بازی کردم همشون همین بود ، تنها نکته مثبت فیفا واسم همین آنلاینش بود که اینم ‌.‌...
شما هم این مشکل رو دارید؟
منم تو فیفا 17 راحت بازی میکردم
ولی الان تاخیر داره، چرا اینقدر گنده این شرکت ea

• Like
Reactions: Siamak61

mmmmm_2007

کاربر سایت
Apr 15, 2008
9
چطوری EA تونسته فیفا 17 رو به این بازی تبدیلش کنه !!!
به شدت سرخورده شدم از فیفا 18 . هر چقدر میام که سعی کنم ازش لذت ببرم نمیتونم . واقعا چرااا ؟!! یعنی یه سال باید بیخیال فوتبال شیم ؟ بعید میدونم این حجم از تغییرات بد با آپدیت درست شه که امیدوار بمونم

ps.gamer

کاربر سایت
Jul 22, 2009
381
نام
آیدین
کلا 40 تا بازی سیزن زدم حدودا نصف بازیام یا 6-5 بردم یا 6-5 باختم:-?? تو حالت park the bus هم اصلا نمیشه گل نخورد!:| گل زدن به بوفون از گل زدن به دروازبان تیم پشم بافی توس راحتتره!:)) بعیده با آپدیت درست شه چون هسته بازی مشکل داره =))

• Like
Reactions: Vahid-Khazayi

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر